Статті

Дзеркальний кабінет для ванни роблять це самостійно

Ванна кімната вимагає правильного освітлення. Зручне рішення полягає в тому, щоб обладнати лампи самого дзеркала.

Дзеркало з підсвічуванням у ванній кімнаті оснащена власними руками наступним чином.

 • Точка, джерела галогену пов’язані терміналами з кабелем.
 • Шляхом склеювання світлової стрічки, спостерігається полярність, використовуйте мережевий адаптер.
 • Під свердлиними отворами, симетрично розміщуючи їх з обох боків відбиваючої площини. Монтаж вище рівня очей допоможе уникнути падіння тіней.
 • Накладні лампи прикріплюються до попередньо встановлених планів.

Над великими дзеркальними лампами встановлюються зверху, щоб забезпечити яскравість в центрі.

Особливості та вимоги

Зовсім недавно, багато господарях для зберігання косметики та ванної кімнати використовуються звичайні полиці. Зараз на ринках і в магазинах є багато різних красивих і зручних меблів. Найпопулярніші серед цього достатку – дзеркальні шафи для ванної кімнати.

Основною метою є зберігання речей. За допомогою такого підходу все, що вам потрібно, завжди під рукою – та лікарські засоби, косметику та аксесуари для ванної кімнати. І сама кімната залишається не закритою і акуратною.

Класичний дзеркальний кабінет складається з монтованих полиць, закритих дзеркальних дверей. Виявляється дуже стильний дизайнерський розчин. За дзеркальною основою не видно або самі полички, ні їх вміст. Двері легко відкривається і можуть бути використані як повне дзеркало.

Дзеркальні моделі дуже різні. Є шафи з гойдалками та розсувними дверима, з додатковими полями та іншими варіантами. Є цікаві кутові моделі, які заощаджують вільне місце. Крім того, ви можете вибрати такі шафи для будь-якого інтер’єру, тому що їх дизайн також дуже відрізняється.

Вони зручні для використання, практичні і не займають вільне місце. Двері мають дзеркальну поверхню, через яку простір приміщення візуально зростає.

Дизайн та внутрішнє заповнення монтажних корпусних меблів

Поява всіх предметів у ванній кімнаті повинна бути гармонізованою та відповідати вибраному стилістку. Прямий або кутовий дзеркальний кабінет для ванної кімнати для загального дизайну.

Для японського мінімалізму, наполовину відкритий багатофункціональний аксесуар з шаблонним малюнком на дверях з ієрогліфами, у вигляді бамбука або гілки цвітіння сакури.

Мінімалістський інтер’єр корисний доповнювати компактний дзеркальний кабінет з одним ковзаючим або навісним двері.

Вітражні вставки – атрибут готичних, сучасних і постмодернізму.

Дзеркала на дверях всередині – класична вибірка, овальна рамка – пропозиція часів англійської класики, консерватизму або вікторіанської епохи.

Дзеркало кабінету на дорозі RIM ідеально підійде до будь-якого історичного інтер’єру або палацового стилю. Як правило, в такій атмосфері ціла гарнітура для ванної кімнати, включаючи консоль з дзеркалом та банкетом (POUF).

Шафи з литтям та ефектом “компіляції” шукають для оливкового стилю, країни або ретро.

Встановлені корпуси незвичайної форми доповнюють меблі у ванну в сучасному стилі, футуристичному та авангарді інтер’єрі, а також може стати остаточним акордом у пошуку авторських прав.

Зручність кабінету багато в чому залежить не тільки від способу відкриття дверей кабінету та його розташування, але і від внутрішнього макета. Хтось не подобається, коли у ванній кімнаті є багато дрібних предметів, шампунів та інших засобів гігієни. Існує необхідність очистити його в шафах.

Інші, навпаки, купуйте багато атрибутів для ванної кімнати у красивих флаконах та упаковках, з любов’ю, розмістивши їх у видатному місці. Все це “багатство” частково влаштувало полиці і безпосередньо на умивальник. На підставі цих уподобань меблі вибирається у ванній кімнаті, де слід враховувати загальну суму місць розташування дверей.

Дуже зручно, коли є канавки всередині кабінету, щоб перемістити полиці (як двері холодильника). Такий макет внутрішнього простору дає змогу реорганізувати, як кабінет заповнює нові банки, пляшки та косметику.

Кабмін з дзеркалом у ванній кімнаті з власними руками

Якщо шафи дещо, найчастіше косметичні, гребінці та фен зберігаються за скляними дверцятами, у решті місця – менш затребувані речі.

Дзеркальний кабінет для ванної кімнати: переваги, різновиди, як вибрати, як встановити

Погодитися використовувати універсальні предмети меблів у ванній кімнаті набагато вигідніше, ніж продукти, що мають вузьку спеціалізацію. Візьміть, наприклад, стінний кабінет поєднується з дзеркалом – це займе набагато менший простір, ніж гардероб і дзеркало окремо. Ось про цю ванну меблі буде обговорюватися в цій статті з Vannaja.Net, де ми будемо справлятися з перевагами, які надаємо нам дзеркальним кабінетом для ванної кімнати, а також з його різновидами. Крім того, ми вирішимо питання про свій вибір та незалежну установку.

Як вибрати та встановити дзеркальний гардероб для ванної кімнати

Дзеркальний кабінет для ванної кімнати: що потрібно знати першим

Ванна кімната – це місце, де ви повинні використовувати не тільки високоспеціалізовані предмети інтер’єру, але також поєднуючи кілька зустрічей. Наприклад, дзеркальний кабінет для ванної, допоможе вам негайно вбити двох зайців: ви отримаєте повний кабінет, в якому ви можете зберігати різні предмети та аксесуари, а також звичайне дзеркало, щоб мати можливість поставити себе в порядку або утримувати косметичну процедуру. І всі необхідні предмети завжди будуть у вашій руці, і вам не доведеться йти з місця на місце, щоб взяти необхідну.

Шафка з дзеркалом

Крім того, ми розглянемо в статті переваги та недоліки дзеркальних шаф у ванній кімнаті, з яких вони виготовляються, і як гармонійно ввести їх у різні стилі інтер’єру. Ми будемо доторкнутися до питання про встановлення кабінету своїми руками.

Вибір аксесуарів

Вибір кріплення та функціональних частин не менш важливий, ніж вибір матеріалу. Рамка може бути здійснена за допомогою:

 • цвяхи. Найпростіший, але незручний варіант. Ваш дизайн буде незбалансованим і з часом
 • Самоідель. Цей параметр більш зручний і надійний, але не дуже добре виглядає естетично
 • Підтверджує (спеціалізовані меблеві гвинти). Це оптимальний варіант кріплення. Під Comfirmats слід свердлити отвори для меншого діаметра. Цей дизайн зручний для розібрання і добре виглядає
 • Мініфікс (ексцентричні гвинти). Комплексна гора, яка вимагає додаткової підготовки заготовок. Це займе перо для свердління скла. Плюс такий прикріплення – непомітно на зовнішній стороні кадру
READ  Це необхідно змащувати прокладку GBC з герметиком

Для додаткового вкладення, іноді необхідно використовувати кути, дерев’яні хліби та вологостійкий клей. Необхідні функціональні елементи для меблів у ванній кімнаті:

 • Ручки для дверей і ящиків. Краще вибрати метал або пластик, легше очистити їх від бруду; ніг і стінові кріплення. Покладіть кадр прямо на підлогу не рекомендується. Прикріпіть організатор до стіни, ви можете за допомогою дюбелів та гвинтів, гачків або більш складних кріплень для кухні
 • Петлі для дверей. Використовуйте петлі з ближньою, вони забезпечують приємну ергономіку, хоча і дорожче
 • Поздовжні напрямні. Ящики краще посадити на поздовжніх рейках, а також ближче, щоб вони відкривалися гладко і повністю
 • Полькевець. З склом можна використовувати невеликі кути, звичайні металеві штифти з деревами

З косметичних елементів ви можете придбати кути, щоб приховати суглоби рами та кінцевих стрічок для прикраси LDSP.

Перепланування

Квартира розташована в серійному панелі, де переносять перегородки та отвори важко виконувати – з цієї ідеї вони негайно відмовилися. Єдине, що клієнт погоджується – демонтаж старого вікна з балконом у житловому приміщенні, збільшуючи отвір до підлоги, перемістіть балконні двері та замінюють скління до більш підходящого стилю.

“У процесі обговорення планування було вирішено призначити дві зони в житловому приміщенні: для відпочинку та отримання гостей. Номер був зонізований за допомогою розділу метра, “Коментарі Анни”.

Шафка з дзеркалом ванної кімнати

Форми та розміри ванної кімнати можуть бути дуже різними, що визначає розмір кабінету. Останній також залежить від наявності на стіні над умивальником. Маленький гардероб краще розробити з однією дверима, а без нижньої відкритої полиці, шафка може бути однією або двома дверцятами, і зберегти його чистим, це не погано забезпечити знімні полиці в ньому.

Для розміщення високих елементів у кабінеті, ми пропонуємо обмежити одну горизонтальну полицю. На дні відкрита полиця для мила, зубна паста та інші дрібниці.

Ви можете надати відкритий полк у лівій та правій частині кабінету. Кріплення кабінету на стіні забезпечить сталеві накладні петлі або секретні дужки. Важливо, щоб дзеркало розташоване строго над раковиною. Полиці можуть бути виготовлені з звичайного або акрилового скла у скляній майстерні. Розмір полиць відносно невеликий, тому ми рекомендуємо замовляти їх з загартованого скла – настільки безпечніше. Для комплекту домашньої допомоги має сенс організувати свій невеликий відсік, і якщо ви не виключаєте доступу до нього дітей, двері з замком буде дивно.

Посилання: Система зберігання з власними руками – малюнки та фотографії

У кабінеті є відокремлення без дверей, до задньої стінки якої додається дзеркало, а лампа встановлюється над останнім. Деякі моделі ламп додатково оснащені розеткою потужності. Це може прийти в зручний для електричних приладів – фен, електрична бритва або акумуляторна зубна щітка. У відкритому відсіку ви можете встановити підтримку стоматологічних щіток, наприклад, з тонованого оргскласу. Для випадку кабінету рекомендується використовувати ламінований 15-мм ДСП, а водонепроникна фанера придатна для задніх стін. 6 мм товщиною. Сполуки деталей з ДСП виконуються за допомогою клейових обгортків. Для поверхні шафки слід використовувати водонепроникну фарбу. Прикріпіть шафу на стіну на суспензії.

Фанера, Шпон, масив

Властивість дерева “грати”, коли вологість і температурні краплі відомі всім. Також не варто робити меблі у ванній кімнаті, щоб використовувати деревні породи, схильні до гниття та формування гриба – наприклад, сосни, берези та, відповідно, сосни та березової фанери. Але дуб добре показує себе в умовах вологих крапель. З правильною обробкою поверхні та просоченням поверхнею, що захищає поверхню, звичайно.

У категорії преміум-сегмента ви можете знайти багато копій готової меблів для ванної кімнати від масиву та з вставками з шпону. Але це призначено для досить просторових ванних кімнат, де немає проблем з вентиляцією та вологості не настільки критично.

Монтується дзеркальний кабінет у ванній, роблять це самостійно.

Потрібно було потрібно шафка, схоже, що вони продавали, в основному всі вузькі глибині, приблизно 10-13 см, або навпаки, в районі 30см, і треба було мати щось середнє, шафк був Потрібно близько 70x70x20CM., Так, і ціна деяких варіантів не була досить адекватною.Приклад цін

Ідея прийшла, щоб зробити себе, обходячи весь магазин і вибирає всі компоненти щодо розміру та ціни, незалежно від того, чи має сенс переплачувати за готовий або купити все “за запасними частинами”, відповідно до результату ми вирішили, що ми будемо робити, і там буде те, що вам потрібно.

Що було придбано: 1. Фрагмент меблів LDSP, 800x200x16 мм, білий колір.Ціна 57r./ Pcs. – 4 шт.2. Дзеркальне полотно, 35×70 з’єднання 358R./ Pcs. – 2 шт.3. Меблі підвіски 5.1a, 4 шт.Ціна 24R./4 шт. – 1UP.4. Магнітний тримач для одиночного скляного фасаду MH01/WTZEN 46R./2 шт. – 1UP.п’ять. Власний тримач з дошкою. 5.0×16 Нікель (12 шт.) Ціна 18p./ 12pcs. – 1UP.6. Меблі петлі для скляного фасаду HG001/Nizen 56R./ 1кплом. – 2 шт.7. MDF 7x238x2600mm Classic Classic Classic 109R./ Pc – 1pc.

Що сталося і що придбати: 1. Стяжний гвинт. У моєму випадку 8 штук. Це меблевий гвинт під шестикутником, багато хто бачив. Виберіть розмір себе.2. Шекс-ключ для гвинтів.3. PZ D5MM гвинтова штекер. 8 штук. У моєму випадку залежить від кількості гвинтів. Є копійки, 40шт – 16R. про. Не купив, думав вдома є білі, там були чорні та коричневі. Пізніше купити.4. Задня стіна. Це, якщо бажано, фанера додасть жорсткість дизайну, і якщо раптом кабінет мовчать після пиріжування, він може бути вирівняний.п’ять. Олівець, Лінійка, Пила, Свердла/Пууоратор/Викрутка, Свердла різних розмірів.6. 2 гвинти та 2 пластикові дюбелі для монтажу кабінету на стіні7. 4 гвинти для навісу, 2 для кожного навісу.8. 4 гвинти для магнітних тримачів.

Ми починаємо з маркування, відштовхуємо від розміру дзеркала, тому що дзеркало, розрізане вдома, набагато складніше, ніж дерево 🙂 після того, як виникнути все, щоб виглядати, вимірюється 74 см на бічних стінках та 70,5 см на верхній і нижній полицях , після чого відпав. Пиляється звичайним мілководдям, так що ламіноване покриття не йде на бороду. Якось не планував викласти, але це було нудно, я вирішив пофкати, це не було необхідно, раптово, хто також хотів би заощадити таку економію 🙂

Ми робимо мітки в місцях свердління в бічній стінці, а також у нижній та верхній полиці з кінця і починають буріння.

Шарнірна коробка у ванні з дзеркалом

Коробка у ванній кімнаті з дзеркалом на фасаді мене попросили зробити подругу. Це дозволяє значно заощадити місце у ванній кімнаті, т.до. Дзеркало, закріплення на фасаді, не вимагає додаткового простору на стіні. Та й сама коробка виявляється досить просторій.

READ  Як мити решітку на газовій плиті

Сам коробка не полегшує коробку, його особливості є наявністю задньої стінки в паху, і, по суті, дзеркала. Внутрішні полички представлені двома фіксованими полицями, жорстко пов’язаними з бічними та задніми стінками.

Задній стінці вдається на 1 см, що дозволяє натискати поле до стіни без прогалин (завдяки двом регульованим суспензіям). За рахунок тих самих суспензій, ви можете вирівнювати блок шафки вертикальний.

Фасад прикріплений до трьох стежкових петлі (для надійності). Дзеркало склеєне до санітарного силікону з скотчем.

Типи та розміри дзеркальних шаф

У процесі планування інтер’єру ванної кімнати проблема вибору незмінно. Величезний асортимент запропонованих варіантів для кожного смаку та кольору може бути заплутаним. Тому заздалегідь слід оголосити параметри дзеркального кабінету та його форми.

 • Дзеркальне дзеркало. Ця модель є великим дзеркалом, з боків, які розташовані два невеликих шаф. Іноді гардероб тільки один і далеко від найпопулярнішого варіанту. Зазвичай в шафках є дві скляні полки, здатні розміщувати невелику “колекцію” косметики та пару милових біленів.

Дизайн шафків повинна бути поєднана з загальною концепцією інтер’єру кімнати.

 • Навісний. Ця модель по праву вважається “класичним жанром”. Він підходить для будь-якого стилю, досить функціонального і простого. Як правило, розміри такої моделі – 90×50 см. Відбиваюча поверхня прикріплена до дверей або замінює його. Параметри скромного кабінету настінні дозволяють вам мати такий гардероб будь-де, навіть над ванною кімнатою.

Класичний дзеркальний кабінет складається з монтованих полиць, закритих дзеркальних дверей.

 • Горизонтальний. Завдяки нестандартній формі, гардероб легко зробити кімнату візуально більш просторою і безкоштовну. Є варіанти з розсувними дверима або з механізмом підйому.

За дзеркальною основою не видно або самі полички, ні їх вміст.

 • Кутовий. Така модель – справжня знахідка для крихітних ванних кімнат. Врешті-решт, кути зазвичай залишаються вільними, і тут є можливість важливих елементів внутрішнього житла, щоб це було зручно і з мінімальними “витратами” простору. Як правило, такі шафки виглядають лише дуже малі, на практиці, у своїй “надр”, вони зберігають всі найбільш необхідні і навіть більше.

Кутовий кабінет у ванній кімнаті з дзеркалом повинен бути на високих ногах. Це забезпечить вентиляцію та спростити прибирання приміщення.

 • Пенал. На відміну від попереднього варіанту, штраф використовуються виключно у просторі номери. Зазвичай це високий вузький гардероб з дзеркалом дверей. Кабінет встановлений на підлозі і дозволяє відображати повний ріст. Такі моделі дуже просторові, оскільки розміри дозволяють організувати всередині множини полиць, гачків та коробки для різних речей. Деякі моделі додатково оснащені підсвічуванням.

Меблі повинні бути раціонально розташовані у ванній кімнаті, а її кафедри та полиці – розміщують необхідні аксесуари.

Як видно, моделі шаф з дзеркалом ванної кімнати дуже різноманітні. Щоб вибрати свій власний варіант, ви повинні відповісти на прості запитання: яка форма та розмір підходить для вашої ванної кімнати? Що ви віддаєте перевагу більше: дзеркальний кабінет у ванній кімнаті, прикріплена або зовнішня модель? У ванній кімнаті є додаткові шафи або функція зберігання виконують дзеркальний шафк? Яка функція буде кабінет і дзеркало? Вам потрібна додаткова підсвітка відбиваючої поверхні і повинна бути розетка в шафі?

Шафа для ванної кімнати з дзеркалом повинна бути надійно прикріплена до стіни, а сам дзеркало – до кабінету.

Що звернути увагу на

Для того, щоб вибрати правильний гардероб з дзеркалом ванної кімнати, потрібно проаналізувати ситуацію, вирішити, з якою метою вона придбана, враховуйте деякі поради.

 • Залежно від потреби, розміри приміщення, індивідуальний смак хоста, тип дзеркальних меблів може бути стін, вбудована або кутова.
 • Потужність кабінету повинна бути великою, з урахуванням його майбутнього наповнення. Оскільки люди призначені для постійно збільшення кількості бажаних біленів, паузів та гігієни.
 • Механізм відкриття дверей повинен бути обладнаний роликовою системою або мати особливі ближче, щоб уникнути затримки при закритті та порушення цілісності дзеркального полотна.
 • Краї дзеркального полотна не повинні мати гострих країв або чіпів. Сам полотно має мати ударостійкі характеристики або бути передбачуваною спеціальною плівкою, яка захищає від механічних пошкоджень та розщеплених фрагментів.
 • Поява обраної моделі повинна бути гармонізованою з внутрішньою прикрасою та спільним дизайном.
 • Потрібно звернути увагу на матеріал виробництва меблів, оскільки воно буде постійно перебуває у надмірній вологості. Це може бути:
 • ДСП є найбільш фіскальним варіантом для низького терміну служби;
 • MDF – більш досконалий, ніж матеріал ДСП;
 • Пластик практичний, недорогий, міцний матеріал, який може імітувати текстуру дерева, мармуру, натурального каменю;
 • Дерево – екологічно чисті, практичні та дорогі рішення з дуба або бука, покритого лаком.

Ремонт шаф у ванній кімнаті.

Ванна кімната з високою вологістю. Шафки поступово просочують вологою і стають крихкими: з’єднувальні елементи перерву, двері шафки витягуються, через те, що ящики гірше. Все ще можна почати осідати кути меблів, що виглядає надзвичайно не естетичним. Можливо, у цих випадках вимагатиме ремонт кабінетів у ванній кімнаті.

Ремонт шаф у ванній кімнаті

Звичайна людина на вулиці думає про правила роботи, коли справа доходить лише до обладнання. Але абсолютно не думає, що меблі у ванній кімнаті також має право впоратися з нею добре. Але правильний догляд за меблями у ванній кімнаті є ключем до тривалого терміну служби без будь-якого ремонту.

По-перше, подивіться, чи ваша ванна не буде сирою. Іноді для очищення вентиляції. Також для усунення надмірної вологи варто залишити двері ванної кімнати після

Ноги водних процедур. Дотримуйтесь меблів до самої меблів, тому що вона пошкоджує клейовий шар.

Якщо ви спостерігаєте всі умови роботи, а кабінет у ванній кімнаті все ще пошкоджений, варто це зробити.

Побудувати шафа-polarla для ванної кімнати своїми руками. Фото

Загальні вимоги до корпусних меблів в типовій ванній не обмежується винятковою функціональністю – в ідеалі, для конкретних умов, проект повинен бути розроблений з урахуванням ергономіки приміщення, естетичне відповідність. І довговічність, під впливом екстремальних температур і вологості, через точності складання.

Внутрішня структура деревно-стружкової плити (ДСП) має характерну особливість: тирси збільшується в обсязі, навіть при короткому контакті з рідиною, яка, в свою чергу призводить до зміни геометрії деталі, яка була агресивна. Можливе використання масиву може виправити ситуацію, але обробка природних захисних плит композиції значно збільшують вартість кінцевого продукту. Хоча ламіновані поверхні DSP пропонуються у величезному асортименті. Але, до початку процесу збірки, необхідно надзвичайно ретельно розглянути кінці кінців краю стрічки.

READ  Как делают двухуровневый натяжной потолок

Підготовка пиломатеріалів полягає в ретельній заробітній платі відкритих кінцевих частин стрічки меламіну (найбільш недорога версія існуючого струму).

Потім видаліть виступаючі частини.

Успішно справлятися з цим завданням, допоможе:

Дрібнозернистий наждачний папір (це буде корисним, якщо з першого проходження ножа не вдалося видалити весь клейкий край стрічки).

Побудуйте кабінет-Polarla для ванної кімнати з власними руками з різання DSP вимагає певного інструменту:

Будь-який мобільний пристрій для свердлильних отворів (моделі переваги з налаштуваннями живлення та швидкість обертання).

Свердла папки та трирівнева свердла для підтвердження.

Викрутка та шестигранний ключ для шнурного стяжки.

Побудуйте кабінет-піна, особливо в присутності робочого ескізу, праця не є, єдиним, що варто звернути увагу на конструкцію таких меблів, є використання ДВП як задня стінка дизайну, виправдана з повністю виключено можливість утворення конденсату на сусідній стіні. В іншому випадку 4-мм аркуш поступово набухає.

Функція захисту від бічних прокаток може бути віднесена до перпендикулярних полки в середині корпусу Кримінального.

Надійність кріплення полиць (як і основні елементи дизайну) пов’язана з використанням підтверджень:

,

Ці підтвердження можуть бути маскуються з вилками на основі клею:

,

Тільки внутрішні полиці підходять для пластмасових кутів, і навіть це, тільки після визначення необхідного простору.

На відстані 4 мм від довгого краю фасаду (висота поміщається, з урахуванням структурної складності наповнення), фрезерний отвір вибирається під меблею петлі.

Маркування положення стабільної частини петлі на внутрішній стінці кабінету-піни виконана після закріплення петлі в гнізді зсередини фасаду, і лише якщо максимальне густе з’єднання обох частин фітнесу. Справа в тому, що повна коригування позиції фасаду можлива лише в тому випадку, якщо описані фактори були враховані при закладі отворів.

Гвинт на петлі меблів, розташований ближче до краю стіни, відповідає за горизонтальний зсув фасаду. Далі після цього гвинт у хвості шарніра, дозволяє забезпечити необхідний робочий розрив між фасадом і стіною кабінету. Регулювання висоти, в діапазоні 0,5 см, здійснюється шляхом зсуву овальних петлі петлі, відносно фіксаційних гвинтів.

Дуже часто, у подібних шафах виробники поставили кошик для білизни, що значно покращує загальне враження від середовища ванної кімнати. Ці пристрої можуть бути надійно зафіксовані на внутрішній стороні фасаду, або абсолютно вільні (повністю видалені), але в обох випадках серйозні недоліки очевидні:

Кілька кілограмів білизни в сітці, закріплені на дверях, сприяють передчасній виїзді з петлями та порушенням щільності їх установки;

Не завжди можна видалити завантажену кошик з вузького кабінету, а не кріпиться в той же час кромки дощок та аксесуарів.

Альтернативно, в конкретному випадку ідея повного продовження жорсткого фіксованого кошика була використана в буржуазних. Для реалізації призначеного потрібного набору культурних довідників і десятка дрібних гвинтів з болтами.

Після руху чорного пластикового фіксатора в площині профілю, керівництво розбирає дві нерівні частини. Дизайн з шавльними підшипниками буде прикріплений до кабінету, а профіль з пластиковою пробкою повинен бути закріплений на кошику.

Решта частини довідників стискаються з кошиком профілю:

,

Далі, розмітка застібки здійснюється, за місцем їхнього майбутнього місця.

Посібники знову розібрані, щоб виправити ковзаючі елементи на внутрішніх поверхнях кабінету, після чого, вирівнюючи відповідні елементи розширення, нарешті, вставте кошик.

Специфічний варіант розташування посібника повного розширення усуває найменшу гру кошика у двох площинах, що дозволяє повністю витягнути ємність від кабінетної порожнини.

Декоративні ноги не будуть тримати зібраний дизайн у вертикальному положенні, тому найбільш відповідним рішенням буде фіксуючи кабінет до стіни.

Вентилятор кабінету фіксується, закріпленим за навколишнім оком на анкерному болті, забитий у стіну, а потім скручуючи кріплення гайки.

В результаті ми отримуємо впевнено постійного кабінету, що дозволяє вам розміщувати достатньо миючих засобів та засобів для чищення, без організації додаткових відкритих полиць, а в невеликій кімнаті. Дата публікації: 09.09.2013

Зовнішній утриманий вузький шафа з МДФ або ДВП

Наступне будівництво вже складніше, хоча принцип тут однаковий: однакова довжина і ширина боковини. Оскільки цей шафк повинен бути більш конкретним, ніж покарання, філії повинні бути глибше, що означає, що досить широкі стіни випивають з MDF або DVP лист з листа, дошки для цієї мети не підходять. Верхня і нижня панелі, а також полички – ті ж розміри, у ширині відповідають боковинам. Всі гілки можуть бути відкритими, або, якщо є бажання, постачайте деякі з них.

Ширина двері повинні відповідати відстані між зовнішніми поверхнями шафи, а в довжину – дорівнюють висоті між двома полицями, які обмежують розділ, включаючи їх товщину. Пити бажані фрагменти з подрібнювачів, починайте збирати гардероб у ванну, зробити це самостійно своїми руками, головне – виконати попередню марку для гвинтів. Далі, дрилі отвори, разом панелі бічної стінки і затискають їх з затискачами (за відсутності тих, ви можете використовувати малювання скотч, загорнуті стіни). Під верхньою та нижньою отворами ми робимо відступ від краю до відстані, що дорівнює половині товщини МДФ або аркуша DVP.

Тепер вам потрібно підготувати полиці, для яких отвори під гвинтами пробурені в їх кінцях, тоді як свердла повинна бути тоншою, ніж діаметр самостійної преси. Ви можете використовувати доки як кріплення, але у великих меблях він буде менш надійним. Зібравши кабінет для ванної кімнати та загвинчуючи полиці своїми руками (що всередині кафедр можуть бути знімні, закладені на протоки, вставлені в глухих дірках), пора думати про задню стіну та двері. Що стосується задньої сторони, це можна виконати з фанери або тонкого листа МДФ. Breping на дрібних гвинтах або тонких меблів, ви також можете використовувати дужки.

Двері п’ють з того ж матеріалу, що стіни та полиці. Для встановлення петлі, свердла великі круглі отвори з пір’ям свердлів. Проливає після ретельного маркетингового гвинта до самостійного натискання на внутрішню поверхню бічних стінок. Він залишається лише для встановлення на шафках (на нижній частині) та підвісні петлі з прямокутними стаями (зверху).

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS