Двері

Електрокам на вхідних дверях роблять це самостійно

Як вибрати електрограм

Вибір такого обладнання, обов’язково зверніть увагу на свої характеристики. Купуючи опцію для квартири або вдома, краще залишатися на моделі з акумулятором, яка дозволить пристрою функціонувати навіть за відсутності електрики. Чим більше її влада, тим довша робота. Є зразки з високою потужністю, однак, вони призначені для дверей міцного матеріалу.

Ще однією важливою характеристикою є сила відрахування. Для легких дверних тканин це значення становить 150 кг. Вуличні двері мають індикатор 300-500 кг. Двері важче, тим сильніше, то має бути замком.

Вибравши силу, вона враховується, чи буде він використовуватися разом з домофоном чи ні.

Важливу роль відтворюється бренд. Найвідоміші та добре перевірені виробники – ольєрів, акорд, відкривачі та ближче.

Купуючи цей продукт, корисно ознайомитись з відгуками покупців в Інтернеті.

Додаткове обладнання для будь-якого типу електричного

Для того, щоб механізм будь-якого електричного замку працювати без проблем, потрібні додаткові компоненти.

 • Контролер. Потрібно для реалізації процесів відкриття та закриття. Елемент “Менеджер”, який розміщений у окремому закритому блоці.
 • IBS (безперебійне джерело живлення). З ним замок буде функціонувати навіть за відсутності електрики. Постачання напруги до замку походить від виходу або акумулятора, розташованого в ABS. У свою чергу, акумулятор заряджається з мережевого адаптера.
 • Код зчитувач. Встановлені ззовні дверей полотна. Ідентифікує особисті дані з брелок або карткою.
 • Пристрій для відкриття дверей зсередини. Додатковий пристрій для комфорту користувача.
 • Революція для гладкого закриття.

Як встановити електромагнітний замок на двері

Відносно нова одиниця, що обмежує доступ несанкціонованих осіб на приватній території, чи є це квартира або обгороджена земельна ділянка, є електромагнітним замком (EMZ). Принцип його роботи полягає у використанні потужного електромагніту, який тримає двері у закритому стані, доки потоки потоку на обмотку. Можна контролювати такий замикаючий пристрій з будь-якої відстані, а також повної автоматизації відкриття та закриття доступу до об’єкта.

Електромагнітні моделі

Звичайно, придбання механічного блокування є хорошим бюджетним варіантом, однак електромагнітні моделі є більш надійними та ефективними, вони встановлюються на вхідних дверях у квартирах, приватних будинках, офісах та т. D. Такі замки мають головну відмінність – вони працюють від електрики. Споживання енергії невелика, і тому не повинно турбуватися про додаткові кіловат на лічильнику. Крім того, ви можете використовувати акумуляторні батареї, щоб не покласти кабель до найближчої мережі.

Варто розділити цю категорію продуктів на дві групи:

 • Електронний. Основна модель – це електронний замок, який може бути запрограмований своїми руками. Він може працювати над різними принципами. У деяких продуктах схема комбінованого прийому базується на його ручному вході на клавіатурі. Інші замки працюють на прийомі радіосигналу, що забезпечує спеціальну клавішу, запрограмовану під час зберігання потрібного коду. Для того, щоб система працювати, необхідно забезпечити владний замок. Для зручності деякі моделі оснащені дисплеєм. Кнопки можуть бути як звичайний тиск, так і чуттєвий, як у більш дорогих, так і сучасних продуктах.
 • Магнітний. Вони також вимагають харчування від батарей або мережі, але принцип роботи магнітного замка заснований на дещо іншому підході. Основний елемент є магнітним ключем, який є носієм кодів. Це може мати вид на планшет, keyfob або карти. Для того, щоб відкрити двері магнітним замком, потрібно застосувати ключ до прийому пластини. Після обробки сигналу, механізм і двері відкриваються. Пристрій для магнітного дверей яскраво демонструє домофон.

Розглянуто електромагнітні дверні замки для забезпечення безпеки

Магнітний та електромагнітний замок по суті є таким же пристроєм. Основна умова полягає у використанні намагніченого ключа для введення коду та розблокування механізму. У винятковох електронних моделях схема базується на постачанні електричного імпульсу.

Магнітний замок самостійно

Для кожної людини важливо захистити своє житло. Тому люди прагнуть встановлювати міцні двері та замки. На жаль, вони не завжди можуть захищати майно та здоров’я власників від іноземного втручання. Електромагнітні замки – це новинка, яка кожен день перемагає зростаючу кількість споживчого серця. Незважаючи на зовнішню простоту та доступність, електромагнітний замок здатний захистити будинок, котедж та іншу кімнату від несанкціонованого вторгнення третіх сторін.

Багато, звичайно, скептично ставляться до таких замків, тому що якщо докладаються зусилля, такі замки можуть бути легко відкриті. Але, тим не менше, ця сила повинна бути занадто великою, щоб відкрити такий замок. Погодьтеся, не кожен розбійник може застосовуватися до дверей з навантаженням 250 кг. Тому ви можете бути спокійними та сміливо встановлювати такий чудовий замок у вашому домі і спокійно спати. Ваша майно буде надійно захищена.

READ  Як відкрити код блокування на дверях входу

Електромагнітний замок – досить простий пристрій. Основними компонентами механізму є ядро ​​з обмоткою та тілом. У більшості випадків основні рукавички з трансформаторного електричного листового сталі. Такий матеріал вибирається для зменшення ефекту залишкової намагніченості при відкритті замку. Крім того, для усунення залишкової напруги, застосування спеціального фарбування та лакофарбового покриття. Однак повний ефект від ліквідації накопиченої напруги не дає.

У більшості випадків елемент виконаний у вигляді набору малих пластин, зварених у вигляді листа “Ш”. Однак іноді використовується і тверде ядро, яке значно менша за розміром, але має значний недолік: такий елемент здатний інтенсивно накопичувати залишкову напругу. Тому в ланцюжку приладів такого типу такого типу встановлюється велика здатність до 200 мікрофів.

Обмотка – це котушка з величезною кількістю поворотів покриття з міддю, покриті емаллю. Тіло продукту часто виготовляється з алюмінію або нержавіючої сталі. Можна використовувати елементи з пластику, але ця конструкція не відрізняється довговічності та надійністю.

Електрокомас на вхідних дверях: типи, принцип роботи та встановлення кроків

Електротехніки, будьте електромагнітні або електромеханічні, встановлені на вхідних дверях, здатні достовірно захищати житло від нецінних гостей. Монтаж та підключення обладнання можна довіряти фахівцям. Розуміючи в схемах та нюансах установки, з цим завданням ви можете впоратися і самостійно.

Перегляди та особливості

Основною перевагою електриків є підвищений рівень безпеки. Такі системи не є вимірюваними пошкодженням, вони не мають ключів, неможливо зламати без використання спеціального обладнання. Можливість безпосередньо підключити електричну стенд з консоллю безпеки, робить вашу домашню недостатню фортецю для зловмисників. Ви можете вибрати електроенергію до будь-яких дверей. Вони є актуальними, у тому числі для скляних дверей, де специфічні характеристики похідного матеріалу диктують свої правила для вибору замків.

ELECTROCUM може бути використаний як для зовнішніх, так і для внутрішніх дверей

Всі сучасні електричні кабіни, представлені на ринку, класифікуються в групи:

Електронні – такі замки відкриваються з магнітною карткою і мають вбудований датчик, закріплюючи час відкриття та ідентифікаційну картку. Такі замки дуже корисні у комерційних приміщеннях (офісах, готелях та т.D.)

Код – електромеханічні замки, відкриті, коли введено правильний секретний код. Вони дуже популярні при встановленні на доступі до доступу, воріт, хвіртки.

Комбінований – оснащений дворівневою системою захисту та визнаються одним з найбезпечніших. Щоб відкрити ключі або магнітну картку.

Біометричний – відкритий шляхом сканування біометрії людини (наприклад, відбитки пальців).

Невидимий замок – замикаючий пристрій, схований у дверях, назовні немає ключових свердловин, ні кнопки. Такий замок відкривається спеціальним брелоком або консоль. Сучасні технології дозволяють керувати механізмом блокування за допомогою мобільного телефону, встановивши відповідне програмне забезпечення на ньому. Крім того, такі замки оснащені автономною системою енергозбереження та здатні працювати протягом декількох днів без джерела живлення.

Переваги і недоліки

Очевидна перевага всіх видів електриків – забезпечення максимального рівня безпеки. Кожен окремий тип електроенергії має свої позитивні та негативні характеристики. З основних недоліків, ви можете виділити:

У разі розбиття або невдачі програми самостійно розблокуйте електрику будь-якого роду неможливо;

За відсутності джерела живлення замки не працюють (крім невидимих);

З часом, в часто використовуваних кнопок кодових замків, фабриків, і код вже легко читається;

Вортній вулиці електрики піддаються природним явищам;

Вразливість мікросхеми до крапель напруги.

Принцип роботи Електрозамкова

Відповідно до принципу роботи електрики ділиться на:

Принцип роботи електромагнітного замку

У закритому стані двері проводяться під впливом потужного електромагніту. Він встановлюється у дверях, щоб забезпечити хороший контакт з дверним полотна. Для забезпечення залучення на металевій пластині. Магнітний пристрій оснащений датчиком, до якого сигнал походить від зовнішніх маніпуляцій. Це можуть бути:

Якщо введені дані збігаються з запрограмованим, електромагнітне поле вимикається біля дверей. Від внутрішніх таких замків відкриваються, натиснувши окрему кнопку.

Принцип роботи електромеханічного замку

Такі замки живляться електроприводом, двигуном або соленоїдом. Закриті двері тримаються за допомогою засувки, що входить у паз, коли полює. Коли напруга отримана, фіксатор знімає замок від шліфувальних джерел, а двері відкривається. У надзвичайних ситуаціях електромеханічний замок можна відкрити за допомогою ключа. Ця функція використовується для “ніч” використовуйте додатковий механічний запор.

Що звернути увагу на вибір

Вибираючи електроенергію до вхідних дверей, варто звернути особливу увагу на наступні параметри:

READ  Як приготувати металеві двері зробити це самостійно

функціональність та сила стримуючого;

робота під час аварійного відключення потужності та наявності акумулятора;

тип установки залежно від операційних функцій дверей (праворуч або ліворуч, зовнішнє або внутрішнє відкриття дверей);

можливість монтажу на певний тип вхідних дверей (металевих, дерев’яних, скляних дверей);

сумісність з існуючим домофоном або іншим контрольним пристроєм;

Репутація виробника та відгуки про конкретні моделі.

Порада. Для надійної операції електричні кабіни можуть бути придбані спеціальними ближньо. Вони насильно закривають двері, і роблять це гладко.

Монтажні роботи

Встановлення електричних замків здійснюється строго відповідно до інструкцій та дотримання правил безпеки при роботі з електрикою.

Встановлення електричної кабіни на вхідних дверях вимагає певних знань та електричних навичок. Надійний, звичайно, звертайтеся до фахівця в цій галузі. Але якщо ви впевнені у своїх здібностях, ви можете повністю завершити встановлення електричної кабіни з власними руками за допомогою супутніх схем з’єднання.

Перевірка пакету придбаного обладнання.

Маркування для установки всіх елементів електричного. Всі вимірювання повинні бути максимально точними. Помилки маркування не допускаються. В іншому випадку електрика не буде працювати.

У дверях дверей за допомогою млини, дірку сидіння, інакше “гніздо”.

Механізм блокування вставляється в гніздо та фіксовані кріплення з комплекту.

На дверній рамці закріплює відповідь.

Монтаж електричної труби. При встановленні електричного насоса використовуйте двоядерний дріт, поперечний переріз щонайменше 0,75 мм². Один кінець дроту підключений до замикаючого механізму у дверях. Другий відображається через другу двері до дверної рамки, а потім на блоці керування. У місцях, де дріт може згинати і обурюватися, використовуйте гнучкі адаптери.

Поруч із джерелом електроенергії встановлюється в джерело живлення та з’єднуйте його з двоспальним дротом, який походить від дверей.

Важливо знати! Два дроти надходять з блоку керування та механізму запікання. Синій і коричневий. Важливо, щоб на завершення монтажної роботи проводів були пов’язані з кольором. В іншому випадку всі команди Електронний механізм виконуватимуть з точністю.

Електромонтальне програмування

Після встановлення замка необхідно це програмувати, т.Е. Встановіть дані, введення якого відкриє механізм. Вибір коду, ви повинні дотримуватися деяких рекомендацій:

Як код, не використовуйте комбінацію чисел, що вказують на вашу дату народження (це ці комбінації, спочатку “спробуйте” зловмисників);

Не використовуйте занадто прості комбінації цифр, що працюють у рядку (1111, 1234 і т.D.)

Запам’ятайте код, напишіть його на будь-яких носіях не рекомендується;

Не повідомляйте про секретні номери дивно, тільки орендарі повинні це знати;

регулярно (3-4 рази на рік) змінюють таємне поєднання;

Якщо можливо, використовуйте декілька клавіш, у разі втрати або крадіжки магнітних карт або ключової ланцюга можна заблокувати.

Різні варіанти електриків вважаються найбільш надійним способом захисту свого житла від несанкціонованого проникнення іноземних осіб. Виберіть відповідну модель моделі з усього представленого колектора, не буде складним. Ну, власник з “золотими руками” можна впоратися навіть з установкою цього, досить складним у пристрої, механізм.

Електронна схема блокування коду

Ця схема існує в різних варіаціях, а на різних лічильниках (K561i8, K561i9, K176I8, CD4022 тощо). Я завершив схему, що базується на CD4017 (DeqUIMAL CONTING DIDIDER з 10 декоративними виводами QOQ9). Аналоговий CD4017 Мікросхема (Johnson Meter) – K561I8, K176i8. У собі знайшов чіп з позначенням EL4017AE, який застосовується в цьому пристрої. Коли повторення не ліниво визначають маркування – вони відрізняються за характеристиками (робоча напруга). Всі необхідні файли проекту Завантажити тут.

Отже, робота схеми блокування електронних кодів дуже проста. При введенні правильного чотиризначного серійного коду на виході чіпа (Q4) з’являється логічна одиниця, що призводить до відкриття замку. При введенні неправильної цифр (кнопки S5-S10), яка не є частиною коду, схема йде до початкового стану, тобто його скинуто через 15 мікросхему (скидання). Коли ви натискаєте S1, стан одиниці на третьому PIN-коду Q0 мікросхеми входить до входу транзистора VT1. Відкриваючи його., Q3, і в кінцевому підсумку, при введенні правильного коду з виходу Q4, сигнал відкриває транзистор VT2 на короткий час Час, визначений конденсатором C1 конденсатора, включаючи реле K1, яке її контакти дає напругу до приводу (електромотор, засувки або активатора автомобіля (привід)).

Є одне, код не може складатися з тих же чисел. Наприклад: 2244, значення повинні бути різними, як: 0294 і т. D. Так чи інакше, можливі варіанти коду – це багато, близько десяти тисяч, тобто достатньо, щоб застосувати цей код блокування до повсякденного життя.

Типи електронних замків

Відповідно до принципу роботи механізму, вимкнення електронних структур класифікуються наступним чином:

Електромагнітні механізми є звичайними для використання на таких об’єктах, де велика прохідність, або необхідно забезпечити можливість відкриття дверей у разі виникнення аварійного відключення. Дозволено встановлювати їх у будівлях, де не проводилася електрика. Зазвичай вони використовуються на дверях надзвичайних входів, складів та інших подібних номерів.

READ  Що робити, якщо двері холодильника не закриваються

Електромеханічні встановлені на воротах і входах. Такий тип замків можна відкрити кількома способами: за допомогою ключа, електричного приводу або при використанні секретного коду.

Комбіновані системи вважаються найбільш поширеними. Ці пристрої відкриті за допомогою електронних клавіш або спеціальної картки. Механізми цього типу є найбезпечнішими та надійними.

Біометричні блокування – це високотехнологічні механізми, які працюють, читають інформацію з рук та пальців. Такі пристрої встановлюються в місцях, які вимагають високого ступеня захисту. Вони комфортно їх практичності, тому що, коли вони використовуються, вони не потрібні ключі та інші додаткові елементи, які мають смак.

Один з найбільш надійних типів запірний механізмів невидимий. Щоб визначити, де він знаходиться, вам потрібен спеціальний пристрій. Так відкрийте двері з таким замком неможливо. Механізм керується віддалено.

Електронний замок робить це самостійно

Цей проект є модульним, т.Е. Ви можете підключити/відключати різні елементи та отримати різні функції. Зображення вище показують опцію з повною функціональністю, а саме:

 • Механізм блокування. Служить для відкриття та закриття дверей. Цей проект обговорює використання трьох різних механізмів:
 • Сервопис. Є великі, є маленькі. Дуже компактний, і поєднується з важким корпусом – чудовий варіант
 • Електричний дверний замок. Велика і потужна річ, але їсть просто божевільні струми
 • Solenoid tiskold. Хороший варіант, тому що він сливає себе

У налаштуваннях прошивки ви можете вибрати будь-який з трьох типів (налаштування Lock_Type)

 • Кнопка годинника
 • Датчик залу магніт на самому дверей
 • Герком магніт на самому дверей
 • Gorite Green – замок відкритий. Gorbs не забувати закрити двері
 • Жовтий освітлений – система прокинулася і очікує пароль
 • Миготливий червоний – сів батарею

Будь-який з цих елементів може бути виключений з системи:

 • Ми видаляємо конфетор. У прошивці в налаштуваннях я також відключаю його (Cast_Button Setting). Тепер, щоб закрити замок, потрібно натиснути кнопку
 • Ми видаляємо кнопку Outdoor. У прошивках у налаштуваннях також вимкніть (налаштування Wake_button). Тепер система не потрібно розбудити, він прокидається до себе (споживання енергії трохи більше). А також ми зараз не маєте кнопки, щоб закрити вхідні двері, і вам потрібна плутанина. Або замок – Шекольд
 • Видаліть внутрішню кнопку. Цей параметр підходить для шаф та сейфів. Вам не потрібно змінювати нічого в налаштуваннях
 • Видалити світлодіод. Вам не потрібно змінювати нічого в налаштуваннях
 • Кнопка скидання доступу може бути зникне після першого використання, або переписати код для себе

Версія з кнопкою

 • Двері закриті, натискаючи зовні – пробудження, зачекайте, поки пароль вводу/RFID Label/Electronic Key/FingerPrint
 • Двері закриті, система прокинулася, чекаючи пароля. Час може бути налаштований (Sleep_time setting)
 • Двері закриті, пароль вводиться/етикетка/клавіша і t.D. – Відчинено
 • Двері закриті, натиснуті всередині – відкриті
 • Двері відкриті, натискаючи зовні – закрити
 • Двері відкриті, натиснуті всередині – закрити
 • Двері відкриті, натиснуті – закрити

Блокування забезпечує роботу акумулятора в режимі низького енергозбереження (вимкнути: Налаштування SPEEN_ENable), а саме:

 • Прокинься кожні кілька секунд, дотримуйтесь події (необов’язковому варіанту, якщо на вулиці немає кнопки. Ви можете увімкнути налаштування Wake_Button)
 • Кожні кілька хвилин контролює напругу AKUM (увімкнення/вимкнення батареї_Monitor)
 • Якщо akum розряджається (напруга встановлюється в налаштуваннях bat_low):
 • Відкрити двері (необов’язково, ви можете налаштувати у програмі Open_Bat_Low)
 • заборонити подальше відкриття і закриття
 • Коли ви натискаєте кнопки, щоб спалахувати червоним світлодіодним
 • Перестаньте дивитися подію (t.Е. Введення/етикетка пароля та t.D.)

Версія з клавіатурою

Коли система не сплять, натисніть кнопку Змінити пароль (прихована кнопка). Ми потрапляємо в режим зміни пароля: я вводять пароль з номерів (максимум 10 цифр. )

 • Коли ви натискаєте пароль, записується в пам’ять, і система виходить з зміни пароля
 • Коли ви натиснете пароль, скинуто (ви можете ввести знову)
 • Якщо ви не натискаєте нічого 10 секунд, автоматично залиште режим зміни пароля, пароль залишатиметься старим

Коли система не сплять (ви прокинулися на кнопку або вимкнено), натисніть, щоб увійти до режиму введення Pinoaster. Система спить і періодично прокидається, щоб перевірити подію, а потім натисніть та утримуйте, доки буде вхідний режим світлового режиму червоного пароля не світиться:

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS