Стіні

Геометричні малюнки на стіні роблять це самостійно

Малярський ролик

Біль геометричних трикутників

Бажані кольори знали, взяли 6 роликів (для кожного кольору їх ролика) і починають фарбувати трикутники правильним кольором.

Використовуючи красиву дівчину, ми зруйнували всі ділянки. Ми застосовуємо два або три шари, так що геометричний візерунок був без Jambs. Не залишайте товсті шари фарби, і не забувайте перетинати кути.

Лаконічні форми в різних стилях

Інтер’єр, у дизайні якого використовуються геометричні візерунки, ніколи не виглядає нудно. До сайту використовуються прикраси, що давали житлові риси завершення не одно століття. Одним з перших, хто застосував геометрію англійської стилі. Більше половини років тому знаменита шотландська клітина (Тартан) вже відвідували англійські інтер’єри.

Сама клітина є упорядкованою, гармонійним малюнком, а в англійських інтер’єрах він створює відчуття гармонії та респектабельності. Малюнок Тартуна присутній у оббивці м’яких меблів, шпалер, килимів та килимів, штор та іншого текстилю.

Традиційний геометричний дизайн оцінюється в таких сільських стилях, як країна та Прованс, тому в цих інтер’єрах, клітина є звичним, пастельних відтінків. Спеціальний інсульт Провансу – це використання смужок, як у меблевій оббивці, так і в оформленні стін.

Геометрія – Візитна картка експериментальних стилів, що виникають у 20-х роках минулого століття: мінімалізм, функціоналізм та конструктивізм з архітектури. При розробці цих напрямків переважають прості лінії та цифри, підкреслюючи практичність та функціональність у той час.

Дизайнерські експерименти початку ХХ століття не зникли. Їхні розробки у вигляді лаконічних форм, кольорів та геометричних візерунків були затребуваними в подальших напрямках.

Прямий спадкоємець геометричний погляд на життя – скандинавський стиль. Його простий, наповнений легкими та повітряними інтер’єрами, не можуть обійтися без декору та текстилю з розпізнаваними геометричними візерунками.

Суворі геометричні прикраси успішно вписуються в більшість сучасних інтер’єрів. Різноманітність графіки успішно використовується в таких стилях, як сучасний, мінімалізм, Fusion, Kitsch.

Геометричні візерунки на стіні: 20 стильних ідей

Геометричні відбитки на стінах все ще знаходиться на піку їх популярності: вони міцно зайняли своє місце в світі дизайну. Такий прийом створить справжній калейдоскоп з яскравими кольорами вдома. На цей раз ми вирішили зосередити свою увагу на геометричній фігурі трикутника. Він стане хорошим акцентом, який перетворить будь-яку стіну у творчість мистецтва. Сміливі кольори та асиметрії можуть виглядати стильно. Додайте сучасні меблі, такі як дерев’яні барні крісла, а також незвичайний декор, і кожен буде цікаво, який талановитий дизайнер працював у вашому домі.

Яскраві кольори ідеально підходять для цього підприємства. Солетні лінії та кути у загальному зображенні та підключення трикутників з природними кольорами.

Палітра м’яких синіх і фіолетових відтінків приємно пом’якшує ситуацію.

Об’єднати матеріали: текстура дерева, метал створює цікавий візуальний ефект.

Ви не готові зробити такий рішучий крок? Потім просто повісити на стіні декоративні елементи з геометричним зображенням.

Контрастна геометрія ідеально підходить для сучасного дизайну.

М’які відтінки заповнюють кімнату з ніжністю і легкістю.

Трикутники нейтральної колірної палітри виглядають як справжня картина, а металевий відтінок ідеально підходить до атмосфери.

Настінний дизайн у зеленій палітрі виглядає свіжим поряд з органічними та сільськими елементами, тоді як ситуація здається вдома і комфортно.

Ці яскраві двері виглядають чудово через поєднання сміливих кольорів. Чудовий рух!

Не хочуть переадресувати всю стіну? Геометричний візерунок з однієї частини він також зробить це акцентом, побити цю ідею.

Так яскраві кольори завжди будуть підвищувати вас настрою і заряд позитив.

Такий дизайнерський розчин підходить навіть за нестандартні приміщення.

І найпростіші геометричні візерунки іноді можуть зробити кімнату дуже сміливим.

Геометричний фартух на білому кухню фон інший суперд для швидкого та вражаючого інтер’єру.

READ  Що краще малювати стіни або шпалери

Одна яскрава стіна підійде навіть для дитячої кімнати. Ми впевнені, що діти будуть любити таку ідею.

Кілька моделей і текстур на одній стіні зробить дизайн динамічний номера. Нижче знайдете деякі стильні ідеї, які вам подобаються. Приходьте, спробуйте змінити щось у вашому домі, і не бійтеся експериментувати!

Геометричний візерунок на стіні: покроковий майстер-клас

Якщо ви жадаєте, щоб створити унікальний інтер’єр – подивіться на стіни і покажіть свою уяву. Геометричний дизайн повернув прохолоду до шпалер, додавши нескінченні можливості для плиток, дерева та кладки.

Оптично привид стиль, повний руху та глибин. Це ліки для голих стін, які проявилися зробити їх унікальними. Геометричний візерунок на стіні, безумовно, зробить ваші нудні стіни яскравими.

До кінцевого продукту, ви не розчаровуєте, ви повинні мати уявлення про майбутню стіну. Для цього ви спочатку потрібно намалювати геометричний дизайн на папері, виміряти висоту, ширину стіни. Після цих маніпуляцій вам вже потрібно знати, де і які розміри будуть цифрами.

Декорація на стіні у вигляді геометричних фігур

Кожен хоче зробити свій інтер’єр красивим і незвичним, але іноді важко вибрати найбільш оптимальний варіант від усіх існуючих. Все часто спирається на фінансові можливості. Придбання дорогих меблів та інших аксесуарів можна уникнути, якщо ви вважаєте більш вигідним способом прикрасити кімнату. Отже, декорація на стіні у вигляді геометричних фігур здатні втілювати будь-яку вашу ідею в реальність, а також стати центром уваги, виконуючи пряму мету. За допомогою різних геометричних візерунків на стіні, будь то квадрати, діаманти або трикутники, ви можете створити цікаву композицію, ефективно гармонізацію з загальною стилістичною кімнатою. Тут немає конкретних правил, але тільки ваша велика творча фантазія. Якщо ви хочете оновити свій інтер’єр, то скористайтеся найшвидшим варіантом для прикраси вінілових наклейок. Сьогодні ви дізнаєтеся, як прикрасити стіну геометричними фігурами.

Ідеї ​​декору: шаблони на стінах самостійно

Якщо є бажання змінити щось у знайомому дизайну інтер’єру, але немає можливості або бажання або бажання зробити кардинальний ремонт або перестановку меблів, то легкі прикраси для стін прийдуть до порятунку. Яскраві, нестандартні елементи привертають увагу, а мабуть – зачаровує і роблять дизайн інтер’єру барвистим.

Такі стінові візерунки прийдуть до порятунку, коли житло орендується, і я хочу зробити мої основні моменти у ситуації. Тепер є чудові наклейки для стін, які залишають стежку після їх видалення. Також для створення акценту в дизайні інтер’єру, ви можете використовувати водні фарби та скотч. Такі прикраси легко видаляють, якщо це необхідно.

Для створення барвистих геометричних візерунків на стіні, барвиста липка стрічка підходить. Його можна вставити у вигляді різних геометричних фігур. Навіть найбільш незручні фігури виглядатимуть яскравим і оригінальним.

Цікаве рішення у ремонті! Геометричне фарбування стін.

Прикрасьте стіни своїми руками легко за допомогою вінілових наклейок. Вони продаються найрізноманітніші конфігурації, різні кольори. Красиво подивіться на дизайн інтер’єру. Великі квіти, пелюстки фарби або стадо метеликів, різні розміри, шукають відстань. Ви можете самостійно розрізати бажані фігури тварин, рослини або геометричні фігури вінілових листів.

Стандартна живопис на стіні легко зробити за певних художніх навичок.

Створювати шаблони своїми руками на стінах кімнат, ви можете використовувати гіпс, піну та навіть шпаклівку. Таким чином, цікаві ефекти створюються, що зберігають обсяг під час перегляду з будь-якого кута кімнати. Деякі цифри виштовхуються з штукатурки і приклеюються до стіни. Також приходить з пінопластиком, який потім пофарбований у бажаний колір. З шпаклівкою, коли вона сировина. Малюнок легко зробити його за допомогою будівельного ножа, або шпатель викладено простими опуклими елементами.

Настінні малюнки, виконані в 3D-графіці, виглядають чудово. Вони мають сильний ефект за певним кутом зору, який дивиться в дизайн інтер’єру досить сучасним. Але, перш ніж наносити їх на стіну, його слід аналізувати можливі наслідки. Особливо глибокі образи можуть негативно вплинути на настрій та психологічний стан людини.

 • Для настінного живопису, акрилові фарби на водній основі найбільш підходять, оскільки вони досить яскраві, не пахнуть, швидко висушують і можна скорегувати в процесі фарбування.
 • До стін на стіні не боялися вологого прибирання, вони повинні бути покриті матовим лаком.
 • Пофарбовані найкраще взяти одну або максимум дві стіни, інакше інтер’єр буде перевантажено, а простір буде візуально зменшити.
 • Вибираючи шпалери, розглянемо орієнтацію приміщення з боків світла. Якщо вікна кімнати йдуть на південь, то для настінного живопису можна спокійно використовувати холодні відтінки (синій, синій, бірюзовий). Якщо світло в кімнаті відсутня, ми радимо вам ставити на теплі відтінки (жовтий, помаранчевий, коричневий, червоний та інший).
 • Нанесення на стіну повинна вписуватися в інтер’єр стилю стилю, колірну схему та тему. Так, наприклад, в Класичний інтер’єр Там будуть хороші моделі в стилі Дамаску, геральдики, клітин, овочевих та квіткових мотивів.
READ  Робоча стіна на кухні з власними руками

Квіти на стіні кухні в класичному стилі

У сучасному інтер’єрі геометричні відбитки, шеврон, горизонтальні смуги, абстрактні фотографії будуть більш доречними.

Найбільш універсальні відбитки для настінного живопису є: клітина з віце-тартану, смуги, ромб, мотиви рослин, марокканські візерунки (на фото нижче).

Не вдається знайти шпалери з модним марокканським друком? Порядок в Інтернеті готовий трафаретний візерунок або зробити його, дотримуючись нашого майстер-класу

Також досить універсальні зображення дерев (наприклад, квітуча сакура), квіти та рослини.

Бажано, щоб на стіні, наприклад, натягнуту з будь-якими внутрішніми елементами, наприклад, з подушками на дивані, малюнок на одній з стін, килимів, штор або скатертини.

 • Пам’ятайте, що вертикальні лінії картини візуально тягнуть стіни, але кімната звужується. Горизонтальний, навпаки, поширюйте стіни, але виконуйте стелю нижче.
 • Якщо Маленька кімната, Тоді малюнок найкраще вибрати не надто великим, докладним і строком. Також варто відмовитися від занадто яскравих або темних відтінків на користь світла.

Малюнок на невеликій кухонній стіні в Хрущові

Візитно збільшуючи невелику кімнату, наприклад, на стіну з перспективою, наприклад, зображенням міської вулиці, залишаючи відстань, як на фото нижче, лісові доріжки, дороги тощо.

 • Яка стіна або фрагмент стіни варто вибрати для фарбування? Будь-яка порожня або найбільш помітна стіна в кімнаті, ніша або випинання, стіна в функціональній зоні (або навпаки), а також сюжет над будь-яким столом, сундук, консоль, камін, голова та т.D. Наприклад, на кухні ви можете намалювати фартух або сюжет над раковиною, стіною на обідній стіл або навпроти нього.

Картина керамічної плитки на кухонній фартух

До речі, використовуючи зображення на стіні, ви можете розділити простір і призначити межі будь-якої зони.

Також для фарбування ідеально підходять дверні отвори, кути, простір під стелю.

На стіні можна застосувати, використовуючи трафарет. Подібне обладнання забезпечує широкий спектр для фантазії, дає змогу відтворювати колір контрасту. Цей тип оформлення стін підходить для малого формату та монохромного малюнка. Трафарет можна придбати або самостійно підготувати контур на принтері, який потім переводиться в щільний картон.

Трафаретний малюнок підходить для проектування стильних дитячих кімнат, оскільки проста технологія дозволяє вам працювати на внутрішньому прикрасі навіть дітей. Вишукані малюнки та класичні елегантні візерунки в сучасному стилі, ретро та абстракція.

Сутність методу полягає в тому, що спеціальна рентгенівська стрічка склеєна на стіні (просто лінії або їх комбінації), потім фарба застосовується, і коли стрічка видаляється (не залишаючи слідів на стіні), формується геометричний візерунок.

Увага: при фарбуванні важливо, щоб фарба не потрапила в стрічку. Тут ми будемо працювати з роликом, кожен раз, коли набирає фарбу, подивіться не надто багато

Майстер-клас: ступінчасті форми

Тут ми створимо шаблони на стінах – кроки. Щоб натиснути стрічку однаково і рівномірно використовувати картонний трафарет.

Фігурна програма:

 • Розріжте трафарет з картону і грабуйте його скотчпі (так, щоб кромки не перевантажені). Наприклад, нехай перший крок буде висотою 5 см, а другий і третій 10 см, кожен крок шириною 10 см.
 • Зробіть плавні паралельні лінії фарбування скотч. Подальше застосування трафарету, клеїть його з пофарбованим скотчем і повторіть цю дію, змінюючи трафарет кожного разу на однаковій відстані. І тому рівень за рівнем.
READ  Вам потрібно покласти стіни після штукатурки

В результаті, це повинно бути можливим, як на зображенні:

 • Перед початком кольорової фарби краще застосувати білу фарбу. Це необхідно, щоб, безумовно, переконайтеся, що кольорова фарба не потрапляє під стрічку, і утворюється акуратний малюнок.
 • Тепер ролик застосовується до фарби різних кольорів для кожного рівня.
 • Обережно зніміть стрічку і отримайте красивий гладкий малюнок з чіткими лініями, без змішування фарб.

Майстер-клас: Омбрі стінні трикутники

Трикутники, колір якого варіюється від підстави до вершини від яскраво виражених для всіх легких відтінків, зробить кімнату елегантного та модерністського.

Вам знадобиться наступні матеріали:

 • Лінійка
 • Канцелярський нож
 • Роли та щітки
 • Лоток для фарби
 • 4-5 відтінків однієї кольорової фарби (по-банку)
 • 1 контрастність банку
 • Малярний шотландський
 • Розріжте малярійну стрічку на стіну, утворюючи трикутники з ним. Переконайтеся, що всі рядки гладкі.
 • Канцелярський нож обережно виправляє кути трикутників, стрічка з різних боків накладається і може грати. У той же час дуже важливо не пошкодити стіну!
 • Найяскравіший відтінок починає фарбувати верхню частину стіни, продовжуйте покривати чверть. Потім візьміть фарбу на тон темніше і фарбують з місця, де вони зупинилися раніше. І так до темного відтінку, тобто до дна стіни.
 • Після попередніх кроків стінка виглядає не дуже акуратно, кольори йдуть занадто різко, необхідно гладко. Суха щітка змішайте лінії, де конвертуються різні відтінки.
 • Зачекайте, поки фарба не їздить (на основі інструкцій, зокрема, вашою фарбою)
 • Видалити малярний скотч, залишаючи лише ті частини трикутників, які будуть пофарбовані з контрастом. Щоб зробити це, візьміть кут трикутника і потягніть на себе під кутом 45 градусів.
 • Застосовуйте контрастну фарбу до інших планів трикутників.
 • Зачекайте, поки фарба не керується і видалити малярну стрічку, описану вище за методом.

Майстер-клас: оптичні візерунки

Цей спосіб живопису вимагатиме трохи більше розрахунків та підготовчих дій, ніж попередні. Але отриманий малюнок з 3D-ефектом коштує.

Вам знадобиться наступні матеріали:

 • Намалюйте приблизний ескіз шаблону на листі, який ви будете застосовувати на стіні.
 • Виберіть основний колір (елементи яких зустрічаються найчастіше) і фарбують їх всю поверхню стіни.
 • Плюші пофарбовані скотч всі поверхні, на яких фарба може захистити їх. Наприклад, плінтус, плитка.
 • На підставі ескізу рівномірно застосуйте олівець і лінія тегів, створюючи малюнок шаблону.
 • На кожному сайті позначте колір, це полегшить і прискорить роботу, доставляючи від плутанини.
 • Виберіть, яку фарбу буде застосовуватися спочатку, і покласти пофарбований скотч цих розділів. Нанесіть фарбу і зачекайте, доки він не висихає (близько дня). Зніміть стрічку, потягнувшись на себе під кутом 45 градусів.
 • Пурлі скотчування для другого кольору і повторіть кроки від попередньої точки. Те ж саме з залишковими кольорами.
 • Переконайтеся, що в будь-якому місці немає скотч, і ваш малюнок повністю готовий.

Це можна пофарбувати як всю стіну, так і її частину, то буде 3D-ефект зображення.

Майстер-клас: геометричні фігури на стіні

Трикутники, квадрати, круги та інші геометричні фігури, розкидані вздовж стіни, створить оригінальну композицію.

 • Малярний шотландський
 • Фарба двох кольорів (для фону та візерунків, спочатку потрібно більше)
 • Лоток для фарби
 • Ролик
 • Трафарети для форм з нерівними лініями (наприклад, круги та оваль)
 • Нанесіть фонову фарбу. Якщо ви хочете, щоб малюнок не був у всій стіні, крок, одна частина, яку ви не торкаєтеся.
 • Укладають малярійну стрічку, утворюючи контури геометричних фігур з нього.
 • Шкіра форми з різною кольоровою фарбою.
 • Дайте сушіння фарби протягом 24 годин.
 • Зніміть стрічку, потягнувшись на себе під кутом 45 градусів.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // m-strana.Ru / design / geometricheskie-uzory-na-stenakh /
https: // mayertrade.Com.Ua / blogs / geometricheskie-uzory-na-stene-20-stilnykh-idej-b258.Html
https: // simpletroy.RU / Landshaft-I-Dizayn / Risunok-Na-Stene /
https: // Serviceyard.Net / rovetyi ​​/ dekoratsii-na-stenu-v-video-geometricheskih-figur.Html
https: // interiorIZM.Com / uzory-na-stenax-svoimi-rukami
https: // kitchendecorium.RU / Аксесуари-декор / Декорірованіе / Risunki-Na-Steenah.Html
https: // uutvdome.Ru / risunok-stena
https: // kallibry.Ru / uzory-i-risunki-na-stenax / [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS