Статті

Фехтування веранди деревини з власними руками

 • Типи дерев’яної веранди
 • Типи фундаменту для будівництва Веранда: колонка та стрічка
 • На замітку!
 • Будівництво відкритої веранди
 • Матеріали підлоги
 • Велика фотогалерея: Будівельні ідеї

Вернда – повноцінна розширення з фундаментом, стінами, вікнами та дахом, яка може бути вбудована в будинок негайно під час будівництва або до прикріплення як від головного входу, так і на зворотному боці будинку з доступом до саду або двору.

У цій статті ми розглянемо варіанти Veranda Veranda, цей матеріал у порівнянні з іншими, набагато простіше обробляти, тому ви можете створити таку будівлю самостійно. Є кілька типів подібних конструкцій:

Під час будівництва можна передбачити можливість змінювати положення вікон, достатньо просто регулювати температуру в приміщенні

Дизайн веранди відкриває широкі можливості для реалізації різних ідей, наприклад, ви можете встановити камін на ньому

Веранда також може бути використана як кухня, їдальня або навіть вітальня

Умови домовленості

Зробіть фехтування для веранди, а тераса може бути з будь-якого матеріалу, але дерев’яні паркани особливо популярні. Такі декоративні елементи є дуже важливим елементом будь-якого дизайну: спочатку вони приєднують будівництво готового вигляду, по-друге, вони виконують захисну функцію.

Створіть дерев’яний паркан для вашої веранди

Вибір дерев’яної огорожі для веранди, необхідно керуватися наступними пріоритетами:

 • Висота дизайну. Будь-який паркан повинен бути досить високим, щоб дитина не може вийти, але в той же час вона не повинна звинувачувати огляд.
 • Необхідність паркану. Відповідно до встановлених стандартів, будь-який дитячий майданчик, який перевищує 75 см від поверхні Землі, повинен бути оснащений парканом, а перила повинна бути на висоті щонайменше 90 см.
 • Надійність. У цьому питанні все просте, якщо дизайн не скрипає і не розривається, коли він заснований на ньому, він вважається безпечним і надійним.

Крім того, будь-які види парканів, незалежно від матеріалу, складаються не тільки з перил, вони включають інші елементи, такі як опори та балазини, які можуть бути розташовані в горизонтальному, вертикальному та поперечному положенні.

Як зробити терасу паркан?

Тераса невелика, як правило, піднята над рівнем землі, розширення до будинку, який може дати його власникам багато приємних хвилин, бути додатковим місцем для відпочинку та збору всієї родини. Це логічний висновок всієї будівлі, що дає їй готовий вигляд. Огорожа тераса не завжди передбачена етапам проектування та будівництва будівлі, а часто це просто відкрита платформа. Бажання побудувати паркан на терасі або веранда може виникнути пізніше. Причини різні. Наприклад, було терміново, необхідно обмежити область відновлення перилів, щоб забезпечити безпеку дітей, які з’явилися або просто дають колір до загального вигляду будинку.

Фехтування для тераси з власними руками

Різні матеріали використовуються для побудови терасових парканів. Вони застосовуються залежно від особистих уподобань та бюджету. Огорожі зроблені з усього – з дерева до профільної труби. Ці матеріали використовуються:

 • Деревина. Цей тип часто використовується через зовнішній вигляд. На додаток до того, що дерев’яні перила виглядають естетично, вони легко обробляють, і вони легко покриті емалями та лаками. Очевидних мінусів цього виду терасових парканів, ми виділяємо практичність. Збільшити стійкість погодних умов, вам доведеться додатково застосувати водовідштовхувальну композицію на дереві.
 • Камінь. Але цей матеріал не має проблем з силою. Він буде служити вам протягом багатьох років. Правда, завдяки вазі, виникають додаткові труднощі з транспортуванням та установкою.
 • Металевий. Металеві фехтування міцні та довговічні. Крім того, легко встановити та дати необхідну форму, на відміну від каменю. Крім того, метал може бути легко пофарбований або полірований.
 • ДПК. Виступає як замінник бюджету. На відміну від останнього, він має хорошу стійкість до несприятливих погодних явищ. Через низькі ціни є надзвичайно популярним матеріалом.
 • Пластик. Тут вибір обумовлений кольоровою палітрою та легкістю установки. Однак необхідно враховувати, що не всі пластикові структури будуть надійними. Для використання лише один пластик необхідний, що не піддається впливу ультрафіолетових та температурних коливань (тут підходить полікарбонат).
 • Скло. Так, цей матеріал використовується, але надзвичайно рідко, через крихкість. Частіше скло замінюється прозорим пластиком.
READ  Як закрити тріщину в акриловій ванні

Основні вимоги паркану

Оскільки основною функцією паркану є забезпечення безпеки, існують певні правила, які необхідно враховувати під час будівництва Railil. Ці правила спеціально розроблені для веранди, терас та балконів. Поруччя з перил повинні бути розташовані не менше 50 см над підлогою. Бічне навантаження має бути витримання перила становить 100 кг.

Холдинг до цього правила, це буде можливим без страху використовувати перила. З легкістю з легкістю витримує бічне навантаження, необхідно забрати надійні деревні породи або зробити перила з металом. Також необхідно використовувати правильний метод вкладення.

Для сімей з маленькими дітьми відстань між стійками повинна бути не більше 10 або 15 см. Холдинг до цього правила дитини будуть безпечними і не можуть досягти успіху в голові між стелажами. Якщо огорожа терасу виготовлена ​​з дерева, то необхідно впоратися з перилами та стійками, щоб вони були абсолютно гладкими.

Так що паркан не боїться вологи та грибка, всі дерев’яні елементи потрібно лікувати антисептиком. Ця превентивна робота повинна бути зроблена щорічно.

Види деревних парканів з фотографіями

Конструкції, які будуть фехтувати терасу можна зробити різними способами. Достатньо просто зробити дерев’яний паркан з низькорозмірної підтримки, з’єднуючи їх по поздовжніх рейках та перилах. Поляки можуть бути нанесені як з прямими, так і з округлими кутами.

 • напівкруглі, прямокутні або квадратні структури, виготовлені з барів різних розділів;
 • Фехтування з барами розташовані горизонтально, вертикально або в різних напрямках;
 • Конструкції, що мають між розділами різних відстаней.

Стійки для деревини для терас може бути однаковими або змінами по довжині стовпа. Часто дерево прикрашено різьбленими інструментами.

Дерев’яні огорожі складаються з стовпів, перилів та внутрішніх захисних секцій. Дерево для їх виготовлення повинна бути ретельно оброблена і земля. Для захисту поверхонь з зовнішніх факторів вони повинні розглядатися спеціальними захисними лаками та фарбами.

Які матеріали можливі?

Будь-які будівельні матеріали підходять, якщо вони реагують на два параметри:

 • сейф;
 • довговічний для приведення атмосферних опадів;
 • мінімально потребують догляду;
 • збігаються, коли це можливо з загальним домашнім родом або котеджним стилем.

На синтетичних матеріалах

Крім того, перила з ПВХ виглядає акуратно і ефективно, вони недорогі

Сьогодні сильні та стійкі матеріали з полівінілхлориду стають актуальними. Основною перевагою таких парканів є їх низька вартість. Однак такий матеріал досить крихкий.

Красиві огорожі для терас роблять це самостійно | ЧАСТИНА 2

DPK – це матеріали, де дерево змішують з мономерами, які потім полімеризуються та змішуються з деревом у процесі екструзії для придбання необхідних властивостей.

READ  Що відкинути клейовий момент з пластику

Дерево-полімерний композит, який також використовується при будівництві Railil – більш міцний, він не горить і не піддається деформації води. Зовні цей матеріал імітує зовнішній вигляд і колір натурального дерева і поступово підкорює ринок будівельних матеріалів для дому та ремонту в котеджі.

Про природні матеріали

Найпоширеніший спосіб зробити терасу Railing є пристроєм для фехтування з натурального дерева. Такі перила краще з різних причин:

 • вони екологічно чисті;
 • Вони виглядають благородними та презентабельними;
 • ідеально поєднується з більшістю інших будівельних матеріалів і особливо добре для заміського будинку;
 • Елементи дизайну дерева прості в обробці, легко витягнути, витягнути його, шліфувати своїми руками.

Важливо при виборі дерева, щоб віддати перевагу матеріалу з твердих порід. Це може бути високоякісний дуб, галочку, менш сильний ясен і сосна. У країні найчастіше і використані конструкції з натурального дерева.

Декор протягом періодів

Багато прикрас балконів та квіти лоджії в горщиках. Щоб створити прекрасний міні-сад вдома, не потрібно витрачати вражаючу суму грошей. Звичайні непрямі рослини будуть придатними для цього. Вони можуть бути розміщені в будь-якому місці: на підвіконні, балконні перила або на підлозі.

Багато господинів віддають перевагу спеціальним металевим стендам для ваз або стійок. Іноді рослини в пагорбах суспендуються на стіні або до стелі.

Іноді на балконні паркани вже встановлені власники Caspo. Це дуже зручно – залишається лише покласти у них вазони і доглядати за зеленою хеджуванням. Такі оазиси на відкритих балконах з кованою огорожею в центрі міста або дерев’яні тераси виглядають особливо привабливими.

Оздоблення балкону в номері

Якщо ви хочете зробити Kashpo на перила для балкону з вашими руками, фотографію таких декоративних виробів можна знайти на нашому сайті. Після прочитання інструкцій і розглянули зразки таких підстав для квіткових горщиків, ви можете самостійно зробити їх.

Як правило, кахепі призупинено на вікні або парапет балкону, і цей елемент декору не займає корисний простір кімнати. Він повинен бути розміщений на такій висоті, щоб ви могли комфортно доглядати за рослинами. Інакше квіти покриті, а сам балкон буде безперервно. Cachepo виготовляється з різних матеріалів.

Cashpo з філій

Наприклад, квадратний піддон або відро може бути виготовлений з дерев, стерлінгів і мотузків. Вам також знадобиться PVA клей, молоток, нігті, вимірювальний інструмент, ножиці та секатори.

Спочатку потрібно приготувати гілки необхідної довжини. Вони вирізані секатом. Для великих продуктів вам потрібно зібрати багато гілок. Потім гілочка з’єднана і зв’язується з шпагатом.

Манусос техніки

Краще покласти гілки компактні і зв’язати кожен у двох місцях. Таким чином, продукт буде довговічним. Якщо ви точно дотримуйтесь інструкцій, у вас буде щось, що нагадує, що вам потрібно руйнуватися, даючи йому циліндричну форму. На краях кола теж випробовуються з мотузкою або косою. Після цього ви можете зробити нижню частину каші: кілька гілок поміщають у отриманий циліндр, щоб вони могли бути закріплені на вузлах. Для цього виберіть товщі та довговічні гілки, щоб квіткова ваза не випадає. Іноді доцільно закріпити деталі продукту з невеликими нігтями. Для декорування ви можете зберегти кеш на косі. Для того, щоб призупинити дизайн на балконі перила, вам потрібно зробити петлеву мотузку.

Кашпо з грампластиків

Якщо у вас є запис вдома зі старого магнітору, ви також можете зробити відмінну прикрасу для парапету на лоджії.

READ  Як замінити картридж у змішувачі на кухні

У центрі тарілки потрібно зробити отвір

Ножиці, рукавички та мотузка повинні бути підготовлені. Крім того, вам знадобиться електричний пакет та модель каскапу, яку потрібно зробити як зразок. Ви можете взяти звичайний квітковий горщик у вигляді циліндра або навіть більш оригінального, наприклад, з вигнутими краями. Пам’ятайте, що в роботі краще не використовувати газовий пальник, тому що може бути вогонь, коли матеріал нагрівається на відкритому вогні.

 • Виправити запис від гравця на мотузку, для якої ми робимо кінець шпагату в отворі на тарілці і зв’язати вузли.
 • На відстані 25-30 сантиметрів від гарячого мерехтіння електричних плит нагрівають пластину. Матеріал повинен стати гнучким.
 • Потім дайте товар правильній формі. Для цього м’яка плита вже застосовується до квіткового горщика через діаметр.
 • Мотузку в той же час потрібно швидко скоротити і ретельно витягувати.
 • Після того, як матеріал охолоджується, пластина повинна бути ретельно вилучена з моделі Cachepo.

Зробіть кашу з запису від гравця

Такий елемент декору для міні-саду на балконі можна прикрасити або засмагати з тканиною, мереживом або шпалери для обрізання. У той же час колір кашпо може бути контрастним, так що продукт виділяється яскравим акцентом у інтер’єрі. Іноді краще намалювати його в такому тіні, який поєднується з загальним кольором кімнати. Все залежить від особистих уподобань та вашої фантазії.

Забезпечити таку груди на перила на краю запису, вам потрібно зробити щілини і обертатися в них шпагат.

Нюанси монтажні дерев’яні перила з власними руками

Зазвичай всі елементи паркану виготовляються на деревообробних машинах або придбані у готовій формі. Перед установкою їх обробляються просочення. Якщо треба зробити дерево темніше або дати йому деякий відтінок, завіса використовується. Процедура виконання роботи буде наступним:

Складання проектної документації. Детальний малюнок, на якому будуть вказані всі елементи майбутнього дизайну, здатні полегшити та прискорити процес будівництва.

Підготовка Пол. Він може бути виготовлений з дощок, паркетної дошки або інших матеріалів. У деяких випадках дерев’яна підлога складається на конкретній основі. Або використовували тільки камінь або бетонну підлогу.

Маркування для монтажних опорних стовпів.

Під анкерними болтами необхідно свердлити отвори бажаного діаметра.

Підтримка полюсів встановлюються на підлозі з якорями, що мають різьбові шпильки. Спочатку встановлюються кутові опори, а потім внутрішні стовпи. Відстань між стовпами 1,5 м.

Перила встановлюються над еталонними стовпами. Вони прикріплені до стовпців, використовуючи самовідданість, болти або міцний клей. Краще використовувати кілька типів кріплень відразу, щоб забезпечити безпеку дизайну. У той же час кріплення не повинні кидатися в очі або створювати деякі труднощі.

Монтаж бар’єрних секцій або басину. У деяких випадках використовуються додаткові горизонтальні смуги, що сприяють збільшенню естетичного паркану.

Якщо у дизайні є тріщини, вони наповнені монтувальною піною. Після заморожування сухої піни обрізають, і ці області покриті декоративними дошками.

Якщо обробка дерев’яних елементів не була зроблена до початку встановлення, вона виконується після завершення будівництва структури. Всі дерев’яні поверхні також покриті шаром захисного лаку.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS