Статті

Газовий котел Baxi Як вимкнути нагрівання

Газові настінні котли Baxi Fourtech (посібник користувача. інструкція)

Посібник користувача (інструкції для настінного газового котла Baxi Baxi).

Підготовка до установки 2. Підготовка до першого запуску 3. Газовий котел Start 4. Контроль температури приміщення та гаряча санітарна температура води 5. Кнопка опис (Літня зимова опалення вимкнена) 6. Система наповнення 7. Вимкнення газового котла 8. Переклад газового котла до іншого типу газу 9. Вимикаючи протягом тривалого періоду. Захоплюючий захист (опалювальний контур) 10. Система безпеки: показники та спрацьовування 11. Інструкції для догляду

Монтаж та сервісне керівництво (введення в експлуатацію) Газовий газовий котел.

Загальна інформація 13. Перевіряє перед установкою газового котла 14. Встановлення газового котла 15. Газові газові розміри 16. Монтаж димоходу та каналу 17. Підключення до джерела живлення 18. Підключення кімнати термостат 19. Переклад газового котла до іншого типу налаштувань газу та тиску 20. Відображає параметри електронної дошки на газовому котлі 21. Налаштування параметрів 22. Пристрої регулювання та безпечні пристрої 23. Розташування електроду запалювання та електроду датчика полум’я 24. Контроль вихідних газів 25. Особливості споживання/тиск 26. Підключення датчика температури зовнішнього повітря 27. Приєднання зовнішнього котла 28. Щорічне обслуговування 29. Очищення холоду холодної води 30. Очищення пластин вапна в ланцюзі DHW 31. Демонтаж вторинного теплообмінника 32. Функціональні схеми 33. Схеми електричних з’єднань 34. Екстракт з правил і правил ЄС для газових котлів 35. Технічні дані

Котл призначений для теплової води не вище, ніж температура кипіння при атмосферному тиску. Він з’єднується з системою опалення та системи підготовки до гарячої води відповідно до його характеристик та влади. Котел повинен бути встановлений кваліфікованим фахівцем. Перш ніж встановити газовий котел, вам потрібно:

а) Перевірте, чи котел налаштований на роботу з цим типом газу. Ця інформація відображається на упаковці та на заводській пластині (табличка) газового котла. б) Переконайтеся, що в димовій частині є достатня тяга, не існує звуків, і немає отримання продуктів зовнішнього згоряння, за винятком випадків, коли димар спеціально розроблений для підтримки декількох пристроїв. в) При приєднанні до димоходу до вже існуючої димоходу перевірте, що димару повністю очищений, т.до. Коли газовий котел працює, частинки сажі можуть відірватися від стін димарів та закрити випуск продуктів згоряння, тому створюючи небезпечну ситуацію. г) На додаток до підтримання газової гарантії та підтримувати його належне функціонування, слід застосовувати наступні запобіжні заходи: 1. Контур GVS: 1.1 Якщо жорсткість води вище, ніж значення 20º F (де 1º F = 10 мг SacO3 на літр води), поліфосфатний дозатор повинен бути встановлений або аналогічна система для пом’якшення води, (магнітний, електромагнітний конвертер). один.2 Ретельно промийте обладнання після встановлення та перед експлуатацією. один.3 Для зручності надійної експлуатації та обслуговування, настійно рекомендується встановити закритий кран з фільтром на впускній трубі холодного водопостачання. 2. Схема опалення 2.1 Нове обладнання: Перш ніж встановити газовий котел, опалювальне обладнання повинно бути попередньо очищене для видалення можливих родовищ або забруднення, використовуючи вміст, доступний у вільному продажу. Речовини, що використовуються для чищення обладнання, не повинні містити концентровану кислоту або лугу, які можуть знищити металеві та пошкодження частин пластичного та гумового устаткування (наприклад, Sentinel X300 або X400 та Fernox з регенерації для опалювального обладнання). При використанні очищувальних агентів необхідно суворо дотримуватися інструкцій інструкцій для їх використання. 2.2 експлуатаційне обладнання: перед встановленням газового котла, опалювальне обладнання повинно бути попередньо очищене від бруду та відкладень, використовуючи речовини, доступні у вільному продажу (див.пункт 2.1) Для захисту обладнання з масштабу необхідно використовувати інгібітори, такі як Sentinel X100 та Fernox Proteettivo для опалювального обладнання. При використанні цих речовин необхідно суворо дотримуватися інструкцій щодо інструкцій для їх використання. Нагадуємо, що наявність депозитів у термічному устаткуванні призводить до проблем у роботі газового котла (перегрівання, шум пальника та т.Р.) 2.3 Рекомендується встановити замикаючі крани на корму труби та повернення системи опалення, а також фільтр на зворотному трубі (“повернення”). У разі невикористання цих рекомендацій газовий котел знімається з гарантійного обслуговування.

Меню котла Baxi Eco для (Baky Eco Form).Як керувати ним .

Перший запуск газового котла повинен бути зроблений кваліфікованим фахівцем. Необхідно перевірити наступне: а) параметри газового котла для джерела живлення, води та газу відповідають існуючим системам електричного, водопостачання та газу. б) установка виконана відповідно до поточних стандартів С) газовий котел належним чином підключений до джерела живлення та заземлення, коли вищезгадані вимоги виробника втрачає свою силу. До першого запуску зніміть захисну плівку целофану з газового котла. Для того, щоб не пошкодити пофарбовані поверхні, під час промивання та очищення поверхонь, не використовуйте жорсткі інструменти або абразивні миючі засоби. 3. Початок газового котла. (Як включити газовий котел?)

Гарантійні зобов’язання здійснюються організацією, яка здійснювала перший запуск газового котла. Ця організація повинна мати ліцензійний закон. Початок гарантійного періоду відбувається з моменту першого початку. Для реалізації першого початку та подальшого утримання газового котла, ми рекомендуємо звернутися до авторизованих центрів обслуговування Baxi (“Baxi”). Адреси та телефонні номери сервісних центрів запитують в організації торгівлі.

Для належного запалювання, пальник необхідний:

• підключіть котел до електромережі; • відкритий газовий кран; • Натисніть кнопку, щоб встановити режим роботи газового котла. Зима або тільки опалення. • Встановіть необхідні значення температури в системах нагрівання та DHW. Діючі кнопки /-. Коли котел увімкнено, символ знаходиться на дисплеї.

У літньому режимі котел працює тільки на виробництві гарячої побутової води.

Коли ви вперше перетворюєте трубу газопостачання, можуть утворювати повітряні пробки. У таких випадках пальник не буде включений, а газовий котел буде заблоковано. Якщо ця проблема виникає, повторіть процедуру

Включення газового котла перед тим, як газовий потік у пальника, натиснувши кнопку скидання не менше 2 секунд (R).

Контроль температури приміщення (система опалення) та температура гарячої води (DHW).

Обладнання системи опалення вдома або кімната. Він повинен бути обладнаний кімнатним термостатом для контролю температури приміщення.

Регулювання температури в приміщенні та температурі гарячої побутової води здійснюється за допомогою /-. Наявність полум’я на пальника показана на дисплеї символу панелі керування, як описано в розділі 3.один.

Під час операції котла на системі опалення на дисплеї (рис.1) з’являється миготливий символ та температуру (С) для подання до системи опалення.

Під час операції котла в системі DHW на дисплеї (рис.1) з’являється блимаючий символ та температура (C) гарячої побутової води.

Опис Кнопки (Літо зима Тільки нагрівання вимкнено).

Натиснувши цю кнопку, ви можете встановити наступні режими котла:

• Літній • Зима • Тільки опалення • ВИМКНЕНИЙ

Коли котел працює в літньому режимі, на дисплеї з’являється символ. Котел працює тільки на приготування гарячої води (функція захисту від замерзання залишається активним).

Коли котел працює в зимовий режим, на дисплеї з’являються символи. Котел працює як на нагріванні, так і на приготування гарячої води (функція захисту від замерзання активна).

Коли котел працює в єдиному режимі опалення, на дисплеї з’являється символ. Котел працює лише на системі опалення (функція захисту від замерзання активна).

У режимі на дисплеї немає символів. Котел не працює, лише функція захисту від замерзання залишається активним.

READ  Як вибрати витяжний вентилятор для туалету

Від’єднайте живлення котла за допомогою біполярного перемикача.

ВАЖЛИВО: регулярно перевіряйте датчик тиску, щоб тиск знаходиться в діапазоні від 0,7 до 1,5 бар з системою холодної опалення. Коли тиск перевищено, відкрийте дренажний клапан. Якщо тиск нижче є нормою, відкриваючи заповнення крана (рис.2).

Ми радимо вам відкрити кран дуже повільно, щоб полегшити бумування повітря.

Котел обладнаний диференціальним гідравлічним прес-службою, який вимикається котла у разі блокування насоса або з відсутністю води.

Примітка: Якщо тиск часто знижується, нехай ваш котел перевіряє кваліфікований фахівець.

Щоб вимкнути котел, ви повинні вимкнути живлення пристрою. Коли вимикач режимів знаходиться у положенні Off (див. Пункт 5) Котел не працює (з дисплея з’являється на дисплеї), але електрична ланцюг котла залишається під напругою і залишається активною функцією захисту від замерзання (параграф 9).

Котл може працювати як на природний, так і зрідженим газом. Передача котла до іншого виду газу виконує лише кваліфікований фахівець.

Вимикаючи протягом тривалого періоду. Захист від заморожування

Рекомендується уникнути частого водосховища з системи опалення, т.до. Часта заміна води призводить до непотрібних і шкідливих родовищ масштабу всередині котла та теплообмінників.

Якщо котел не використовується взимку, і існує небезпека заморожування, ви можете використовувати не замерзаючі антифризовані рідини в системі опалення. Інструкції виробника антифризу повинні вказувати, що цей антифриз призначений для систем опалення. При використанні антифризу необхідно суворо дотримуватися рекомендацій виробника. Для котлів з двома ланцюгами рекомендується використовувати антифриз на основі пропіленгліколю. Рекомендована концентрація антифриз повинна відповідати температурі заморожування від.15 ˚С.20 ˚с. У котлі є функція захисту від заморожування, яка при температурі води на постачанні системи опалення менше 5 с поворотів на пальника; Пальник працює, поки температура не досягне 30 с. Ця функція працює, якщо: • Котел підключений до джерела живлення; • У мережі є газ; • Тиск у системі опалення відповідає встановленим параметрам; • Котел не заблокований.

Система безпеки: показники та спрацьовування (коди помилок, несправність).

У випадку несправності, його код з’явиться на дисплеї (наприклад, E 01)

Щоб перезапустити котел, утримуйте кнопку R протягом 2 секунд. Коли неодноразово запускає цей пристрій, зверніться до служби організації. Увага: можна реалізувати лише 5 спроб перезапустити котел, то котел заблокований. Для реалізації нової спроби перезапустити котел, ви повинні вимкнути котел протягом декількох секунд.

Газовий котел Baxi Головний 24 Fi

Основними елементами конструкції котла є:

 • Єдиний гіркотичний теплообмінник.
 • Закритий тип газового пальника.
 • Розширювальний бак.
 • Турбокадува вентилятор.
 • Циркуляційний насос.
 • Триходовий клапан.
 • Система датчиків, підключених до контрольної дошки.
 • Сполучні труби, сполучні трубопроводи.

Робота котла полягає в тому, щоб нагріти теплоносій за допомогою теплообмінника та газового пальника. Розвиток М змішується з холоднішим зворотним потоком, отримуючи задані температурні параметри.

У той же час у теплообміннику гаряча вода нагрівається через внутрішню трубку та отримуючи енергію від гарячої. Режим згоряння та випуск продуктів згоряння палива забезпечується вентилятором, що отримує свіже повітря з зовнішньої труби коаксіального димоходу.

Всі процеси знаходяться під наглядом системи датчика, яка коли з’являються проблеми, сигналізуйте панель керування та відображати цей код помилки на дисплеї.

Майже всі процеси продовжують автоматично, втручання користувача є мінімальним і спрямоване лише на коригування режиму роботи.

Особливості котлів Baxi

Кожна модель в лінії Baxi створюється відповідно до останніх технологій. Ось чому вони володіють наступними характеристиками:

 • Здатність регулювати полум’я. Вхід до роботи (тег) відбувається у двох кроках. Спочатку пальник починає нагрівати камеру згоряння, діючи на мінімальних об’єктах (не більше 50-60 секунд), а потім вона перетворюється на вказаний рівень постачання газу.
 • При застосуванні датчиків регулювання температури автоматизація підтримує необхідний рівень полум’я. Таким чином, операція котла є максимально гладким, що не вимагає перемикання постійного режиму.
 • За допомогою постциркуляційних систем ви можете зменшити споживання палива та енергію.
 • Підтримка контрольної температури.
 • Компактне обладнання порівняно з конкурентами.
 • Зручність сполучних котлів.

Зверніть увагу! Перераховані функції притаманні всім котла від виробника. Саме вони виділяють брендові продукти з інших товарів у цьому сегменті ринку.

Причини вимкнення котла

Спочатку потрібно з’ясувати, що причини вимкнення котла влітку і вам потрібно зробити це взагалі. Зробити це для міркувань, пов’язаних з економією газу. Але це здається лише на перший погляд: насправді часті відключення котла впливають на стан.

Це збільшує знос обладнання та може призвести до розбиття:

 • По-перше, чим довша система простою в холоді, тим нижча температура теплоносія та найважче, щоб йти нагрівання, коли котел запалюється. У цьому випадку споживання палива буде значним.
 • По-друге, температура та теплообмінник зменшується. При повторному нагріванні водяні краплі накопичуються на її поверхні. Це конденсат, який може спричинити руйнування та корозію теплообмінника.
 • По-третє, краплі води також осідають на пальника. Це значно знижує ефективність своєї роботи і, як наслідок, збільшує споживання палива.

Корозія основних зборів котла вимагає в більшості випадків їх заміни. Можливість фіксації способу пайки навряд чи. Зменшити ризик таких проблем, допоможе правильному плавному початку обладнання після тривалого тривалого. Більшість котлів мають спеціальні режими роботи. Якщо важливо правильно включити до різних видів автоматики та одиниць різних брендів.

Важливий! Щоб зберегти паливо, ви не можете вимкнути котел протягом літа. Є багато способів зберегти. Один з них – використання модуляційних пальників. При вирішенні питання, вимкніть чи не систему опалення протягом літнього періоду, необхідно оцінити можливий ризик та кількість збереженого газу.

Як вимкнути нагрівання на котлі Navien Ace: Перейти до літнього режиму

Завдяки своїй надійності та невеликій ціні, навігаційні котли, вироблені корейською компанією Navien, став найпопулярнішим брендом у Росії. Через сучасного дизайну, котли Navien Ace вважаються найбільш компактними стінними котлами на ринку.

Крім того, їх сучасний вигляд легко вписується майже до будь-якого інтер’єру.

Легко працювати дозволить як літніх людей, так і дітей. Налаштуйте зручний рівень тепла та температуру гарячої води. Але з початком весни люди все частіше цікавляться одним питанням “Як вимкнути опалення на котлі Navien Ace?”.

Саме на цьому питанні ми вирішили відповісти на цю статтю.

Ми підготували докладні інструкції щодо Navien Ace: як вимкнути нагрівання та/або збільшити гаряче нагрівання води.

Спочатку давайте подивимося на панель керування та що це таке:

один. На панелі керування є дисплей, то, як відображається поточний режим роботи котла, відображається цільова температура системи опалення та гаряча вода.

3. Напис факт – це фактична температура води всередині радіаторів.

4. Щоб встановити температуру води в системі опалення, потрібно натиснути клавішу радіатора.

Після натискання клавіші, використовуючи клавіші, ви можете встановити необхідну температуру теплоносія при нагріванні.

Після вибору необхідної температури ви побачите миготливий образ радіатора, а на екрані буде змінено на дисплеї.

Після досягнення заданої температури котел вимикається і знову запускається, коли вода охолоджується в системі опалення.

п’ять. На панелі керування є таймер. Щоб перейти до цього режиму, потрібно тричі натиснути клавішу радіатора.

Розкриваючи час на таймер, який ви поклали час пошуку котла в непрацюючому стані. Після цього котел буде працювати 30 хвилин і знову вимкнути. Такий режим роботи дозволить вам вибрати, скільки часу в день, котел буде працювати.

6. Натиснувши клавішу з зображенням радіатора, ви можете вибрати режим опалення за температурою в кімнаті.

Через термостат на панелі керування є можливість керувати котлом для температури внутрішнього повітря. Тобто. Котел не звернеє увагу на температуру теплоносія в трубах.

Його завдання буде. Нагрійте повітря в кімнату, щоб зручно для хоста температури.

7. Натискання зображення змішувача, ви можете вибрати температуру нагріву гарячої води.

Після цього клацання котел йде до режиму “поза дому”, або, як це також називається, “Літній режим”. У цьому режимі котел повністю перестає працювати над нагріванням і проходить тільки до нагрівання гарячої води.

Температура гарячої води буде дорівнювати температурі, яку ви запитали у попередньому пункті.

READ  Як замінити картридж у змішувач для душу

Мінімальна температура теплоносія може досягати 40 с, а максимум. не повинно перевищувати 80 с.

дев’ять. Також на панелі керування є ключ вимкнення котла.

Після включення, він запалить пальника (якщо в той час це необхідно), і буде продовжувати працювати, виконуючи команди останнього режиму, в якому він був вимкнений. Якщо значок ключа вогніться червоним, це означає несправність в котлі.

Щоб усунути це, краще негайно звернутися до найближчого сервісного центру Navien.

Ну, ми розібрали, як працює панель керування котлами Navien Ace. Тепер ви знаєте, як вимкнути нагрівання на котлі Navien Ace, а також набагато більше. Завдяки цим знанням, ви ніколи не будете питати питання “Навіен Аце, як вимкнути нагрівання”, а з настанням гарячих днів ви не будете купатися в задушливому квартирі або будинку. Якщо у вас є питання. Сміливо попросіть їх по телефону. Або писати в чаті на цій сторінці. Завжди раді допомогти!

Чи можна вимкнути котел?

Мені потрібно вимкнути котел – це питання, яке користувачі зазвичай запитують з настанням теплого сезону. Газове обладнання належить до об’єктів підвищеної небезпеки і завжди повинна бути в хорошому стані, як з внутрішніх елементів одиниці, так і зовнішнього допоміжного обладнання, включаючи газоносні мережі, електроенергію та водопостачання.

Основним робочим елементом пристрою є внутрішні системи опалення котла, виготовлена ​​з металу, яка піддається корозійним процесам, як всередині, під впливом O2 у водному середовищі, а з зовнішньої сторони через сажу. Тому всі виробники рекомендуються для довгого зупинок, щоб виконувати їх консерваторний котел для зменшення корозійних процесів. Тип збереження буде залежати від типу спалення палива, якість водопровідної води та матеріалу котлів. Технологія збереження чітко пофарбована в інструкції з експлуатації пристрою, і вона повинна бути абсолютно здійснюватися супутником.

Збереження котлів виконується кількома способами: сухий, вологий та надлишок:

 • Сухий метод застосовується, коли потрібно вимкнути котёл для довгих зупинок у холодному сезоні при негативних температурах. Вона полягає в тому, що пристрій повністю виділяється з води та при відкритому повітрі, сушать зовнішнім джерелом, наприклад, повітродувом поверхонь нагрівання з водних залишків.
 • Вологий спосіб використання, коли немає небезпеки низьких температур. У цьому випадку пристрій заповнюється водою з лужними реагентами, створюючи рівномірну захисну плівку на поверхні металу.
 • Спосіб надлишкового тиску полягає в тому, що в одиниці, відключеному від газу, підтримується тиск, який запобігає надходженню кисню з повітря, що є основним агресивним корозійним елементом. У той же час, до відключення котла, він повинен бути заповнений очищеною водою з фільтрів.

Всі методи, що перераховані вище збереження вимагають забезпечення повної герметичності арматури та гарнітури пристрою.

Чому б не вимикати опалення вночі?

Є ті, хто в бажанні врятувати кожен день у вечір, вимикається котла – як однозв’язку, так і подвійна контур. Мотивувати, що вночі зменшення температури в будинку є прийнятним і, як правило, навіть рекомендується – людина спить краще при температурі в кімнаті близько 20 градусів. Але на заощадженні такий режим не впливає. Або споживання стає ще більше – котел починає ловити втрачену температуру. І для нагрівання теплоносія використовує ще більше газу, ніж при роботі. Результат – ви платите за нагрівання навіть більше, ніж з постійно котлом.

Ви повинні знати, що нові моделі опалювального обладнання відключаються самими собою, коли температура теплоносія або в приміщенні в приміщенні досягає заданого значення. Коли температура падає, обладнання знову активовано.

Аналогічним чином, ви не повинні вимкнути пристрій, якщо ви залишите протягом 1-2 днів. Як результат, після повторного запуску він почне працювати важко, він буде використовувати більше газу, окремі елементи системи будуть сильнішими. У деяких випадках необхідна вимкнення аварійного вимкнення. Потім використовуйте вказівки вище, як вимкнути котел. Якщо вимкнення відключення вас тільки для того, щоб зберегти, це не рішення. Щоб заощадити на опалі, є ще багато ефективніших способів.

Чому газовий котел не вимикається, постійно працює

Квартири та приватні будинки часто нагрівають газовим устаткуванням? Їхні операції контролюють датчики, а елементи керування на панелях дозволяють вибрати температуру нагрівання. Вважається, що цей метод опалення набагато економічний. Але що, якщо газовий котел не вимикається? У результаті споживається багато палива, а техніка працює на знос. Основні причини: розбивка датчика, низька температура в трубах, блоки та неправильні налаштування. Розглянемо способи усунення їх докладно.

Газа котлів є оптимальним рішенням для опалення майже будь-якої кімнати. Вони прості у використанні, мають невеликий розмір і тверде життя, тому вони однаково підходять для частих будинків і квартир.

Будь-який газовий котел має 3 основних компонентів:

Залежно від моделі, котел може мати різноманітне додаткове обладнання, таке як насос, вентилятор, розширювальний танк, запобіжний клапан, електронна система управління, діагностика та захист. Якщо котел має такі додаткові елементи, цілком можна розглянути міні-друк, який працює повністю в автоматичному режимі. Він самостійно підтримує зазначену температуру температури, контролює всі внутрішні процеси, а також у випадку аварії, він охоплює постачання газу і вимикається.

Принцип роботи котла

Щоб зрозуміти, як працює газовий котел, необхідно не тільки знати його пристрій, але і для того, щоб мати справу, з якими закладені програми та функції. У своїй роботі котел зосереджується на свідченні датчика. За допомогою вбудованої електроніки він визначає необхідність гарячої води та запускає роботу управління газовим підкріпленням. Після цього входить газовий пальник, який нагріває воду в теплообміннику до певної температури, а також циркуляційний насос, який негайно поширюється через систему опалення. Після того, як температура в системі досягає вказаного значення, котел вимикає пальник і переходить у режим очікування. Коли температура в системі опалення зводиться до певного показника, котла повертається на пальника, а цикл повторюється.

Згідно з такою схемою, всі одноколірні котли працюють у опалюванні. Котли подвійних схем виконують точно такий же цикл, але його робота може переривати систему гарячої води (DHW). Котел подвійного замикання має більш складну систему підготовки води, оскільки 2 функції виконуються відразу:

Він, крім основного теплообмінника, має другий контур (високошвидкісний теплообмінник), який призначений для приготування гарячої води. Котл подвійного замикання може працювати в 2 режимах:

Якщо котел працює в зимовий режим, то вода нагрівається в первинному теплообміннику і розподіляється циркуляційним насосом на системі опалення. При відкритті крана гарячої води в котлі активується датчик каналу. Він дає сигнал до плати керування, який перемикає тристоронній клапан від режиму опалення до режиму DHW. У результаті гаряча вода з головного теплообмінника не йде на батареї, але залишається в котлі.

Він починає циркулювати в колі, проходячи через вторинний теплообмінник і нагрівають воду для DHW.

Вторинний теплообмінник – це пластина, тому вода практично миттєво нагрівається, і ми миттєво отримуємо гарячу воду в кран. Це трапляється, поки гарячий кран води закривається. Після перекриття води датчик потоку повідомляє про цю дошку, і він перемикає тристоронній клапан до початкового положення, а нагріта вода з первинного теплообмінника переходить у систему опалення.

З опису ясно, що принцип роботи газового котла не дозволяє працювати одночасно, щоб нагріти та годувати гарячу воду. Однак вже є спеціальні теплообмінники, які можуть це зробити (вони будуть говорити нижче).

Газовий котел

Котли різних виробників можуть відрізнятися за допомогою пристрою та розташування елементів, але всі вони мають типову схему. Ми розглядаємо це на прикладі пристрою подвійного ланцюга котла (як найскладніших).

 • газовий клапан для подачі палива до пальника;
 • газовий пальник;
 • блок запалювання;
 • електрод запалювання;
 • Датчик регулювання полум’я;
 • Камеру згоряння газу;
 • первинний (основний) теплообмінник;
 • вентилятор;
 • Датчик вихлопного газу – Манотат;
 • датчик температури води в первинній ланцюзі;
 • Датчик температури аварійного водою первинного контуру;
 • розширювальний бачок;
 • циркуляційний насос первинного контуру;
 • Фільтр системи опалення;
 • Датчик тиску води в системі опалення;
 • Система водопостачання крана;
 • Система охоронного клапана;
 • триходовий клапан;
 • теплообмінник гарячого водопостачання (DHW);
 • Обхід;
 • Датчик протоки GVS;
 • Фільтр DHW;
 • Водяний дренажний кран;
 • Електронний блок керування (контрольна дошка);
 • Регулятори температури опалення та системи DHW;
 • Перемикачі режими роботи (літо, зима).
READ  Бар від 100 до 200 скільки на Кубі

Як видно з великої кількості різноманітних датчиків, половина пристроїв контролюють операцію системи та дозволяє безпечно працювати котла в автоматичному режимі. Крім того, котел має стандартну фурнітуру для:

 • Подача палива до газового клапана;
 • водопостачання до системи опалення;
 • вхід зворотної води з системи опалення;
 • Вхід для холодного води для DHW;
 • Вихід зігрітий Ват-Ват.

Щоб більш чітко зрозуміти роботу котла, потрібно розглянути кожен вузол індивідуально і вирішувати свої функції та призначення. Необхідно негайно пам’ятати, що “додаткові” і “неважливо” деталі в котлі не буває, а невдача навіть однієї з них призведе до розбиття або неналежної роботи котла. Нижче ми детально описамо найважливіші блоки газового котла, і які елементи включають його.

Газові пальники та система видалення диму

Основним елементом газового котла є пальник. У сучасних котлах він модулюється, тобто він здатний змінювати кількість споживаного газу. Ця функція під час запалювання і на початку циклу нагріву зменшує постачання газу (нагрівання теплообмінника відбувається поступово). Потім збільшується постачання газу при наближенні за заданою температурою і підтримує його. Коли нагрівається вода, і час відключення наближається, газ годує менше. Таким чином, витрата газу зменшується до 15%, а кількість вимикачів циклів зменшується, що збільшує термін служби котла.

Підготовка та подача палива здійснюється за допомогою газового клапана. Під час роботи подача палива регулюється за допомогою крокового двигуна. Його управляється мікропроцесором електронної плати за програмою в ньому. Таким чином, за допомогою звичайної панелі керування ви можете встановити необхідну температуру системи опалення та DHW.

Також на пальника є електродом запалювання та датчик керування полум’ям. Пальник розташований у закритій камері згоряння, яка закінчується похідними від вихлопних газів. На виході встановлено вентилятор для примусового видалення диму. Перед вентилятором є датчик тяги – моностат, який негайно вимикає котли, якщо дим не розтягується. Особливо часто, Panosotat працює у сильних морозі, коли конденсат замерзає у вихлопній трубі, а канал вихлопного вихлопного газу перекриваються.

Теплообмінники

Теплообмінники поділяються на два типи: первинний і вторинний. Перший встановлений вище пальника, оскільки вода першого (нагрівального) схеми нагрівається в ньому. Це набір мідних труб, в яких вода циркулює з потоком насоса. Для збільшення корисної площі та швидкості води нагріву на трубках, мідні пластини (кромки) пофарбовані.

Вторинний теплообмінник необхідний для нагрівання води Wat. Він має відмітні риси, які негайно дозволяють швидкої води. Це виглядає як теплообмінник як набір пластин, між яким окремо циркулює воду першої та другої схеми. Коли відкривається цереана гарячої води, вода в первинній ланцюзі не знаходиться на системі опалення, але перенаправляється на вторинний теплообмінник. Таким чином, замість того, щоб нагрівати акумулятори, вода нагрівається схема DHW. Особливістю двоколірного котла є те, що нагрівання та нагрівання води DHW не може бути зроблено одночасно. Вдома, практично не помітно, оскільки споживання гарячої води незначна порівняно з роботою системи опалення.

Коли щоденне споживання води є великим і робить конкуренційну систему опалення, використовується подвійне замикання котла з будівельним теплообмінником. Він характеризується лише одним теплообмінником, який розташований над пальником. Його дизайн трохи складніше, і всередині труб основного контуру є контуру. Виявляється, що пальник нагріває лише один теплообмінник, в якому система опалення та системи DHW одночасно (тому що вони називають це гіркотом).

Система GVS

Основна відмінність між двома вбивцями є система гарячої води (DHW). Це дозволяє вам майже миттєво отримувати гарячу воду. Для цього в котлі є вторинний схеми DHW, який складається з пластинчастого теплообмінника, датчика потоку води та тристороннього клапана. Основний датчик, який керує процесом запуску вторинної ланцюга, є датчик потоку. Коли відкривається кран, він дає команду контрольній платі, і, у свою чергу, на тристоронній клапані, який перекриває подачу води до системи опалення та спрямовує його на теплообмінник для пластинчастого двигуна DHW. Як результат, гаряча вода, яка нагрівається переважно теплообмінник, за допомогою насосу починає циркулювати на “маленькому” колі всередині котла, що проходить через теплообмінник з гарячої води та нагрівальної води в ній.

Обхід

Він з’єднує основну схему прямого та зворотного трубопроводу. Контрольований байпасний клапан встановлюється на обхід, який при виникненні критичного тиску відкривається, а частина води тече з прямого трубопроводу до протилежного. Клапан забезпечує відсутність гідравлічних потрясінь, коли насос увімкнено і обмежує максимальну швидкість циркуляції води в системі опалення.

Розширювальний бачок

При нагріванні вода починає розширюватися в системі опалення та компенсувати надлишок тиску, встановлювати розширювальні танки. Вони мають всі котли без винятку, але можуть відрізняти форму та розміри (залежить від потужності котла).

Танк розширення складається з 3 частин:

Танк під час роботи системи опалення через мембранні рівні змінюється тиск, тому в процесі експлуатації котла тиск залишається незмінним.

Правління та датчики

Незалежно від газового котла, це обов’язково плата (блок) управління. Це дозволяє встановити необхідні режими котлів, контролювати та аналізувати інформацію від датчиків, що здійснюють автоматичне управління всіма процесами в системі. Немає жодних коригувань та налаштувань на самому дошці, всі установки виробляються на заводі. Єдине, що може змінити користувача, полягає в підключенні зовнішньої температури датчика. Якщо немає сенсора, система управління зосереджена на температурі води в системі, і коли вона охолоджується, вона починає котл.

Якщо ви підключите датчик, система керування котлами почне переміщуватися. Щоб підключити зовнішній термометр на дошці, перемичка видаляється, а замість цього підключені керуючі дроти. Є прості мембранні датчики, на яких виставлено лише максимальну та мінімальну температуру внутрішньої температури. Є більш складні електронні датчики, в яких може бути вказана не тільки температура, але і час включення, вимкнення котла. Наприклад, котел не буде працювати під час роботи, але повернеться за годину до повернення.

Нормальна операція котла, її надійність залежить від набору датчиків та систем керування, таких як:

 • Датчик тиску газу в системі;
 • Датчик регулювання полум’я;
 • Датчик вихлопного газу;
 • датчик температури води в первинній ланцюзі;
 • Датчик температури аварійного водою первинного контуру;
 • Датчик тиску води в системі опалення;
 • Система охоронного клапана;
 • Датчик Duch GVS.

Завдяки їм котел може працювати самостійно протягом усього сезону без зупинки та поломки.

На жаль, у процесі роботи існують проблеми, не пов’язані з самим котлом, але виникає з вини зовнішніх факторів. Наприклад, якщо будинок вимикає будинок, котел миттєво визначає і вимикається. Перезапустіть його доведеться вручну, виконуючи спеціальні команди.

Якщо виникають помилки або аварії, що відбуваються в котлі, він негайно перестає працювати і подає умовний сигнал. У моделях з електронним монітором відображається код помилки у формі набору чисел або букв. У пристроях з аналоговим (механічним) помилкою керування позначаються блимаючими показниками.

У паспорті будь-якого котла є таблиця з кодами помилок, їх декодування та інструкції, як скинути (усунути) аварію. Такі таблиці легко знайти в Інтернеті, особливо коди помилок майже всі котли збігаються.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS