Стіні

Декоративне моделювання на стінах самостійно

Барельєф на стіні роблять це самостійно для початківців

Більшість людей сьогодні роблять ставку для певного родзинка в інтер’єрі. Наприклад, сьогодні дуже популярне нововведення було використання декоративного барельєфу на стіні, яка дозволяє використовувати нескінченну уяву для дизайну та дизайну інтер’єру. Через таку роботу мистецтва виконується вашими руками, ви можете створювати цілі об’ємні картини у стіні, яка буде виглядати так само, як справжня панель.

Часто такий дизайнерський прийом виготовляється для прикраси приватних будинків, де планування включає присутність каміна. У цьому випадку декор може діяти не тільки у вигляді зображення, але і як схема, що камін рухається. Крім того, ця внутрішня прикраса буде виглядати чудово в дверях та віконних отворах, тут головне – вибрати потрібний розмір і текстуру. Найвищий пілот декоративного барельєфу, який включатиме виділення. Це зробить зображення більш об’ємними, створюючи враження 3D-графіки.

Важливою точкою використання тисненням декору на стіні для неї взагалі не є необхідним для присутності різних кольорів, як це відбувається у випадку спільного живопису. Головне саме тут грамотно забрати освітлення, це дозволить вибрати різні обличчя зображення, використовуючи лише штучне освітлення, як показано на фото.

Існує помилковий вигляд, який закінчив будинок з елементами барельєрних вставок занадто дорого. Насправді, як зробити, барельєф на стіні з вашими руками досить доступна для початківців. Достатньо зрозуміло, щоб слідувати покроковому посібнику, який наведено нижче. Це доповнюється відео, яке дозволить вам відповісти на багато питань, що виникають під час роботи.

Застосування барельєфів дає досить широкий простір для дизайну інтер’єру. Наприклад, ви можете створити окрему панель у вигляді зображення, щоб прикрасити порожню стінку.

Часто барельєфи використовуються для прикраси домашніх камінів. BAG-рельєф у поєднанні з оригінальним підсвічуванням створює справді оригінальну картину – завдяки підсвічуванням, все випущене зображення буде видно ще більш чітко.

Рельєфи BAS чудово підходять для розробки різних видів отворів.

На відміну від іншого популярного варіанту дизайну інтер’єру – декоративна живопис – барельєфи не потребують додаткового розподілу кольорів.

За відсутності кольорового ізоляту, масштабний малюнок проявиться через гру світла з грамотно оснащеним штучним освітленням. Таким чином, власник з’являється здатність створювати акценти на елементах декору в певний час, який вам потрібно – просто включайте освітлення.

Окрім чисто декоративних функцій, барельєфи ідеально справляються з різними видами функціональних завдань. Наприклад, масове оформлення дозволяє вирівнювати нерівномірності поверхонь, прикрасити інженерні комунікації, візуально спотворюючи простір на розсуд власника, створюють плавні переходи між різними функціональними зонами.

READ  Як приклеїти стіну з шліфувальником без пилу

Компетентне поєднання об’ємного полегшення та декоративного фарбування дозволяє створювати справді оригінальні та неймовірні ефекти.

Однак, незважаючи на багато своїх переваг, барельєф залишається не таким популярним варіантом для прикраси приміщень. Сутність проблеми полягає у високій вартості розташування таких об’ємних елементів.

Незвичайні люди часто дозволяють помилково, вважаючи, що барельєф є збірним дизайном, відлив від штукатурки. Насправді, така прикраса вручну вимикається і має бути виключною. Тому багато зусиль доведеться багато зусиль, щоб організувати гарний барельєф зображення, але з великим бажанням з усіма подіями, які ви можете впоратися самостійно.

Bas-relief зробити це самостійно для початківців

Його будинок хоче зробити красивий і оригінальний. Найбільш надійний спосіб унікальних домашніх прикрас. Один з дуже цікавих способів барельєфу на стіні. Це тривимірне зображення штукатурки або будь-якого іншого аналогічного матеріалу. Гіпс у чистому вигляді використовується дуже рідко, він замерзає занадто швидко, не даючи часу для обробки. Найчастіше використовуються штукатурні суміші. Вони приходять з добавками, які полегшують роботу. З ними, щоб зробити основну стінну панель з власними руками, навіть без досвіду.

Інструменти, які використовують роботу

Робота в цій оригінальній техніці неможлива без спеціальних інструментів. Ви будете потребувати:

 • Ескіз візерунка, який буде відтворюватися на поверхні стіни;
 • Малійський скотч;
 • олівці, маркери;
 • Ножиці, шкури, сітки, шліфувальні шматки, різаки для обробки деревини;
 • пінний ролик;
 • Kerker або фарба для розчину, якщо передбачається, щоб створити колір барельєфу;
 • Мастиченс – спеціальні лопатки пластику або металу;
 • живописна кисть;
 • трафарет, якщо робота буде здійснюватися з їх використанням.

Створення ескізу

Навіть якщо робота буде виконуватися за допомогою трафаретів, необхідно зробити її ескіз справжньої цінності, щоб перевірити, як малювання буде поєднуватися з рештою декору. Можливо, його доведеться бути виправленими – видалити занадто багато або, навпаки, додати деталі, щоб закрити деякі порожнечі. Готовий малюнок передається до відстеження або тонкої плівки.

Передача зображення до фільму

Новачок краще не використовувати занадто об’ємні зображення з багатоступеневим полегшенням. Досить оригінальний на стіні буде виглядати великою квіткою або складом декількох квітів, фруктів або ягід, гілок з листям, найпростішими контурами тварин, птахів тощо.

Тривимірне зображення може складатися з декількох нескладних частин, переданих до стіни, використовуючи трафарет

На цьому етапі ескіз ескізу барельєфного ескізу створюється та переноситься на стіну.

 • По-перше, картина переноситься на папері, яка потім покрита плівкою і передає контур на ньому. Малюнок може бути кручений ручкою, маркером або відштовхуючою. Найголовніше, що він не стертий. Образ готовий.
 • Тепер підготуйте фундамент. На стіні вони застосовують шар акрилової шпаклівки або воску Марселя. Після цього ви можете обробляти стіну з дрібнозернистою штукатуркою (Sathengips), то це не буде абсолютно гладким, і шпаклівка буде кращим до нього. Це буде основою майбутнього барельєфу. Шпакнути з шпателем, потім шар дав трохи висихати.
 • Коли матеріал починає бути захоплений через приблизно 15-20 хвилин, його можна передати до нього. Плівка закріплена на стіні, використовуючи картинну стрічку. У той же час, один край слід залишити вільним, щоб підняти його, коли він приймає. Потім трафарет на поліетилену буде оснащений олівцем або іншим придатним предметом, наприклад, у задній стороні щітки або стилусу. Зображення відбивається у стіні.
READ  Как приклеить пенофол к стене

Техніка підходить для створення високих або низьких квіткових барельєфів, візерункових композицій. Не рекомендується застосовувати тонування, що економить матеріал. Картина підлягає готовим компонентам. Вільна сушка створює свою архітектурну штукатурку і воду. Розчин повинен бути рідким і водянистою. Суміш необхідна для занурення всіх частин тривимірного зображення. Кожен елемент після обдурення викладено на пластиковій плівці. Через час процедура повторюється таким чином, щоб моделі були відправлені в шарі від 1 до 1,5 мм. Друк деталей з клеєм PVA, акрилова штукатурка або акриловий клей.

Ця техніка штукатурки може освоїти будь-якого початківця, який вирішив самостійно зробити на стіні в квартирі барельєфу. Цей метод передбачає наступні дії:

 • Моделі з штукатурки, пластику, пластиліну та алабастра створюються у бажаній кількості за допомогою холодильних форм.
 • Вони викладені на рівній поверхні, що охоплює пластикову плівку.
 • Кожна модель для обдурення ланоліну, яка дозволить предметом дотримуватися поверхні. Ланолін поглинається протягом 1-2 годин, сміливий блиск повинен з’явитися на моделях.
 • Зробити алебастр або гіпсовий розчин, щоб бути обмануті моделями. Товщина шару повинна бути 1 см. Розчин необхідний для того, щоб утворити якоря та ребра.
 • Покриття для обробки м’якої рамки дроту, а її гілки можуть бути мідними з мідним дротом.
 • Обманювати частини з розчином з цементу та піску. Товщина шарів повинна бути 5 см і більше.
 • Утворюють поверхню підтримки, що називається налаштуванням.
 • Окремі частини з таблиці або іншого матеріалу, на яких викладені моделі, використовуючи клин.
 • Внутрішня частина опорної поверхні полягає в тому, щоб захистити мідну щітку, а дефекти фіксуються штукатуркою або alabaster.
 • Видалити з підписаним перервою, з внутрішнього краю обличчя, який необхідний для проходження та кріплення деталей.
 • Змастіть всередині ланоліну.
 • Заповніть всередині набору шарів масового лиття.
 • Вставте фігури-окони з ручками, для яких лиття легше отримати.
 • Залити останній шар розчину, коли очі міцно застрягли в останньому шарі.
READ  Як видалити декоративну штукатурку з стін

Шахта з гіпсу на стіні

При створенні інтер’єру житла, хороше рішення буде змащенням на стіні. Незважаючи на велику кількість гіпсу та пластмасових виробів для оформлення стін, моделювання мистецтва залишається актуальним. Ця обробка не відрізняється великими труднощами, і це можна легко зробити самостійно.

Ця стаття розгляне, як покласти на стіну своїми руками, і які матеріали для цього можна використовувати.

Машини, що робить тиснення малюнків, роблять це самостійно

Вдома, барельєфи проводяться в основному з пластикових матеріалів – глина, штукатурка, папір, солоне тісто. Стандартно придбані стандартні пластикові елементи, які мають нижчу художню цінність.

Від гіпсової штукатурки

Гіпс, штукатурні вироби створюються в наступних технологіях:

 • Вільна сушка окремих елементів, які не закріплені на стіні. Це найкращий варіант для початківців, оскільки дизайн можна кілька разів редагувати;
 • Пластифікаційні моделі на самому стінці – виконуються безпосередньо на площині підтримки;
 • Зворотне лиття – складний спосіб, в якому модель виконується за допомогою цвілі. Техніка хороша, тому що це дозволяє створювати багато ідентичних деталей;
 • Плоске моделювання негайно на стіні – це займає певний досвід. Готовий продукт – це складна картина, деякі деталі, з яких приходять до стелі, кути йдуть.

Порада. Якщо моделювання виконується з окремих елементів, їх склеювання виконується за допомогою PVA, акрилового клею.

З глини

Часто барельєфи виконуються з кольорової полімерної глини або з звичайного. Обидва варіанти вимагають стрільби в печі, а потім фіксуючи на стіні. Є плоске та масове моделювання. І той, а інший виконується на підкладці з використанням різних форм і пальців. Готовий елемент горіти, палицю на стіну. Великі картини складаються з багатьох деталей. “Ботанічні” барельєфи популярні – у плащі глини “Розгорнути” об’ємні живі квіти, форма, в якій рідкий розчин наливають зверху. Результат – плоска поверхня з об’ємними рослинами на ньому.

З паперу

Створення об’ємного візерунка з пап’є-маше – швидкий, дешевий шлях. Заморожена композиція більш міцна, ніж гіпс. Для виконання паперових серветок та клею плуга. З цих матеріалів товста маса виплавляється з якої деталі картини. Готова композиція трохи тонована, покрита шаром фарби, лаку.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS