Двері

Як чистити матове скло в дверях

Миючі засоби

Матові скляні очисні агенти вибираються в залежності від ступеня забруднення. Щоб відмивати таке скло, ви можете використовувати:

Г-н Мускул, GT-20

З цими засобами зручно промити матові поверхні з пилу та забруднення світла.

Ajax, pril

Використовуючи ці продукти побутової хімії, можна спокійно мити матові двері з жирних плям. Щоб отримати бажаний результат, перш ніж застосовувати ці рідини, скляна поверхня дверей повинна бути зволожена водою. Якщо жир на склі старий і висушений, можна використовувати паропромисловий засіб з безперервним режимом поглинання.

Посуду

Спробуйте видалити жир, ви також можете з засобами, які ви завжди миєте посуд. Він не містить шкідливих компонентів та абразивних частинок, що означає, що ви можете безпечно вимити скло.

Ацетон, алкоголь

Подібні рідини ідеально видаляються зі скляних поверхонь плям з кави, чаю або клею. Коли ви підштовхують, дотримуйтесь алкоголю або ацетону, щоб не потрапити на ущільнення або силіконові прокладки.

Під час прання скляні вставки слід першим процесом за допомогою обраного миючого засобу, а потім ретельно витерти тканину, щоб видалити вологість і запобігти утворенню мутних розлучень. Якщо висушені плями на склі, ви не повинні відразу спробувати скинути їх, краще замочити спочатку.

Строго заборонено використовувати для миття матових окулярів, що містять у їх складовій кислоті, лугу, аміаку та бензину.

Ви також повинні намагатися вимагати бруду зі скла з металевими скребками та абразивними порошками, ви зіпсуєте поверхню.

Що чистити матове скло

Важливо правильно вибрати очищувальний агент, щоб зберегти нерівномірне матове покриття. Ви не можете використовувати абразивні агенти, органічні розчинники, агресивні сполуки з лугом, кислотою або силіконом. Разом з брудом видаляють верхній шар і розчиніть скляне розпилення, яке знищить і псує продукт.

Неможливо доглядати за матовим склом і за допомогою класичних засобів для миття дзеркал. Крім того, забороняється використовувати порошкові композиції та щітки, грубі тканини та губки, оскільки вони легко подряпати поверхню. Не рекомендується приймати газету, оскільки воно не зможе зняти сміливі плями та забруднення матовими окулярами. Однак газета ідеально підходить для чищення дзеркал. Як промити дзеркала без розлучення, читати тут.

READ  Як повісити двері на гардеробі

Щоб очистити матове скло на двері та інші предмети меблів, приймати спеціальні побутові товари для видалення сміливих плям та забруднюючих речовин з матованими поверхнями, спиртовими композиціями для прання скла або миючі засоби для посуду. Щоб не подряпати, а не пошкодити матеріал, візьміть м’яку тканину від замші, мікрофібри або фланелевої тканини.

Матове скло Як піклуватися

Скло – прозорий матеріал, який пропускає і відображає світло. Ця властивість активно використовується при розробці інтер’єрів та виробництва меблів. Але не завжди прозорість – це гідність. Наприклад, для міжкімнатних дверей. У таких продуктах найчастіше використовується скляна матова або скляна сатина. Цей матеріал також пропускає світло, хоча і в меншій мірі. Але в той же час щось практично неможливо розглянути.

Також матова скло може мати функцію прикраси. У цьому випадку скло може бути матовим або повністю або частково (з застосуванням деякого малюнка). Вважається, що догляд за тоновані вікна складніше, ніж для прозорого. Причиною цього є те, що вони важче чистити від бруду. Фактично, в цьому немає нічого складного, якщо ви знаєте, як це зробити правильно. Давайте розглянемо це питання. Одна сторона скляного атласу гладка, як традиційне прозоре скло, а друга має грубу поверхню. Саме ця груба сторона, яка є найбільш сприйнятливою до забруднення. Це явно видно плями жиру, сліди пальців і т.D. Особливо це стосується скла з піскоструминним. Така поверхня, на відміну від гладкої, має невеликі “вершини” та “депресії”. Ці “депресії” і падає бруд, який важко очистити тільки водою і ганчіркою.

Мийте матове скло від домашніх тварин

Бажання підтримки чистоти в будинку повинна бути підтримана знаннями методів очищення. Наприклад, як мити матове скло з жирних плям. Такі скляні вставки прикрашені таблицями, дверей шафи або внутрішніх дверей.

Поверхня нерівномірності ускладнює рути і усунути жирні плями, які з’являються після їх торкання. Витирання з традиційною серветкою не дає бажаного ефекту.

Слід пам’ятати, що не всі очищення та миючий засіб можна промити матовими поверхнями. Перед тим, як купити очисний синтетичний агент, слід переконатися, що він не розчиняє матове розпилення.

Якщо ви використовуєте засоби з абразивним властивістю, то ви можете зіпсувати поверхню. Після цього очищення на склі з’явиться подряпини. І якщо ви використовуєте металевий скребок, ви можете повністю або частково видалити маточність. Псують появу матового скла очищається бензином.

READ  Як видалити тріщину на скляних дверях

Як мити матове скло на двері

Перед очищенням матового скла на дверях, ви повинні з’ясувати, скільки років вилучаються плями. Чим довше часовий інтервал після утворення плями, тим складніше шлях до його усунення. Старі плями промивають кілька етапів.

Методи, які заборонені

Вимийте питому поверхню дуже важко завдяки особливостям його покриття. Матове зображення на найпростішому склі з’являється внаслідок піскоструминного або кислотного впливу. Всупереч популярній вірі, грубої текстури, яка в результаті є дуже чутливою до зовнішнього впливу. Перед очищенням таких дверей ви повинні розглянути наступні моменти:

 • Використання абразивів проти плям заборонено, т.до. Разом з брудом, вони видалить сам розпилення.
 • Композиції з силіконом, кислотним та лужним матовим склом також краще не мити. На додаток до жирних утворень вони розчиняються і верхній шар покриття.
 • Скребок для скла та традиційна версія очищення з газетою в цьому випадку не дасть бажаного результату, вони навіть не зможуть усунути надлишку вологи.

Виявляється, підхід до матеріалу повинен радикально відрізнятися від того, який використовується при роботі з звичайним склом. На практиці все не так складно, тільки мийте покриття необхідне регулярно, щоб бруд не накопичує шари.

Які миючі засоби допоможуть нам?

Тепер ми скажемо, ніж очистити матове скло, щоб він не мав плям, ні бруд, немає розлучень. Є багато коштів, щоб допомогти вам. Наприклад, перший інструмент, який ви можете скористатися, це знаменитий “пан Мускул”. Багато хто може скептично, але ця побутова хімія дійсно допомагає. Правда, тільки з легким забрудненням – плями нафти та забруднення “Пан Мускул” навряд чи закінчується.

Існує ще один відомий інструмент – Pril. Він може бути використаний для видалення сміливих плям. Обережно прочитайте інструкції, де кажуть, що для досягнення найкращого результату двері повинні бути опущені водою.

Якщо жирові плями з’явилися давно, і важко видалити їх побутові хімікати, використовуйте паросток. Ви також можете підкорити звичайний гель для посуду, що досить добре справляється з жирними розлученнями на поверхні.

Крім того, він не містить абразивних речовин і частинок, здатних подряпати поверхню скла. Ви також можете використовувати інші засоби, які використовуються для очищення окулярів – головне, вибирайте ті, які є алкоголь.

Матова скляна технологія очищення від жиру та інших плям не відрізняється великою складністю. Якщо ви знаєте основні правила, вам вдасться впоратися з проблемою дуже швидко і легко. Дотримуйтесь наступної послідовності під час продуктивності та успіху, який ви гарантуєте:

 • Перед початком очищення поверхні скла, визначте ступінь та тип забруднення, а потім виберіть потрібні засоби.
 • Для кращого результату, рясно зволожуючи поверхню теплою водою перед обробкою і почекайте кілька хвилин.
 • Після того, як ви оцінили ступінь забруднення плям та її природу, виберіть матеріал, з яким легко очистити скло, не пошкоджуючи його. Це може бути:
   ;
 • мікрофібри;
 • М’яка тканина.
 • Так що після очищення, старанно витріть склянку, спочатку витріть склянку.
READ  Як правильно покрити дерев'яні двері

Ніж очистити матове скло і як не зіпсувати його?

Поряд зі звичайними твердими дверима з облицюванням і пластиковими лініями, стулка вставка дуже популярна, і якщо прозорий спеціальний догляд не вимагає, питання полягає в тому, щоб очистити матове скло, часто відбувається. Це не дивно, оскільки напівпрозорі вставки мають грубу поверхню, і тому забруднюються досить швидко. Однак сьогодні є досить багато коштів для очищення різних матеріалів, є серед них та ті, що вирішують проблеми з матовим склом.

Необхідні інструменти та матеріали

Виберіть інструменти для очищення матових окулярів. Допускається використання в експлуатації:

 • Засоби та композиції для миття вікон та скляних поверхонь;
 • м’який стрижень;
 • Мікрофібри;
 • пластиковий або гумовий шпатель;
 • мильний водний розчин;
 • ацетон, аміак, оцет, крейда та алкоголь;
 • Алкогольні розчинники.

Хімічні та рішення власного препарату допоможуть позбутися від жирних плям і не тільки з них, без великих зусиль. Перед використанням їх робота повинна бути ретельно знайомою з інструкціями та переліком поверхонь для обробки. Строго дотримуйтесь правил дозування та застосування. Слід пам’ятати, що матове скло має шар обприскування, і це дуже легко пошкодити.

Добре зроблені плями можуть бути спробували видалити прибирач парою, поклавши його в режим “безперервного всмоктування”. Миючі сполуки не містять абразивних компонентів у собі, ви можете використовувати їх у роботі.

На додаток до тих, в яких кислота, наприклад, “Сан-Клин” або “Шуманіт”.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS