Підлога

Чи потрібна основна підлога під ламінатом

Ми вибираємо об’ємну підлогу під ламінатом

Виробники ламінованих підлог зазвичай вказують на рекомендації монтажу, максимально допустимі нерівності основи становить 2 мм / м.Р. Навіть якісно виконані конкретні стяжки не можуть відповідати цим вимогам по місцях кімнати. Крім того, період повного сушіння цього матеріалу занадто великий і не завжди вписується до плану ремонту. Спеціальні суміші вирівнювання приходять до доходів. Однак виникає питання: який масовий секс вибирає під ламінат?

Рішення ускладнюється великою кількістю брендів та брендів фінішних наповнювачів. Крім того, будівництво продавців люблять рекомендувати субстрати підвищеної товщини як універсальні вирівнювання. Щоб зрозуміти цю проблему, необхідно спочатку справлятися з причинами прискореного пошкодження ламінованих підлог.

потрібна, основна, підлога

Підлога покриття ламінату

Інші переваги

На додаток до перерахованих переваг оптом, є достатньо переваг:

 • такі підлоги вогнетривкі;
 • екологічно чисті;
 • Не бійтеся впливу хімічних композицій;
 • Універсальний: Ви можете застосувати скрізь, з підлоги в кімнаті на ділянці перед будинком;
 • Підлоги підходять для будь-якої бази: бетону, металу, дерев’яні;
 • Безшовна поверхня полегшує очищення;
 • Не статичний, не залучайте пил і домашня вовна.;
 • мати довгий термін служби. до 40 років;
 • економічно витрачений при роботі.

Виконання будь-яких будівельних робіт буде простіше та виготовлення при використанні саморівневих сумішей.

Природно, що укладання основного покриття під час ремонту може бути виготовлена ​​виключно після демонтажу старих: видалення лінолеуму, паркетної підлоги та т.D. Старий бетон-стяжок не може бути вирваним, але просто ремонтувати, якщо його умова визнає таке.

Будь-які горизонтальні відхилення нижньої поверхні можна виявити за допомогою довгого ідеального рельєфу (правила) або правителя. Систематичне застосування адаптації до підлоги в різних напрямках, щоб знайти прогалини між інструментом та базою. Якщо є нерівномірності, недоречні до оптимальних значень, представлених вище, слід зробити вирівнювання підлоги.

Комбінований метод стяжки та сипучих підлог

Ви можете використовувати комбінований метод. По-перше, конкретна стяжка виготовляється для компенсації дефектів залізобетонного покриття, після чого використовуються основні підлоги, що усунуть дефекти стяжку. Таким чином, ви можете обійтися, не залучаючи працівників сторонніх, завдяки чому вирівнювання рівня буде дешевше.

READ  Яка сітка потрібна для штукатурних стін

Для приміщень площею приблизно 50 м 2. Комплексний метод дозволяє зменшити оцінку до 40%. У цьому випадку бетонна суміш використовується в областях, які потребують великого вирівнювання. Напруг нанесення на верхній частині цих ділянок, шар якого буде лише 5 мм. Таким чином, поверхня легко видалити “в нуля”.

Як за 300 до рівня підлоги під ламінат, якщо погана смуга стяжки без сипучих статей це самостійно

Самонарівнева ламінатні композиції

Самостійні суміші самі приховують дефекти покриття

“Рідкі” вирівнювальні підлоги є композиціями полімерів, вапнякові суміші та компоненти гіпсу. Розрізняють підлоги для тонкого та грубого рівня вирівнювання. Зробити такі покриття двох шарів: перший шар має грубу консистенцію, а верхня має дрейф. Це ідеально поширюється на поверхні підлоги, тому такі покриття називаються самонарізуючим підлогою під ламінатом.

Такі композиції “подрібнюють” підлоги амплітуди статевої амплітуди не більше 25 мм, тому тут не повинно бути відмінності від висоти, які йдуть на встановлену рамку.

Порада: Різниця висоти, що перевищують необхідну межу, можуть бути усунені проектом цементного стяжки.

Як вирівняти підлогу під ламінат самовимірної суміші:

 • Почнемо з того, щоб почати, очистіть поверхню від забруднення, інакше матеріали можуть складатися.
 • Потім підлоги обробляють промисловим пилососом і є грунтом, після чого виливається суміш “вирівнювання підлоги”.
 • Така робота перебуває під владою лише компетентних фахівців, тому процес краще доручити обізнаними людям.

Монтаж ламінату на об’ємному підлозі здійснюється таким же чином, як і на звичайних поверхнях: панелі просто знімаються на замках. Вам не потрібні спеціальні знання.

Насипна підлога під ламінат

По-перше, кажучи, що основний секс допоможе вирівняти плити перекриття, я скоротив можливості основної маси. Ви можете вирівняти будь-яку кам’яну базу, у тому числі: бетонна плита, цементна стяжка, з деякими припущеннями, навіть дерев’яною підлогою.

По-друге, основна підлога під ламінатом не відрізняється від основної сексу під будь-яким іншим обробним матеріалом. Важливо вибрати високоякісний матеріал з мінімальним рівнем заповнення з 2 мм.

По-третє, у всіх статтях у цій серії я неодноразово писав: що вирівнювальні сипучі підлоги слід назвати, технологію вирівнювання основи підлоги, суміші з цементно-полімерними (полімерно-цементними в’язання). Завдяки своїй пластичності, такі суміші можуть бути виливані на висоту від 0 мм і вирівняні з майже незалежними розповсюдженням.

Як зробити об’ємну підлогу перед закладанням ламінату

Суміші, що дозволяють підняти підлогу для вирівнювання на висоті до 70-100 мм краще, щоб викликати рівні. Також основні підлоги, описані в цій статті, не потрібно плутати з полімерними сипучими підлогами на двокомпонентній основі.

Переваги масового сексу

Якщо база під ламінатом не є нерівномірною, то неможливо виправити ситуацію за допомогою підкладки. рано чи пізніші вм’ятини та виступи утворюються на ньому. Це призводить до неприємних наслідків для покриття:

READ  Електрична телена підлога під плитку без стяжки

Звичайно, іноді пошкоджені ламелі можуть бути відремонтовані за допомогою спеціального розчину. Але це лише косметичний ремонт.

Неперевершена нерівномірність, коли на підлозі приєднуються різні покриття, такі як ламінат з плитками. Щоб продовжити життя та підтримувати зовнішній вигляд покриття, необхідно ретельно вирівняти поверхню.

Якщо для дерев’яних підлог він здійснюється циклом та укладанням фанери або OSB, потім для бетонної основи, самонарізуючий шар є найкращим варіантом.

 • Якщо висота відмінностей між світловими нерівностями перевищують 25 мм, то вирівнювальні суміші не використовуються. встановлена ​​цементно-піщана схема.
 • Слід зазначити, що разом з композиціями для вирівнювання підлоги під ламінатом є так звана рідина-фініальна підлога, які є незалежними типами підлоги. Ані ламінат, ні лінолеум.

В інших випадках самонарізуючі композиції не мають конкурентів з точки зору простоти укладання. Найважливішою перевагою є те, що поверхня сипучих підлог не повинна бути спеціально вирівняна і зробити гладкою. вона сама стає такою під впливом гравітаційних сил. Після цього ви можете легко зберігати не тільки ламінат, але навіть паркет. Однак не слід вважати, що при використанні цих сумішей не вимагає підготовки фундаменту.

Треба потрібно зробити насипну підлогу під ламінатом

Будь-хто, хто починає планувати ремонт у квартирі, включаючи обробку підлоги з ламінованим матеріалом, хоче зрозуміти, чому потрібна така ретельна підготовка грубих поверхів?

Кожен хоче відновити не затриманий, закінчився якомога швидше, а квартира викликала замовлення та красу. Але це не буде працювати. Якщо ви хочете ефективно відновити підлогу, і не почати його повторити його у найближчі місяці, необхідно виконати всі вимоги до встановлення ламінованого покриття.

Перший і основний. це ретельне підготовка та вирівнювання фундаменту для подальшого ламінату. Невдача або погане виконання цієї вимоги дуже швидко матимуть яскраві наслідки: неприємно скрипнув підлогу, порушення цілісності ламінованого полотна у вигляді тріщин, з часом збільшується у кількості і призводить до провалу елементів замку панелі.

Перед початком роботи, необхідно підготувати всі необхідні матеріали та інструменти:

 • Рівень. необхідний при вирівнюванні поверхні. Краще мати лазерний рівень, який виявляє найменшу нерівномірність;
 • Свердла з сопла. необхідна при перемішуванні суміші;
 • Правило. перевірити рівномірну поверхню;
 • Шпатель. для воскресіння розчину;
 • голки ролик. необхідний у процесі навчання оптом.

Особливості відбору відбирання для ламінованого покриття

Ми виконуємо, який масовий секс краще вибирати під ламінатом. Сьогодні ринок має широкий спектр сипучих сухих сумішей, що відрізняється зносостійкістю, якістю та вартістю. Не просто зробити вибір без ідеї цих матеріалів.

READ  Яка товщина OSB краще на підлозі

Давайте спробуємо всі ці суміші, щоб розділити на групи відповідно до найважливіших характеристик, щоб стало легше визначити, який масовий секс краще підходить для ламінату. Групи утворюються у наступних показниках:

 • Час зберігання;
 • склад суміші;
 • відсоток компонентів у суміші;
 • товщина основної частини ламінату;
 • Відсоток усадки покриття.

Не всі імена, представлені на внутрішньому ринку, задовольняють мінімальні вимоги до кожного з предметів. Уявіть собі кілька сумішей, які мають необхідні параметри:

 • Веб 3000;
 • Netonite 4200;
 • R3 PloveTonite;
 • На основі roviline t46;
 • Заповнення ARDEX;
 • RV RV та свата.

Не робіть об’ємну підлогу під ламінатом, поки не побачите його! Технологічна технологія!

Повторіть, що ламіноване покриття розміщується на добре підготовленій та вирівняній основі. Тут допоможе вирівнювати суміші, що після затвердіння утворюють плоску поверхню.

Самонарізані суміші

Сипучий підлогу. це суха суміш, яка включає полімерні сполуки, компоненти вапняку та гіпс. Насипна підлога перед ламінатом має drig, рівномірно поширюється на поверхні основи. Самонарівні підлоги можуть зафіксувати відмінності від висоти до 25 міліметрів.

База нерівномірності понад 25 мм у висоту можна виправити цементно-пісцеву краватку.

Послідовність кроків при вирівнюванні основи за допомогою основної суміші:

 • Перш за все, зніміть сміття та все забруднення, інакше заповнений матеріал може згладити.
 • Наступний пил підлогу за допомогою промислового пилососу.
 • Грунтуючи поверхню основи, після цього ми заповнюємо підготовлене рідинне статеве рішення.
 • Потрібно доручити ці роботи фахівцям своєї справи, т. До. Вони знають всі нюанси.

Далі, установка ламінованих панелей на затверділому шарі сипучої статі звичайним способом.

Резюме: Колекція підлоги (ламінат та паркетна дошка)

Монтаж ламінатної паркетної дошки або іншого зовнішнього покриття. Остаточний етап розташування підлоги в будинку. Технологія її ідентичного для кожного з описаних проектів основ. Сутність зводиться до того, що поліетиленовий субстрат виконується на поверхні. Навколо периметру стін демпферної стрічки. Далі фрагменти збираються разом.

Якщо в процесі встановлення проектів покриттів, то точно спостерігалася технологія, то в кінцевому підсумку ви отримаєте ідеальну поверхню. Це просто і швидко покласти ламінат, забезпечить високу якість роботи: без деформацій, скрипу та інших дефектів.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS