Статті

Гофрована труба з нержавіючої сталі для опалення

Переваги з нержавіючої гофрованої системи

Гофровані труби “Cofolso” з нержавіючої сталі, а також фітинги до них, можуть служити протягом багатьох років, а конструкція з цих продуктів дуже надійна і легко згинається без використання додаткових інструментів, і не змінює діаметр розділ і не утворює мікротріщини матеріалу та механічну напругу. Цей тип труб дуже еластичний, це не страшно заморожування взимку, цвіль, гідросос, гризуни та грибки. Гофровані технології продукції компенсує стиснення та розширення під впливом температури транспортної речовини та зовнішнього повітря.

Система розподілу питної води з використанням гофрованих нержавіючих труб може бути використана без спеціального очищення рідини, а трубопровід з поліруванням зсередини не накопичується родовища вапна в конструкціях опалення та водопостачання.

Універсальний вигляд труб може ввести будь-який інтер’єр житла. Встановлення трубопровідної системи з гофрованих нержавіючих труб здійснюється швидко і легко навіть у важкодоступних областях приміщень, а фітинги надійно встановлені за кілька хвилин.

Водопостачання може бути покрита бетонними зв’язками, штукатуркою та штрихами, ховаючись за захисними або декоративними панелями, стільки міцних і надійних. Крім того, гофрований продукт може бути вирізаний вручну за допомогою кутового відблиску, металевого ножа або труб для тонкостінних мідних та сталевих труб.

Ціна

Ціни залежать від країни, де вони виробляються фірмами, діаметри, чи є продукти відпалюються чи ні, а також на наявність поліпропіленового покриття. При використанні невеликої ріжучої труби для труби до нагрівального котла або з’єднувальних радіаторів, вибір варто зупинити на бюджетній версії, і якщо ви є оптовим покупцем і принаймні цілою бухтою, то не лякайтеся переглядати ціну Список різних компаній. Іноді ви можете отримати знижки.

Порівняйте ціни двох брендів, відомих у цій галузі (за один метр):

 • GK Flexor (Офіційний дистриб’ютор “Гідрость”). Мінімальні ціни перераховані в рублях для відпалених, несухових труб та з поліпропіленовим покриттям, відповідно.
 • HF20 – з 185,80, з 153,14 (зі знижкою), від 240,96;
 • HF25 – з 243.14, від 270,72, від 308,46;
 • HF32 – з 464.50, від 524.01.
 • “Авайт” (представлений лише відпалене гофрування), вартість рублів:
 • HF20 – з 222;
 • HF25 – з 277.50;
 • HF30 – від 516.15.

Ці ціни не є публічною пропозицією і можуть змінюватися.

Труба та компоненти до неї повинна бути однією компанією.

Якщо вам потрібно забезпечити довговічність ваших комунікацій, сміливо вибирайте гофрована труба з нержавіючої Steeldispipe 15GF.

Гофр труби з нержавіючої сталі являє собою унікальний продукт, який користується величезним успіхом як в будівництві нових споруд і при заміні або реконструкції вже застарілі комунікацій.

READ  Які труби краще для гарячої води

Труба гнучка гофрована, отримана багатьма позитивними якостями, поєднуючи характеристики пластикових та металевих труб.

Гофрована труба неймовірно гнучка, що дає великі можливості побудувати трубопровід у складних місцях і в тісних умовах. У цьому випадку труба нержавіюча не втрачає своїх характеристик – поперечний переріз залишається незмінним, матеріал не погіршується.

Монтується гофрування “голі руки”, потім – немає людей певних кваліфікацій і не використовуваних інструментів для спеціального призначення.Після встановлення з нержавіючої труби не вимагає подальшого спостереження, обладнання від гофрування абсолютно надійно.

Важливо також відзначити, що гофровані магістралі можуть бути повністю використані для подачі питної води через те, що труба не дає у формі, корозії і не вимагає спеціального прибирання. Гофрування абсолютно безпечна для здоров’я людини та навколишнього середовища.

Багатофункціональність гофрованої труби визначається його широкого використання, він може служити в якості систем опалення, водопостачання, газопостачання, каналізації труби, труби в системах пожежогасіння, установки для плаваючих підлог і систем теплообміну.

Гофрована трубка з нержавіючої сталі відповідає показникам якості та пожежної безпеки.

Зовнішній діаметр, мм 17,9 внутрішнього діаметру, мм 14,5 товщини стінки, мм 0,3 гофрування, мм 4,76 Діапазон робочих температур ° С.п’ятдесят. 150 Максимальна короткочасна допустима температура ° C 400 Максимальний робочий тиск при максимальній робочій температурі, панелі 15 еквівалентний рівномірно-зерновий коефіцієнт 0,008 теплопровідності W/MK 17 мінімальний радіус згинання вручну 45 Максимальний (руйнівний) тиск при температурі 20 ° C, коефіцієнт бара 210 лінійного розширення 10 ^ 6, 1/° C 17 Країна виробництва Україна

Гофрована труба з нержавіючої сталі

Веб-сайт електронної комерції магазину Warkon пропонує великий вибір високоякісного гофрування з нержавіючої сталі від Stahlmann для різних технічних цілей. В наявності нержавіючий гофрування в бухтах від 10 до 200 метрів. Ви можете придбати гофровані труби з нержавіючої сталі діаметром половини загибелі (15а) до дюймів з чверть (32а) оптом і в роздріб.

Прямі поставки від власного складу виробника забезпечують оптимальні ціни на нержавіючу рифлену трубу. Це гарантується високоякісними продуктами, що відповідає оголошеним специфікаціям і пройшла відповідну сертифікацію та тестування.

Гофрот з нержавіючої сталі доставлений по всій Україні. Якщо вам потрібна допомога за допомогою рядка запропонованих матеріалів на певному об’єкті, зверніться до спеціаліста з теплою. Консультації безкоштовні.

Гофровані труби з нержавіючої сталі

Для створення, ремонту, організації, безперебійної та ефективної роботи інженерних комунікацій, буде потрібно високоякісний трубопровід та компоненти, щоб забезпечити швидку та зручну установку. Виберіть, замовлення та покупки труби не складно, оскільки на ринку сантехнічного обладнання України, покупці забезпечують значний вибір моделей українських та іноземних брендів.

Відмінності продукту знаходяться в країні виготовлення, вартість, матеріалу, якість, призначення, термін служби. Враховуючи перераховані параметри, клієнти з Києва, Харків та регіонів віддають перевагу гофрованим трубам з нержавіючої сталі. Гофрування з нержавіючої сталі, що використовується в теплих підлогах та системах опалення, гаряче та холодне водопостачання, газопостачання. Крім того, можна залучити як гнучкий стакан до обладнання, який споживає газ або як герметичне металообробка, у процесі укладання електричних та комунікаційних мереж.

READ  Як промити ролик з масляної фарби

Італійська гофрування з нержавіючої сталі

У Японії наприкінці минулого століття вперше використовувався гофровану нержавіючу трубу. У широких масах новизна не відразу не відразу не відразу – вона була перевірена фахівцями Німеччини та Південної Кореї, перш ніж дозволено на ринку. Під час випробувань використовуються сильні навантаження і найважчі умови. Згідно з результатами, вийшло, що цей продукт краще в експлуатації, ніж аналогічні труби:

Багато компаній по всьому світу активно беруть участь у виробництві, але Нептун IWS відноситься до категорії лідерів з точки зору співвідношення якості та ціни. Сила та пластичність моделей, представлених на ринку, визначаються, чи була відпалена або непотрібна нержавіюча сталь. Ми рекомендуємо приймати відпалене гофрування, це еластичне, добре згинається, тоді як мікротріщі не з’являються.

Переваги та недоліки нержавіючої гофрованої труби для опалення

Ми всі використовуються для того, щоб труби, що використовуються в нагрівальних мережах, є гладкими конструкціями. У будь-якому випадку це було до недавнього часу. Хоча необхідно пам’ятати зразки чавуну з плавцями, які були пов’язані один з одним з фланцями та гумовими прокладками. Правда, можна було назвати їх трубками, оскільки їх основна мета – це теплообмін. Чому ми торкнулися цієї теми? Тому що на ринку з’явилися абсолютно нові типи труб, що перетворило їх з голови. Наприклад, нержавіюча гофрована труба для опалення.

Це майже замість дорогих мідних труб для опалення. Зрештою, нержавіюча сталь у своїх технічних характеристиках не поступиться. Але в ціновому плані це час дешевше. Таким чином, виявляється, що поява гофрів з нержавіючої сталі вирішує проблеми, пов’язані з високошвидкісними найкращими нагрівальними трубами. Ми всі отримуємо якісну продукцію за розумними цінами.

До речі, тут є технічні характеристики гофрованого труби з нержавіючої сталі для опалення від знаменитого корейського виробника Кофулсо:

 • Робочий тиск – 15 банкоматів.
 • Допустимий тиск – 50 банкоматів.
 • Тиск, в якому труба починає розвалитися – 210 атм.
 • Температура теплоносія 110s.
 • Діаметр від 15 до 32 мм.
 • Товщина стінки від 0,25 до 0,3 мм.

Це лише відмінні показники, особливо тиск. Ці труби також можуть бути використані в міських квартирах з централізованою системою опалення.

Стандартна доставка

Увага! Існує один унікальний індикатор цього типу труби – її радіус вигину дорівнює лише його діаметр. Якщо ви згадуєте пластичну трубку зшитого поліетилену, який вважається найбільш гнучким, тому його радіус згинання дорівнює шести діаметра.

Чому цей тип труби має таку високу гнучкість? Це все про товщину матеріалу, з якого він виготовляється. Він тонкий, а сама нержавіюча сталь дуже міцна. Так виявляється, що коли він згинається, це не ламається. Хоча сила матеріалу впливає на витримання вантажів, тобто температура та тиск теплоносія.

READ  Як ламінат ДСП у себе вдома

Як вибрати гофровані труби з нержавіючої сталі для опалення – видів, параметри установки

Раніше в системах опалення використовуються лише плавні труби. Рішення, звичайно, є досить надійним, але є трохи застарілі, тому необхідність нових матеріалів була цілком очевидною. Досить цікавий замінник став гофрованою трубою з нержавіючої сталі, яка поєднує в собі всі переваги гофрування та нержавіючої сталі.

Поєднання характеристик виявилося настільки високою якістю, що зараз вона використовується в більшості сучасних систем опалення. Ця стаття виявляє гофровані труби з нержавіючої сталі та особливості їх використання в системах опалення.

Виробництво гофрованих нержавіючої сталі Труби для опалення

Виробництво гофрованих металевих труб є відповідальним процесом, тому кожен етап повністю автоматизований. Лист з нержавіючої сталі приймає циліндричну форму при проходженні у формувальному конвеєрі, після чого шов зварюється на порожній.

Рідна трубопровідна структура забезпечується шляхом прокатки спеціальними роликами

Рабрантна текстура прикріплена до процедури прокатки з роликами, різними за розміром. Еластичність гофрування прикріплюється до обробки високих температур.Основна маса гофрування виробляється в Південній Кореї. Найчастіше продукти з наступних брендів знаходяться в продажу:

 • Лавіта. Avaita – виробник гофрованих труб з нержавіючої сталі для опалення, реалізація своєї продукції за досить доступними цінами. Існують скарги на міцність стін труб: при затягуванні фітингового ущільнювального кільця, іноді викидається з нержавіючої сталі, чому витікає витоки. Правда, цей дефіцит можна віднести до наслідків нещодавно зробленої установки.
 • Кофулсо. Гофрування з нержавіючої сталі для опалення компанії KOFULCO є звичайним, щоб посилатися серед інших аналогів. Правда, це буде в кілька разів перевищувати ціни на труби попередньої марки. Фітинги для підключення цих моделей труб мають ущільнювальні кільця з особливим потовщенням, що сприяє кращій якості установки.
 • Гідроста. Цінова політика гідравлічної компанії підходить до вартості продукції з Avavit, тобто вона відноситься до бюджетного сегмента. Але є докази того, що ці труби часто мають заводський шлюб. Фітинговий витік відбувається в середньому у 7 випадках з 100, незалежно від ступеня професіоналізму установки.
 • Мейб. Якість продукції від Maibas знаходиться на хорошому рівні. Але вартість їх гофрування вважається зайвим.

Висока температура та тиск у системі опалення вимагають використання високоякісних труб, тому вам потрібно вибрати продукти відомих фірм

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS