Статті

Чи потребує стельовий плінтус у сучасному інтер’єрі

Потрібна потреба в стелі – застосування в дизайну та функціональному призначення

Плінтус для стелі – це незначна частина деталей, які можуть відтворювати досить велику роль у дизайні загального інтер’єру кімнати. Є різні думки щодо необхідності використання мультфільмів.

Стаття допоможе вирішити, чи потрібно у вашому інтер’єрі, і як вибрати його.

Дизайн та малюнки

Величезний набір декору дає багетам більш унікальним видом.

 • Лепуніна. Завжди виглядає дорогим і респектабельним. Приносить його появу нот антикваріат та розкіш, і найкраще поєднуються з класичними інтер’єрами.
 • З вставками. Вставки можна виконувати різними кольорами, такими як білі з золотом або темною венге і сріблом. Вони вибираються у поєднанні з кольором стелі або стін.
 • Шаблони та прикраси. Перетворення, пожвавлення простір стелі, позбавляйте його одне вікна і встановіть один стиль.
 • Лестенка. Оригінальний поперечний переріз у вигляді сходів, створює ступінь виступу, який досить популярний у дизайні багатьох інтер’єрів.

На фото білий широкий стельовий багет у формі сходів.

Багетти з різноманітним дизайном гармонізують ситуацію, встановлюють кімнату особливий характер і просто виглядають дуже вражаючим.

Натягуйте стелю без плінтуса: як зробити право

Натяжна стеля стала звичайною деталь сучасного інтер’єру. Для свого дизайну традиційно використовують багети – декор, підкреслюючи стиль кімнати. Однак, не кожен прагне завершити дизайн, використовуючи стельовий плінтус у інтер’єрі. Ми розуміємо, що вам потрібен цей елемент, як це відбувається, і коли ви можете обійтися без нього.

Перш за все, варто трохи з’ясувати термінологію. Бути точним, Пелер не є своєрідним плінтусом як такий, але лише один з варіантів його профілю. Спочатку сальник – це напівкруглий поздовжній вихлоп. Але було так необхідно, щоб для зручності розрізнення стелі від традиційного, закриваючого суглоба стіни та підлоги, воно часто позначається як окунь. У той же час його профіль може бути найбільш різноманітним.

 • Сучасні технології дозволяють виробляти стельові плінтуси найбільш різного профілю, з додатковим декором і без нього. На малюнку приклади стельових плінтусів, що показують різні форми.
blank

Плінтус

Біблійна історія свідчить про те, що перше місце життя людини було Сад Едем – найбільш гармонійним і прекрасним місцем на землі. Багато тисячоліть пройшло з того часу, але бажання людей до гармонії залишається живим до цього дня. Закінчення нашого житла вимагає завершення, інструментів для реалізації цієї вимоги до цієї вимоги на будівельному ринку.

READ  Ви можете взяти гарячу ванну з геморой

Плінтус для стелі – це незначний розмір, який може відігравати велику роль у загальній карті інтер’єру, і не залишає його без уваги.

Ви можете виразити різні точки зору “для” або “проти” використання стельового плінтуса, але можна сказати точно – правильний елемент не буде зайвим. Варіант, коли сусідня стінка до стелі виконується без будь-яких переходів, вимагає ідеальної підготовки поверхні, особливо якщо є різниця кольорів.

Крім того, стеля без плінтусу буде добре виглядати тільки з відповідним інтер’єром, як правило, сучасним стилем.

У більшості випадків необхідно мати справу з абсолютно навіть кутовим швом, а тут ковдру (назва плоту стелі, спочатку пов’язана з столярними виробами, а тепер поширюється на будь-який тип матеріалу) виступає як ідеальне рішення. Існує також ще кілька завдань, що вирішуються за допомогою стелі плінтус:

 • Згладжування прямого кута між стіною і стелею
 • Візуальне збільшення висоти кімнати (з правильним вибором форми та розміром плінтусу)
 • Приховування технологічних проміжків між стінкою та підвішеними (наприклад, натяжними) системами стелі
 • Колір відділення горизонтальних і вертикальних літаків
 • Пристрій прихованої підсвічування навколо периметру або довжини будь-якої з стін кімнати

Специфічний відбір плінтус на стелі залежить від розміру кімнати, його проектування, технічних можливостей та мети.

Піна або полістирольні мультфільми (PPS) відрізняються легкою вагою, зручно у випадку склеювання до готового покриття (шпалери або фарбування). У той же час продукти з PPS набагато сильніше і представлені у великих варіантах декору.

Плінтус ПВХ, який є структурною частиною пластикових стелі, використовується при встановленні підвісних полівінілхлоридних панелей.

Поліуретанові пінові деталі мають дуже високу міцність, у кресленні не відрізняються від штукатурки штукатурки (після фарбування). Однак варто розглянути масу таких плінтусів і точно витримувати технологію установки (експозиція температури в приміщенні, придатним клеєм). Карнизи такого матеріалу можуть бути жорсткими або гнучкими, а також є моделі для прихованого освітлювального обладнання.

Встановлений плінтус на стелі кількома способами:

Перед покупкою Kallers повинні проконсультуватися з експертами, зробити точний розрахунок кількості матеріалу (плюс акцій).

Основні матеріали стельового плінтуса

Котлери з полістиролу добре поєднуються з багатьма матеріалами – з пластику до текстурованої шпаклівки. Він добре прикріплений до будівельного клею та інших сполучних рішень. Цей матеріал виробляється з сировини під час термічної обробки. Можна отримати поверхню різних текстур, що важливо враховувати при виборі стельного лиття:

Полістирол трохи дорожче, ніж піна, але це не підтримує горіння. Це важливо при оздоблювальних поверхнях, де встановлені електричні проводки, прилади освітлення.

READ  Як видалити старий герметик з ванною

Однак при великій температурі в полум’ях пожежі поширюється від легко горючих речовин, плінтус все одно буде горіти.

Мультфільми піни найбільш доступні, відрізняються великим асортиментом. М’який багет легко вирізати гострим ножем або великими ножицями, легко встановити плінтус на стелю, використовується клейована фракція полімерів. Але піна вважається вогнетривким матеріалом, коли горіння дає каустику.

М’який матеріал легко заморожений і втрачає форму в механічних впливах. Якщо на поверхні можна краще використовувати тиск або удари, краще використовувати міцне покриття. Однією з переваг – піна може бути пофарбована.

Поліуретанові каллери гнучкі та довговічні, вважаються ідеальним матеріалом для конструкції суглоба та стелі. Ця властивість дуже цінна при проектуванні округлених поверхонь і зламаних ліній стелі.

Поліуретанові вологостійкі, тому він використовується в приміщенні, де є відкриті танки з водою. За всі свої заслуги, це дорого платити. Перед тим, як склеювати плінтус на стелю, варто клею для полімерів.

Як збільшити стелю? Lifehaki на візуальній зміні. Що зменшує стелю? ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРА.

Гіпсові мультфільми та штукатурка лікувати найбільш мальовничим покриттям. Часто їхні реальні художники виконуються вручну індивідуальним замовленням, але ви можете придбати готовий багет. Гіпс – підтримуючий матеріал, тому ви можете виконувати будь-який шаблон, навіть повторити орнамент з моделювання палацу.

Це екологічно чистий матеріал, без якого закінчується в стилі палацу, ампер, ренесанс, бароко та рококо. Недоліком є ​​крихкість матеріалу, такий багет небажаний у сейсмічній активності сейсмічної активності.

Підключіть деталі моделювання та багету та закріпіть стелю та стіни на інтерфейсі та стінку з розчином гіпсу або покласти товсту консистенцію.

Полівінілхлорид або ПВХ сварки – загальне оформлення у стеку стін та стелі, доступний і практичний матеріал. Карнизи пропонуються в різних варіаціях кольорів, з шаблоном під будь-яким дизайном інтер’єру.

Це тип пластику, а ламіновану поверхню імітує будь-який матеріал, включаючи дерево або мармур. Такий пластиковий плінтус легко монтувати на стелі за допомогою спеціального клею. Матеріал стійкий до температурних крапель. Багет, закріплений на гвинтах, служить основою для кріплення обробних панелей.

Деревина рідко використовується для стелі багет, але виглядає чудово. Єдиний недолік – це помітна частина сегментів через різницю в текстурі дерева. Це найдорожче покриття, яке використовується для елітного класичного інтер’єру, де використовуються дорогі матеріали. Такий ecestare вимагає пожежної обробки.

Стилі та дизайн

Стельові плінтуси можуть бути встановлені в будь-якому будинку без винятку. І це пов’язано з їх різноманітності. Польща Каталоги, ви завжди можете знайти відповідний варіант спеціально для вашого інтер’єру. Найпопулярніші плінтуси при проектуванні будинків:

 • у сучасному стилі (прості форми та класичні світлі або темні кольори);
 • у мінімалізму (тонкі багети з обмеженим дизайном);
 • Лофт стиль (легкі багети з простим малюнком);
 • Під високотехнологічним (витонченими плінтусами виглядають чудово);
 • У класичному стилі (класика виглядає добре з гіпсовими, дерев’яними та поліуретановими мультфільмами, різьбленням та штукатесом);
 • з скандинавським інтер’єром (білі величини без надмірностей).
READ  Чи можна закріпити плитку на ДСП

І це не всі варіанти дизайну. Виберіть плінтус найкращий індивідуально для кожного житла та навіть номерів.

Наприклад, в інтер’єрі більшості будинків використовують білий картель, оскільки вони класичні, що приходить до всього. Але ви можете спробувати інші варіанти, зосередивши увагу на вашому смаку.

Як і більшість предметів декору, плінтуси мають різні кольори. Чорний, коричневий, золотий, бежевий – всі ці кольори можна знайти в більшості будівельних магазинів. Якщо здається, що цього недостатньо, ми не повинні забувати, що кольоровий плінтус для своєї квартири може бути зроблений самостійно.

Дизайн та малюнки

Широкий асортимент декору робить багети унікальними:

Лепуніна. Продукти завжди мають дорогий та респектабельний погляд. З їх допомогою кімната набуває особливостей антикваріату та розкіш. Доцільно вибрати їх для класичного інтер’єру.

З вставками. Вони виготовляються з різних кольорів, таких як білі з золотом або темною утечерою і сріблом. Дизайн вибирають у поєднанні з кольором стелі або стін.

Шаблони та прикраси. Продукти перетворюють стелю, усуньте одноманітність і встановлюють стиль стилю.

Лестенка. Такий плінтус забезпечує ступінь виступу, який є оригінальним для створення багатьох інтер’єрів.

Багетти з різноманітним дизайном гармонізують ситуацію, встановлюють особливий характер і просто виглядають вражаючим. Вам потрібно вибрати їх на загальний вигляд кімнати, а потім загальний вигляд буде привабливим.

Роль стелі плінтус у дизайні

Завдяки плінтусі, стеля може виглядати сліпучим, придбаючи унікальний, елегантний характер у новій атмосфері. Серед стельових прикрас ви знайдете широкий спектр натхнення: карнизи, дошки, розетки, купол, а також плінтуси, які можуть змінити сприйняття всієї кімнати з невеликою творчістю. Багато рішень, здатність поєднувати стельові прикраси один з одним, а також простими асамблеями, відкрити нові двері для внутрішніх декораторів. Стельові плінтуси – це простий спосіб закрити смак та тонкий акцентний слот між стінами та стелею. Дизайн багатства, представляє як класичні, так і більш сучасні стилі, що дозволяє вам задовольнити найбільш вишукані смаки та очікування.

blank

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS