Статті

Інструмент для очищення труб Моль композиція

Table of Contents

Інструкція по застосуванню

Як згадувалося вище, популярність використання чистих моль обумовлено своєю простотою його застосування. Найпростіша інструкція користувача для очищення труб Mole містить всю інформацію, необхідну для його застосування, а також зручно розміщувати на етикетці або упаковці придбаної композиції.

Склад Мер-пальто для очищення труб

Розглянемо алгоритм використання рідкої композиції:

 • Почнемо, суміш струшують у закритому контейнері.
 • Тоді з пляшки в стоку виливається з 200-250 мілілітрів відповідно до правил безпеки. Ви можете використовувати пластиковий контейнер відповідного розміру, але в майбутньому він може бути використаний виключно для роботи з цією хімічною речовиною.
 • Суміш, що виливають у трубопровід, повинна бути витримка там від 1,5 до 2 годин.
 • Тоді в каналізацію слід використовувати інтенсивний тиск води. Іноді виробники вказують на упаковку, яку потрібно використовувати гарячу/теплою водою. “Можливі засоби для очищення каналізаційних труб – переваги та недоліки”.

Типи пакетів та доз

Різноманітність форм пов’язана з попитом на побутовий хімічний ринок, тому він не виникає, як очистити каналізацію. Для деяких покупців невелика кількість коштів є кращим, щоб застосувати його до одного, для інших, більше “крот” пов’язано з наявністю достатньо великої кількості санітарних пристроїв або кількість стічних вод.

Серед таких “оптових” покупців переважають:

Обсяги 5,5 літрів “Моль” дозволяють покупцям забезпечити себе надійним інструментом для ефективного усунення блокування.

Зрештою, обсяг стічних вод у таких об’єктах часом перевищує потреби типових квартир.

Це також важливо і неприємний запах, який робить інструмент, тому для комерційних структур, найчастіше виробники виробляють розчини, що містять різні аромати, що переривають хімічний запах.

Порада!

Природно, що такі композиції дорожчі, хоча всі ці добавки не впливають на отриманий результат.

Тому, якщо ви хочете очистити каналізацію, а не платити за цю процедуру зайву – потім виберіть промежину без барвників та ароматів.

Моль інструмент для чищення труб – композиція, інструкція

Незважаючи на те, що домашні хімічні магазини постійно поповнюються новим асортиментом товарів, більшість споживачів не кажуть: не старі, перевірені методи. До них відносяться такі засоби для очищення труб, таких як моль.

Він використовується протягом багатьох років, в середині ХХ століття він вже почав звільнити його. І до цього часу ефективність цього продукту стає вирішальним чинником при виборі.

Моль належить до хімічних речовин, що потрапляють у трубу, швидко розчиняють накопичення жиру та бруду.

Означає “моль” для очищення труб. Тестування

Численні позитивні відгуки клієнтів підтверджують відмінну характеристику продукту та дозволяють розраховувати на те, що будь-яка проблема у водопостачах усувається без труднощів за короткий час.

Спосіб застосування

Використання хімічних речовин у повсякденному житті пов’язана з небезпекою для здоров’я, тому інструкції щодо використання до “моле” повинні бути строго виконуються. Робота з рідким агентом починається з вибухових розчинів у закритому контейнері. Налийте його в отвір раковини слід уважно, намагаючись не впасти на шкіру. Щоб захистити себе, краще виконувати всі маніпуляції в захисних рукавах. 200-250 мл достатньо для ефективного впливу на основу, утворену в трубі.

Гранули порошкоподібного “корот” засипають з усіма попереджувальними в стоку, після чого є м’яко наливають гарячу воду з окулярами, намагаючись не сплювати її. Гранульовані засоби повинні бути в трубі близько півтора годин. Після цього хімічна речовина повинна бути промита гарячою водою, щіткою з крана – таким чином, вилка буде стиснутим, не залишаючи відзначеного від.

READ  Як видалити клей з плитки

Крок покроковий посібник для використання засобів для очищення труб Моль: Мета, властивості, принцип роботи, композиція, ціна

Кожна людина рано чи пізно стикається з проблемою блокування в каналізаційних трубах. Сьогодні існує величезна кількість коштів, які дозволяють швидко усунути вилку, не дзвонивши до сантехніки.

Одним з найпопулярніших та ефективних препаратів вважається моль очищення труб. Він з’явився на продаж протягом тривалого часу, назад у 1960-х роках., і став першим інструментом, який ідеально усунув блокування без великих зусиль і витрат. У той час моль використовувався для очищення чавуну та металевих труб, але сьогодні він використовується навіть для пластику.

Що таке моль?

Цей препарат використовується для усунення блокатів у стічних водах, очищувальних трубах від забруднення, неприємних запахів.

Він швидко розчиняє накопичення жиру, бруду, харчових відходів на внутрішній поверхні труб, не вимагає додаткових зусиль.

Про виробника

Моль випускається відразу кілька російських компаній. Останнім часом препарат почав виробляти в інших країнах СНД.

Це чудовий засіб, який заслужив багато шановних відгуків і не втратив своєї популярності через високу ефективність та низьку вартість.

Чому потрібно і де використовується?

Моль використовується для усунення блоків у вигинах трубопроводу, на суглобах колін, у сифонах, у місці ущільнення та прокладки.

Використовуйте інструменти, щоб очистити труби, які можна не тільки вдома.

Часто використовується в різних установах:

 • Лікарні та клініки;
 • пралень;
 • Готелі;
 • Кейтеринг та торгові підприємства;
 • Салони краси та перукарні.

Об’єкти активних агентів сприяють швидкому розчиненню жирів, колагенових волокон, білків та солей.

Моль використовується для очищення будь-яких стічних вод, як у приватному будинку, так і в квартирі.

Як працювати: принцип роботи

Цей агент є лужним, і через його склад успішно бореться з хмарами.

Активні інгредієнти є корозійними та розчиняють закупорку, не просто видаляючи вилку, але також очищають внутрішню поверхню труб з накопичених родовищ.

Затоки або засипання до зливу отвору раковини, через пару годин ви можете промити трубу великою кількістю проточної води.

Важливо враховувати, що лужні компоненти, доповнені речовинами активаторів, небезпечні для людини. Тому при роботі з препаратом варто дотримуватися запобіжних заходів.

Опис препарату, випуск форми, упаковка

Моль для очищення труб, виготовлених у різних формах, з різною упаковкою та концентрацією активних інгредієнтів.

За кількістю активних речовин, кілька назв препарату розрізняють:

 • Біо-Моль характеризується тим, що його склад включає спеціальні бактерії, що дозволяє позбутися будь-яких родовищ. Цей засіб призначений для очищення каналізаційних систем будь-якої складності, пастки змащення.
 • Професійне використання з найсильнішими марками, оскільки в ньому максимальні лужні компоненти.
 • Turbo призначений для чищення важкодоступних місць, які не легко очистити себе.
 • Актив дещо поступається професійному, але також діє швидко і ефективно.
 • Майстер вважається найслабшими засобами більш придатними для запобігання блокам, ніж боротися з ними.

Моль виробляється у різних формах, наприклад, гель, рідкі та гранули. Який вибрати, залежить від того, де використовується інструмент.

Гранули та порошок

Сухий інструмент призначений для одноразового, т. до. упакований у невеликі пакети 250 гр.

Достатньо просто, щоб вилити вміст мішка в дренажну отвору раковини або в туалет, почекай час і змивається з великою кількістю води. У порівнянні з рідким або гелем, гранульовано моль працює довше.

Через товсту консистенцію, інструмент є найбільш економічним. Однак для дуже сильних блоків він не підходить, хоча він містить багато активних речовин, дезінфекційних труб.

Гель можна використовувати як для чавуну, так і для металевих труб, так і для пластику. Препарати в невеликих пластикових пляшках, об’єм від 0,5 літра. до 1 Л.

Рідина

Цей тип препарату є найбільш ефективним, це дуже простий у використанні та зберігати його. Використовується для усунення найсильніших блоків, де інші засоби не працюють.

READ  Як закрити внутрішні кути на гіпсокартону

Рідина швидко пом’якшує і розчиняє накопичення жиру та забруднюючих речовин у трубах, не веде їх. Виробляється в різних томах, від 1-1,5 літра. до 5-5,5 л.

Рідина і гель краще застосовувати, щоб усунути закупорку в дренажних отворах у ванній кімнаті або на кухні.

Сухі гранули більш підходять для чищення блоків у туалеті, що пов’язано з більш довгим періодом дії.

Відгуки: Плюси та мінуси

Більшість покупців, які використовували чистіше з моль, реагують на це надзвичайно позитивне.

Як впливає пластикові труби

Моль може бути використаний не тільки для марочних чавунних або залізних труб, але й для пластику.

Це не користуються рушними сучасними пластиковими трубами, але швидко і безпечно усуває будь-які блокування.

Інструкції для використання: процедура

Відповідно до інструкцій, рідина або гель застосовуються не взагалі, як порошок.

Упаковка з гранулами виливають у стік або туалет, виливають на вершину склянки гарячої води та залишають 1,5-2 години, а потім змивайте водою.

Перед використанням необхідно уважно вивчити інструкції та дотримуватися серйозних заходів безпеки.

Техніка безпеки

Не забувайте, що інструмент містить каустичну соду небезпечну. При вході у шкіру, моль викликає важкі хімічні опіки, які тривалий час вилікують.

Щоб уникнути цього, вам потрібно запакувати гумові рукавички.

Порядок дій

На відміну від порошку, рідкий засіб вимагає попереднього струшування. Після цього в дренажному отворі заливають щонайменше 200 мл засобів і залишити протягом години з половиною.

Після цього труби промивають дуже гарячою водою, протягом 15 хвилин.

Що взяти до уваги при виборі типу грошей: корисні поради

Для профілактичного лікування краще застосувати гель, і його слід використовувати принаймні один раз на 2 місяці.

Так що прибирання пройшло більш ефективно, перш ніж залити або заснути до зливу, необхідно включити гарячу воду протягом 10-15 хвилин.

Цей метод допоможе теплим трубах, що посилить вплив препарату. Одночасно з моль, ви можете використовувати светр-пристрої, такі як Ванутуз.

У Москві

 • Оптовий гіпермаркет Все для дому та офісу, який розташований за адресою: ul. Братевська, 27 (органи. 7 (499) 677-16-39).
 • Прибуток компанії, у вул. Лобачіка, 11 (тіла. 7 (499) 322-27-28).
 • Синіксерська фірма, розташована в Мытишчі, в Рупасовському на, 19 (органи. 7 (495) 507-05-77).

В Санкт-Петербурзі

 • Мережеві магазини міста, наприклад, на вул. Казань, 26 (органи. 8 (812) 441-28-53).
 • Магазин SESTICH у Гатчині (тіла. 8 (812) 600-88-66)
 • Перехрестя супермаркету (органи. 8 (812) 385-99-55).

Серед великої кількості подібних коштів, Mole має найбільш позитивні відгуки. Це більш ефективно, ніж рекламуються імпортні препарати, і через його склад, моль набагато швидше і краще справляється з найбільш важкими опитуваннями.

Це безпечно для будь-яких каналізаційних труб, але вимагає відповідності методам безпеки при використанні.

Чому в трубах є стільці

Основною причиною формування закупорки є обмотка трубопроводу. Настільки велика частина їх утворюється лише в сифонах і поворотах. Однак труби часто забиті і в безпосередніх сидіннях каналізації, для яких характерна нерівна внутрішня поверхня:

Чіпляючись за порушення, жири, залишки їжі та інших твердих побутових відходів (волосся, рибні ваги тощо.) Насолоджуйтеся один з одним і щільно приклеєним до жорсткої розчинної маси, перекриваючи просвіт у трубі і джерело неприємного гниття запаху.

Засоби для очищення труб Моль Turbo, торнадо в порошку, гранул та гель

Засоби для чищення труб Моль є популярним протягом більше десятиліття. З цим можна підтримувати функціональність домогосподарства через успішну боротьбу з хмарами, що виникають у трубах.

У той же час, актуальність чистого молу підтримується сьогодні, для чого не було змін, що відбулися з каналізаційними трубами та стічними водами. Перший в основному став пластиком, а друга змінена хімічна характеристика, але речовина, включена до знаменитого агента, все ще справляється з їх завданням.

Сучасний світ ще не стоїть, і кожен рік все більше і більше можливостей вилучає закупорку в каналізаційних трубах з власними руками. Ця стаття буде говорити про час доведеного за часом, інструмент очищення труб.

READ  Як вибрати колір ламінату та шпалери

У будь-якому випадку, якщо ви не впевнені у своїх здібностях і нічого не знаєте про марки, то ви не повинні ризикувати за допомогою хімічних речовин. Надійний вихід із ситуації з блокуванням у трубах – це головний виклик.

Перед застосуванням годинника необхідно знати про правила безпеки при роботі з рідинами, що містять у складі хімічно агресивних речовин:

 • 1) слід використовувати захисні рукавички;
 • 2) для захисту дихальних шляхів, використовується маска;
 • 3) спеціальні окуляри використовуються для захисту органів зору.

Інструмент для чищення труб має ряд переваг для використання:

 • 1) Немає необхідності розбирати каналізацію для очищення;
 • 2) повне видалення різних речовин, які утворюють закупорку;
 • 3) відносно швидка швидкість;
 • 4) Немає необхідності здійснювати будь-які підготовчі дії до використання;
 • 5) Низька вартість та доступність.

Які види виробляє моль

Багато виробників виробляють інструмент для чищення труб, але всі вони мають одне призначення та одне ім’я. Деякі внести зміни до складу, тому перед застосуванням необхідно переглянути інструкції щодо використання. Моль доступний у наступних розділах:

Упаковка Ємності Crosters відрізняються від виробника. Це може бути як великі і маленькі пляшки. Порошкові пакети також поділяються на розмір, залежно від запланованої кількості додатків.

Композиція означає МЕР

Незалежно від форми випуску, протягом багатьох років композиція не змінюється, і тому, чому моль залишається ефективним і за вимогою. Наступні речовини включають:

 • 1) основна активна речовина, концентрація якої коливається від 40 до 60 відсотків гідроксиду натрію;
 • 2) дистильована вода використовується для рідкої форми;
 • 3) Також активна речовина – гідроксид калію. Він зазвичай міститься у концентрації від 5 до 10 відсотків на 1 потенціал;
 • 4) неіонізовані поверхнево-активні речовини;
 • 5) етилендіамінтетрауксусна кислота у частці від 5 до 10 відсотків як наповнювач.

Принцип дії кроти

Сляско, як правило, утворюються в наступних місцях трубопроводу:

У цих місцях, частинки речовин, що були разом з водою, можуть бути спіймані стінками труб і, з достатньою накопиченням, утворюється закупорка, яка перешкоджає нормальному функціонуванню водяного дренажу. Моль пом’якшує закупорку, що дозволяє пропускати воду змити з стін.

Відмітні особливості

Існує дві основні сорти композицій для очищення каналізаційних труб або лугів, кожен з яких має певні переваги та недоліки. На користь лужних реагентів, популярність найбільш ефективних засобів виробництва зрадиції Потчен, а також нейтральності лугів відносно металів. Використання моль моль для каналізаційних труб має такі переваги та мінуси:

 • Луга не має деструктивного впливу на полімерні матеріали та широкий спектр металів, тому він може бути використаний з найбільшою безпекою в багатоповерхових будинках старої будівлі, маючи стічні води та не змінюючи чавуну.
 • Використання продукту залежить від виробника та форми вивільнення, гелю та порошків упродовж 20 30 хвилин, 1,5 години, необхідні для рідин. У разі важкого забруднення при використанні моль, очищення труб займає більший період часу, композиція рекомендується витримувати в трубопроводі до 8 годин.
 • На відміну від сильних препаратів, таких як Pothan, яка може знищити полімерні труби, а кімната з його використанням вимагає хорошої вентиляції, моль менш агресивний і може працювати без додаткової вентиляції з мінімальним негативним впливам на каналізаційний трубопровід.
 • Моль з різних виробників має великий відсоток каустичної соди, ясно, що препарат є найбільш ефективним з високим відсотком.
 • Інструмент відноситься до недорогих і ціни в кілька разів нижче, ніж іноземні аналоги, що є його ваговою перевагою.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS