Підлога

Електрична телена підлога під плитку без стяжки

Монтаж електричного нагрівального підлоги без стяжки.

Тонкий нагрівальний мат для теплого підлоги використовується, коли рівень підлоги може бути підвищений до висоти не більше 1,5. 2 см Це товщина плитки та клейової суміші.

Сайт містить три виробники теплих підлог:

Товщина теплого килима становить 3,5. 4,5 мм, т.Е. Він повністю потрапляє в клейкий шар. Рівне нагрівання теплого підлоги досягається завдяки короткій відстані між кабельними нитками (близько 7 см.)

Power Mata Fixed. 150 Вт / м.КВ.

Ширина тонкого нагрівального килиму становить 50 см, а площа кілька 0,5 м. Тому, вибираючи килимок для теплого підлоги, площа округлена до найближчого заголовку у меншій стороні. Іншими словами, легше покласти мат 3.5 м.КВ. Квадрат 3.8 м.КВ., ніж протилежний.

Подібно для використання та характеристик. тонкий нагрівальний кабель Warme Twin Flex та Nexans Millicable Flex з потужністю 15 Вт / м.Р. і профарбова еко гнучкі (10 Вт / м.Р.), що поставляються в затоках певної довжини і укладаються на монтажну стрічку. Залежно від потужності, крок укладання такого кабелю становить 7,5. 10 см.

Через невелику товщину, теплий підлогу на основі нагрівального килиму в порівнянні з кабелем у стяжці швидше і нагрівається і охолоджує. З огляду на меншу інертність такого стать, термостат з ручним контролем швидше справляється з його нагріванням. Тим не менш, програмовані термостати більш зручні для використання та економічніше, що особливо помітно на теплих підлогах великої площі.

Як зробити систему електричного типу

Коротко зосередитися на розташуванні теплих підлог інфрачервоного електроенергії. Це дуже популярні системи не сьогодні, особливо в старих дерев’яних будинках. Вони добре показують себе як у ролі додаткового та головного опалення.

Електричні підлоги води та кабелю без стяжки

Пристрій водопровідних та кабельних конструкцій без конкретного шару багато в чому. Відповідь на питання про те, як зробити теплий підлогу без стягування, буде містити список тих самих поверхневих вимог до підлоги, опис аналогічних структур укладання, витратних матеріалів, систем управління. Тому загальні технології будуть розглянуті, без фокусування на певному типі джерела тепла (трубка з водою або електричною капустою).

Для розташування системи внутрішнього опалення без стяжку вам знадобиться:

 • міцна та відносно гладка основна поверхня;
 • шар ізоляції;
 • перенесення конструкції для розміщення трубки або кабелю;
 • Елементи для кращого розсіювання тепла;
 • Завершити підлогу.

Залежно від характеристик будинку або квартири, а саме, їх ізоляція вибирається крок укладання. Залежно від наявності певні компоненти вибираються у регіоні продажу.

Якщо стяжка вже закінчена, і неможливо підвищити свій рівень, але планується покласти плитку (кухня, коридор, ванна кімната), тоді ви можете вийти з позиції, встановлюючи систему теплу підлогу електричну під плиткою без стяжки на основі тонкого нагрівального кабелю або нагрівальних мат.

Тонкий потеплений кабель або нагрівальний мат?

Завдяки використанню тонкого нагрівального кабелю, можна встановити теплою підлогою будь-якої геометрії, а при використанні нагрівальних килимків достатньо, щоб зробити це самостійно.

Через мінімальний діаметр кабелів опалення або килимки, рівень підлоги підніметься не більше 5 мм.

Відповідь на питання про теплий підлогу під плиткою, яка краще? Досить простий, тонкий нагрівальний кабель або нагрівальні килимки затоплені тонким шаром самонарізуючих стягів або втирають спеціальною плиткою для теплого підлоги (наприклад, Ceresit CM17 або 117).

Завдяки потужності нагрівальних килимів від 130 Вт / м2 до 200 Вт / м2, ви можете нагріти приміщення будь-якого місця для комфортного нагрівання, так і для основного опалення.

Скільки це тепле підлога під плиткою

Теплі підлоги під плиткою купити в Одесі з доставкою в Україні за ціною угоди, ви можете зв’язатися з нашими електричними шашками або налаштованими на сайті.

Теплий підлогу без стягнення, що вибрати?

Електричні теплі підлоги на ринку вже не нові, а скоріше один з найбільш економічних способів опалення приміщення. Велика кількість електричних нагрівальних підлог покладено на стягу. Але що робити, якщо немає стяжки, а як зовнішнє покриття буде ламінат, лінолеум або плитка, не піднімаючи рівень підлоги?

Особливо для сухих покриттів придумав інфрачервоний карбонову смугу. Це ідеально підходить для ламінату. Оскільки температура нагрівання становить лише 40-45 с (залежно від виробника та втрати тепла), а точка плавлення плівки 120-280С! Крім того, фільм по всій області має 4 захисні шари від перегріву та механічного пошкодження, що підтверджується міжнародним стандартом ISO 9001. Питання дуже часто є: але достатньо сили, щоб розігріти 12 мм ламінат? Відповідь. Звичайно так! Слід зазначити, що потужність 150-220 Вт на квадратному метрі є стандартним для теплих підлог, і це цілком достатньо, але багато хто плутає і вважає, що теплий підлогу споживає 220 Вт, і це обман. це споживання, Перші 10 хвилин, коли система вперше увімкнена. Споживання з термостатом для її десь 35. 45 Вт залежно від втрати тепла, що робить цю систему одного з найбільш економічних!

READ  Тристоронній клапан для теплового регулювання підлоги

Я хочу відзначити, що ширина та специфікація фільму дозволяє робити монтаж практично у будь-якій кімнаті. Ширина стандартного фільму на українському ринку 50, 80,100 см, і ви можете легко об’єднати плівку різної ширини для ідеального розташування в кімнаті, головним є однакова потужність на м2. Ви можете підключити його кабелем будь-якого розділу, але ми рекомендуємо використовувати кабель з розділами 1.5 мм з мідного м’якого житлового. Ресурс фільму у більш ніж 50 000 годин та вражаюча гарантія за 15 років лише підтверджує статус одного з найбільш надійних методів опалення.

електрична, телена, підлога, плитка

Тонкий кабель для стилю під плиткою без стягнення в порівнянні з Толстогом:

Для нагрівання підлог під плитку без стяжки, ви можете використовувати 2 варіанти: опалювальний мат або тонкий нагрівальний кабель. Обидва мають товщину до 4 мм, і можуть легко підігріти плитку та клей для плитки, а також самонарізуючий підлогу. Нагрівальні матрики у мене є стандартна ширина 50 см, а середня потужність 150-160 Вт м2 (там більш-менш залежно від цілей), тонкого нагрівального кабелю, який є аналогом мат, зазвичай має силу 10-15 Вт м / н і укладаються на скріплюючі стрічку 7-10 см, з будь-якою потужністю на M2, яку вам потрібно.

Варіанти для систем без стягнення

Монтаж певних типів теплих підлог без шару цементно-піщаної суміші можливо. Щоб вибрати потрібну систему, прочитайте опис різних моделей. Основні вимоги до нагрівальних підлог без стяжки: невелика товщина нагрівального елемента, що дозволить плавно покласти покриття, а також відносно низьку потужність, яка не дозволить системі перегріватися.

Теплі підлоги, що мають низьку потужність, можуть бути закладені без теплоізоляції, яка також є матеріальним плюсом.

Отже, основні типи теплих підлог без краватки:

Нагрівальний кабель з низькою потужністю може бути закладений як у нелюмному шарі стяжку, так і просто в додаток до клею. І в цьому, в іншому випадку кабель закріплений на монтажній стрічці.

Плюс Ця специфікація полягає в тому, що вона може бути закладена на ділянках з нестандартною “непрямою” конфігурацією, де укладання нагрівальних килимів фізично неможливо. Крім того, питома потужність системи (Т.Е. 1 кВ влади.м) можна скорегувати, розмістивши кабель повороту на одну чи іншу відстань один від одного.

Таким чином, ви можете досягти необхідної нагрівальної потужності.

У лінії теплих підлог енергія для прокладання без стяжки підходить теплий підлогу енергії універсальний.

Нагрівальні килимки на основі тонкого опалювального кабелю. можливо, найпростіші теплі підлоги в установці, що також не потрібно заповнювати стягу. Кабель у них вже закріплений на базі-сітці, тому не потрібно монтувати його на монтажну стрічку підлоги. Мат достатньо, щоб розкласти на підлозі, щоб прикріпити з липкою основою і залити клейовим шаром, товщиною якої не перевищує 5 мм.

В матах, то певна потужність фіксується, т.До. Закріпіть кабель на сітку з іншою відстань не може. Це в той же час і плюс, і мінус. З одного боку, ви не можете самостійно налаштувати системну потужність. З іншого. якщо ви не хочете страждати від розрахунків, для вас це підходящий варіант.

Сфера застосування нагрівальних килимів залежить від їх характеристик. Як правило, це додаткові підлоги з підігрівом у житлових приміщеннях та ванних кімнатах, де закладена плитка. Ціна на теплій підлозі під плитки такого типу, як правило, вище, ніж нагрівальний кабель у стяжці. Але вартість установки через його простоту та відсутність витрат на додаткові матеріали теж нижче.

Моделі нагрівальні килимки з енергетики: Енергетичний мат (165 Вт / кВ.М) та енергетичне світло плюс (150 Вт / кВ.м).

Електричний теплий підлоги без краватки: зручний, швидкий, зручний

Я хочу в будь-який час року підлога під моїми ногами була теплим? Але необхідність вилити стягу, страждати з масштабним ремонтом і викласти на ці додаткові гроші зупиняє вас? Ця проблема легко вирішується, тому що є спосіб ізоляції підлоги з нижчими витратами: купити нагрівальний мат.

READ  Як ізолювати підлоги на 1-му поверсі

Для отримання порад щодо вибору теплого підлоги та розрахунку витрат, виклик 812 907-03-77

електрична, телена, підлога, плитка

Так само, як система на стяжці, килимки теплі через резистивний нагрівальний кабель. Але у них є одна істотна різниця: кабель вже зафіксований на основі сітки, тому вам не потрібно самостійно це робити. Крім того, така тепла підлога поміщається не на теплоізоляційну основу, але безпосередньо до грунтової поверхні підлоги, і виливається не з стяжкою, а просто шаром адгезивного розчину. Завдяки цьому ці системи мають кілька важливих переваг.

Переваги нагрівання килимки

 • Готовий комплект просто вибрати.Для цього потрібно лише вирішити, яку температуру ви хочете досягти, і обчислити область укладання теплій підлоги.
 • Кабель не потрібно виправити на основі.Виробники вже зробили це для вас.
 • Під теплим підлогою не потрібна теплоізоляція.Він ставить безпосередньо на грунтну базу.
 • Заповнення краватки також не потрібна.Поміщають у шар черепичного клею товщиною лише 3-4 мм.
 • Павло не піднімається.Своєрідний “крок”. Одне з недоліків систем опалення на стяжці. Килимки позбавлені цього дефіциту.
 • Готові працювати за короткий час.На відміну від стяжці, який може сушити близько місяця, адгезійний розчин висихає приблизно через 2 тижні. Тому ви можете насолоджуватися нагріванням раніше.

Коли використовувати тепловий килимок

Залежно від потужності, нагрівальні килимки можна покласти під різними покриттями і служити в різних цілях. Як правило, це система 150-165 Вт / кВ.м, які використовуються як теплий підлогу під плиткою та порцеляном. Використовуючи ламінат, лінолеум, паркет можливий, якщо кабель має нижчу потужність (близько 10 Вт / н.м), тому що з сильним нагріванням ці покриття можуть стримувати.

Більшість матових моделей використовуються для комфортного опалення підлоги в кімнаті, у ванній кімнаті, на кухні. Для повної заміни радіатора опалення та для опалення холодильних кімнат, таких як балкон, більш підходящий набір у стяжці.

Монтаж нагрівального мат

Щоб покласти цю систему електричного опалення набагато простіше, ніж кабель у стяжці. і це його основний плюс.

Монтаж нагрівальних матів включає в себе наступні кроки:

 • Підготовка місця на стіні для установки термостату
 • Підготовка взуття в стінці під датчиком температури
 • Підготовка поверхні підлоги для укладання мат, очищення його
 • Встановлення датчика температури в гофрованому трубі на підлозі
 • Грунтовка поверхні підлоги
 • Укладання нагрівального мат. Щоб організувати його на підлозі на свій розсуд, сітка може бути розрізана. Але так, щоб кабель залишається цілісності. Сітка фіксується з клейкою стрічкою.
 • Заповнення адгезивного розчину. Товщина шару. не більше 5 мм.
 • Підключіть кабель, датчик температури, термостат до мережі.
 • Укладання зовнішнього покриття.

Після того, як адгезивний розчин повністю водіння (тобто, через приблизно 14 днів), система може бути включена.

Детальні вказівки щодо прокладання теплого підлоги можна завантажити з нас на сайті.

Теплий підлогу для стилю з енергії

Енергія компанії (Великобританія) пропонує три моделі теплих підлоги без стяжку. Крім того, це не тільки килимки, а й універсальна енергетична універсальна система для будь-якої підлоги та будь-яких видів установки.

Енергетичний мат. Опалювальний мат збільшується порівняно з іншими подібними системами потужністю 165 Вт / кВ.m (кабельна потужність. 12 Вт / n.м). Для укладання під плитку та порцелянові кануші. Поверхня підлоги нагрівається до 26. 28 ° С. Тільки для додаткового опалення.

Енергетичний світло плюс. система з оптимальною потужністю 150 Вт / кВ.m (кабельна потужність. 12 Вт / n.м). Нагріває підлогу до 26. 28 ° С. Нагрівальний кабель посилений скловолокно. Також для зручного тепла під ногами, під плиткою.

Енергетичний універсальний. це готовий комплект у вигляді кабелю, який фіксується на монтажній стрічці, і може бути виливається або за допомогою краватки, або кахельного клею. Відмінна риса системи. у його низькій потужності (лише 10 Вт / н. м) і багатофункціональність. Його можна поставити не тільки під плитку, але й під ламінат, лінолеум, килим, паркету та інші покриття, погано провідне тепло, а також використовують для опалювальних труб або грунту в теплиці.

Енергетична універсальна модель може бути використана для основного опалення кімнати.

Всі енергетичні кабелі захищені від вологи (включаючи тимчасове занурення у воду), мають високоякісну ізоляцію, а отже, безпечні для використання у вологих кімнатах.

Теплий підлоги без краватки

Мати на опалюванні сітки мають незаперечні переваги, на відміну від інших аналогів при налаштуванні затоплення підлог:

 • Рівномірно нагрівають всю область кімнати.
 • Може використовуватися в якості основного або додаткового джерела тепла. І навіть не розбираючи застарілу кахельну кришку, достатню для того, щоб обробляти абразив для поліпшення клітинних якостей або спеціального грунту, наприклад, “конкретний контакт”, щоб дати деяку шорсткість.
 • Ідеально поєднується з різними підлогами: керамічна плитка, лінолеум, ламінована дошка.
 • Простий при встановленні, естетичному.
 • Мати довгий термін служби.
 • Доступно для закладання під фіолетовим підлогою, тому будь-які обмеження в конструкції виключені.
READ  Як зробити бетон для тротуарної плитки

Оновлення керамічного покриття, ізоляції без нудної роботи на демонтаж сьогодні. Виробники винайшли популярний теплий підлогу без галстук нагрівальних килимів. Немає мінусів, але є їх власні характеристики. Наприклад, житло обладнані одним холодним кінцем для включення до електромережі. Тому не потрібно розтягнути другу сторону килиму до точки кріплення термостату. Одностатні варіанти оснащені двома дротами для підключення, тому один з проводів буде потрібно повернутися до початку укладання.

Технологія, що кладує електричну підлогу нагрівання на сітчасті мат

довідник!

Ще однією перевагою нагрівальних матс є низьким рівнем електромагнітного випромінювання, на відміну від звичайної проводки. Таким чином, такі системи повністю безпечні для домашнього використання. Якщо ми розглянемо мінуси, то користувачі, які вже створені в своїх будинках, відзначають, що головне. дотримуватися вимог до укладання, проведення компетентного дизайну. Це допоможе рівні недоліки та дефектів у подальшому. Звичайно, така система дорога і важко назвати її економічною. Також високо, як ураження електричним струмом під час монтажу, тому при закладі нагрівального елемента до приміщення важливо не забувати про техніку безпеки.

Дешевше придбати одночатте опалювальні матки, тому що вони дешевше, тонше, ніж їх аналоги, нагрівають швидше, але менш зручні в установці, старі технології виготовлення та практично йдуть від ринку.

Коли ви можете встановити теплі підлоги

Нагрівальні килимки залежно від їх потужності можуть бути встановлені під різними підлогами, вони можуть служити для вирішення різних завдань. Ці системи мають потужність 150-165 Вт / кВ.м, вони складаються під плитку, порцелянові кануші як теплий підлогу. Ізольована підлога може бути встановлена ​​ламінатом, паркетом, а також лінолеумом, коли дріт має невелику потужність (10 м / р.m), оскільки з великим опаленням продукт може бути пошкоджений. Продукти на основі килимки використовуються для нагрівання поверхні підлоги у ванній кімнаті або кухні. Замінити радіатори, ізоляцію приміщень, для ізоляції балкона підходить у стяжці. Установка Пол включає кілька етапів:

• Необхідно підготувати область на стіну для монтажу регулятора опалення;

• Підготуйте підлоги для фіксації виробів;

• Покладіть килимки, щоб лежати на підлозі, сітка може бути розрізана. Сітка може бути закріплена стрічкою;

• Підключіть дроти, регулятори температури до електричної мережі;

Електричний теплий підлогу під плитки без стяжки продукту у вигляді електричних проводів, фіксація на стрічці, може бути встановлена ​​спеціальним клеєм. Особливістю таких поверхів є їх невелика потужність, функціональність. Продукти закладені під ламінат, лінолеум, покриття, які є погано проведеними, вони використовуються для опалення різних кімнат. Всі енергетичні дроти мають захист вологи, мають відмінну ізоляцію, безпечні для установки в прохолодних приміщеннях.

Етапи монтажу

Організація електричного нагрівання підлоги під плиткою реальна, дотримуючись такої схеми:

 • Підготовка фундаменту. Видалити з поверхні сміття, виконуйте вирівнювання сипучого шару.
 • Укладання теплоізоляційного шару. Необхідно при утворенні теплого підлоги в стяжці або під покриттям. Термоізоляція поміщається, відбиваючи шару, суглоби з’єднані скотчем. Навколо периметру фіксується демпферною стрічкою для ізоляції стяжки з стін.
 • Монтаж кабелю / мат. Мати клейова стрічка до ізоляції знизу. Відстань між ними. 50-100 мм, між стінами та обігрівачами повинна бути 200 мм простору. Спеціальні сітки або монтажні дошки застосовуються для фіксації кабелю. Відстань між Віткою. 50-100 мм.
 • Встановлення теплового датчика та термостату. У стіні біля електричної мескіткової риболовлі, це інсульт на середній висоті 100 см. У верхній частині точки свердла отвору під термостатом. У ізоляційному шарі, у напрямку стіни, зробіть вирізати до 100 см. Гофрована труба для термічного датчика поміщається в ній. Тепер достатньо тримати гору.

Важливо знати! Потрібно зробити плавний куточок гофрування на стіні стіни та статі, щоб уникнути пошкодження датчика. Дріт з килимків, що йде до термостату, також краще покласти в гофрування.

 • Підключення системи до потужності. Перед підключенням рекомендується перевірити існуючу проводку. Система повинна бути пов’язана з найманим заземленням. Важливо проводити контроль опору. Мультиметр повинен показати різницю між кабелем / матчами даних не більше 10% паспорта.
 • Перевірте перевірку нагрівача. Досить включити систему протягом 10 хвилин і перевірити нагрівання всіх розділів.
 • Наповнення підлоги та плитки. Головний принцип. Товщина шару над нагрівачем повинна бути не менше 30 мм.
 • Перший запуск теплого підлоги. Повна операція системи повинна розпочатися лише після максимальної сушіння підлоги.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS