Підлога

Як ізолювати підлоги на 1-му поверсі

Навіщо ізолювати перший поверх?

Покупці часто намагаються уникати придбання квартир на другому поверсі через головну проблему холодного сексу. Однак це не єдина проблема, яка вимагає рішень. Власники житлових приміщень стикаються не тільки з холодним, що відчувається при ходьбі уздовж бетонної підлоги, але також з формою. Вологість, що проникає з підвалу під квартирою або через низькі теплоізоляційні властивості підлог, проявляються у вигляді чорних плям та грибків. Якщо ви не запобігаєте проникненню вогкості, то з часом ця атака пошириться навколо квартири. Розведення форм грибів створює небезпеку для здоров’я мешканців квартири та особливо небезпечних для дітей. Життя в таких умовах робить необхідність виражена як теплоізоляція на першому поверсі?

Вирішити проблему з вогкості та холодними підлогами квартири на першому поверсі допоможуть якісну роботу з ізоляцією. Якщо робота виробляється на професійному рівні, температура в квартирі буде комфортно навіть у найхолоднішому періоді. Заходи, спрямовані на усунення, допоможуть повністю позбутися проблеми з формою та грибком, що погіршується зовнішні покриття. Для того, щоб успішно ізолювати перший поверх першого поверху в будинку або в житловій квартирі, рекомендується підготувати до цього процесу. Стіни та підвал під житловими приміщеннями повинні бути розглянуті та розкрити всі тріщини, сумісні області та зразки. Ці пошкодження усуваються за допомогою цементної суміші, цегляної або монтажної піни. Зберегти тепло в квартирі також допоможе частковому закриттю вентиляції в підвалі та використання парового бар’єру.

Як ізолювати підлогу на першому поверсі в Хрущові. Як замінити старі поверхи в Хрущов до сучасного?

Як замінити підлоги в Хрущов. Якщо вирішиться зробити капітальний ремонт квартири, давайте почнемо спочатку. Хрущов у СНД звичайно називати будинки масового будівництва, які були зібрані з великоформатних готових бетонних пластин, виготовлених на спеціальних заводах залізобетонних конструкцій (ЗЖБІ). Хрущовка була побудована як тимчасове житло, у період експлуатації о 20 – 30 років. Тому поширене спрощення будівельних та будівельних технологій. До речі, заради жарту Хрущова, вони також називають “хрущю”.

Як правило, підлога в будинках цієї категорії складалася з п’яти шарів:

 • Нижній шар або основу. Зазвичай це була залізобетонна плита. Через те, що він завжди був закритий на вершині інших шарів статевої підлоги, вони не були надані спеціальною обробкою плит.
 • Гідроізоляційний шар. Він зазвичай укладається прямо на плиту перекриття. Виробляється з прокату backrueroid з надмірною вагою тканини в tet сантиметрів. Основний шар каучуку був покритий додатковою гідроізоляцією на основі готової рідини або розплавленого бітуму мастику, що утворює шар твердого покриття. Іноді панелі підняли трохи над рівнем підлоги на стінах, але не вище, ніж рівень майбутнього плінтуса. Особливо ретельно повинні були бути зроблені гідроізоляцією у ванних кімнатах та туалетах, відокремлених від них. Ванні кімнати поєднуються з туалетами в однокімнатних квартирах.
 • Звук і проходьте теплоізоляційний шар. Бетонні плити практично весь період великого вставленого будівництва не забезпечив звукоізоляції. Тому часто можна було почути те, що було зроблено за стіною у сусідів: музика, навіть м’які, пісні на свята, сварки на підвищених кольорах і т. Р. Принаймні трохи зменшити шум від сусідів і до них, намагався зробити міжповерхову звукоізоляцію. Для цього гідроізоляційний шар виклав звукоізоляцію скляного або шлаку. Іноді він був використаний для глини. Але гідроізоляція, і часто звукоізоляція не завжди, особливо наприкінці кожного місяця, чверть і рік, коли “зробив план” за будь-якої вартості. Тому навіть кроки над нашими головами від сусідів були часточені згодом. Не кажучи вже про бігати дітей або падіння на підлогу.
 • Цементна стяжка над звукоізоляцією. Це було зроблено для укладання паркету або лінолеуму підлоги або розміщення відставання для підлоги планових або навіть нахилених дощок. Іноді наземний підлогу був Чернов під лінолеумом, але це було рідко. Тому цементна схема не завжди.
 • Останній шар – покриття підлоги. Найчастіше зроблені з дощок, іноді з дубового або березового паркету.
READ  Як поставити OSB на бетонну підлогу

Вибір теплоізоляційного матеріалу

Проектування потепління бетонної підлоги першого поверху в квартирі або заміського будинку, треба враховувати особливості існуючих теплоізоляційних матеріалів:

Для ідентичних умов у будівництві завжди існують кілька технічних рішень. Варіант вибирається з раціональним поєднанням бюджету будівництва, запас надійності та експлуатаційних ресурсів, з урахуванням вимог розробників та реальних умов проекту.

Сумісність з бетоном та деревом

Перед тим, як нагріти бетонну підлогу в квартирі самостійно, необхідно враховувати наступні нюанси:

 • необхідний підвищення рівня обробки підлоги;
 • наявність теплоізоляційних контурів та його конструкцій (електрична, вода, плівка);
 • Характеристика використаних структурних матеріалів.

Для усунення втрати тепла нижнього поверху, спінені полімери не розглядаються в принципі. Матеріали найбільше затребувані для цих цілей:

  Керамзит є насипним продуктом з достатньо високою теплопровідністю, тому він повинен бути покритий жорстким листом всередині одного дизайну;

Важливий! Специфічна ізоляція повинна розглядатися лише в комплексі з технологією їх укладання. Оскільки для деяких фінішних підлоги підходять виключно стяжки, а для інших – дерев’яний розчин.

Товщина шару

Ізоляція має нерівну теплопровідність, яка впливає на товщину шару, щоб усунути однакові втрати тепла. Для розглянутої матеріалів ця характеристика є:

Ізоляція Щільність (кг / м 3) Теплопровідність (w / mk)
Ekwata 30 – 75 0,04
Базальт-Ват 50 – 200 0.045
Скляна вата 30 – 100 0.035
PSB полістирол піни 45 0,042
POLYSTYETYROL EPPS 150 0.031
Піна 100 – 150 0,05
Кераміт 150 – 800 0,16
Як ізолювати підлоги на 1-му поверсі

Теплопровідність всіх вказаних ізоляції, за винятком глини, приблизно однакові, оперативні властивості різні. Наприклад, еквата вважається єдиними ефективними засобами проти мишей, у всіх інших теплоізоляціях цих гризунів або рухів, або поселення сімей.

Вибираючи Cerazyt, він візьме великий шар, щоб ізолювати підлогу в квартирі своїми руками до рівня інших матеріалів. Однак цей об’ємний продукт використовується в сухих зв’язках, тому він розглядається на рівні з іншими.

Ми оснащуємо теплоізоляцію підлоги першого поверху

Павло на першому поверсі будь-якої будівлі спочатку потрібна ізоляція підлоги в бетоні. Зокрема, це стосується будівель без підвалу, де під першим поверхом є сирна земля.

Якщо ви не ізолюєте підлогу навіть 2-поверхового будинку, він постійно дасть низьку температуру всередині приміщення, що призведе до досить неприємних наслідків.

Ізоляція підлоги в приватній мінеральної ваті

Холодна підлога завжди є великою проблемою. І якщо він також знаходиться в житловому будинку, то.

Яка ізоляція краще вибрати?

Є кілька видів ізоляції, виготовленої у вигляді блоків, насипних матеріалів, рулонів і навіть у рідкій формі. Кожен з них цілком підходить для теплової ізоляції першого поверху.

READ  Як правильно кинути лінолеум на дерев'яній підлозі

Килимки та печі

Ізоляція цього типу має низьку теплопровідність та низьку вагу, вони не можуть бути кращими придатними для ізоляції бетонної підлоги першого поверху.

Вони можуть бути використані у поєднанні з тонкими рулонними матеріалами, що збільшує загальну теплоізоляцію.

Ізоляція у вигляді килимків та печей виготовляються з пінопласту, мінеральної вату, базальтового волокна, заснованого на пінополістиролу та інших композиційних матеріалах.

Часто використовується для ізоляції підлог у приватних будинках, використовуються килимки з рослинних волокон, наприклад, від соломи, яка є відмінною екологічною ізоляцією. Єдиний мінус – організатор піддається розкладу.

Основна ізоляція

Ceramizite можна віднести до сипучих матеріалів як нагрівача, тирси, піна, крихта, шлак та інші.

Вони використовуються для ізоляції підлог у другому поверсі, а також у приватних будинках.

Цей матеріал підходить для розміщення на відкритому грунті під підлогою у приватному будинку, а в квартирах, що знаходиться в нижній частині неочищеного підвалу.

Прокат матеріалів

Пінополістирол, мінеральна вата, пробкова або композитна трубка матовий, багатошарова ізоляція фольги тощо. виробляється у вигляді рулонів.

Деякі з них мають невелику товщину, і тому повністю не справляються з завданням утримання тепла, щоб добре використовувати їх на додаток до більш товстої ізоляції.

Ізоляція підлоги над холодним підвалом – Школа ізоляції Rockwool

Прокат мінеральної вати, товщина 7-10 см є відмінним теплоізолятором, тому він цілком підходить для ізоляції.

Рідка ізоляція

Цементні розчини використовуються як рідкі ізоляційні матеріали, змішані з крихтою піни, дерев’яні чіпси, глини та інші легкі повітряні матеріали.

Сучасний варіант рідкої ізоляції полімеру з піноутворюваною піною. Для роботи з ним використовується спеціальне обладнання, за допомогою якої матеріал заповнюється порожнинами між керівництвоми ящиків.

Методи ізоляції підлоги Апартаменти на другому поверсі

Вибір методу для здійснення теплоізоляції, а потім конструкторні особливості будівлі та особливість методу укладання ізоляції. Ізоляція підлог на другому поверсі можна зробити кількома способами:

 • Встановлення теплоізоляції назовні, від підвалу. Для ізоляції підлоги квартири, розташованої на першому поверсі, цей метод дуже ефективний.
 • Ізоляція підлоги на відставання. Це вимагатиме повного демонтажу старого покриття.
 • Використання стяжки над ізоляцією.

Він залишається лише для вибору більш зручного способу. Після всієї роботи, витік тепла буде зупинений, у квартирі буде створено комфортний мікроклімат, нагрівальні рахунки будуть зменшені.

Полова ізоляція на другому поверсі

Створити комфорт і тепло в заміському будинку або міській квартирі, ізоляція підлоги на першому поверсі є.

Через расований підлогу, до 20% тепла може залишити, що тягне за собою необгрунтовані витрати на опалення.

Взимку холодне підлогу охоломе кімнату, провокуючи утворення вологого, грибку та форми на стінах.

Ця проблема може бути вирішена, правильно вибирати технології матеріалів та ізоляції.

Теплий підлогу – депозит комфорту та комфорту в будинку.

Перший поверх – теплоізоляція з бетонною основою

Надзвичайно актуальним до цього дня, ізоляція підлоги 1-го поверху панельного будинку або будинку з бетоном, що перекриває. Схема теплоізоляції в цьому випадку суттєво відрізняється стосовно попередніх варіантів.

Тут, замість відставання деревини, необхідно застосовувати цементно-піщане вирівнювання (зв’язування) підлоги, а також більш щільні теплоізоляційні матеріали.

 • Падіння з невеликими нерівностями піску на бетонній основі. В іншому випадку, під час навантаження, теплоізоляційний матеріал може змінити форму. Крім того, для цього ви можете застосувати Clayzit, який одночасно виконує декілька функцій: рівнів, піднімається до бажаної висоти та ізолює основу.
 • Прикріпіть периметр кімнати на самонарізаний гвинт або на самоклеючі стрічкові стрічкові стрічки. Потрібно збільшити шумоізоляцію та температурний шов для покриття.
 • Покласти на підлогу гідроізоляційну плівку з прикріпленням один до одного і на стінах.
 • Герметично достійкі шви з скотчем.
Як ізолювати підлоги на 1-му поверсі

Важливий! Для ізоляції підлоги першого поверху з бетонною основою, краще використовувати піноплексос (екструдований пінополістирол), т.до. Він високо високий і має відмінну теплоізоляційні параметри. Однак ви також можете використовувати щільні сорти піни та мінеральної вату.

READ  Встановіть паркан з професійного підлоги в країну

Огляд споживчих відгуків, що краще звукоізоляція підлоги в квартирі читається тут.

 • Щільно покладіть аркуші ізоляції один до одного. Прикріпіть їх до основи підлоги не обов’язково!
 • Встановіть профілі маяка, щоб отримати гладку поверхню. Для цього:
 • Шість розчин для вирівнювання шляхом додавання пластифікатора та фіброволок.
 • Розкидайте це рішення навколо периметру підлоги з маржею і вирівнювання його за допомогою легких будинків, що демонструють з точки зору рівня та блокування на гвинт. Дізнайтеся більше про Полону ізоляцію 1 поверх, Базовий бетон можна знайти у статті на нашому сайті “Що для ізоляції бетонного підлоги”.

У багатоквартирних будинках є два види покриття: дерев’яний і бетон. Залежно від цього, вибрано відповідний тип ізоляції.

Основи для теплого покриття на підлозі є рідкими, вільними, а також у вигляді блоків і в рулонах. Їх можна використовувати разом один з одним або окремо.

Рідина

У ізоляції може бути цементна суміш з наповнювачем з глини, піни або інших матеріалів. В даний час широко використовується полімерний піноутворення.

Як ізолювати підлоги на 1-му поверсі

Однак для того, щоб працювати з цим, необхідно спеціальне обладнання.

Мабуть

Від ізоляції цієї групи, Clamzit, піна крихти, дерев’яна пила виділяється. Вони підходять для ізоляції підлог у квартирах, де є безглуздий підвал.

Ceramzite – міцний і міцний, має низьку теплопровідність. Але, вибираючи його як нагрівач, вам потрібно подбати про високоякісну гідроізоляцію, оскільки її гранули поглинають вологи.

Блок

Вони знаходяться у вигляді тарілок і матової мінеральної вату, піни, базальтового волокна.

Поліфома має низьку теплопровідність, це нелегко і екологічно чистий. Але він крихкий, а з сильним нагріванням розтоплений, виділяючи шкідливі пари.

Більш сучасний варіант піни – пінополістирол. Він відрізняється кращою щільністю, не спалює. Листи такої ізоляції зручні, тому що вони можуть монтувати теплий підлогу, встановити додого, залити стяжку і так далі.

Найбільш екологічно чистий матеріал серед блоків є вермикуліт, який отримується шляхом обробки мінеральних продуктів.

Однак це не є дешевим, а для економії предметів можна використовувати аналог з гранульованим вермикулітом.

Згорнутий

У вигляді рулонів, ізоляція полістиролу, вилки, мінеральна вата та основи фольги. Коли товщина теплоізоляції не вистачає, вони покладають у два шари або використовуються у поєднанні з блоками.

Мінеральна вата, що є дешевою ізоляцією, гарантує низьку теплопередачу. Але, слід мати на увазі, що з часом вона може компактна, через яку його властивості будуть знижуватися. Крім того, при встановленні Minvata, він плаче і утворює пил, шкідливий для здоров’я, тому це передбачає використання респіратора та робочого одягу у роботі з ним.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // doma-na-veka.Ru / novosti / kak-uteplit-pol-na-1-etazhe-pannnogo-doma-sposob-Утепленіе-Полов-Снізу
https: // masterskayapola.Ru / betonnyj / uteplenie-v-kvartire-na-pervom-ehtazhe.Html
https: // uteplimvse.Ru / dlya / pola / pervogo-etazha.Html
https: // nastilaem.Com / uteplenie-pola-na-pervom-etazhe.Html
https: // classical4u.Ru / poly / 6561-uteplenie-pola-v-kvartire-na-pervom-etazhe.Html
http: // QualityFloor.RU / Новини / Утепленіе-Пола-На-Первом-Етаже
http: // remontspravka.Com / chem-uteplit-pol-na-pervom-etazhe /
https: // x-teplo.Ru / uteplenie / pol / uteplit-pol-na-pervom-jetazhe.Html [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS