Статті

Гараж на гвинтових пальцях роблять це самостійно

Які рішення застосовуються у цьому випадку?

З такими особливостями грунту найбільш ефективне рішення є здійснення будівництва на фундаменті.

Палі для фундаменту прямокутні, пірамідні, круглі, тверді або порожнисті. Матеріал для їх виготовлення – залізобетон, бетон, дерево, метал.

Крім того, дизайн купи характеризується механізмом захисту від коливань, який встановлюється зверху.

 • Збереження паль. Стояти на твердій землі на великій глибині котушки. Технологія характеризується повним недоліком усадки;
 • Висячі купи. Використовується, коли неможливо досягти твердого грунту. Міцно загнаний у рухомий шар і утримуються тертям.
 • Буро-забив купи. Встановлені в pre-dug pits;
 • Палі з підрахунковими елементами. Загострені палі забиті спеціальною установкою, призначеною для цих робіт;
 • гвинтові палі. Загвинчений у землю, як величезний гвинт автоматичний спосіб або вручну.

Які переваги і в яких випадках вони встановлені?

Для роботи не треба готуватися до загвинчування паль на землю.

Якщо довжина пальм не більше метрів, вони можуть бути загвинчені ручним штангою або ключем.

Наприклад, німецька компанія “Krinner” виробляє велику кількість елементів покращеної форми, пристосована до різних фундаментів та грунту.

Типи кульових фундаментів

Класифікація основ можлива як прикладена купа, що застосовується та за типом загального будівництва.

 • Гвинт, з лопатями на робочій поверхні, з якою палі “загвинчуються” в грунт (діаметр від 48 до 250 мм);
 • Оцінка, підтримує форму олівця, які забиті в землю для значної відстані за допомогою спеціального обладнання (застосовується до винних грунтів, їх діаметр до 800 мм);. Використовується, коли потрібна основа (діаметр до 800 мм).

Існує класифікація та виготовлення матеріалу.

Отже, палі для фундаменту можуть бути металевими, дерев’яними (використовуються лише при будівництві будівель з власними руками) та залізобетоном.

Форма та діаметр опор різними, найчастіше використовуються металеві прямокутні палі з поперечним перерізом 2040 і 2050 мм і круглі, діаметр якого від 48 до 250 мм. Такі купи оптимальні для будівництва малоповерхових будинків (заміський будинок, гараж) здійснюється з вашими руками. Будівництво великих об’єктів у складних областях (Hillside, у здивованих ґрунтах) найчастіше здійснюється за допомогою залізобетону.

Класифікація основ також передбачає поділ їх на виду, залежно від висоти кованого. Наприклад, основа поля може бути:

 • Outlook, у цьому випадку, виникає під поверхнею грунту;
 • підвищений, він зводиться над поверхнею грунту, відстань між основою та грунтом не перевищує 20 см;
 • Високий, для спеціальних конструкцій (мости, високі підвальні будівлі).

Перед початком будівництва складають план, який відображає всю інформацію про будівництво.

Плюси та мінуси фундаменту

Основною перевагою бази ворс є надійність та стабільність будівлі, в умовах нестабільних і вічних грунтів. Насправді, цей тип фундаменту був розроблений для швидкого будівництва будівель у вічних грунтах при дослідженні землі. Поліпшення, така технологія будівництва дозволяє побудувати будівлі в місцях з складним полегшенням (наприклад, на схилі пагорба) або у невеликих областях, де масштабне будівництво неможливе.

Ворс фундамент для невеликого будинку або гаража – найпопулярніший розчин (про що свідчить відгуки фахівців). Його виставка не вимагає використання спеціального обладнання, навпаки, найчастіше він може бути побудований з вашими руками. Також такий пристрій краще з економічної точки зору.

Недоліком основи купи можна назвати той факт, що підземна частина структури рано чи пізно (особливо металеві опори). Щоб запобігти цьому, вам потрібна сцена, щоб закрити дизайн з вологи. Крім того, фундамент котельні розрахований виключно на малоповерховому конструкції (якщо його зміцнення не передбачено).

Переваги Ворс Фонду

Розглянемо ключові переваги, які мають гаражі на паль. Чому варто вибрати основні фундаменти? Ось основні моменти, найбільш значні.

 • Технологія встановлення самим системної системи не вимагає ідеального рівня землі. А саме, вирівнювання Землі часто пов’язана з великими труднощами. Це особливо важко, тому що у невеликих областях, у закритому просторі, коли є багато будівель навколо багатьох будівель, майже неможливо використовувати широкомасштабне обладнання.
 • Важлива перевага – велика швидкість роботи. Гараж можна швидко підняти. У той же час немає необхідності чекати, поки рішення не будуть жертві, отримати бажаний рівень сили.
 • Існує практично ніяких обмежень на типи структур. Будь-який гараж можна споруджувати на гвинтових палях.
 • Палі універсальні з точки зору типу грунту. Вони спокійно встановлені на щільному грунту, а також на об’єм, затоплених грунтів.
READ  Как убрать силикон с поверхности

Але деякі обмеження все ще мають. Зокрема, один тип ґрунту як і раніше не підходить для паль. Це такі кам’яні ґрунти, де є багато твердих, великих включень.

Внесення розрахунків кульової фундації

Для розрахунку кількості фундаменту підтримує найкраще, щоб звернутися до фахівців. Вони будуть виконувати необхідні дослідження грунту на сайті та визначають її вантажну здатність. Крім того, геологічні дослідження допомагають визначити глибину щільного шару, рівень підземних вод та ступінь праймеризації грунту. Всі ці критерії потрібні при виконанні розрахунку кульової фундації.

За відсутності можливості залучення досвідчених фахівців, ви можете використовувати спрощені методи.

Почати, визначити параметри майбутнім гаража, на основі яких розраховується кількість опор. Враховує, що гвинти розташовані в кожному куті та навколо периметру будівництва на відстані 1,5-2 метрів один від одного.

Важливо також визначити довжину паль, які багато в чому залежить від глибини грунту грунту та розташування шару-носія. Найпростіший спосіб встановити ці дані – це буріння свердловини за допомогою ручного свердла. Крім того, добре допоможе визначити склад грунту.

Визначення кількості паль, багато в чому залежить від несучої здатності однієї купи, яка розраховується за спеціальною формулою.

При проведенні розрахунків неможливо забути про передбачувану навантаження на фундамент. Тут враховується маса автомобіля, маса всієї структури, включаючи покрівельні, а також вітрові та снігові навантаження.

Щоб самостійно обчислити кількість купівлю для фундаменту під гараж, необхідно визначити загальне навантаження на фундамент і розділити його на допоміжну здатність купи.

Будівництво з власними руками

Якщо неможливо запросити бригади, ви можете зробити гараж на гвинтових палях. Роботи легко виконуються навіть з невеликим досвідом. Раніше вивчали характеристики грунту (склад, рівень підземних вод, точка заморожування). Буде необхідно підготувати проект та розрахунки, які визначають, скільки паль під гараж.

На додаток до самих гвинтів, потрібно придбати інструменти:

 • лопата;
 • механізм важеля для загвинчування палей;
 • ставки та мережива для маркування;
 • Болгарський і кувалд;
 • рівень будівництва та рулетка;
 • простий олівець;
 • шлунка.

Для розташування лакофарбової роботи, голови та арматурні бари потребують. Також потрібно приготувати компоненти для наповнення: подрібнений камінь, пісок і цемент. З них виготовляються конкретний розчин, які наповнені лісом і підтримують себе.Ви можете об’єднуватися з дерев’яного бару. Він повинен бути ретельно оброблений речовинами, які запобігають гниття та пошкодження під дією вологи. Таке деревообробне дерево встановлюється на деякій відстані від грунту.

Покрокові інструкції щодо розташування Фонду під кадром Гараж:

 • Сюжет готується до роботи. Оскільки гвинтові купи можуть бути встановлені на ділянках, що мають нахил, не потрібно вирівняти платформу. Необхідно видалити сміття і видалити верхній шар грунту, включаючи рослинність і багату органічними сполуками.
 • Визначте кутові точки будівлі і покладіть палив там. Після цього маяки закріплені в інших місцях навколо периметру, де плануються купи. Інтервал між суміжними опорами повинен бути 1,5-2 метра.
 • Перш ніж почати встановлювати палі, на їх місці створюються неглибокі (0,1-0,15 м), ями трохи більше ширини, ніж курячий лезо. Якщо підтримує невеликі розміри, установка може бути виконана за допомогою простого брухту. Вона вставляється в спеціальне отвір продукту та подовжуються фрагментами сталевих труб. Але для гаража, звичайно використовуються досить довгі купи – на 5 м і більше. Такі опори можуть бути встановлені в попередньо пробурених свердловинах або гвинт у товщині грунту. Останній варіант добре підходить для щільно забудованих областей, де виникають проблеми з розміщенням бажаної техніки. Встановлення підтримує цей метод займає найменший час. Використання бурової установки краще підходить, якщо робота здійснюється взимку. Купу покласти вертикально і поворот за годинниковою стрілкою до досягнення кінчика площі твердого грунту не досягнуто. Підтримка повинна бути перевірена нижче позначки грунту. У цих шарах його обертання перешкоджає.
READ  Як приклеїти вітраж на склі

Коли купи монтуються, ви можете оснащувати. Цей дизайн – це поєднання стрічки, що поєднує в одній системі. Він виконує функцію перевізника та допомагає перерозподілити навантаження.

Найчастіше з залізобетону. Якщо матеріал будівельних стін достатньо важкий (наприклад, конкретний контекст з кераміту або цегли), цей параметр підходить краще, ніж інші. Попередньо встановити знімна опалубка з дерев’яних панелей. Зсередини він завалюється гідроізоляцією, арматурна рамка монтується і заповнюють з собою бетонним розчином.

Іноді виробниче виробництво обробленого дерева. Бруки прикріплені до пластин з болтами або зварювальними затискачами.

Роблять художників і металу. З цією метою ви можете використовувати кут або камеру.

Фонд з гвинтових палів називається будівництвом, виготовленим з купи, які загвинчуються в землю. Найчастіше цей тип основи використовується на бульбашних грунтах, для яких решта фундаментів не підходять.

Палі виконані з залізних труб, на одному з кінців, з яких розміщується невелика лезо. Саме ця частина труби, загвинченої в землю, так що основою структури була більш надійною та стабільною. Фахівці радять вигнати його на глибині 55-65 сантиметрів.

Кілька різновидів паль, які відрізняються діаметром:

 • 75 міліметрів – від такого матеріалу будівельні підстави для установки малих альтанок або огорожі;
 • 90 міліметрів – подати заявку на будівництво домашніх господарств;
 • 110 міліметрів – ідеальний варіант для створення міцного фундаменту для гаражних будівель;
 • 135 міліметрів – фахівці рекомендують використовувати такий будівельний матеріал при створенні підстав для промислових будівель та інших великих будівель.

Як самостійно побудувати гараж на купи

Початковий етап будівництва гаража передбачає вивчення грунту, щоб вибрати тип бази. Варто вибирати підставу гвинта, якщо будівництво гаража здійснюється на проблемних грунтах:

Палі для фундаменту прямокутні, пірамідні, круглі, тверді або порожнисті

Процес такого конструкції включає в себе кілька основних етапів:

 • Оцінений проект. На цьому етапі розробляється проект, визначається конструкція, обчислюється необхідна кількість матеріалів. При встановленні гаража на гвинтових паль, як правило, використовуються каркасні конструкції (металеві або дерев’яні), що характеризуються невеликими масовими та швидкими умовами експозиції.
 • Підготовчий. Вона включає в себе підготовку будівельного майданчика, очищення його від рослинності та сміття. На цьому етапі придбання та доставка необхідних матеріалів до будівельного майданчика.
 • Закладка. З нестабільними ґрунтами, основою на купою гвинтової бази є найбільш раціональним варіантом. Палі, пронизані Paintime, забезпечать надійність та довгострокову роботу структури. Гвинтові вироби можуть бути використані для встановлення складних структур, які обмежують територію, прилеглу до будинку та гаража.
 • Створіть кадр і стіни. Дизайн-носій може бути виготовлений з дерев’яних барів або металевих профілів різних розділів. Дерев’яна або пластикова “підкладка”, а також металеві листи, застосовуються.

Фундамент купи-гвинту під гаражем. Технологія монтажу протягом 5 хвилин. Теплий гараж. Відео №1

Для роботи не треба готуватися до загвинчування паль на землю

 • Встановлення даху. Оскільки дах гаража не потребує додаткової ізоляції, установка швидко виконується за допомогою елементарних електроінструментів. Різноманітність покрівельних матеріалів, представлених на будівельному ринку, дозволяє зробити ваш гараж привабливим та гармонійно вводити в існуючий дизайн.
 • Обрізати. Не всім власникам гаража на гвинтові підтримує, як вигляд будівництва. Для поліпшення візуального сприйняття, можна закінчити основну частину з декоративними матеріалами.
 • Висячі ворота. Найчастіше, при будівництві гаража з власними руками, неосвічені ворота. Але якщо ви бажаєте та певні навички, ви можете обладнати розсувну, розсувну або секційну конструкцію.

Гараж скелету на базовій базі, встановленої з дотриманням технологічного процесу, є надійним захистом вашого автомобіля.

Увага! Для того, щоб не змістити структуру, необхідно зробити правильний розрахунок вантажів на купи. Зробити це самостійно. Краще шукати допомоги у спеціалізованих організаціях.

Чим краще спіральна купа

Літній котедж дуже рідко вибирається за результатами інженерно-геологічних досліджень – вони проводяться пізніше. Тому цей варіант, як гараж скелету на фундаменті, підходить у більшості випадків, незалежно від рельєфу та глибини виникнення твердих порід. Кожен гвинтовий елемент знаходить свою глибину зупинки, ущільнюючи землю під ним, коли гвинтові лопатки працюють. Верхівки сталевого стовпа просто вирізати на горизонт з точки зору рівня.

READ  Як замінити картридж у змішувачі на кухні

Підтримка купи не накладає жорсткі вимоги до типу грунту, його не можна встановити лише на твердих порід, кам’янистих грунтах з включенням великого розміру валунів. Але основа цього типу виявляється відмінно на сипучих, затоплених, затоплених грунтів.

Металевий гараж на базовій основі встановлюється на вибраній платформі зі швидкістю зварювача, як показано на цьому

Незначні деформації, які постійно присутні за допомогою мобільних та надмірно чистих грунтів, дерев’яна корона на купах може бути передана без тріщин або руйнування. Сталева труба з розбитою лезом практично не реагує на такі рухи.

Як вибрати купу

Незалежно від обраного матеріалу стін і підлог, будівництво гаража на гвинтових палях включає попередній розрахунок для визначення характеристик та кількості еталонних елементів.

Щоб побудувати тип світла, цей розрахунок не представляє складності. Він виконується в такій послідовності:

 • Визначення вихідних характеристик з умов платформи. Довжина стовпця, здатного витримувати бажане навантаження, визначається типом заземлюючого грунту та граничною глибиною його заморожування. Це можна знайти, роблячи буріння тесту добре, в якій видно характер місця розташування та типів виникнення порід. З великою глибиною нульових шарів, купи можуть працювати як підвісні опори (розрахунок на бічній поверхні).
 • Кількість стовпців вважається залежно від розміру основи з розподілом периметра при збільшенні принаймні 2 м. На площі підлоги місця визначаються можливим високим вагою, у цих точках вимагатиме додаткового збільшення елементів носія. Обов’язково описувати кути коробки та місця відкриття для воріт.

Вам потрібно розрахувати різні варіанти для гвинтових палів Ø і довжиною. Зміна несучої потужності стовпця Ø 76 мм в залежності від глибини занурення в грунтах різних типів видно з наступної таблиці:

Як зробити гвинт підтримуючи свої власні руки при побудові гаража за допомогою наявного ручного обладнання та матеріалів, продемонстрованих на ньому

Крім того, якщо є необхідність застосувати важкі матеріали для капітальних стін та перекриття, вам потрібно розробити купу, з урахуванням роботи опор в кущі. Така потреба може виникнути у випадку розширення до інших будівель, у жорсткому кліматі, при роботі з бетоном буде важко. Приклад такої будівлі видно

Гриль

З призначеного числа точок підтримки буде залежати від дизайну підлоги та вибору матеріалів для його виготовлення.

Під скелетом або панеллю гараж на гвинтових палях, призначених для 1 автостоянки, буде достатньо, щоб встановити від 10 до 14 стовпів.

Однаково розповсюджується між ними, що виникають внаслідок навантаження під час приїзду – від’їзд пристойної маси допомагає валком, який, як правило, виготовляється з сталевого прокату (канал, 2-річний промінь). Залежно від розміру розподіленого навантаження та висоти розташування, використовуються дерев’яні бар та конкретні варіанти (моноліт, W/B балки, пластини).

Найпростіша закупорка каналу 11 підтримує (2 на воріт, 4 під стінками та 1 у тилу) показана на

Металу та дерева, вони збирають обв’язування, що піднімається над землею, мінімально 0,2 м. Для стабільних сухого підставу ви можете зробити низьку рамку залізобетону, що лежить на грунті. У цьому випадку потрібна тверда гідроізоляція такої стрічки.

Прохолодний прикрас

Замовити гаражні купи і дати структуру стильного та привабливого вигляду, варто думати про декоративну обробку бази. Найбільш довговічний, недорогий і практичний варіант – облицювання прямого. До темпи профліста (з дерев’яних барів або металу) прикріплюється до купи на затискачах, після чого професіонал прикріплюється до довідників уздовж верхньої та нижньої межі основи.

Професійний лист, покритий шаром полімеру, триватиме не менше 50 років і не зберігає не тільки його міцні характеристики, а й відмінний вигляд. Кольори професійного листа ви можете вибрати контрастність або тонус до покриття гаражних стін з більш ніж півтора тисяч відтінків на шкалі RAL.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS