Підлога

Епоксидні смоли підлоги з власними руками

Як зробити підлогу з епоксидної смоли

Яку основну поверхи існують, портал RMNT.Ru вже писав. Епоксидна смола популярна у цій області, оскільки це дозволяє отримати міцний і дуже гарне покриття підлоги. Для цього робіть п’ять кроків:

 • Підготувати базу. Спочатку розрахувати область, яку потрібно заповнити, тому що ви повинні точно знати, скільки потрібно епоксид. Ідеальна епоксидна смола потрапляє на бетонну основу. Але ви можете вилити таку підлогу і на дереві, плитка, інші поверхні. Потрібно лише зняти стару фарбу з дощок, і якщо основа занадто гладка – для поліпшення її покращення адгезії. Всі чіпси та тріщини на підлозі повинні бути попередньо вбудовані, потім поверхня змирається з розчином мила, стрічка або наповнювальна плівка прикріплена до периметру кімнати. Після знежирення, вам потрібно почекати щонайменше 12 годин, поки основа буде повністю сушкою;

Важливий! Вологість основи не повинна перевищувати 4%. Тому після заповнення бетонної підлоги потрібно почекати цілий місяць, перш ніж продовжувати епоксидну смолу.

 • Другий крок – грунтовка. Використовуються спеціальні праймери, також засновані на епоксидній смолі. Праймер повинен використовувати строго відповідно до інструкцій від виробника, в одному або двох шарах. У кутах, застосовуйте його зручно з роликом або щіткою, а в центрі кімнати – ракета або шпатель. В середньому процес сушіння грунту становить 12 годин;
 • Настав час підготувати епоксидну смолу. Потрібно змішувати його зтвердженням. Важливо чітко дотримуватися пропорцій, зазначених виробником. Якщо вони зламаються, то епоксид – або затвердіє занадто швидко, ви не будете мати часу, щоб заповнити його, або не затвердіти взагалі. Використовуйте ваги або вимірювальне скло, щоб точно дотримуватися інструкцій. Змішана епоксидна смола з затверджувачем у великому тазі або відро з будівельним змішувачем або свердлом. Потрібно заважати мінімум 5 хвилин, щоб компоненти були точно підключені. Для отримання кольорових підлог потрібно додати пігменти та барвники під час змішування, але не на основі води! Вода та епоксидна смола несумісні;

Важливий! Поки що епоксидна смола затверділа, вона шкідливо для людини. Потрібно працювати з композицією для підлоги в рукавичках, окулярах та респіраторі.

 • Заповнити перший шар. Зазвичай його товщина становить 5 міліметрів. У кутах і швах розчин розподіляється з щіткою, центром кімнати є голки, кисть або ракету. Стежте, що композиція буде розподілена рівномірно і приводу повітряних бульбашок;
 • Перед заповненням другого шару ви повинні почекати, поки перший не потрапляє до стану краплі. Процес схожий на попередній, лише другий шар зазвичай робить трохи тонше. Повністю нагрівайте лише через 72 години, після чого ви можете безпечно використовувати його.

При заповненні епоксидною смолою є нюанси. Але ви можете впоратися самостійно, це не складніше, ніж зробити гарну стіл або епоксидний стіл.

Епоксидні підлоги самостійного рівня: Огляд технологій Установка Проблеми Екологія

Епоксидний сипучий підлогу – це сильний єдиний дизайн, абсолютно нешкідливий для здоров’я та легкий догляд. Так, це саме красиве покриття, яке можна зустріти в ресторанах, аеропортах та елітних квартирах. Крім того, завдяки своїй екологічності, таке покриття досить популярне у дитячих установах та лікарнях. Тверді плюси! Мріючи залишити такий підлогу у своїй власній квартирі? Тепер ми скажемо вам, як це зробити.

Епоксидні підлоги саморівні вважаються однією з найбільш стійких вологість та впливу агресивної хімії: кислот, лугів та розчинників. Такі підлоги можна промити гарячою водою та майже будь-яким миючим засобом, чому вони вважають за краще організувати в різних лабораторіях, кімнатах з високою вологістю та в житлових будинках.

Епоксидні об’ємні підлоги також цінні за своїм унікальним ремонтом: у випадку глибоких подряпин або тріщин, лише поодинці лише пензля, тоді як з поліуретаном доведеться тонкер.

Давайте зазначимо, що однаково важливі переваги епоксидних об’ємних поверхів:

 • Легка операція. Епоксидний підлогу – це ідеальна навіть причина, для якої не важче піклуватися, ніж за паркет, покритий лаком.
 • Стійкість до температурних крапель. Ви з спокійною душею можна зробити такий підлогу у ванні: ні тепло, ні пару, ні не нагріваються зимовими місяцями, не пошкодить.
 • Немає переходів. Більше бруду не буде робити нікуди.
 • Зносостійкість. Довговічність цього покриття здивує вас.
 • Difostern з кольорів та можливостей ексклюзивного дизайну дизайну.
READ  Що лікувати дерев'яну підлогу в гаражі

І найбільша перевага епоксидного масового сексу полягає в тому, що вона більше не потрібна для гідроізоляції – це свого роду гідроізоляція!

Але зауважте, що демонтаж такого сексу практично не є можливим – набагато легше зробити ще один шар прямо на ньому.

Що вибрати епоксидну смолу для заповнення підлоги?

Нюанси, на яких залежить вибір матеріалу, – це використання приміщення:

Рівень вантажів – пішохідний, автомобільний, барабани, стиснення та розтягування;

Режим температури в приміщенні, чи буде проведена обробка пари;

ймовірність води, масел, рідин двигунів, хімічних речовин;

Наявність легко легкозаймистих речовин та прийомів;

Вимоги до естетики – дизайн інтер’єру;

Тип приміщення – житловий, промисловий, громадський (квартира, магазин, магазин, спортивне поле та.);

Особливості підлог з епоксидної смоли, що важливо знати:

більш твердий, ніж поліуретан – висока стійкість до стирання;

Менше, ніж еластичні – мало підходять для рухомих підлог, рекомендованих для заповнення бетонної плитки;

чудово виштовхує вологу та інші види рідин – мотор, їжа, хімічна речовина;

підходять для установки в нагрівальних будівлях, але не на вулиці;

Висока естетика – привабливо вигляд, можна пофарбувати в будь-якому кольорі, здатність малювати картини, блискітки, складні зображення.

Залежно від використання приміщення виберіть відповідний тип покриття:

Тонкий шар. Підходить для різних кімнат, виливали шар до одного міліметра, вологість бояться, витримує постійні пішохідні навантаження.

Толстойлой. Виконується в 2-3 міліметрах, стійкі до стирання – для інтенсивних пішохідних вантажів (готелі, дитячі споруди, торгові центри, сауни, аквапарки).

З додаванням кварцу. Він має посилювану силу, придатну для зон з дуже високою абризуванню – залізничними станціями, аеропортами та іншими суспільними будівлями, де люди постійно ходять по вуличному взуттям.

Промисловий. Підлягають використанню у виробництві, складських будівлях, в гаражах, стоянках. Область застосування – фармацевтичні препарати, харчова промисловість, електроніка, машинобудування, автоцентратори та майстерні.

Плюси і мінуси

Популярність епоксидних підлог, судячи з відгуків, швидко зростає. Важливо слухати думки власників приміщень, тому що на карті результат завжди виглядає красиво. Потрібно також, щоб покриття також практично. Отже, це чи ні, ви можете з’ясувати, познайомившись з основними плюсами розливу смоли.

 • Поверхня замороженої епоксидності легко чистити і мити. Загалом, видаліть бруд з такого підлоги набагато простіше, ніж, наприклад, з ламінатом або лінолеумом.
 • Композиція не тільки витримує коливання температури, але також не змінює його фізичних властивостей. Термічна стійкість є високим попитом у апараті підвалу, недружних приміщень, саун або ванн.
 • Під дотриманням технології наповнення тверда поверхня утворюється без вертикальних швів і суглобів. Тверда плита смоли виглядає дуже красиво. Крім того, пил та дрібні частинки не потраплять у суглоби, які згодом дуже важко видалити.
 • Під час експлуатації основна поверхня епоксидної смоли зберігає свою зовнішність. Він не зникає під дією ультрафіолету і не піднімається від багатьох дрібних подряпин. Слід розуміти, що утворення чіпів та подряпин не можна уникнути, тому необхідно доглядати за поверхнею. Невеликий збиток можна видалити з кидкою та індукованою композицією рідкої смоли. У важкій шкоди ви можете опитувати і польську поверхню.
 • Матеріал не входить у взаємодію навіть з агресивними реагентами. Він не боїться луги, ні кислоти.
 • У процесі наповнення необхідно використовувати індивідуальні засоби захисту. Можна сказати, що рідка смола певних видів токсичних. Однак після замерзання шкідливість смоли шукає до нуля. Смола не виділяється запахом, який не можна сказати про багатьох синтетичних матеріалів.
 • Заповнення підлоги не вимагає попередньої роботи на гідроізоляції.

Підлоги епоксидної смоли не можна назвати ідеальним рішенням, оскільки вони мають певні мінуси.

 • Перш за все, слід пам’ятати, що демонтаж підлоги буде складним, тому, якщо під ним є елементи комунікацій, вони повинні бути захищені та забезпечення довговічності.
 • З якого матеріалу було зроблено підлогу, вона завжди піддається різним впливам, що призводить до пошкодження поверхні. Всі чіпси повинні бути негайно видалені, інакше падає в них, а потім після відновлення слідів залишиться.
 • Нарешті, слід зазначити, що вартість роботи та матеріалу досить висока. Чим більше площа кімнати, тим дорожче це буде коштувати основний секс.
READ  Як лежати лінолеум на дерев'яній підлозі

Укладання

У цьому випадку підготовка Фонду приділяє особливу увагу, оскільки вона повинна бути прекрасною і чистою. Для цього ви вперше знімаєте старе покриття, зніміть плінтус і двері, якщо кімната мокра, то закладена гідроізоляція.

Для вирівнювання поверхні використовується конкретна стяжка, яка після сушіння обробляється шліфувальним верстатом. У невеликій кімнаті ця робота може бути виконана шліфувальником з діамантовим колом. Після цих робіт зніміть весь сміття, а потім пилосос збирає весь пил. Висушити конкретну стягу, потрібно щонайменше 28 днів, було неможливо почати подальшу роботу.

Не раніше, ніж 3-4 години, після нанесення грунту, ви можете перейти до розливу полімерного шару, який служить основою цього покриття. При використанні в якості декору природних або штучних наповнювачів цей шар виступає як фон, тому його слід вважати відповідальним за його створення.

Ви можете тільки йти до прикраси підлоги лише після того, як основний полімерний шар повністю сухий. Ви можете використовувати готовий малюнок або намалювати його спеціальними фарбами.

Більш надійно і ефективно використовуйте готовий малюнок, але це буде високим. Це пов’язано з тим, що зображення створюється на матеріалі, який стійкий до вигорання на сонці, і вартість художника не буде мала.

Незалежна роздруківка картини коштуватиме дешевше, ніж його наказ від професійного художника, але все-таки це є одним з найдорожчих етапів створення 3D.

Найчастіше зображення виконуються на самоклеючій плівці, коли вона лежить, необхідно забезпечити, щоб повітряні бульбашки не утворюються. При виробництві картини на тканині установка здійснюється на тонкому шарі обробки покриття

Заповнення покриття та захисний шар

Якщо товщина полімерного шару становить близько 3 мм, то для квадратного метра потрібні 4-4,5 кілограми суміші, він повинен розглядатися, щоб розрахувати необхідну кількість.

Розрахункова кількість компонентів добре змішується в чистих посудах. Після приготування суміші вона виливається у підлогу невеликими порціями, а для вирівнювання використовуйте правило, повітря видаляється голкою роликом.

Якщо ви виконуєте всі етапи роботи відповідно до розробленої технології, то зазвичай проблеми з укладанням 3D-підлоги не відбуваються. Більшість проблем можуть створювати повітряні бульбашки, які були погано видалені.

Щоб перевірити вміст вологи бетону і визначити, чи можна перейти до наступного етапу роботи, необхідно покласти поліетиленову плівку на ньому, а периметр виправити його з скотчем. Якщо через 3 дні під ним немає вологи, а колір бетону не змінився, це означає, що покриття готова виконувати подальшу роботу.

Які інструменти потрібні для застосування епоксидного покриття для бетонної підлоги

Щоб заповнити епоксидну підлогу, вам потрібні інструменти. Не сказати, що щось особливе повинно бути, але список твердих. Не обіцяйте без них.

 • Мокостут. Це такі чоботи з підошвами на стрижнях. Вони не залишають слідів. Вони повинні пройти, а не ковзати або прокручувати. Якщо ви тягнете їх на поверхні, смуги залишаються.
 • Рулони для грунтовки. Ворс повинен бути з поліаміду або нейлону довжиною 10-12 мм. Ви можете застосувати грунт з плоским шпателем, але це вимагає певної майстерності.

Для змішування складу це буде приймати чисті та сухі пластикові страви з високими сторонами. Метал (старі відра) не підходить. Якщо необхідно поділитися порціями (залити двома кімнатами або зробити частину заповнення), вам знадобиться електронні ваги. В принципі, ви можете кухню. Якщо достатньо межі вимірювання.

На додаток до допоміжних компонентів, основою суміші для створення рідкого епоксидного підлоги є отверджувача та епоксидна смола. При змішуванні цих компонентів отримують міцну суміш, яка не боїться механічного впливу і служить роками. Спочатку такі сполуки використовувались на промислових об’єктах у громадських будівлях та офісах. Поступово, через силу та необмежені можливості дизайну, такі підлоги все частіше виконуються при відновленні житлових будинків та квартир. Вони можуть бути пофарбовані епоксидною фарбою, додайте до суміші квартири або спеціальної декоративної крихти (зграї), підкладка-підкладка розміщується під прозорою фундаментом. Одного слова, епоксидні підлоги справді універсальні в заявці.

Ось лише деякі переваги цього підлогового покриття:

 • стійкість до стирання, сили;
 • довговічність (термін служби більше 20 років);
 • Безпечний, не розрізняйте шкідливі речовини;
 • Відсутність швів дозволяє легко піклуватися про статі;
 • водонепроникний;
 • Агресивна хімія не впливає на них.
READ  Як покласти плитку на дерев'яну підлогу

Масові епоксидні підлоги мають багато переваг, але є також недоліки:

 • Дуже важко зробити демонтаж такого підлоги на наступному ремонті або у випадку неправильного заповнення;
 • висока ціна для майстрів та матеріалів;
 • З часом початковий блиск втрачається;
 • Епоксидні об’ємні підлоги досить тендітні;
 • вимагати готової основи з різницею висоти не більше 0,1 см на 100 см;
 • процес споживання часу, що вимагає навичок та точності.

Якщо ви ретельно вивчаєте технологію, і вона буде суворо дотримувалася, незалежна установка основної статі цілком можливо.

Перед початком заповнення необхідно відповісти на кілька важливих питань щодо поверхні підлоги, на якій буде заповнена епоксидна смола:

Знаючи точну площу поверхні, яку покрита, можна точно обчислити кількість смоли. Це допоможе уникнути ситуації, коли смола закінчується під час експлуатації, і необхідно приготувати його якомога швидше, або уникає залишків.

Яка причина епоксидного підлоги буде залити?

Ідеальна база для заповнення епоксидності – це конкретна стяжка. Смола також може бути виливається на плитку, дерев’яні дошки або інші поверхні, але потім вони вимагатимуть більш глибоку підготовку, вирівнювання та грунтуючі.

Важливо, щоб основа підлоги сухий – не більше 3-4% вологості. Вода та епоксидні несумісні. Вологість змінює властивості смоли, внаслідок чого процес полімеризації може проходити погано, або епоксид не може навряд чи затвердіти. Якщо заповнення повинно бути зроблено на свіжому бетонному підлозі, необхідно дати йому близько місяця для сушіння та довговічності, перш ніж перейти до епоксидного епоксиду.

Епоксидна смола добре пов’язана з майже будь-якими матеріалами, крім силікону та старої фарби. Якщо їхні сліди на підлозі, необхідно затирати поверхню і повністю видалити всі плями. Якщо підлогу має глянцеве покриття, необхідно попередньо дотримуватися для кращої адгезії (зчеплення) епоксид.

Чи є тріщини на підлозі і чіпси?

Перед початком заповнення підлога повинна бути вирівняна, і всі тріщини та чіпси повинні бути усунені.

Порада

Якщо ви також плануєте малювати стіни, намалювати їх в першу чергу. Краплі фарби, безумовно, потраплять до підлоги, і краще, якщо це трапляється до заповнення нового покриття.

Ретельна підготовка – ключ до успіху!

Бетонна стяжка – це найкраща та найбільш надійна база для епоксидного. Згідно з теорією, композиція може бути розливається в керамічний або дерев’яний фундамент, але для цього доведеться мати надзвичайно складне навчання. Більше того, термін служби такого покриття буде набагато меншим. З цієї причини краще використовувати бетонну підлогу як основу. Це перевіряється за часом!

Структура

Поверхня підлоги повинна бути гладкою і сухою. За кожні дві метри відхилення допускаються горизонтально лише двома міліметрами.

Ви можете досягти цього за допомогою самостійних сумішей. Вологість кімнати повинна бути не більше чотирьох відсотків. Нехтування цих порад є неприйнятним, оскільки епоксидну підлогу не має властивостей паропроникності. Якщо вологість потрапляє на головний підлогу, то епоксидний затоплений шар поступово руйнується.

Епоксидний пристрій з декоративним шаром

Перевірте рівень вологості. Для цього покладіть поліетиленову плівку на підлогу і залишити два дні. Якщо протягом цього періоду конденсат на плівці не утворюється, це означає, що кімната суха, і ви можете почати працювати.

Якщо стяжок свіжий, то він набуває абсолютної сили через місяць. Якщо ви повинні працювати на старій стяжці, то вам доведеться провести ряд підготовчих робіт. Наприклад, видаліть бруд, жир, плями фарби та інші можливості забруднення. Після того, як треба дорівнювати тріщини, чіпси та вирівнювання поверхні. Щоб забезпечити стару базу, купуйте епоксидну фарбу та нанесіть рівномірний шар на підлозі. По кожної з стін, покрийте гідроізоляційний шар. За допомогою пилососу з поверхні зніміть весь пил. Тільки після цього ви можете застосувати шар грунту.

Забарвлення бетонної підлоги

3D-підлоги роблять це самостійно. Екологічні основні підлоги | Перебудова


Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS