Статті

Чи не горять конфорки на газовій плиті

Піч не працює

Є кілька основних факторів, що впливають на функціонування печі:

 • відсутність своєчасної внутрішньої очистки;
 • Низька якість сировини, що поставляється;
 • наявність прихованого заводського браку;
 • Фізичний знос елементів.

Стабільна робота залежить від продуктивності кожного елемента. Якщо ви помітили, що газова плита виходить, то може бути забезпечений ефект на горінні полум’я:

 • наявність дефекту або розтріскування термостата;
 • відсутність потоку повітря через товсте закриття дверей;
 • неправильне розташування термостата щодо рівня вогню;
 • вихід з ладу клапана на стояку;
 • Проблема в блоці управління газу.

Для того, щоб діагностувати і точно дізнатися, який елемент вийшов з ладу, вам потрібно мати спеціальне обладнання та інструмент, тому неможливо встановити свої власні сили, щоб встановити точну причину. Тут ви негайно потрібно звернутися до сервісного центру.

Як очистити газовий пальник

Привіт кілька відвідувачів сайту. Вчора на роботі я мав задоволення створити смішну ситуацію, яку ви зараз і розповідаєте.

Тому я був на кухні, а в їдальні того часу був обід. І ось наші шеф-кухарі (три жінки) звернулися до одного з регулярних замків з скаргою, що вони не працюють газова плита добре.

Слюсмінь пішов, подивився, поперемінно засвітив всі пальники і переконалися, що взагалі не працювали. Тоді він запалив всі пальники в той же час і переконався, що в цьому випадку газ горить гірше. П’ять хвилин він копає там, після чого вирок був викладений, що насадки були покриті і нічого не могли зробити. Вам потрібно лише змінити насадку. Я піклувався і пішов шукати кліп.

Звичайно, багато хто з вас помітив, що з часом газ на черепиці слабший, ніж зазвичай, або з усіма пальниками, газ світиться, занадто гірше. Отже, в більшості випадків причиною цих неприємностей лежить у забрудненні пальника, а не при низькій тиску або якості газу.

Сьогодні ми будемо мати справу з очищенням пальника. З інструментів для цієї процедури нам знадобиться лише один кліп і п’ять хвилин.

Дивлячись всередину, повинні бачити про наступну картину.

Ось невелика діра (і вам не потрібно називати це отвір) вставте наш кластерний кліп.

Вам не потрібно боятися кліпу ви не будете зламати нічого. Паперовий папір глибше, наскільки це можливо. Він повністю занурюється в моє чистяче отвір.

Повторюючи цю процедуру пару разів, ми збираємо назад наш пальник. Точно за тим же принципом, ми можемо видалити всі інші пальники, покласти решітку на місці, візьміть у руки матчу, ми світло і користуємося результатами наших творів. Після цього, з дружиною до кухні похвалитися тим, хто добре зроблений, і після цього, з почуттям досягнення, ми йдемо до магазину для пива).

Чому пальник газової печі не запалюється

Слабкий і переривчастий іскри з переважно жовтого кольору вказує на необхідність заміни електротворного блоку, який знаходиться всередині газової печі. Заміна електрообладнання відбувається з аналізом верхньої частини тарілки, тому ця робота повинна довіряти нам відновити газові пластини. Визначте знос блоку просто: в темному часі вимкніть світло на кухні та увімкніть електроорстування. Жовтий або помаранчевий іскри характеризувати знак зносу блоку, який, швидше за все, доведеться замінити. Яскраво-синій іскри однозначно вказує на працездатність.

Коли не всі пальники є блискучими, швидше за все, потрібно буде завершити заміну свічок запалювання. Для хорошого результату ви повинні змінити всі чотири свічки. Щоб замінити керамічні свічки запалювання, необхідно повністю розбирати столик для приготування, але не посилює проблему ремонту приготування панелі, яку слід доручити професійними руками. Після видалення верхнього столу, відключіть свічки запалювання від імпульсного блоку. З боку Конфорку, іскри-розрештою (свічки) будуть зафіксовані за допомогою зупинок, будьте обережні, щоб не втратити їх. Встановіть новий розрядники замість старих і підключіть блоку запалювання.

READ  Як закрити внутрішні кути на гіпсокартону

Якщо пальник газової плитки забивається харчовими продуктами, сміттям з горіння газу або очищення порошку, то запальниць буде важко легким газом на пальника. Щоб усунути цю проблему, ви повинні очистити пальника та сопло з дерев’яною зубочисткою. Не використовуйте канцелярський клієнт або швейну голку, вони можуть легко розірвати під час очищення та оцінка каналу.

Також погане включення пальника може виникнути через високу вологість навколо пристрою та зокрема газового пальника. Вода – це хороший провідник електрики, тому іскр може бити зовсім іншою стороною. Вимкніть газову плиту з електричної мережі та пітсу сушарку. Ви можете використовувати фен, лише при сушінні, використовуйте холодне повітря, щоб уникнути конденсату.

# 87 Чому пальник виходить з газової печі – не працює контроль газу.

Порада. Якщо електрогігг постійно натискається після мокрого прибирання, де-енергетизувати плиту протягом трьох днів. Піч висушують природно, а робота запалювання буде відновлено.

Що робити, якщо газова плита не запалюється

Вся газова плита розбиваються, можна розділити на дві великі групи:

Розглянемо симптоми та причини несправностей, завдяки яким газ не може бути поставлений в печі:

У всіх випадках, коли спалене спалюється добре на газовій печі, причиною необхідно шукати системи газу та правильно негайно звернутися до кваліфікованих фахівців.

Більшість сучасних газових тарілок та кухонних поверхонь оснащені захистом витоку газу, який називається контролем газу. Принцип роботи цієї системи не складний: термопари встановлюється на кожному завісі (датчик полум’я). Після натискання ручки газу, джерело живлення спрацьовує, а газопостачання газопостачання відкривається вручну. Якщо термопари нагрівається до бажаної температури, на обмотці електроклапуска з’являються електричні удари. Завдяки цьому клапан утримується у відкритому стані, і не світить пальника газової печі, незалежно від наявності преси на ручку живлення факела.

З проблемами системи управління газом, газ знаходиться в той час, як ви тримаєте ручку керування. Після випуску ручки вогню на пальника виходить. Розбивка може виникнути через вихід термопари або через порушення регулювання датчика газу. Це часто виникає після очищення простору навколо пальника або самого термопари. Встановіть термопари до оптимального положення відносно комфорту пожежі та газу, звичайно почнеться нормально. Термопапп не зміг змінитися на новий,

Є випадки, коли полум’я газової печі виходить з газоконтролом через низький тиск у системі газопостачання. Але перед тим, як зателефонувати до газової служби, переконайтеся, що клапан поблизу плитки повністю відкритий. Але найчастіше газова плита не тримає полум’я через нуль сопла, в якому вода впала або залишки “врятуваного” їжі. У той же час, пальник іноді можна світитися, але вогонь буде мати неприродного кольору (через порушення співвідношення газу та кисню) і спонтанно вимикається.

Рідко, але буває, що масштабування “робить свої шляхи” до механізму крана. Він починає включатися з додатковими зусиллями, а іноді це клієнт взагалі. Такі ж симптоми з’являються з сухою змащенням або механічним розбиттям крана. Щоб виконати цей ремонт, вам потрібно зателефонувати до майстра, який може виконувати та відремонтувати газові котли, Київська область дуже зручна у цьому полоні, оскільки є багато сервісних центрів. Важливо пам’ятати, що некваліфіковане втручання може призвести до витоку газу та непередбачених наслідків.

Пальник не працює з кількох причин:

• Довга відсутність технічного обслуговування; • Забиті насадки з жирними або іншими залишками їжі; • Термопари спалюється або розвалилася; • Поганий контакт між термопарою та клапаном; • Неправильна робота електромагнітного клапана; • Носити ізоляційну кераміку на свічку запалення; • Розбита ізоляція свічки (Іскра б’ється в житло).

READ  Як малювати газову плиту вдома

Система електропостачання електричного оснащення

Визначити недоліки, пов’язані з цією категорією, просто тому, що достатньо виконати розпилку. І якщо газ запалюється, але немає автоматичного режиму, то це буде доказом електрично суворої несправності.

 • розбивку кнопки запалювання – це відбувається через дефекти, покоління ресурсів;
 • Неправильна функція блоку Avtokaga, яка відповідає за створення іскри при отриманні командного сигналу з кнопки.

Якщо газовий пальник з електролізігом не світиться через перераховані недоліки, ви повинні бути готові до заміни печі структурних елементів. І це повинно бути доручено експертам.

Коли проблема – це один пальник, перш за все, ви повинні звернути увагу на існу, натиснувши кнопку. Якщо це, але з метою, і слабкіше, ніж на інших пальниках, то причиною розбиття в свічку. І ви не повинні поспішати з його заміною.

Оскільки часто помилка неправильної роботи є шар бруду, який охоплює вказаний пристрій, через який іскри не відповідає встановленим параметрам.

У цьому випадку все, що потрібно очистити поверхню свічки від залишків їжі, миючих засобів, Нагара. Так само, якщо дріт дотримується його корпусу та пронизує його через ізоляцію на корпус.

На додаток до очищення від забруднення, вам потрібно видалити доріжки окислення зі сталевого стрижня.

Якщо неможливо відновити продуктивність очищення, це вказує на знищення ізоляції свічки або його розміщення. У цих випадках обидва пункти замінюються. Що потрібно довіряти майстер.

Коли іскри не вистачає на всіх пальниках, він говорить про скелю з проводки з кнопки до електронагального блоку. Так що це може статися через дефект або механічний пошкодження дроту. Зазвичай така несправність характерна для приватних будинків.

Крім проблем з спалюванням пальника при газових пристроях, відбуваються інші поломки. з популярною плитою та методами їх ремонту.

Погана газова плита

Газова плита відноситься до фундаментального побутового обладнання. Як правило, він обраний і встановлений з надією, що це обов’язково буде служити кілька десятиліть. Функціонування цього пристрою відбувається в досить екстремальних обставинах: його робочі частини постійно відчувають високі температури. Такі вантажі не проходять для пристрою для нічого. Вони часто стають причиною появи різних проблем. Що робити, якщо газова плита погано горить? Розглянемо це в цій статті.

Чому пальник не працює на газовій печі: поширені причини та способи їх усунення

Незалежно від моделі та виробника, панель приготування може у будь-який час припинити функціонувати правильно. Полум’я не є кольором або не рівномірним, запалювання не хоче працювати, як очікувалося, електромагнітний клапан регулювання газу закритий – варіанти усунення несправностей. І якщо пальник не працює на газовій печі, то, перш за все, бажання виникає, щоб зв’язатися з компанією, з якою у вас є контракт з блакитного палива.

Однак погодьтеся, сплачуйте значні гроші за те, щоб зателефонувати до майстра, коли проблема, мабуть,, можливо, самостійно, вона також не має сенсу. Навіщо залучити працівників газу, якщо ви відновите продуктивність газового обладнання у владі з власними руками. Це трохи не відповідно до правил, але з правильним підходом до ремонтної роботи вона цілком прийнятна.

У великих містах зателефонуйте фахівцю вдома, щоб усунути побоювання газової печі не буде працею. Складніше, ніж ті, хто живе в невеликих віддалених селах та поселеннях – біля спеціалізованого майстра не може бути. Однак існує список несправностей, які можуть бути виключені самостійно без участі фахівця.

Запах гази

Запах газу – це небезпечний знак, який говорить про депресію системи газопостачання. Ця проблема може виникнути як, коли пристрій вимикається, так і під час роботи плита. У першому випадку необхідно негайно перекривати газ і повітря кімнату. Після цього визначається місце депресизації – це допоможе зробити мильну воду. Він застосовується до всіх елементів зв’язку: труби, шланги та їхні суглоби. Бульбашки з’являться на місці витоку.

READ  На якій поверхні можна клонувати плитки

Якщо вивантажується різьбова сполука, випускаються наступні дії:

 • розбирайте пошкоджений вузол, очистити їх від старого герметика або обмотки;
 • застосовувати свіжий герметик;
 • Всі елементи збираються назад і виконуються робочий тест.

Якщо є депресизація з прокладкою, то:

Якщо запах з’являється лише тоді, коли плита увімкнена, то причина може бути:

Щоб визначити витік, необхідно видалити пальники, зніміть кришку та повернути пальники до місця, нанесіть мильний розчин до з’єднання та по черзі світла пальника.

Крім того, причиною несправності може бути руйнування ущільнюючих шайб, занадто слабке затягування, дефект ущільнювального кільця. Якщо місце витоку не було виявлено, зателефонуйте майству і не використовуйте пристрій, доки проблема не буде усунена.

Газова плита Smott

Якщо колір полум’я змінився, а з синього став жовто-червоним, то це вказує на нестабільну роботу пальника. У більшості випадків усуньте таку проблему досить просто. Залежно від причини, існують наступні методи вирішення проблеми:

 • Flamers засмічення – видалити та вимийте елемент, витріть сухою та встановіть на місці;
 • засмічення сопла – видалити кришку, вогню та очищення сопла;
 • Деформація квітки – замініть елемент до нового;
 • Низький якісний газ (відбувається при використанні палива з вітчизняних циліндрів) – необхідна заміна газу;
 • Високий тиск газу в циліндрі – потрібно регулювати редуктор палива.

Газовий пальник не запалюється

Якщо газова плита або запалювання погано запалюється, це взагалі не працює, причини можуть бути наступними:

 • Закупорювання сопла – необхідно очистити постачання газу тонкою голкою або дротом;
 • Розлади ізоляції або пошкодження свічок запалювання;
 • Термопари спалюється або пошкоджений електромагнітний клапан.

Газові пальники спалюють слабко

Загальне питання користувачів – чому газова плита погано горіла. У деяких випадках слабкий вогонь може вийти, коли пальник увімкнено. Там може бути кілька причин:

 • Якщо тільки один пальник поганий, ви повинні очистити її сопло.
 • Якщо сила полум’я зменшується, коли вмикаються декілька пальників, то причину у шланг подачі палива. У цьому випадку перевірте це по всій довжині і випрямляти.
 • Якщо всі пальники погані, ви повинні зателефонувати до майстрів, щоб перевірити тиск газу.

Шум виникає, коли працює газова плита

Іноді відбувається несправність, коли робочий пальник починає шум багато. Це відбувається, коли баланс постачання газу та кисню розбивається. У старих моделях можна виправити проблему, якщо ви налаштуєте поворотну демпфер. Нові тарілки вимагатимуть заміни полум’я.

Парники газової плитки відключені

Багато сучасних моделей газових пластин обладнані системою газової системи. Якщо пристрій не вдається, клапан перекриває газ, а пальник вимикається. Через розрив клапана може відбутися несвоєчасне вимкнення. Не намагайтеся самостійно відремонтувати клапан, він повинен робити тільки спеціаліст.

Несправності газової печі

Газова духовка має таку ж пальника, як поверхня приготування. Тому, якщо духовка добре працює в газовій печі, залежно від ситуації, причина може бути такою ж, як і з пальниками газової печі.

Деякі господарі скаржаться, що газова плита печі погана випікають або не нагрівається. Причини можуть бути такими:

У перших двох випадках проблема може бути виключена самостійно: якщо двері погано закриті, вам потрібно його відрегулювати; Режим опалення може бути переконфігурований за допомогою інструкції.

У разі розбиття в газовій печі, ви повинні прочитати техніку до можливих недоліків та як їх усунути. Якщо ви не можете зрозуміти, яка причина є проблемою, зателефонуйте до спеціаліста.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS