Статті

Як чистити воду вдома

Якість водопровідної води далека від будь-яких санітарних і просто людських норм. Хлорування або в кращому випадку фторидація усуває його від збудників інфекцій, але не зберігає з таких добавок, як пестициди, нітрати, солі важких металів.

Хоча методи очищення промислових вод повинні стати більш досконалим на рік, насправді лише норми зміни MPC. Концентрації шкідливих речовин, дозволених для внутрішніх цілей води, штучно переоцінюється і просто легалізувати хімічний “коктейль”, що надходять на наші крани.

Промисловий. Новини Запоріжжя

Як повідомив промисловець, по всій Україні спостерігалася складна ситуація з постачанням питної води через зупинку єдиного підприємства в Україні для виробництва рідкого хлору “Дніпронот”. Це хлор використовується для чистої води та стічних вод більшості водяних каменів країни. Канал Запорізького регіону вже скоротив потік питної води для споживачів. У Запоріжжі, запас хлору достатньо протягом майже трьох тижнів. У майбутньому, якщо ситуація не стабілізується, речовина повинна бути придбана за кордоном.

✅ Як чистити воду без фільтра ��

Багато хто не пив воду з-під крана довгий час і віддають перевагу очищеній воді. Інші вважають, що це краще, ніж звичайна вода, ніж спеціально очищена і містять антибіотики та інші речовини. У будинках багатьох Запоріжжових є фільтри для очищення питної води, яка дійсно допомагає забезпечити рідину.

Для тих, хто користується водою з-під крана, стурбований ситуацією з хлором і не має фільтрувального будинку, промислово розвивається вибір методів очищення води вдома. Підбадьорювати.Є найцікавіше

Кипіння

Найпростіший і найбільш надійний спосіб дезінфікувати воду – кипіть її. Оптимальний час безперервного відкидання розглядається 5-10 хвилин.

Відповідність

Нам потрібно захищати воду щонайменше 8 годин у посуді без обкладинки. Після цього потрібно об’єднати 3/4 води, а решту розливу. Ви не забезпечуєте повну прибирання, але вода буде чистіше, ніж це було точно.

Іноземність

Нещодавно практика, щоб зробити вдома Талу, вода стала досить популярною. Така вода вважається більш корисною і чистою. Для замороженої води потрібно покласти його в прозорі страви (не пластик). Зверніть увагу, що при заморожуванні гучності збільшиться, тому краще залишити пару сантиметрів від краю посуду. Покласти воду в морозильник і перевірте його. Коли рідина заморожує половину, налийте отвори на льоду і заливають залишкову воду. Решта льоду, і ви можете пити.

Водоочисне вугілля

Вугілля допоможе чистому воді, а також робить її смак кращим. Таблетки активованого вугілля повинні бути розміщені в марлі або бавовни, покласти на нижню частину танка з водою, і вже вранці він буде чистий. Варто розглянути, що при зберіганні такої води в тепле місце вугілля може стати місцем проживання мікроорганізмів.

Водоочищення Срібло

Антибактеріальні властивості срібла давно відомі. Зробити срібну воду, на дні контейнера з рідиною потрібно покласти шматок срібла, переважно 999-го вибірки.

Пам’ятайте, що срібний важкий метал, тому ви не можете пити багато такої води.

Очищення води з кремнієм

Для очищення води потрібно взяти шматки кремнію і залити їх водою. Правда, необхідно наполягати на тому, щоб вода потрібна принаймні на день, і навіть краще два. Потім злийте воду і тримайте в закритих стравах.

Оригінальні методи очищення води

Для тих, хто вище описаних методів здавався занадто нудним і довгим, у нас є нестандартний підхід.

READ  Встановлення екрана під ванну з вашими руками

Якщо ви додаєте молоде біле сухе звичайне вино в воду (пропорції: 2/3 води до 1/3 вина), потім через 15 хвилин ця вода буде безпечною. Не даремно писав апостол Павло: “… У продовженні Pei не [One] вода, але споживала трохи вино, заради вашого шлунку і часті ваші недуги”.

Ті, кому вдалося stockpur бути гірше, може не турбуватися через проблеми з хлором.

А також, вони кажуть, що пісні Олега Vinnika тарифікуються по очищенню води

Правила використання очищувальних компонентів

Ряд хімічних сполук може бути використаний в якості очищає фільтра. Найчастіше в домашніх умовах, очищення води здійснюється за допомогою кремнію, кухонної солі, шунгіт, активоване вугілля і срібло. Способи отримання питної рідини в цих випадках виглядають наступним чином:

 • Застосування кухонної солі. Для 2-х літрів води з-під крана, ми беремо столову ложку солі з гіркою і розчиніть. Наполягайте продукт протягом 20 хвилин, після чого вона може бути використана. За допомогою такого фільтра своєрідного, рідина може бути виготовлена з солей важких металів і патогенних мікроорганізмів безкоштовно. На жаль, таке очищення водопровідної води не може використовуватися занадто часто, т.до.
 • Очищення аптечної кремнію. Продукт найкраще придбаний у аптеці, щоб не зіткнутися з додатковими проблемами. По-перше, інгредієнт повинен бути ретельно промити під дещо теплою проточною водою. Тоді ми покладаємо його в контейнер для води зі швидкістю 3 г каменю на 1 літр рідини. Потужність з кремнієм потрібно покрити марлю і видалити в яскраве місце, але від прямих сонячних променів. Цей фільтр очистить воду приблизно через 2-3 дні. Щоб отримати максимальну користь від продукту, вона повинна бути об’єднана в новий контейнер, залишаючи у старій не менше 3 см осаду.
 • Шунгіт. Інший камінь, з яким люди все частіше очищають воду. Щоб зробити рідину для питної води, потрібно покласти камінь вагою 100 г на літр води і захищати його протягом трьох днів, а потім об’єднати, залишаючи трохи продукту на дні. Час від часу такий природний фільтр повинен бути очищений жорсткою губкою або зміною.
 • Активоване вугілля. Натуральний продукт не тільки очищає воду, але також усуває неприємні запахи, поглинає шкідливі речовини, що потрапляють у рідину з поверхні труб. Вам просто потрібно обернути в марлю декількох таблеток препарату (1 шт на літр рідини) і покласти у воду протягом 8 годин.
 • Срібло. Його властивості все ще використовуються, оскільки компонент діє набагато ефективніше, ніж карбол та хлор. Для того, щоб запустити очищення води, вам потрібно розмістити срібну монету або ложку в контейнері з кранною рідиною і залишити щонайменше 10 годин.

Вдома, якщо хочете, ви можете зробити справжній фільтр, але з точки зору роботи, це все одно не зможе перевищувати описані методи або промислові продукти.

Кипіння: вигода і шкода

Перше, що приходить до розуму в пошуках відповіді на питання про те, як очистити воду з крана, кип’ятять. Дійсно, кипіння – це простий і знайомий спосіб очищення води. Під впливом високих температур вона стерилізується – тобто очищається від патогенних мікроорганізмів. Чи є якісь трюк? Так, максимальні результати очищення можуть бути досягнуті, лише якщо кип’ятять щонайменше протягом 15 хвилин, а коли кришка відкрита. В іншому випадку всі шкідливі речовини, що відрізняються від води у вигляді пари, потім вони обернено в ньому.

Інші підводні камені, які вам потрібно знати при виборі цього методу очищення:

 • Термічна обробка не видаляє сполуки хлору – вони не залишаються не тільки, а й у процесі кипіння перетворюються на канцерогенні елементи.
 • Частинки солі залишаються на стінах чайника – в результаті, ми отримуємо воду з більш високим рівнем вмісту важкого металу, ніж у тому, що йде з крана.
 • Варена рідина мертва – це просто не має жодної допомоги.
READ  Как убрать силикон с поверхности

Ось основні моменти, які вам потрібно знати, вибираючи для очищення води такий спосіб, як кип’ятіння. Так, він має право існувати, але це не ідеально, навіть з великою розтяжкою.

Очищення води методом кипіння (на основі його температурних особливостей)

З тим, що можна очистити воду? Перший і найпопулярніший спосіб, щоб допомогти воді кип’ятять. Звичайно, при збільшенні температури, більшість бактерій та вірусів вмирають, але для бажаного результату процедура повинна тривати приблизно 5-10 хвилин. Хоча для повного руйнування вірусу гепатиту необхідно кип’ятити близько півгодини, а сибірська виразка, як правило, 60 хвилин.

У цей час кисень випаровується з води, часових солей жорсткості (у вигляді масштабу), а концентрація інших неорганічних речовин збільшується в цілому. Якщо хлор присутній у воді, то він перетвориться на хлороформ під дією температури, що є канцерогеном і викликає рак. Температура води близька до сукупного переходу призводить до втрати властивостей аромату, деякі з усіх викликів така вода мертва, як дистильована (охолоджується водяною парою, тому відбувається подвійне сукупне перехід). Крім того, постійне споживання тільки відвареної води в кінці кінців призводить до погіршення здоров’я. стоп, сонливість і апатія. Негативний вплив зміненого хлору впливає, що в кінцевому підсумку змінює склад крові і може спричинити серйозні порушення у здоров’ї людини.

Резюме: Постійне споживання вареної води небезпечна для здоров’я, а сам по кипіння не є ефективним. Такий метод буде корисний незабаром під час кампанії, коли запаси питної води закінчуються, і як джерело ви не впевнені. Потім, виливали у будь-яку рідину посудини, і правильний час поширюється на вогні, полегшує багато проблем, особливо з кишкових бактерій та інших шкідливих патогенів. Просто не забувайте, що більшість вірусів вмирають у воді при кип’ятінні в 100 ° С. Але в залежності від того, який рівень висоти відносно моря ви, вода кип’ятять у вашій рейці, і з меншою температурою. Так що додатковий портативний вуглецевий фільтр у кампанії не завадить. І кип’ятити воду вдома, як виявляється, навіть шкідливо.

Як чистити воду вдома: два перевірені метод

Вода, що поставляється на трубопроводі, не є, що не є ідеальним у своєму складі, але взагалі далекий від пиття. Він містить багато негативних домішок, забруднюючих речовин та механічних суспензій, що призводить до розвитку захворювань, у тому числі небезпечних і хронічних.

Хочете навчитися фільтрувати воду, використовуючи для цього домашнього очищення методів?

Перевірені народні миючі засоби водопровідної води

Такий напрямок, як очищення води вдома, використовували людей ще кілька століть тому. Це було зроблено з різних причин, але з однією метою – зробити якісний і корисний напій з рідини непридатним.

 • Використовуючи букет Rowan.Цей метод не менш ефективний, ніж активований вуглецевий фільтр. Вам просто потрібно вводити в контейнер з рідиною купу зрілої, попередньо промити ягоди і залишити принаймні пару годин.
 • Застосування інших компонентів рослин.У деяких селах і сьогодні вода може бути очищена ялівцевими гілками, Івова Карая, лушпиння лушпиння та вишні. Тільки в цьому випадку очищення водопровідної води займе принаймні 12 годин.
 • Очищення фармацевтичними препаратами.Є способи дезінфікувати воду, не змінюючи свій смак. Кожен може зробити це, додавши йод або оцет до рідини. У першому випадку ми приймаємо 3 краплі 5% розчину на літр води. У другому – чайній ложці на тій же кількості. В обох випадках ви повинні почекати пару годин до питної води.
 • Прибирання вина.Один з найдавніших варіантів. У двох частинах води ми беремо одну частину сухого білого вина, змішуємо, наполягають 3-4 години.
READ  Ніж відмивання листа випікання з недверним покриттям

Порада. Застосувати перераховані методи, рекомендовані лише в екстремальних випадках, т.до. Кожен підхід має значні недоліки. Використання компонентів рослин не захищать від ряду патогенних мікробів. Отримання питної води шляхом розведення з вино та аптечними засобами не гарантує приємного смаку, т.до. Хлор дуже проблематичний.

Озонаційна вода

Озон, на відміну від звичайного кисню, містить три атоми замість двох. Цей додатковий атом кисню робить озон дуже нестійким і реактивним. Коли озон у вигляді газових бульбашок проходить через воду, вона швидко і дуже ефективно вбиває бактерії, віруси, водорості та паразити. Озон не тільки дає тисячі разів більш потужний ефект, ніж хлор, але не виробляє шкідливі побічні продукти. Саме з цієї причини озонування стало основним способом очищення води в елітних басейнах та спа.

Для очищення питної води сама озонування не повністю дає повний результат. Це не видаляє важкі метали, мінерали та пестициди з води. На відміну від хлору, який залишається у воді, продовжує працювати, озон має дуже короткий період напіввиведення. Іншими словами, він негайно розсіює і не дає жодного залишкового очищення потенціалу. Остаточний спотинний блок з озоновими фільтрами є їх висока вартість та дефіцит ринку. Ми не знаємо жодного комерційного фільтра озону, який може бути економічно корисним використовувати домашню питну воду для чищення.

Ви можете пити: Як очистити воду з-під крана вдома

Для нейтралізації мікроорганізмів вода хлорується. Але, як відомо, хлорована водопровідна вода неприємна на смак і запах. Не рекомендується пити його, оскільки хлор накопичується в організмі, а при киплячих формах дуже шкідливі хімічні сполуки. Нейтралізувати ефект хлору шляхом осідання води. Вам потрібно лише залити воду з-під крана велика потужність і залишити протягом семи-вісім годин. За цей час знищують домішки важких металів та сполук хлору. Зверніть увагу, що використання для пиття та їжі.

Холодна вода у пластикових пляшках місце в морозильній камері і зачекайте до приблизно половини. У середині обсягу не буде замороженої води: потрібно вилити його. Коли льоду зникає, він може бути використаний для пиття. Вся таємниця полягає в тому, що при першій чистій воді замерзає, а більшість шкідливих домішок залишаються в розчині.Лід повинен бути прозорим. Якщо лід виглядає брудним, вода насичена шкідливими речовинами.

Кремній вважається найкращим натуральним водним фільтром: він має сильні бактерицидні та протизапальні властивості. Силікон також сприяє поліпшенню метаболізму і сприятливо впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Ви можете отримати його в аптеках або онлайн. магазини. За 150 г. Перед використанням необхідно ретельно промити кремній під проточною водою, потім залити воду і наполягати на 2-3 дні. Питна така вода необхідна для невеликих порцій, не менше 2-3 чашок на день. Не забувайте періодично (приблизно 1 раз на тиждень) промити кристали з отриманої бляшки.

Через те, що активований вуглець поглинає майже всі шкідливі речовини, водопровідна вода стає більш приємною на смак і запах. Помістіть тканину або марлеву сумку, заповнену активованим вуглецем на ємність танка. Порошок, гранульований або в таблетках (таблетки, необхідні для попереднього подрібнення). Однак такий імпровізований фільтр вимагає заміни через кілька днів.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS