Статті

Екран під ванною з МДФ роблять це самостійно

Створення розсувного екрану під ванну з вашими руками покрокові інструкції

(для типових ванних кімнат). Але якщо ви уважно подивіться на їх дизайн, то не важко зрозуміти, що розсувний екран під ванною легко зробити з власними руками. І це не вимагає багато часу та значних фінансових витрат.

Так робить це має сенс витрачати гроші, якщо ще, як правило, після придбання екрана, необхідно займатися його придатним на місці? Зрештою, жоден виробник не може враховувати всі нюанси наших ванних кімнат. Головне – правильно визначити матеріали та дизайн.

Що робить екрани для ванни?

Перший пункт у відповідь на питання про те, як зробити екран під ванною – вибір оптимального будівельного матеріалу. Кандидати на цю роль є досить багато. Захист та декор для сантехнічного пристрою роблять кілька способів.

 • Використовуючи цегельну роботу – найбільш монументальний варіант. Але далеко від кращого.
 • Легка альтернатива – виготовлення кадрів та його підйому з різними матеріалами.

В останньому випадку діапазон досить широкий. Вологостійкий гіпсокартон часто вибирається на ролі обробки, яка, після встановлення, прикрашена плитками, штукатуркою, шпалерами та т. D. Наступні заявники – захищені захищені вологи: це MDF, OSP.

Інший можливий кандидати – пластикові панелі. Таке рішення для ванної кімнати можна назвати майже досконалим: матеріал повністю байдужий до вологи, практичного та відносно міцного. Якщо пошкоджений один з елементів, його можна замінити без проблем.

Як зробити екран під ванну зробити це самостійно 3 способи

Більшість акрилових ванн реалізуються в торговій мережі з готовими екранами, це не можна сказати про придбані чашки з чавуну та сталі. Тому споживач повинен самостійно вирішити проблему з щеносним простором під ванною, вибираючи два варіанти: використовуйте допомогу найманих фахівців, послуги спеціалізованих фірм або зробити екран під ванну виключно своїми руками.

У будь-якому випадку слід розглянути кілька варіантів екранів, щоб вибрати найбільш оптимальну необхідність знати особливості використання та встановлення кожного з них. Вивчивши відповідну технологію та наявний інструмент, будь-який користувач може зробити екран у ванній кімнаті за наявності деяких навичок будівництва.

Сучасні скляні екрани

Коляска

Доброго дня. Я роблю ремонт у своїй новій квартирі, я вирішив описати цікаві рішення в моєму блозі, за те, що він потребував. Негайно попросіть прощення за низькі якісні фотографії – я зробив у мило в процесі ремонту.

На позиції ця ідея була, безумовно, вирішила відмовитися від повного екрану під ванну і більше, чи зробити це складним. Маючи досвід роботи в приміщенні ванної кімнати подібних розмірів, було впевненим у всіх 100% потреби цього рішення. Зрештою, ви згодні, оцінка зберігання, якщо є щось, або навіть більше, щоб коридор, пробачити Господа, всілякі домогосподарські та інші технічні рідини – поганий тон. Крім того, необхідно мати доступ до комунікацій у випадку аварії або послуги.

Багато варіантів виконання: технологічні люки є окремою категорією, і купу варіацій розпального екрану з склеєним кафетером. Це може бути петлями, магнітами, гачками та навіть рейками. Кожен з цих варіантів має ряд недоліків, які в основному або складності виконання, або ненадійність.

READ  Як покласти тротуар у дворі

Я був схильний головним чином до дизайну типу “плитка на гіпсокартон, фіксація на вершині магнітів”. Його недоліки – невелика мобільність магнітного з’єднання та слабка фіксація важкої панелі. Невеликі поправки: трохи обрізки, суперечливі концепції ремонту було додано ліворуч і праворуч. Це було необхідно для фіксованого постачання комунікацій на пральну машину з лівого боку та до раковини (природно, через складну коробку) з правом.

І тут, сидячи на підлозі плитки, я помітив шматок поліпропіленової трубки, залишаючись після пайки труб до змішувача оболонки. І винайдено: ми беремо трубу, гвинт до гіпсокартону в горизонтальну площину. Ми виготовляємо металеві кадри з профілів для гіпсокартону:

Ми приймаємо трубопровідні блоки та розміщуємо їх на потрібній відстані, яка виявилася в рівній ширині рівного профілю. Фото показує, як профіль для зберігання закріплений з задньої частини основної рамки. Кліпи дуже легко, щоб наповнити потрібне місце, якщо вони не отримали перший раз. Перевірте:

Ідеально! Ми поклали плитку, ми тягнемо, Weiss рукоятка. Це єдина прокол: треба було взяти ручки під горизонтальним зчепленням. Менш присутній і зручніше.

Я майже забув, попередньо здивоване фіксація панелі екрана знизу: нам не потрібно сушити гіпсокартон, і особливо плитка воювала про зовнішню плитку. Зробіть з обрізання гаків у нижній частині, які запускаються для основного металевого кадру, і фіксують бажану висоту, загвинчивши гвинт у правильному місці, до якого весь екран покладається на встановлення на профіль.

Гіпсокартон Рекомендується зміцнити FECRECROP. Я не маю нічого робити обережно, тому кусаючи лікті, як це. Ще злий йде.

Тепер у нас є три однакові розділи в одній повній плиті: крайній право на наші технічні рідини, середня і ліва – доступу до комунікацій ванни та пральної машини. Природно, вони також можуть бути використані під складом, наскільки це дозволяє місце під акриловою ванною.

В результаті, які переваги цієї реалізації: – плитка не стирає з повторним видаленням екрану; – надійність фіксації: екран взагалі не їздить, навіть якщо ви тягнете її рукою; – низький Вартість: шматок труби та упаковки фіксаторів буде коштувати вам ціну морозива; – легко налаштувати щільність фіксації: вуха затискає легко прийняти правильну форму. Краще зробити це під феном; – простота ремонту: у випадку сліду, кліпи можна замінити новою викруткою. Інші поломки не припускають.

У наступному записі я розповім вам про таку важливу річ, яку не можна знехтувати: переробку електрика в квартирі, незважаючи на наявність та встановлення панелі розповсюдження квартири. Вже у розробці ..

Екран під ванною з МДФ роблять це самостійно

Щоб зрозуміти, як зробити екран під ванну, скористайтеся наступними порадами:

Екран під ванною, встановлений на кадрі дерев’яних стрижнів 40 х 40 мм, розташованих уздовж країв у ванній кімнаті і прикріплений до стін.

На малюнку показано препарати для роботи у випадку, коли ванна розташована в кутку кімнати, але цей робочий порядок підходить для будь-якого планування.

Використовуючи перешкоду, щоб підживити на стіну вертикальну лінію риболовлі стосовно кута ванної кімнати.

Дотримуйтесь другої риболовної лінії, паралельно першого та поселення від нього на 2,5 см. Стерти першу лінію.

READ  Як зробити кут 45 градусів на плінтусі

Нанесіть задумку до кута ванної кімнати та позначте відповідну точку на підлогу.

Намалюйте квадрат з кутом у цій точці і з боками довжиною 2,5 см таким чином, що квадрат розташований під стороною ванни. Такий відступ необхідний для запасу панелі екрана та обробки (плитки).

З кута квадрата, по діагоналі протилежного точка, позначеного підлість, проведіть під основу ліній, намальованих на стінах.

Дерев’яні смуги 40 х 40 мм, що мають такі розміри:

 • 2 бари, довжина якого дорівнює довжині лінії, витрачена на підлогу вздовж короткого боку ванної кімнати з вирахуванням 80 мм (подвійна товщина Брука).
 • 2 Брюса, довжина якого дорівнює довжині лінії, витрачена на підлогу по довгій стороні ванної кімнати з вирахуванням 120 мм (потрійна товщина бар).

Використовуючи кути, зібрати рамку з чотирьох барів.

Свердлильні отвори в кадрі, які будуть прикріплені до стіни в 2 бали.

Свердлити стіну у відповідних точках.

Закріпіть кадр на стіну. Використовуйте гвинти та дюбелі, придатні матеріали (монолітна стінка, порожня стінка, цегла, стіновий блок).

Дати більшу структурну міцність, вигнати нижній бар на підлогу.

Вибір екрану нюансів

Перед тим, як покласти екран на ванну, він повинен бути придбаний заздалегідь, ретельно мислення, яка модель найкраще підходить.

Вибравши, потрібно враховувати:

Якщо закріплення екрана під ванною виконується для того, щоб закрити комунікації, що мають непривабливий вигляд, можна розглянути можливість встановлення простих знімних або стаціонарних продуктів з прихованим люком.

Коли активне використання простору, що існує під сантехнічним посудом, домашнє майстерність, потрібно буде мати справу з питанням, як встановити розсувний екран з дверями під ванною. Цей найбільш зручний варіант – універсальний для ванних кімнат будь-якої області. Що стосується відкриття дверей, вони зручні для використання виключно у просторових ванних кімнатах.

Початок роботи з такою роботою, як зібрати екран під ванну, вам потрібно підготувати аксесуари, але це повинно бути виготовлено з корозійно-стійких матеріалів, інакше продукт незабаром втратить початковий привабливий вигляд. Слід мати на увазі, що пластмасові компоненти швидко зношуються і відрізняються низькою силою.

У свою чергу, деталі з оцинкованої сталі зберігають свою властиву якість протягом усього періоду експлуатації. Закупівляючи всі елементи, вам потрібно переконатися, що вони високоякісні, вони мають гладкий рух дверей, і є щільне сусіднє до кадру.

Декоративний дизайн дизайну повинен відповідати стилю ванної кімнати на текстурі та кольоровій схемі. У невеликих ванних кімнатах дзеркала вигідно, оскільки їх відбиваюча поверхня розширює навколишній простір.

Зображення на передній панелі та друку фотографій повинні відповідати інтер’єру. Наприклад, відкритий екран квіткового друку в кімнаті з посудом. Ідеальний образ мешканців моря або хвиль.

У ванній кімнаті є багато контрастних та яскравих елементів, краще встановити однокольоровий екран, і навпаки, продукт з великим кольоровим малюнком добре підходить для ванної кімнати з обробкою.

Зробити вибір, перш ніж покласти екран під ванну, доцільно звернути увагу на виробника продуктів. Споживачі є найпопулярнішими моделями ТМ ОСМ, ванна, градам, оскільки вони відрізняються різними використаними матеріалами та кольорами.

Як зробити екран пластикової підкладки

Екран пластикової підкладки, при необхідності, легко розібраний. У кадрі, крім верхнього та нижнього посібника, встановіть профіль посередині, для більшої надійності. Нижній профіль приклеєний до підлоги. Різання відповідних панелей. Якщо екран глухий, то вам потрібно скоротити вікно перегляду, вставте двері з пластику. Ковзання роблять це важче, ніж “глухий”, принцип такий же, як для ПВХ-панелей. Місце суглоба повинна оброблятися силіконовим герметиком, приклеюючи повітряні пластикові кути.

READ  Варіанти плитки для ванної кімнати

Екран під ванною (МДФ)

Призначення

Не всі любить закрити ванну з різними trimbs. Простий спосіб вирішити проблему полягає в тому, щоб придбати ванну з прекрасними ногами та обробляються презентаційні сторони. Але це також трапляється, що приховане каналізаційні та сантехнічні структури неможливі.

Готові екрани, як правило, прикріплені до акрилових ванн, які закривають місце під ними. Особливості дизайну таких ванн відрізняються від їх чавунних/сталевих аналогів тим, що вони не утворюють великі порожнечі.

Простір під ванною може бути використаний і більш раціональний, побудувати екран з полицями або розсувними дверима під ним. Отже, ви можете зберігати чистячі агенти під ванною, наприклад.

Екран під ванну з мозаїки

Серед іншого, такі оболонки сприяють поліпшенню санітарних умов у ванній кімнаті. Завдяки їм вологість, провокуючи відтворення бактерій та грибків, не накопичується на підлозі під ванною.

Сучасні конструкції дизайну забезпечують здатність до оригіналу і красиво прикрасити ванну. З їх допомогою ви можете створити імітацію, наприклад, підводний світ або акваріум.

Що робить екран для ванни?

Існує величезна кількість будівельних матеріалів, які можуть бути використані у вологому середовищі ванної кімнати. Таким чином, ви можете вибрати наступні параметри, засновані в основному на матеріалі, що буде сформована основа екрана:

 • Укладання екранів з цегли;
 • Вологостійкий гіпсокартон з подальшим покриттям з будь-яким придатним матеріалом (плитка, штукатурка, шпалери та т.Р.)
 • Вологостійкий МДФ, ОСБ з наступним покриттям;
 • Пластикова обшивка.
 • Купівля готового екрану або набір розсувних дверей.

На додаток до магазину, лише пластик пластик насправді дозволяє утворювати екран без необхідності подальшого закінчення. Цей матеріал цілком прийнятний, і практичний не впливає вологість та біологічно нейтральна. Легко чистити і досить добре, навіть якщо одна або декілька пластикових пластикових смуг будуть пошкоджені; це легко замінити. І все ж для міцного дизайну або, якщо пластик просто не вписується в інтер’єр ванни, ви повинні вибрати один з інших варіантів.

У будь-якому випадку, екран на ванні, з якого він збирається, повинен відповідати кількома вимогам:

 • Щоб отримати доступ до основних стічних вод та закладених комунікацій, має бути технологічне відкриття, яке можна закрити двері або вилку;
 • Бажано, щоб герметично ізолювати простір біля підлоги для відділення підлоги під ванною кімнатою та іншою ванною кімнатою;
 • Екран не є допоміжною структурою, а ванна не повинна покладатися на це.

Для зручності на екрані утворюється невелика розкопка, найчастіше з нахилом, щоб вона не заважала ногам. Деякі чарівники у присутності вільного місця під ванною кімнатою або стороною його встановлюються як частина екрана додатково шафка або висувну коробку для побутової хімії або миючих засобів.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS