Статті

Я можу використовувати порцеляновий каменю у ванній кімнаті

Які властивості володіють порцеляновою канцелярською поштою

Кераміка Potherware – новий матеріал, який прийшов замінити звичайну кераміку через його унікальні механічні та фізичні властивості. Він виготовлений з спеціальної суперлюмної глини, розмаху, кварцового піску та природних кольорових пігментів. Суміш натиснута, потім висушують і горить. Сировина, що грішить, утворюючи щільний моноліт. В результаті виявляється надзвичайно міцний, твітковий, не стукаючий матеріал, що має малюнок по глибині.

Фактично, виробництво порцелянового каменю копіює процес народження природного каменю, лише при прискореному темпі. Тому він є гідною альтернативою – дешевше і найвищі технічні характеристики.

Основними перевагами фарфорового матеріалу перед іншими покриттями з природного походження та кераміки такі:

 • Матеріал має високу щільність, оскільки немає порожнечі, сторонніх інтенсивності, мікротріщин. Це викликає високу міцність згинання та стирання. Така плитка здатна витримувати вантажі до 450 кг. Для порівняння: матовий порцеляновий каменю має твердість 8-9. на шкалі Moos, а звичайний граніт – всього 6. Отримайте подряпину на таку поверхню, може тільки алмаз.
 • Водопоглинання порцелянового матеріалу становить лише 0,05%. Такий низький показник забезпечує стійкість до утворення плям.
 • Мікропориста структура не дозволяє бактеріям проникнути всередину.
 • Цей негорючий будівельний матеріал, який у разі пожежі буде служити додатковим захистом для побудови конструкцій.
 • Порцеляновий канут не проводить електрику та видаляє статичну напругу, забезпечуючи повну безпеку людини.
 • Матеріал екологічно чистий, оскільки воно виробляється лише з натуральних природних компонентів. Крім того, позбавляється головного недоліку граніту – радіоактивності.
 • На відміну від звичайної кераміки, де тільки верхній шар пофарбований, порцеляновий камінь має пігмент по всій товщині. Завдяки цьому колір не змінюється з часом і не зникає.

Порцеляновий каменю у ванній кімнаті

Ванна кімната … Єдине місце, де ви можете бути самотні, як це не звучить смішно. Місце, де кожна людина витрачає багато часу. Місце, яке повинно відповідати переліку вимог та нехтування їм не потрібно. Найбільше використовує керамічну плитку. Це красиво і практично, ви не будете сперечатися. Але всі ми рекомендуємо порцелянов.

У нас є список переваг, які відомі для порцеляни!

Сила та надійність порцелянового каменю набагато вище, ніж у звичайних керамічних плитках. У керамічній порожнечі немає.

Така плитка не є стиранням і не зникає. Порцеляновий каменю має пігмент по всій товщині, а не тільки верхній шар пофарбований.

І це відрізняється силою і стійкістю до хімічних речовин.

Порцеляновий каменю не боїться вологи, оптимальний варіант для ванної кімнати.

Порцеляновий каменю не виконує електрику, тим самим повністю безпечно для людей.

Відмінна керамічна геометрія. Ви можете отримати безшовні поверхні або мінімальний шов. Це виглядає просто розкішним, особливо якщо камінь або мармур імітує.

Порцелянові кануші виготовляються тільки з натуральних компонентів і вважається екологічно чистим.

Ось такі переваги у фарфоровому каменю. Один Нюанс, порцеляновий каменю трохи дорожче від звичайної керамічної плитки. Але надійність та якість матеріалу займають вершину до ціни. Як говориться: “Краще платити більше, ніж у часі, щоб зробити ремонт і вже використовувати порцелянов. “

Порцелянові кануші допоможе вам невідомий ванну кімнату. Ви будете насолоджуватися кожною хвилиною. І все через те, що фарфоровий канут має багато колекцій та кольорів.

Ваша ванна кімната буде розкіш і переваги. І Зевс Кераміка допоможе в цьому 🙂

Ванна дошка: Багато переваг і один мінус

Вирішення того, який матеріал для використання в інтер’єрі ванної кімнати: порцелянова плитка або плитка, варто до першого варіанту. Особливо, оскільки різниця в ціні між ними не є критичною. У ванній кімнаті, як кімната з високою вологістю, основною перевагою фарфорового посуду повністю використовується – поглинання нульової води. Навіть у таких екстремальних умовах високоміцний матеріал буде служити десятками років, часом довше, ніж будь-яке інше покриття.

Плитка порцелянового каменю в класичному стилі плитки з порцелянового каменю в душі

Оформлення приміщення з кам’яним посудом, ви можете забути про цю проблему. Однак є й інші переваги:

 • зносостійкість така, що плитка може бути подряпина, руб, чиста, як вам подобається. Якщо ви намагаєтеся спробувати, буде пошкоджений тільки блиск, матовий витримує все, крім алмазу;
 • На поверхні виправлення кам’яного виробу ніколи не з’являться крекери, згідно з якими негайно визнається його або низькосортну плитку;
 • зменшує ризик шоку (якщо ванна кімната є пральною машиною або іншою електричною технікою) до нуля;
 • Плитка з порцелянового каменю не реагує на агресивну хімію, тому його можна мити будь-якими засобами.
READ  Як ізолювати на опалювальну трубу в землі

Мінус лежить у необхідності монтування під фарфоровим посудом. Для ванної, це особливо важливо: гаряча вода, пара, система опалення не в змозі нагріти камінь, але, щоб стати босоніж на холодне покриття, неприємно і загрожує здоров’ям.

Глянцева черепиця з фарфорової каменю сині порцелянові плитки

Типи керамографічних

Плитка для підлоги на кухні та стінах у ванній кімнаті, хоча вони мають однакову основу, але це може виглядати абсолютно іншим. Основні візуальні відмінності визначаються методом обробки після випікання.

Матовий

Щоб отримати матовий порцеляновий каменю з печами після стрільби нічого не робити. Вони отримують їх, прохолодно і упаковують. Штучна поверхня виглядає природною, має свої плюси і мінуси. Наприклад, зовнішній вигляд не можна назвати вражаючим. Але при контакті з водою підлога матового фарфору не стане слизькою.

Ще однією перевагою полягає у складі: завдяки меншому відсотках поля псування в суміші та більш високій температурі стрільби, матовані котушки більш зносостійкі, міцні. Саме те, що вони вибирають для технічних приміщень, фасадні прикраси будівель.

Неможливо не згадувати ціну: вона нижча, ніж у інших типів, оскільки виробник зберігає обробку.

Дизайн підлог з порцелянового каменю з матовою текстурою темних відтінків (чорний, графіт) виглядає вишуканим. Однак не забувайте: сміття і пил будуть чітко видно на ньому.

Лапперований

Також називається половина полірованним або пропущеним. Щось серед матової та глянцевої текстури – містить одночасно поліровані (блиск) та природні (мат) включення.

Завдяки такої незвичайної технології, фарфор приємно переповнений. Але це не ковзає. Для дизайнерів житлових інтер’єрів, це частіше, ніж звичайна матова, вибирає для сексу у ванній кімнаті або коридорі.

Винахід італійських майстрів має ті самі переваги та недоліки, як і інші види порцелянового каменю. За винятком однієї важливої ​​переваги: ​​лампатізована плитка неймовірно універсальна ! Підходить для підлоги та стін у будь-якій кімнаті.

На фото проникнула сіра плитка для стін

Сатиризований

Незалежно від того, наскільки дивно це звучить, але, щоб отримати атласну декоративну поверхню, порцелянові кам’яніння не шліфувальні! Характерна шовкованість та бархатиста матеріал отримує під стріт.

Нескладна технологія: прозора мінеральна сіль на стиснутому плитку. У процесі випікання солі розплавляється, частково проникає всередину, але здебільшого залишається зовні: завдяки їм, і виявляється такий м’який, приємний переповнення.

Додавання мінералів не робить атлантизованого матеріалу гірше: навпаки, у його характеристиках не поступається найбільш міцній матовій маті. Він той же довговічний, легко піклувався і не ковзає !

Єдиний нюанс – зберегти оксамитовий шар, не слід покласти цей вигляд з високою проникністю.

Глазурований

Якщо керамічна плитка охоплює емалювати більше, щоб досягти візуальної привабливості та розширення діапазону, то у випадку порцелянового канцелярського посуду, у нижньому господарстві в першу чергу розширює термін служби та спрощує очищення.

Відкриті пори залишаються в матовій або атласному, які в місцях постійної експлуатації (наприклад, на сходах) забиті пилом і швидко втрачають привабливий вигляд (особливо якщо ми говоримо про легкі відтінки). Глазур не пористий, завдяки якому покриття підлоги довше зберігає оригінальний вигляд.

Однак слабкий момент тут знаходиться в наявності: Незважаючи на те, що він не засмічений бруд, але він зростає набагато швидше, ніж нещасливий порцеляновий каменю.

Текстура меншої поверхні відбувається:

 • глянцевий – це виглядає вражаючим, особливо як мармурові підлоги або стіни;
 • половина людини – щось нагадує атлас;
 • Матовий – На відміну від природного матового, має невеликий майже непомітний блиск;
 • Віск – Спеціальний смальт, що дає м’який, розкиданий сяйво.

Ванна кімната Порцеляна Стоун: Як вибрати, Покладіть і догляд

Будь-який високоякісний керамічний граніт не страждає від вологість та пари, не знищує від раптових коливань температури. Тому це є керамоцеліт, який так охоче використовується для облицювання кімнат з високою вологістю.

Щоб зрозуміти, як правильно вибрати Гінеамон для ванної кімнати, потрібно враховувати інші нюанси:

 • Безпека. Матові тарілки з порцеляного каменю не ковзають навіть у разі крапель води, щоб вони входять, тому вони переважними, щоб покласти їх на підлогу. Для стін ви можете купити і матові, і глянцеві тарілки.
 • Практичність. Полірований керамічний граніт очищається легше і швидше, ніж текстуровані поверхні або декоративні плитки з об’ємним орнаментом.
 • Універсальність. Багата палітра кольорових та текстурованих рішень дозволяє вибрати матеріал для будь-якого інтер’єру: від затишної класики та до лаконічного високого ТЕК.
READ  Підключення сталевого радіатора з нижчими з'єднаннями

У великих кімнатах ви можете скористатися великоформатними плитками, у малих – краще дати це на користь великого Ceramoplit, щоб усунути ризик візуального “стиснення” простору.

У інтернет-магазині Shaturastroy, наші клієнти можуть вибрати ванну з порцелянової порцеляни з більш ніж 800 варіантів різних розмірів та текстур. Наш каталог представляє різноманітні продукти від провідних світових брендів. Порцелянові кам’яні кораблі з нашої компанії представлені в 119 магазинах наших партнерів, дилерів та фірмових салонів по всій Росії. Ви можете ознайомитись з асортиментом плиток з порцелянового каменю для ванної кімнати від Шатурастрой у розділі нашого каталогу “Для ванної кімнати”.

Я можу використовувати порцеляновий каменю у ванній кімнаті

Порцеляновий каменю. Це може виглядати як мармур, дерево, паркет, мозаїка, плитка та навіть шкіра крокодила. Цей матеріал є екологічно чистим і довговічним.

Порцеляновий каменю (керамічний граніт або керріт) – міцний облицювальний матеріал, заснований на суміші глинистих і земних порід.

Матеріал з’явився в 1978 році, він був створений італійськими майстрами. Відкриття випустило Furor: коефіцієнт води кам’яного посуду – це лише 0,05%, тоді як у керамічній плиті цей показник становить 3%. Таке стійке покриття не страшно вологи або відмінності температури.

Матеріал використовується для полегшення декору підлоги та стін у різноманітних номерах. Вони покривають фасади будівель і викладають садові доріжки.

  На поверхні ніколи не з’являться крекери, як на плиті.

Ширина фарфорової постановки коливається від 6 до 60 см, у довжину плитки може досягати 90 см. Найбільш тонкий порцеляновий каменю з нашого асортименту має товщину 0,7 см, найсуворіший – 2 см.

Квадратний порцеляновий каменю, найпопулярніші розміри 45×45 та 60×60 см, або довгастою плиткою, що імітує паркет, їх розміри: 15×60; 9.9×40.2; 7.5×25 см. Прикрасити стіни (у тому числі для створення єдиного простору для стін), найчастіше вибирають прямокутну плитку, 20×60 та 15×60.

За допомогою гідроабразивного різання ви можете отримати складні форми плитки – у колекції Lerua Merlen є, наприклад, гексагональні варіанти.

Для підлоги у ванній кімнаті найбільш підходящим матовим і тисненням порцелянового фарфор. Останній також називають структурованими, він повторює текстуру природних матеріалів, вона може бути схожим на дерево, метал, камінь і навіть тканину.

Які особливості укладання фарфорової постановки до підлоги?

Індивенція на підлозі, це виглядає як порцелянова кам’яна, імітує кам’яну кладку, стародавню керамічну плитку та набір паркету, з малюнком “під мармуром” та інших природних каменів.

Стіни, як правило, покриті глазурованим і полірованим порцеляном, глянсова поверхня відображає світло і візуально розширює простір.

Поєднання різних текстур, таких як дерево та мармур, виглядає цікавим на стінах. Ви можете змішувати плитку різних розмірів: “Цегла” для кордонів, великих квадратів для широких стін, середовища довгасті – для вузького.

Приклад: ванна кімната з трикутними акцентами. На підлозі: дерев’яна фурова порцеляна. На стінах: комбінація двох типів порцелянового каменю (Loft “Geo” та Wood Fumo) та два кольори керамічної плитки з однієї серії (Latte Latte і Loft Gray).

Підлоги для бронювання тиску – гарне кухонне рішення. Поверхня не видаляє від часті миття. Якщо ви кинули чавуну сковороду на підлогу, плитка не зламається і не буде тріснути. Для підлоги, виберіть будь-яку текстуру, за винятком заскленого і полірованого, така поверхня може ковзати.

Тенденція останніх років – кухонний фартух фарфорового каменю. Легше чистити, ніж плитка, вона не боїться високих температур. Ми радимо вам використовувати матову або насипну плитку, це легше доглядати. Це також називається Nobby – його поверхня відрізняється легким бархатним блиском.

Приклад: Кухня в сіро-рожевих тонах. Фартон декантна вузька плитка з черепицею Teo порцеляни. Рожевий колір фартух відтінків з відтінками крісел і штор. Завдяки теплим акцентам, біло-сіра кухня стала більш затишною.

Порцелянові кануші – найзручніший і надійний варіант для підлоги в коридорі. Він не боїться вологи, легко мити. Порада. Виберіть матове або полегшення покриття. Для коридору, плитка підходить, яка витримує інтенсивні навантаження, з четвертим або п’ятим класом зносостійкості (загальна п’ять класів, п’ята – найсильніша і надійна).

Порцелянові кануші можуть підтримувати будь-який стиль інтер’єру. Для країни та скандинавського стилю, текстура “під деревом” підійде, для класиків – той, який імітує мармурову або візерункову плитку, для мансардного та мінімалізму – монофонічний сірий порцеляновий посуд.

Для просторих ведеків ви можете вибрати велику квадратну плитку, для невеликих просторів – невеликі вузькі плитки, які виглядають як паркет. До речі, якщо ви приймаєте такий рельєфну порцелянову фарфору з дерев’яною текстурою і викласти “паркет” на новорічну ялинку, підлога буде виглядати дорогою і стильно.

READ  Як чистити воду вдома

Ще одне успішне рішення – чорне. Білий шахи. Знайти класичні інтер’єри. Палаци та лисий маскаради прибувають до пам’яті негайно

Приклад: інтер’єр країни. Сільський шарм підтримує шпалери у невеликих халатах і плетених кошиках. На підлозі упакований порцеляновий каменю, який виглядає як дерев’яне покриття, це колекція лісу з марки Artens.

Cerambulanits цінують не тільки для надійності та довговічності, а й для різних кольорів та текстур. Це може бути подібним до різноманітних покриттів. Він відкриває місце для фантазії.

З порцелянових шаблонів, вони роблять переходи на стіну, виділяють їх ніші та стовпчиком. Цікаво подивитися на варіанти контрасту, наприклад, суміш білого та яскравого синього кольору. Ще один варіант – змішайте не тільки кольори, а й текстури. Наприклад, як на фото нижче: “Дерев’яні” та “мармурові” плитки створюють динамічні зигзаги та виділяють основні об’єкти.

Приклад: свіжа і природне поєднання. Ритм набір плиток, які по діагоналі. Кінцева стіна з таким дизайном, здається, ширше. На стінах використовувалися два типи порцеляни: дерева Natura та мармур.

У цій статті ми коротко говорили про поїзд Ceramar і як застосувати його для обробки підлоги, стін і фартух. Надихайте ідеї та створюйте інтер’єри, в яких ви будете затишними та комфортними. І ми завжди будемо раді допомогти вирішити вибір!

Керамічна плитка

Керамічна плитка – найпопулярніша і затребувана, активно використовується для оформлення стін і підлоги в приміщеннях з високою вологістю. Це добре чисте, має відмінну характеристику продуктивності. Велика кількість забарвлення, розмірів та форм дозволяє застосувати його, щоб обрізати ванну в будь-якому стилі.

Недоліками матеріалу є його слабка звукоізоляція, крихкість, а також холодна і слизька поверхня.

Цей матеріал отримує збільшення популярності. Керамбранти використовуються будівельниками, а також дизайнери інтер’єру, а звичайні люди, які влаштовували ремонт, оскільки порцеляновий каменю має багато переваг.

 • Тривалий термін служби – це штучний матеріал, поверхня якої не зникає на сонці, і не піддається віковій зміні, тому навіть через 10 років ваша підлога залишиться як нова.
 • Екологія Композиція матеріалу повністю природно, це включає глину, SWOP, кварцовий пісок та каолін. Він стає спасінням, якщо ви боїтеся довгий час, щоб зв’язатися з невиконаними матеріалами. Зрештою, вони можуть виділити речовини, шкідливі для здоров’я.
 • Сила фарфорової посуд 8,6 мм товщиною витримує навантаження 200 кг/см2, він також стійкий до морозу, високої вологості та високої температури. Ось чому ви можете використовувати порцелянову посуд для терас або озеленення вуличних шляхів.
 • Легкість догляду матеріалу витримує догляд за будь-якими побутовими хімічними речовинами. Все це пояснюється високою міцністю поверхні, оскільки суміш для композиції піддається горілінню при максимальній температурі, матеріал стає міцним і стійким до будь-якого хімічного впливу.
 • Ви можете вибрати великий вибір колекції порцелянового каменю, він відрізняється різними кольоровими рішеннями, дизайнами та текстурами.

Такі переваги довели порцелянові кам’яні судно, наприклад, універсальний матеріал для оформлення приміщення назовні, але також використовується всередині багатьох кімнат.

Сорти покриттів

Споживчі виробники пропонують великий асортимент цієї обробки, що дозволяє вам не обмежуватись у виборі. Він має матеріал:

 • Матовий, полірований, покритий глазур’ю;
 • для підлоги та стін;
 • стандартний і не ковзає;
 • у класичному, сучасному дизайні;
 • Монофонічний і друк.

Вибір порцелянової плитки на стіні у ванній кімнаті, ви можете віддати перевагу шляхетним матовим покриттям, вражаючою полірованою плиткою, матеріалом глазурованним з оригінальним, різнобарвним декором. Щоб закінчити підлогу, ці типи порцелянового каменю не використовуються, оскільки поліроване покриття створює ризик ковзання, травм, глазур у таких умовах роботи.

Спеціальна плитка, призначена для підлоги, має текстуру, яка усуває ковзання. Є кілька технологій обробки. У атласі картина створюється на заготовках з мінеральної солі, закріплена під впливом високих температур. Структурування дозволяє створювати точне імітація дерева, шкіри, каменю тощо. На фотографіях конструкцій порцелянового каменю у ванній кімнаті можна побачити багато таких варіантів.

Діапазон цього матеріалу включає плитки різних розмірів. Є елементи середніх розмірів, великоформатний, квадратний, складна конфігурація. Ви можете придбати граніт у ванній кімнаті з розмірами, функціями планування.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS