Стіні

Декоративний штукатурка для внутрішніх стінних прикрас

Table of Contents

Типи декоративної штукатурки для внутрішнього оформлення стін: Поради щодо вибору та 40 прикладів

У магазинах для продажу різних видів декоративної штукатурки для внутрішнього оформлення стін. Вони відрізняються за складом, а саме. обов’язковий елемент. Шляхом узгодженості, продукти поділяються на сухий порошок, який повинен бути заздалегідь визначений водою, а готова пастоподібна суміш. Це може бути негайно нанесено на поверхню. Незалежно від різноманітного продукту, він має кілька переваг, у порівнянні з іншими обробними покриттями.

Декоративна штукатурка відрізняється від звичайного?

По своїй суті, штукатурка – це суміш піску, вапна та цементу. Для того, щоб дати йому певні властивості, до складу додають різні додаткові компоненти. Завдяки їм штукатурний шар може стати більш міцним, водонепроникним, фактурним і т.п.Р.

Загалом, декоративні штукатурні суміші можна розділити на кілька груп залежно від складу:

 • силікат;
 • силікон;
 • акрил;
 • Мінеральні суміші.

Кожна з цих груп має свої характеристики як за зовнішнім виглядом, так і в властивостях. Деякі краще підходить для роботи на відкритому повітрі, інші можуть бути використані навіть у кухні та у ванних кімнатах.

1000 ліній шпаклівка / декоративна штукатурка з власними руками для копійки.

Щоб краще зрозуміти відмінності між цими сумішами, варто звернути увагу до списку загальних додаткових матеріалів та властивостей, які вони приєднуються до штукатурки:

декоративний, штукатурка, внутрішніх, стінних
 • Акрил, силікон і латекс надають суміші зносостійкість, паропроникність. Стіни з таким покриттям починають “дихати”, який ідеально підходить для приміщень з високою вологістю або дощовими областями. Оздоблювальне покриття буде міцним і легко чистим.
 • Силікатне скло у рідкій формі дає штукатурку не тільки довговічність, а й вологість і брудні-репелентні властивості. Такі суміші характеризуються хорошим вогнетривким.
 • Мармур, кварц і т.Р. Крихта додається до штукатурки, щоб дати йому перлину, блискучу структуру. З цих сумішей створюється імітація натурального каменю на стінах.
 • Гіпс і вапна в складі декоративної штукатурної суміші призначені для того, щоб зробити його більш міцним і довговічним.
 • Целюлозні волокна, металізовані нитки, ядра, пігменти та інше додають до суміші, щоб дати їм спеціальні декоративні властивості.

Штукатурні суміші в будівельних магазинах класифікуються за способами застосування, метою (зовнішньої або внутрішньої роботи, ванних кімнат або житлових приміщень тощо.D.), декоративні властивості. Виберіть підходить у певному випадку, опція не буде працювати.

Stucco залежно від заповнення

На додаток до речовини зв’язуючого типу, у кожній штукатурці є наповнювач, який відповідає за кінцевий результат обробки поверхні. Розглянемо найбільш детальні варіанти, які зараз існують.

Структурна штукатурка

Цей декоративний матеріал виконується з силікатом або акриловою основою, яка додає мармурову крихту або кварцу. Його структура досить тонка за зовнішнім виглядом, що нагадує включення зерна. Суміш може бути дрібнозернистим, який утворює майже гладке покриття, а також середні та грубозернисті, здатні давати помітні порушення на стіну.

READ  Як зробити маяки для штукатурки стін

Шар, отриманий під час обробки, характеризується гарним сушінням повітря, а також стійкістю до зовнішніх явищ та підвищеної вологості. Дуже зручно, щоб застосування штукатурки можна зробити будь-яким зручним інструментом, від ролика до обприскувача. За 1 кв. Лічильник стіни займає близько 3 кілограмів маси.

Текстурований

Це найрізноманітніший варіант штукатурних покриттів. Галька тонкого шліфування можна додати до складу, деревних волокон, мінеральних компонентів. Ця штукатурка має високу адгезію з каменю та дерев’яною, а також оштукатурені та цегельні стіни.

Це покриття ідеально підходить для нерівномірних внутрішніх стін, як, завдяки своїй структурі, це легко сховати їх. Перед нанесенням покриття не потрібна додаткова підготовка, достатньо очистити поверхню і висушити це добре.

Готове декоративне покриття може повторити різні матеріали, такі як камінь, шкіра, тканина або дерево. Це зручно, щоб суміш може бути з будь-якими відтінками. Швидкість потоку на 1 квадратний метр невелика і становить лише 2 кг. Поверхня тверда і водонепроникна у поєднанні з повітряною проникністю. Не потрібно називати професіоналів для дизайну стін цієї штукатурки, оскільки композиція легко застосовується, без використання високоспеціалізованих будівельних інструментів.

Є кілька підпорядкування текстурованої штукатурки:

 • Башек грубого типу покриття з зернистою структурою, яка пересувається в різних зерен піску та гальки.
 • Шуба покриття з ефектом манекена, грубий місцевості.
 • Кори. Завдяки включенням дрібних гальків, це декоративне покриття нагадує про зовнішній вигляд деревини, виготовлену комахами.

Венеціанський

Ця штукатурка має у своїй композиції, переповненої вапна та мармурової крихти, завдяки яким готова поверхня буде наслідувати натуральний мармур, як на фото. Ця обробка ідеально підходить для дорогих, помпезних інтер’єрів. Оздоблення такого матеріалу краще доручити кваліфікованих фахівців, оскільки штукатурка накладається невеликими штрихами з гумовою шпателем відповідно до певної технології. Залежно від опції програми, може виявитися матовий або глянцевий ефект.

Підготовка стін до такої реєстрації є досить серйозним. Вона включає в себе очищення, підкріплення, шпаклівку та грунтовки. Тільки після того, як всі ці кроки можна продовжувати венеціанською штукатуркою.

Інші види штукатурки

На додаток до цих, існують специфічні штукатурні варіанти. Серед них виділяються кольорові штукатурки, яка виконується на акриловій основі з домішкою мармурової крихти. Кольорова схема такого матеріалу має 15 відтінків, серед яких ви можете вибрати бажаний. Нанесіть кольоровий штукатурка, необхідний одним шаром на заздалегідь визначеній і готовій поверхні.

Існує також штукатурка з рулону. Виготовлено з наповнювачами природного типу різних фракцій. Залежно від появи, ця штукатурка потрібна після нанесення обробляється певними рухами.

Латексний пластик. це матеріал, який імітує глянцеве покриття натурального каменю. Створити високоякісний та натуралістичний ефект, каль не може бути перемішений.

Штукатурка, що називається мокрим шовком, імітує поверхню тканини з перлами переповнення. Таке покриття стін може бути піддане вологому прибирання.

Морський вітер штукатурка виготовляється з додаванням невеликої фракції піску та перлини. Він представлений на фото.

Складне споживання метрів

Споживання гіпсу безпосередньо залежить від складу матеріалу (значення фракції включення), а кількість шарів, які плануються наносити на стіну. Слід зазначити, що композиція з цигарно-зерновими включеннями не рекомендується покласти більше двох шарів. Товщина кожного з них не повинна перевищувати 1 см.

 • Фактурна штукатурка з диметром використовуваного зерна в розчині не більше 2 мм вимагає витрати приблизно 2 кг на квадратний метр поверхні. З більшими включеннями, споживання збільшується в 1,5 рази. На основі мішка суміші 25 кг, 10 кВ. Лічильники настінні потребують 1-2 мішків.
 • Малорозуюча суміш, заснована на дисперсії акрилової смоли, походить від заводу, вже в готовій формі відер, вагою 15 кг. Його споживання становить 2,5. 3 кг на 1 кВ.М. Стіни, які вимагатиме 2 відра для 10 кВ. На 1 шарі.
 • Суміші з домішкою природних каменів (мармур, малахіт, кварц, гранітні крихти) наноситься з шаром до 3 мм та 1 кВ споживання.М. приблизно 1 кг на 1 мм шару.
 • Структурний тип штукатурки, що називається Crooreede, при укладаннях вимагає 2,5. 4 кг на 1 кВ.Лічильник поверхні залежно від розміру зерна та товщини шару. Крім того, ви повинні ознайомитися з інструкцією виробника, який на упаковці вказує на приблизне споживання. Він може суттєво відрізнятися при покупці готового розчину та сухої суміші.
 • Найменш дорогі відмінності. венеціанська штукатурка. Але це вимагає попереднього вирівнювання стіни для досягнення бажаного ефекту. Споживання безпосередньо залежить від того, яка глибина кольору, яку ви хочете досягти.
READ  Як видалити декоративну штукатурку з стін

Зменшення швидкості потоку матеріалу може бути досягнута завдяки попередньому вирівнюванню стіни, а також обробки поверхні з твердою речовиною.

Випробування, що застосовує декоративну штукатурку

Перш ніж запустити прикрасу стіни, потрібно зробити пробну заявку. Цей етап називається. “Vyrasi”. Наприклад, це потрібно, наприклад, шматок гіпсокартону або щита з фанери, який до цього не був просочений та пробний додаток. Фанера повинна бути новою і чистою. Після того, як присяг повністю сухий, він перевернувся до кінця, він стукає на протилежну сторону з будь-яким предметом. Загалом, це лише чек, чи буде ваша декоративна суміш на стіні чи ні.

Основні правила при роботі.

Кожен штукатурний розчин має свої особливості. Поєднуйте свої дещо прості правила, щоб уникнути грубого помилок, виконувати свої власні руки на досить гідному рівні.

Як самостійно приготувати штукатурку для внутрішніх робіт.

Яким би не було сполучне, важливо неухильно дотримуватися інструкції.

Розчин готують у тій кількості, яка може бути використана відразу. Готова штукатурка для внутрішніх робіт, що реалізується у відрах, не потребує приготування, достатньо лише додати трохи води.

Поєднання різнорідних в’яжучих.

Головне правило. міцні покриття не наносити на слабкі підстави. Іншими словами, кожен наступний шар повинен бути дещо слабшим.

ВИДИ ДЕКОРАТИВНОЇ ШТУКАТУРКИ. різновиди оздоблення. DECORATIVE PLASTER. A REVIEW.

Вирівнювання.

При сильних ухилах, деформаціях виникає потреба у виправленні спотворень. Його виробляють із застосуванням маяків. Якщо компоненти штукатурки внутрішніх стін дозволяє, її наносять товсто, інакше застосовують армуючі сітки.

Підготовка.

Завжди і всі види штукатурки потребують підготовки поверхні: очищення від забруднення та пилу, ліквідація руйнування.

Обов’язково насичення поверхні грунту.

Заява.

Будь-яка штукатурка застосовується фрагментами 1-1.5 кВ. М. Це дозволяє нормально розчинити рішення. Великі квадрати не настільки комфортні в експлуатації, рішення починає захоплювати.

Облицювання.

Оздоблювальні шари застосовуються відповідно до інструкцій. Варіанти, особливо при створенні декоративного покриття, багато. Основне правило полягає в тому, щоб дотримуватися інструкцій.

Декоративний штукатурка для внутрішніх робіт оптом

У інтернет-магазинах наших партнерів, клієнт забирає шпаклівку і може бути дешевим для замовлення оптом з доставкою до Києва та України. Каталог пропонує різні варіанти матеріалу, а також ціни та огляди.

 • Доступна вартість
 • Різні види матеріалу з різним складом
 • Забезпечення якості від виробника
 • Міцність
 • Універсальний стиль
 • Практичність у догляді
 • Продаж оптової та роздрібної торгівлі
 • Мінеральний. Використовується для мінеральних баз з кварцовим грунтом. Натуральний склад. Має високу міцність і довговічність, добре проходить повітря.
 • Акриловий. Композиція включає акрилову смолу, завдяки цьому штукатурку штовхає воду. Матеріал легко застосовувати без спеціальних навичок. Продано повністю готові до застосування.
 • Силікон. Еластичний та міцний матеріал добре проходить повітря, що використовуються для будь-якої поверхні. Повністю готовий до застосування, має хорошу колірну палітру

За допомогою гіпсу ви досягнете бажаного ефекту

Ремонт декоративної штукатурки

Декоративна штукатурка періодично вимагає ремонту або відновлення. Виявляється тріщини, здуття, деталі та чіпси. Ремонт пошкодженого району легко і з власними руками.

READ  Що закрити болоти ванни з стіною

Якщо ви помітили здуття штукатурки, пройдіть всю поверхню стіни з дерев’яним молотком і слухайте, як це звучить. Глибокий звук скаже вам, який сайт був очищений. Цей розділ пошкодженої штукатурки слід видалити за допомогою Peuorator, Chisel, Toporic та T.п. Потім зачистіть стіну за допомогою металевої щітки та загрунтуйте. Перед нанесенням нового складу декоративної штукатурки добре змочіть теплою водою не тільки очищену ділянку, але й прилеглу штукатурку для кращого зчеплення матеріалів між собою.

ДЕКОРАТИВНА ШТУКАТУРКА від А до Я! Зробіть це самостійно | Для копійки | Грот | Карта світу

Намагайтеся нанести декоративку і повторити малюнок, який був раніше. Для того, щоб різниця у візерунку не була такою помітною, ремонтуйте штукатурку, відбивши прямокутну ділянку.

Після повного висихання штукатурки її необхідно перефарбувати. Так ви замаскуєте місця стиків та неоднорідність шарів.

декоративний, штукатурка, внутрішніх, стінних

Декоративні штучні тріщини відновлюються аналогічним чином. Тріщина повинна бути розширена і здійснювати всі дії, описані вище.

Картинки та панелі

Деякі з них створюють цікавий дизайн приміщення, використовуйте певні фотографії або панелі. Але часто виникає питання, де вони можуть бути використані. Існує безліч варіантів, деякі з них показані на

Перший спосіб – це використання трафаретів. Як трафарет беруть гіпсокартон і на ньому вирізають візерунок або малюнок. Далі цей трафарет кріпиться на стіну за допомогою малярського скотчу або спеціального клею. Потім наноситься штукатурний розчин на вирізані елементи трафарету, чим товстіший шар, тим більше об’єму. Після цього трафарет знімається, а малюнок сохне. Зазвичай на це йде близько доби. Наприкінці панелі панелі застосовуються і дають йому певний відтінок. Дуже красиві такі панелі дивляться на стелю.

Друга методика – це декоративний розпис стін. Для цього знадобиться дрібнозерниста штукатурка, акрилова фарба та прозорий лак. Ви можете застосувати малюнок у трафареті, але люди, які мають художній подарунок, фарбують свої творіння від нуля. Після того, як малюнок готовий, за допомогою спеціальних роликів створюють рахунок-фактуру, а кінцева картина виникає після сушіння. Зверху він покритий прозорим лаком, щоб зберегти шаблон.

Третій спосіб – це ліпні панно. Це дуже ефектний спосіб обробки, може імітувати цегляну або кам’яну стіну, а також зображати тварин, людей рослин та багато іншого. Дуже складний спосіб обробки і без допомоги фахівців тут точно не обійтися. Це дорого, але вироблений ефект коштує цих грошей. Жодна людина не залишиться байдужою побачивши ліпного панно.

Звичайно ж, тільки сама людина приймає остаточне рішення про те, який вид декоративного оздоблення їй варто вибрати. Однак необхідно підходити до цього, оскільки не тільки зовнішній вигляд буде залежати від належного відбору матеріалів, але і скільки це цікавий елемент декору захоплюється оком.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS