Двері

Двері до ванни від підкладки з власними руками

Ми робимо двері до ванни з вашими руками

Отже, якщо ви вирішили йти по дорозі індивідуального виробництва, і вже вирішили на тип деревного матеріалу, він залишається з’ясувати, як зробити двері до ванни, яка буде служити вам протягом багатьох років. Почати, необхідно організувати робочу зону, з достатньою місцем для руху навколо продукту обробляється. Столярні операції зручно виконуються на рівній поверхні типу Workbench або на міцних козлів, суворо на горизонтальну площину. У крайніх випадках сторона може бути виконана на підлозі, особливо якщо одна або дві конструкції повинні робити. Якщо для декількох кімнат є потокове виробництво, він буде більш правильним, щоб витратити трохи часу, щоб приготувати принаймні прості столярні стійки.

Розмивання Інтернету

 • Щоб зробити двері до ванни з власними руками відповідно до традиційної клинної технології, він також називається в Knaps, ми приймаємо лише добру висушену дошку товщиною 40-50 мм. Придатним матеріалом з чистою гладкою поверхнею, без розвинених тріщин, скидання ударів, ознаки біологічного ураження.
 • Полотно набирається з нахилених плит, тому або негайно придбає відповідні дошки, або їх поздовжні кінці повинні бути професійними під замком “Корабель-пас”. За відсутності млини ви можете використовувати Handbank, щоб вибрати шипи за типом кварталів. Такі сполуки легше готувати, але “Schip-Groove” на практиці виявляється надійним.
 • Продовжуйте збирати двері ванни на наданій поверхні рівня. Викласти дошки на площині, замикає замок ПВА столярного клею, потім, щільно забрати один до іншого. Продовжуйте веб-сайт, доки його ширина перевищує або не буде дорівнювати обчисленим. У такому стані залиште заготовку протягом дня, щоб приклеїти час захопити.
 • Відступаючи від зовнішнього кінця стартової дошки за величиною ширини Sash, проведіть риболовну лінію, на якій поздовжній розріз. Його слід перевірити геометрію дверей ванни – це повинно бути чітко вписатися в прямокутник, без виступів (кроків) за короткими сторонами. В іншому випадку короткі кінці повинні бути скорочені. Якщо досвід готелю недостатньо, то краще негайно взяти дошки трохи довше з маржею на фітингу.

Встановлення ключа

 • Підготуйте перемикачі (2 шт.). Найпростішим способом це трапецієподібна хрестоподібна з скошеними сторонами. Клинові елементи отримують з 750 мм барів (4545 мм), в яких дві поздовжні сторони розрізані таким чином, щоб підстави – 45-35 мм. Вони можуть бути більшими. Чим більше вони вийдуть, двері для ванних клин будуть протистояти заряді.
 • Тепер необхідно вибрати дзеркальні канавки в дерев’яному сані для сполук “Ласточка хвіст”. Глибина канавок приймається рівним 1/2 1/3 товщини дошки, а їхня розмітка виконується, як показано на малюнку нижче. Обов’язки можуть бути виконані будь-яким зручним способом, наприклад, ручним ножів уздовж заготовленого візерунка. Завдання значно буде легше, якщо у вас є можливість використовувати ручний циркулярний, який регулюється кутом нахилу працівника. Сегменти Safeable Door Leaf. У приготуванні клинових канавок важливо зробити їх точно у розмірі ключа так, щоб посадка деталей виявилася без прогалин, щільна.
 • Залишається дотримуватися місць сполук з клеєм і їздити на них перехрестя, кінцеві кінці, які не підбираються.
 • Якщо ви додатково покращуєте дизайн каналів (плетених) з твердого дерева, то це буде лише плюс до своєї твердості.

До ванни виконують всі свої функції, необхідно зробити це правильно. Будівництво такої будівлі включає в себе безліч трюків та нюансів у своїй технології, але навіть коли будуть завершені основні роботи, у вас можуть виникнути труднощі з вибором відповідних дверей.

Якщо ви встановлюєте металеві двері на вході в попередній банер, після чого вичерпується після гарячої пари, ви ризикуєте, розмовляючи з дверним прорізом або до ручки.

Виберіть праворуч самостійно. Важливо розуміти, що для цього дизайну є більш важливі технологічні характеристики, а не красивий дизайн. Для кожної кімнати у ванні буде відповідати вашому типу дверей.

Які двері вибирати для ванни:

 • Вхідні двері повинні не тільки теплі, але й захистити ванну від небажаного проникнення. Вони можуть бути як дерев’яними, так і металом. У першому випадку ви отримуєте екологічний і дуже красивий зовнішній вигляд будівлі, але залізні конструкції вважаються сильнішими і нескінченними. Якщо ви хочете отримати міцне будівництво, яке буде виглядати природним, ви можете прикрасити металевий дверний лист з підкладкою.
 • У час миття завжди є підвищена вологість. Ця функція повинна розглядатися при встановленні дверей. Звичайно, ви можете встановити металопластикові двері, але це буде виглядати у ванні, це не так гармонійне, як і дерев’яні конструкції. Якщо ви вибрали двері з дерева для ванни, то зауважте, що розрив між дверною рамою та відкриттям повинен бути великим, ніж для дверного блоку, встановленого в квартирі. Також не забувайте лікувати деревину, з якої двері виготовляються спеціальними композиціями для захисту води.
 • Двері до парової кімнати також можуть бути дерев’яними, тому що цей конкретний матеріал найкраще виглядає у ванні. Ви можете придбати готову модель або зробити вхідний дизайн з гендерної танки з власними руками. Встановлений у парі або в сауні дверей, повинен мати висоту не більше 170 см. Отже, це цей розмір, який ідеально підходить для утримання в приміщенні пари та необхідної температури. Красиві дерев’яні двері для російських ванн, як правило, виготовляються з сосни, але модрина краще для гарячих саун.

Для ванни, двері з дерева найкраще підходять, але в наш час багато людей віддають перевагу сучасним матеріалам. Наприклад, один з найпопулярніших варіантів став скляним дизайном. Через цей матеріал чітко розглядається силуети людей, тому, якщо людина, яка тримається в паровій кімнаті, буде погана, у вас буде час допомогти йому вчасно.

Де ви можете застосувати прямі руки

Якщо ви запитаєте будь-який міський мешканець про підкладку, у 90% випадків відповідь буде про балкон, який вона обрізана. І незалежно від того, що: вінілова підкладка або природна – на балконі активно використовується всіма.

Ходьба можна використовувати не тільки як фініш, але і як повний матеріал

Інша справа – власники приватних будинків та вілл, тут клапоть спочатку буде згадати по відношенню до ванни, при обробці будинку зсередини та зовні, у виборі захисних просочувань та LKM. Одним словом, всі згадки про це якось пов’язане з його незалежним використанням.

Це для них наша сьогоднішня історія.

Виконання кадрів та оздоблювальних дверей, виготовлених з підкладки з вашими руками

Всі матеріали готові, ви можете почати збирати рамку дверей і обробку. Дотримання кількох простих вимог допоможе отримати ідеально гладкі двері без прогалин та кривтиків.

 • Док-бари після обрізання слід виконувати на 90 градусів. Навіть з невеликим спотворенням, двері будуть скручені, залишаючи прогалини або взагалі не закриваються.
 • Перед підключенням кожного з елементів з самолюбством, необхідно викрутити отвори, інакше неможливо уникати розщеплення деревини.
 • Рамка діагональ – не менш важливий показник, ніж кутовий чек. Розмір діагоналей протилежних кутів повинен бути рівним міліметром, інакше двері будуть кривою.
 • Всі дерев’яні елементи попередньо обробляються антисептичним та полум’ям порушеними рішеннями.
READ  Як видалити двері з атлантного холодильника

Робота над виконанням дверей стінових тегів починається з виробника кадру. Для цього ми відбиваємо деревину на дві висоти і дві ширини, а потім з’єднуйте його навколо периметру. Обов’язковий на цьому етапі перевірки кутів і діагоналей. Далі вирізати кілька барів для поперечної стабілізації дизайну і виправити їх.

Як тільки рамка готова, ви можете перейти до ламелі. Коли мова йде про те, щоб зробити двері до ванни з підкладки з вашими руками, зовнішня сторона може йти в будь-якому напрямку, а всередині паринки, бар тільки вертикально. Ця умова потрібна, що з рясним утворенням пари, краплі води не потрапляли між дошками, захищаючи тканину від гниття та утворення форми.

При виконанні дверної обробки є два варіанти встановлення: з шипом і без. Вибір залежить від зовнішнього вигляду та технології установки.

Обрізна доменна піч з обрізом Spike

Незалежно від методу фінішу, вимірюйте та вирізати підкладку на ширину або висоту, залежно від напрямку укладання ламелу. Потім, з кожного рядка, ми розрізаємо шип, поверхню до ідеально гладкого стану. Один бар і область рами з великим змащувальним клеєм, ми поклали ламелу і затягуємо затискач, поки клей з’являється з боків. Далі, дизайн залишається для повного сушіння в день, закріплений самолюбством з прихованим способом, і лише після цього наступна ламелія склеєна. Метод досить довго, але з суворим дотриманням технології, результат буде неперевершеним. З таким же напрямком ламелі з зовнішньої та внутрішньої сторони, ви можете одночасно встановити дві паралельні ламелі.

Перевага цього методу в плавних кінцях. Завдяки нарізаній косі, край отримується однаково у товщині.

Збірка технології Web-Groove

Якщо ви хочете, ви можете спростити завдання, отримавши трохи різного появу дверей-полотна. На рамі зробленої тим же способом, закладають ламель звичайним способом, виконуючи з’єднання спільного паза і фіксації дошки з собственн-дро або whimmers.

При розрахунку ширини та висоти ламелей, враховуйте, що кінцеві сторони не будуть однаковою товщиною, як при роботі з ламелою з обрізаним шипом. Щоб вирішити цю проблему, ми робимо шар плескаю на кілька сантиметрів менше, ніж основа дверей, і на заключному етапі ми виконуємо обв’язку навколо периметру. Для цього ви можете використовувати всю ту ж підкладку, відрізаючи шип і розрізати його за бажаним розміром.

Двері до ванни з власними руками

Сьогодні ми все ще можете спостерігати, як власник заміського будинку з власними руками будує ванну на своєму сюжеті, поклавши всі свої навички у роботі та навичках. И если с возведением стен и крыши бани обычно можно справиться без особого труда, то при создании такого элемента, как двери, может возникнуть ряд вопросов о том, как сделать дверь для бани, как её установить, какие материалы использовать, каким должен быть размер дверей в лазні. Багато хто, зіткнувшись з труднощами в цих питаннях, знизилися руки і придбати готові двері для ванни. Насправді, зробіть двері до ванни своїми руками, це цілком сил для всіх, хто має необхідний інструмент, навички роботи, а також бажання та час.

Типи дверей для ванни

Оскільки ванна складається з декількох кімнат, кожен з яких виконує свої функції, то за паркан усім потребує власних дверей. Самі двері у ванні повинні бути не менше двох: від парової кімнати в кімнаті відпочинку та в’їзду. Але самі приміщення в ванні можуть бути більше. Це миття, а також додідон, а кімната відпочинку, і в кожному необхідно встановити її двері, що відповідає типу кімнати. Як вибрати двері у ванну на окремій сторінці. І ось ми коротко розповімо про типи та переваги.

На сьогоднішній день для ванни є три типи дверей:

  . Такі двері є дерев’яним полотном, що складається з дощок з траншеї, покриті Clapboard. Часто такі двері роблять одноразові, але деякі майстри можуть зробити двокаральний дизайн. Двохратні двері дещо складніші у виробництві, але мають відмінну теплоізоляційні якості;
  . Найчастіше скляні двері встановлюються в сауні, а для традиційної російської ванни вони не підходять. Крім того, на дверях для ванни ціна залежить від використовуваних матеріалів, а деревина буде порядок дешевше, ніж спеціальне вогнетривке скло. І для тих, хто хоче врятувати, роблячи двері за ванну, це сам, скляна не найкращий вибір. Не кажучи вже про те, що повністю скляні двері не зробить нічого самостійно. Але сьогодні багато хто віддають перевагу прекрасному інтер’єру до шкоди практичності і готові платити за заводські скляні двері;
 • Комбіновані двері. Для тих, хто не може вирішити, що краще дерево або скло підходить для їх поєднання. Рамка та нижня частина таких дверей виготовляються з дерева, а верхня частина – скляна вставка.

Особливості Двері в заборонні

При виготовленні дверей для ванни, необхідно враховувати два основних критерії. Це високий рівень вологості і високої температури всередині ванни. Звичайно, у кімнаті відпочинку або попередньо піднявся ваш мікроклімат, відмінний від парової кімнати та шайби, але ванна – це кімната, де висока температура та вологість майже постійно постійно. На підставі цих особливостей ванни і створюються для її дверей. Перший відмінний подвиг дверей для ванни – це його розмір, друга особливість – це матеріали, що використовуються, третя фітинга.

Розмір дверей у ванні

Обробка дверей для ванни, розміри визначаються шляхом керування за принципом максимального теплозабезпечення під час відкриття та закриття дверей. Тому всі двері до ванни мають менший розмір у порівнянні з звичайним. Рекомендована оптимальна висота дверей у ванні становить 150 185 см від підлоги, а ширина 55 70 см. Особливу увагу слід приділити поріг. Вона повинна бути висотою більше 15 см. Але такі невеликі розміри дверей використовуються тільки для парових та миючих дверей. Розмір дверей Ванна Бані або вхідні двері можуть бути повними.

Матеріали для ванних дверей

Як зазначалося раніше, двері ванни можуть бути використані як скло, так і деревина. Скло має бути певним типом, який може витримувати високі температури. Але найкращий матеріал для дверей ванни залишається деревом. І причини цього дещо. По-перше, при високих температурах, дерево висвітлює переваги здоров’я. По-друге, деревина є загальнодоступною, легко і просто обробляється, що дозволяє вам робити двері.

Ви рухаєте ванну з вашими руками, роблять двері самостійно, двері з підкладки.

Для дверей ванни використовується оригінальним народженим з дерева. Це може бути модрина, кедр, липа, осика, дуб. Ці породи мають ряд цінних якостей, що сприяють реабілітації під час процедур ванни. Вирішивши використовувати дерево, необхідно враховувати, що ціна буде залежати від вартості дерева дерева. Чим більш цінна деревина, тим дорожча загальна вартість дверей. Як-небудь зменшити вартість матеріалів, ви можете зробити полотно дверей від дешевшого дерева, а потім поєднати це з глиною від цінних порід.

Аксесуари для ванн

При виборі аксесуарів особливу увагу слід приділяти матеріалах з низьким рівнем теплостійкості та високою вологістю. Наприклад, якщо ви використовуєте металеві ручки та кліки, то ви можете отримати згортку з випадкового дотику. Так аксесуари намагаються зробити також з дерева.

READ  Конденсат на вхідні двері, що робити

Це стосується ручок та щоки, але петля краще взяти з латуні, але якщо ви не змогли знайти такі, то металеві петлі повинні малювати спеціальну антикорозійну фарбу. Оскільки двері з ванни відкриються, шанс отримати випадкове опік від торкання петлі з нуля.

Виготовлення дверей у ванні

Загалом, прикраса сауни або ванни та встановлення дверей, у тому числі. Повинні бути виконані експертами. Інакше він загрожує збитками грошей. Як кажуть, Miser платить двічі. Однак багато любові робити всю роботу самостійно. Для них кілька порад нижче.

Вирішуючи з типом дверей і дерева для них, ви можете продовжити роботу. Самі роботи вимагатимуть майстра певних навичок у обробці деревообробного інструменту та розуміння виконаних дій. Для початківців сам процес може здатися дещо складним, але це лише питання досвіду. Якщо ви ніколи раніше не робили двері, то ви можете спочатку придбати кілька соснових дощок і практикувати їх. У майбутньому це зробить двері до ванни без великих труднощів.

Оскільки найбільш підходящі двері для ванни є глухими дерев’яними дверима, вона знаходиться на його прикладі, а весь процес виробництва дверей буде розглянутий. Виробництво дверей до ванни починається з придбання необхідних матеріалів:

 • Дошка підлоги шириною 50 мм і товщиною 30 мм;
 • Бар для обв’язування 60×80 мм;
 • Підкладка 12×96 мм;
 • Петля 3 шт.;
 • Самонарізані гвинти та меблеві шпильки для кріплення.
 • ручна циркулярна пила;
 • фрезерний млин;
 • викрутка;
 • Киянка та молоток;
 • затискачі;
 • Рулетка, рівень та супорт з глибиною Hencer.

Створіть двері полотна до ванни

Виробництво дверей починається з створення полотна. Для цього виконайте такі дії:

Важливий! Головне, щоб пам’ятати, що загальна висота дверей складається з висоти полотна та барів. Тому ми візьмемо довжину дощок в той же час, що буде нижче бар. Наприклад, загальна висота 150 см, це означає, що довжина вагових дощок повинна бути 143 см. З яких 25 мм зверху і знизу будуть приховані в обв’язці як шип.

 • Крім того, одна з дощок відрізана шипа, після чого поверхня кожної плати з обох сторін, прагнучи отримати рівну поверхню. Зазвичай це достатньо, щоб видалити 1,5 2 мм, щоб досягти бажаного результату. В ідеалі, має бути гладкі дошки товщиною 26 мм.
 • Ми починаємо збирати тканину. По-перше, ми робимо чернетку збірку, вставляючи дошку для шипів у канавці іншого, намагаючись підключити їх до флоп. В результаті ви можете отримати трохи більший розмір шириною, ніж потрібно. В цьому немає нічого страшного. Щоб отримати бажану ширину, вам доведеться відібрати трохи від першої та останньої дощок.
 • Вимірювання необхідного розміру, менш ніж за 70 мм від ширини дверей, і позначаючи його на полотні, ми видаляємо першу та останню дошку. Тепер на круговій пил відрізаний від них занадто багато. Головне, щоб не вирізати на першій дошці сторону шипа, але остання сторона з пазом.
 • Тепер ми збираємо дошки в одне полотно. Для цього, на рівній поверхні столу або робочого столу, ми лежали дошки і просто вставляємо сплеск однієї дошки в канавках попереднього, попередньо відсутній паз всередині клею PVA. Для щільного з’єднання ви прокинулися кожну дошку в ціані.
 • Ми залишаємо тканину, щоб висушити протягом 2 3 днів. Так що під час сушіння полотно не повірило, він повинен бути надійно закріплений на робочому банку. Для цього ми встановлюємо дві дерев’яні дошки на робочому банку, між якими двері можуть бути останніми. Для щільної фіксації, приводять невеликі дерев’яні клини між одним баром і дверним полотно. На вершині Інтернету лежать аркуш ДСП і натискайте його до столу з затискачами.
 • Після остаточної сушіння ми перевіряємо полотно для невеликих дефектів слотів, порушення. Тріщини закривають сумішшю клею та тирси, а нерівномірність згладжували планером.

Ми робимо аксесуари та обв’язку дверей

Хоча висихає полотно можна зробити при виготовленні ручок і казок, а також дверей. Вся робота буде така:

 • Придбані попередні смуги для обрізання до необхідної довжини. Вертикальні смуги розрізані відповідно до висоти дверей. Ті, які будуть розміщені нижче, і на вершині дверей повинні бути менше. Наприклад, висота дверей становить 150 см, це означає, що довжина вертикальних смуг для обв’язування повинна бути 150 см. Якщо ширина дверей 60 см, то довжина верхньої та нижньої панелі для обв’язування повинна бути менше 7 см, а саме 53 см.
 • У отриманих блоках барів необхідно вибрати паз. Для цього, за допомогою млини та кінцевих фрезерних різаків, спочатку вибрати вузький і глибокий паз. Його ширина буде 26 мм, а глибина 25 мм. Тоді ми вибираємо широку на вершину, але неглибоку паз ширину 50 мм і глибину 10 мм. Така ступінчаста паз в обв’язці потрібна для полотна, покритого кліпором. У глибині буде включати нахилені дошки, а в поширеній підкладці.
 • На горизонтальних смужках, обв’язування з різаком роблять ступінчастий шип, точно відповідний синус. Після завершення ми збираємо блок обв’язування, а квадрат перевіряємо правильність кутів. При необхідності ми Дата різака пазу, щоб отримати ідеальні прямі кути.
 • Для створення ручок і CASOV ми використовуємо або обрізку барів та дощок, або попередньо придбані заготовки. Деякі майстри прикрашають ручки різьбленням або фігурами, але найпростіше можна вирізати з звичайним ножівкою. Для цього ескіз переноситься на заготовку, а потім просто вирізати занадто багато. Запов виготовляється аналогічним чином. Для цього потрібно вирізати два дужки, в яких воно буде вільно переміщати мову.

Маючи підкладку та монтажу дверей

Тепер він залишається похмурити полотно, збирайте разом дерев’яні двері до ванни і зробити дверну рамку. Для цього виконайте такі дії:

 • Двері полотно процесують спеціальне макіяж від гниття та появи грибів і форми. Рекомендується зробити для будь-якого типу деревини, крім осики.
 • Далі, на дверній полотні, окреслити контур з відступом від краю 15 мм, що позначає краю для підкладки. Тепер ми беремо папку підкладки, розрізавши до необхідної довжини і закріпіть їх до дверей. Вся підкладка має шип і паз, тому досить просто вводити його як попередні дошки для дверей полотно. Самі дошки захищені до полотна, використовуючи дрібні нігті або самонарізані гвинти, які ховаються в канавці підкладки дошки.
 • Наступним кроком буде встановити на місці обкладинки для всього полотна. Для цього ми приймаємо підготовлені бари, обробляємо їх тим же засобами гниття, що полотно, після чого ми встановлюємо вертикальні смуги, потім горизонтальні. Так що вони щільно сиділи на місці, ми закінчимо їх з. Дати додаткову силу в канавках верхнього бару та в канавках вертикальних барів, додайте PVA. Нижній бар встановлюється на місце без клею, так що у випадку відновлення дверей, це було досить легко видалити. Нарешті, в кінці brucks обв’язування, гвинтові гвинти: 2 для коротких барів і 3 довжиною.
 • Останній етап складання дверей буде встановлений замість ручок і центру міста. Для цього ми плануємо на дверному місці їх установки. В кінці ручок і стопку пасуться, ми відправляємо отвори на глибину близько 4 см. Потім ми приймаємо свердло меншого діаметра і, подаючи до дверей, ми жалюють через отвір, захоплюючи двері. Візьміть довгий самонарізуючий гвинт і вигнати його до зупинки. Пилки повинні бути 2,5 см у двері дверей. Аналогічним чином, ми робимо з другим ручкою монтажного отвору. У отворах з прикріплення вставте дерев’яний штифт або вирізати штепсель і на верхній частині шліфування. Аналогічним чином, ми виконуємо монтажний кронштейн для зерна.
READ  Вхідні двері з відкриттям

Після монтажу дверного листа, перейдіть до створення коробки. Для цього використовуйте прямокутні або квадратні смуги 100×100 мм. Для виготовлення їх достатньо, щоб вирізати коробку до бажаної довжини і вибрати чверть з різаком. Головне, що глибина кварталу більше 5 мм. Це важливо, оскільки дерев’яні двері у ванні під дією вологи будуть розбухати і можуть застрявати. Також необхідно пам’ятати, що верхня вертикальна панель буде дещо меншою, ніж загальна ширина дверної коробки, а порог висоти повинен бути не менше 15 см. Щоб підключити смуги коробки на краях стійок вище і нижче канавок, вирізати, а шипи розрізані на краях порогу і верхньої смуги. Перш ніж встановити коробку, ми збираємо його і перевірте правильність вугілля кутів. При необхідності ми малюємо канавки, обробляємо засоби від гниття та продовжуйте встановлювати двері до місця.

Як встановити двері у ванну

Тепер, коли готові до домашніх дверей для ванни, ви можете виконати свою установку. Починає встановлення дверей у ванні з розташуванням канавок у дверях починається. Канавки складають 5 10 мм більше, ніж ширина коробки, необхідно, щоб під час встановлення ви можете налаштувати вертикальне розташування дверей, поширюйте його з клинами. Після цього в канавках встановіть коробку. У той же час головне – не плутати, де двері будуть гойдатися.

Важливий! Нагадайте, що двері повинні вирватися.

Далі ми починаємо верхній горизонтальний бар, а потім закріплюємо його вертикальними стійками. Внизу покладіть поріг. З рівнем перегляду вертикального вікна. Вирівнювання вертикально, у прогалинах між стіною та коробкою ми керуємо клинами, тим самим фіксуючи коробку на місці, і фіксуйте його до стіни за допомогою дюбеля, отворів перед ними. Як тільки коробка надійно виправлена, перейдіть до встановлення дверей веб-петлі. Перша петля розташована на висоті 20 25 см від верхнього краю дверей, другий на висоті 40 50 см, а третій на висоті 20 25 з нижнього краю. Таке нерівномірне місце зберегти двері з перекосу, особливо якщо полотно сталося важко. Залишається повісити двері дверей, заповнити периметр коробки ролика з повстяного і закрити слоти між коробкою і стіною.

Є кілька способів зробити домашні двері до ванни, і кожен чарівник може вибрати найбільш підходящий. Виробництво домашніх дверей для ванної справи досить складна, і до неї слід звернутися до повної відповідальності. Але результат може перевищувати всі найбільш сміливі очікування. Звичайно, в такому неприємному випадку, не обіймайте без зразків і помилок, але для тих, хто любить робити все, з власними руками, не звикнути до нього.

Поради щодо вибору матеріалу

Вирішивши зробити двері з підкладки власними руками, будьте обережні при виборі матеріалу. У процесі роботи будуть потрібні інші матеріали.

Зверніть увагу на поради щодо вибору Lamellae:

 • Придбати такі продукти краще лише у безпечних місцях або безпосередньо від виробника.
 • Перед покупкою, ретельно вимірювання, щоб придбати так багато матеріалів, коли це необхідно.
 • Підкладка – матеріал для покриття, але дерев’яні дошки можуть виконувати як його фундамент.
 • Дошки можна замінити фанерами листами, але тут нам доведеться додатково організувати ребра.
 • Підкладка іноді може бути використана як внутрішнє наповнення дверей (основа), так і як облицювального матеріалу.

Чому всі професійні будівельники рекомендують робити двері до ванни або комунальної кімнати?

Це все про позитивні властивості матеріалу, перерахованого нижче:

 • наявність;
 • довговічність, довгострокова операція;
 • швидкість роботи;
 • низька ціна;
 • термоізоляція;
 • приємний вигляд;
 • легкість;
 • Двері підкладки можуть бути встановлені в приміщенні з високим ступенем вологості;
 • Він добре підходить як матеріал для дверей ванни (під час розриву, такі продукти висвітлюють корисні елементи у повітря);
 • здатність фарбувати будь-яку фарбу;
 • звукоізоляція;
 • Твердий матеріал відрізняється вогнестійкості;
 • Виробництво дверей підкладки має простоту, спеціальні знання не потрібно;
 • Деякі види стійкі до маніфесту гриму.

Що таке поява підкладки? Це дерев’яні не-крихкі ламелі, що відрізняються практичністю та надійністю. Для їх виготовлення, як правило, візьміть масив деревини різних порід, рідше – пластик.

При створенні продуктів, початкова сировина ретельно висушують і обробляють спеціальним складом, щоб забезпечити матеріал стабільності до паразитів та грибків. Ціна ламелі буде повністю залежне від дерева, прийнятого як основа.

Технологія виготовлення дерев’яних дверей від підкладки

Зробити двері підкладки, перш за все, виробництво конструкцій полотно. По-перше, дошки вирізані до бажаного розміру. Одна дошка відрізана. З обох боків утворюють шип або паз. При монтажі тканини шипи, в датгера вставляється одна дошка. Вони повинні бути пов’язані з ними. Якщо полотно трапилося шириною трохи більше, ніж це необхідно, тоді вам потрібно трохи розливати першу та останню деталь.

Рулетка вимірює необхідний розмір, позначте його на дизайні, потім видаліть першу та остання дошка. Дискова пила, розрізана їх до бажаного розміру. Потрібно відстежувати не розрізати на першу частину сплеску, але на останній паз. Потім збирайте тютюну. У той же час на робочому вікні закладені бари, то змащуйте клей шипи і паз кожної частини і підключайте їх.

Після створення Фонду вам потрібно почекати 2 дні, щоб висушити клей. У цьому випадку він повинен бути закріплений на робочому банку. До надійності зафіксувати дверну базу, забиті забиті з дерева між ним і дошкою. На вершині листя ДСП, а потім натиснув його на робочий стіл, використовуючи затискачі. Коли нарешті застряг, потрібно перевірити, чи є у ньому будь-які дефекти. Різні виступи на поверхні видаляються літаком, а щілини наповнені клеєм з тирси.

Після цього виконується обв’язування. Вертикальні дошки вирізані до потрібного розміру. Потім виконуються верхні та нижні смуги. Обкладинка з’єднана методом Spike-Groove. Після цього дерев’яні ручки роблять. Тоді вам потрібно виконати льону. Попереднє фундамент, оброблене антисептиком для захисту дерева від форми та мікроорганізмів. Після цього контур для прокладки підкладки.

Потім планки підкладки повинні бути встановлені на полотні. Кожна дошка має паз і шип для з’єднання деталей. Прикріпіть дошки до поверхні, слід використовувати самонарізані гвинти. Потім встановіть обв’язку. Раніше він також обробляється антисептиком. Потім підключіть деталі за допомогою пакету Spike з розміром. Наприкінці роботи необхідно встановити гвинти в кінці обкладинки. Після цього дверні ручки та переписи збираються за допомогою самовідданості.

Ріжучі елементи

Для того, щоб зробити двері ванни своїми руками, спочатку потрібно створити проект майбутнього продукту з позначенням зразкових розмірів, у майбутньому вони будуть скориговані.

Схематичний малюнок для створення дверей до ванни

Спочатку потрібно вказати висоту і довжину дверей до парової кімнати, беручи до уваги параметри відкриття. Рекомендується взяти невелику пропозицію, краще скоротити надлишок у процесі установки. Для зручності ви повинні підготувати наступні інструменти:

 • рулетка,
 • рівнина,
 • Капронний нитка,
 • Гальній,
 • бачив,
 • шліфувальна машинка,
 • ручний Frezer,
 • дриль,
 • Дерев’яна киянка,
 • навскісник.

Для того, щоб зробити двері до парової кімнати, приймає менший розмір полотна. Точні розміри будуть визначені в процесі попереднього складання. На цьому етапі відзначаються межі структури. Вам потрібно підключити дошки та кадри з бару. Згідно з етикетками, вирізати надлишок. Екстремальний бар потрібно лікувати з різаком для створення кріплення шипа.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS