Статті

Чи можна закріпити плитку на рот-смузі

 • Технічний. Щоб запобігти появі надлишкової вологи. Весело, грибок. І отримання гладкої поверхні. Так що ви можете продовжувати обробку роботи.
 • Захисний. Ізоляція стінки зовні та захист від впливу на навколишнє середовище.
 • Декоративний. Ротбнд дає змогу отримати красиві, гладкі поверхні.
 • Екологічний. Основою є гіпс. природний мінерал з природним походженням.
 • Простий у використанні. Навіть новачки можуть впоратися з роботою, завдяки інструкціям щодо використання.
 • Універсальний. Виявляється гладкі поверхні. Шпаклівка або інший рівень вирівнювання, зникає сам по собі.
 • Швидко висихає. Буквально тиждень, ви можете продовжувати процес будівництва.
 • Він має гігроскопічність. Властивість сухої гіпсу проходить по собі повітря, тому сприятливий клімат зберігається в приміщенні.
 • Здатні тримати вологість. Шар не запах і не тріщить.
 • Він використовується для різних варіантів дизайну для текстурованих елементів будь-яких поверхонь.

Недоліки включають: цільова політика спрямована на середній сегмент споживача.

Майстри настійно рекомендують дотримуватися правильної технології змішування для нанесення на поверхню. В іншому випадку можлива усадка та деформація.

Правила підготовки, і ми можемо покласти плитку на ротсмен

Для того, щоб бути закладені на ротсменну плитку міцно і виглядала привабливою, вам потрібно правильно виконувати підготовчу роботу. Першим кроком є ​​видалення всіх декоративних покриттів, виконаних на вершині гіпсу. старі шпалери або фарби. Далі, при необхідності, вирівнюйте поверхню стін за допомогою штукатурки на основі штукатурки, після повної сушіння за допомогою долоту або невеликого люків, зробити невеликі виїмки, намагаючись запобігти сильному пошкодженню.

Потім вибирайте, яку черепицю буде стиль, тому що це залежить від подальшої підготовки стін.

Необхідно також виконувати правильний маркування, це дозволить вам розрахувати необхідну кількість матеріалу, а також подумати про обробку найбільш важкодоступних місць. Найбільш підходящий матеріал для стилю. це глазурова плитка кераміки, товщина до 6 мм, це досить світло і має привабливий вигляд. Ротбнд після повного сушіння повинен бути об’ємним приблизно 3 шарами грунтової суміші, це необхідно для більш глибокого проникнення та зчеплення матеріалів між собою. Праймери повинні бути нанесені за допомогою ролика або щітки, потім дочекайтеся повної сушіння кожного шару до 8 годин. Після його повного сушіння, сама керамічна плитка може бути закладена на вапняній шпаклівці.

 • Так що плитка щільно утримуються на гіпсовій поверхні, краще закріпити його з клеєм з наявністю вологостійких властивостей. Це буде не тільки зміцнювати поверхню, але й дати йому більшу стійкість до агресивного впливу вологого середовища.
 • Правила підготовки таких сумішей вказані на упаковці, належним чином зроблений клей буде міцно тримати плитку та не доставляти неприємності під час роботи.
 • Якщо на просторому стіні є укладання важких плиток, то база повинна бути готовою більш ретельно. На додаток до грунту, як і в попередній версії, необхідно свердлити отвори діаметром до 5 мм, переважно в діаметрі, переважно у порядку перевірки, потім вставляють дрібні дюбелі, до яких додається сталева оцинкована сітка або скловолокна їм. Потім, зверху, штукатурка з цементно-піщаним розчином, необхідно, щоб важка черепиця краще зберегти і зникнути під його вагою.

Як декоративні методи, ви можете використовувати комбінацію текстурованої гіпсокартону та плитки, вона буде виглядати оригінальною у вітальнях та ванній кімнаті. Плавні переходи та оригінальна обробка певних зон створюють цікаві комбінації та додати родзинка, підкреслюючи ідею дизайнера. Якщо ми покласти плитку на штукатурку, дотримуючись усіх правил і порад, то ви можете отримати високий результат, і робота виконана буде високою якістю протягом багатьох років.

Роль праймера.

Важливість попереднього застосування праймерного розчину до прямого укладання плитки пояснюється здатністю сприятливого впливу цієї суміші до поверхневих властивостей. Гіпсовий штукатурка під плиткою за допомогою грунту забезпечує найбільш ефективний результат. Отже, проникаючи в структуру поверхневого покриття та, створюючи захисну плівку на ньому, грунтовка дозволяє:

 • Значно зменшити пористість;
 • Створює воду-репелентну та непрохідну плівку, тим самим запобігаючи вологістю всередину;
 • Значно підвищується міцність покриття;
 • Покращує рукоятку будівельних матеріалів, внаслідок чого збільшується адгезія властивостей;
 • Допомагає зміцнити гіпсовий шар, щоб залишатися стабільним навіть з підвищеним навантаженням на нього;
 • Покращує захист від появи гриба.

Оптимальний інструмент у цьому випадку. це ролик, а також важкодоступні місця, включаючи кути, додатково обробляються щіткою.

Метод використання грунту на штукатурці під плиткою на поверхні неминучого є наступним.

Оскільки праймер включає полімерний компонент частини та кварцового піску, який має небажану здатність до запаху, після відкриття відро, він повинен бути ретельно перемішаний.

Використання літаючої щітки рівномірно розподіляють композицію над поверхнею. Така робота, як правило, не вимагає кваліфікаційних майстрів. Обов’язково. це ретельне промивання пензля після завершення роботи, інакше вона буде викинути.

Вже готовий праймер продається в дуже об’ємних контейнерах, і його величезна частина залишається таким і не використовується. Вартість грунту під плиткою змінюється, залежно від виробника та композиційної фірми. Зважаючи на таку ситуацію, деякі фахівці вважають за краще підготувати її самостійно. Для цього візьміть клейку плитку і замініть його грунтом з властивістю глибокого проникнення. У результаті слід одержати суміш, послідовність якої буде нагадувати сметану. Внаслідок цього, отримана таким чином суміш, замінює дуже дорогий полімерний праймер, який має кварцовий наповнювач.

Перед негайним початком роботи необхідно насолоджуватися або витрачати, а також, через сталевий шпатель, зніміть з стін, особливо покриті масляною фарбою, відокремленими ділянками. Проведення наступного кроку вимагатиме наявність деяких інструментів, а саме, сам ролик та лоток, призначений для нього, завдяки якому ви можете видалити надлишок праймера, а також, мане.

можна, закріпити, плитка

Наступним кроком у цьому процесі є:

 • Розведення води, придбаного концентратом відповідно до інструкцій;
 • Змочування в розчин, а потім, легко натискаючи його роликом, виробляють грунт з верхніх відділів до дна, уважно стежить за товщиною шару. При формуванні занадто товстого шару після сушіння, існує можливість легкого пілінгу;
 • Наприкінці сушіння, потрібно витратити долоню на стіну. У випадку появи на ньому слід, грунтування виконується знову, і коли укладання плитки відбувається з негативним результатом.
READ  Як покласти плитку на землю на дачі

Клей плитка на гіпсовій штукатурці?

Скажіть мені, клей плитку на штукатурку? Друг стверджує, що це неможливо.До. “Неможливо поставити більш міцний кахельний клей, на м’який ротбнд”.

можна, закріпити, плитка

Той факт, що Ротбнд. м’який, не зовсім правильний))) Це був сам, що він не поклав на гіпсну штукатурку, але він осухав її і поклав плитку, я думаю, що все буде добре, щоб добре працювати перед роботою. Крім того, виробники безпосередньо вказують на таку можливість. Якщо вологі приміщення, то Імхо не варто мочати і від’єднати.

Некок писав: це не було, що він не поклав на штукатурку

Зрозуміло, що плитка приклеєна до клею, а клей на штукатурку

Некрайський писав: Якщо вологі приміщення, то Імхо не варто, може отримати вологим і відокремленим.

Васильк писав: скажіть мені, жестинату плитку на штукатурку?

Чому тоді виробник рот смуг стверджує, що можна покласти плитку на ньому? Задайте це питання другу

Особисто склеєні на гнинній плитці. штраф.

!Чіп написав: чому тоді виробник роторних претензів, що можна покласти плитку на нього?

І де допомога ця претензія, ви можете пов’язувати?

Все йде нормально. Гіпс Knauf Schukaturil Rotband і покладіть його на його плитку на Ceresite CM11. Два роки. все це пучок.

Всі ті, хто відповів подяку, переконав неправильно.

2vasilk не розбивайте голову.Плитка на “Ротбнд”. бізнес.Іноді виробники вказують на те, що шар штукатурки під плитки, переважно, не менше 10 мм.Тип грунту ST-17 і сміливо поклав плитку.

Ваш друг, мабуть, працює для серйозних клієнтів за гідні гроші, якщо так. І він щось має. Якщо ви хочете, купуйте гідроізоляцію з Knauf fleteentendiht (варто більше рупій тисячі), і покрийте її штукатурку. Так що це буде більш надійним. Хоча в основному на завантаженні плитки Rodband і так

І у мене є хлопці, приклеєні до плитки на оштукатуреній поверхні з ротантом без грунту. Тільки черепичний клей. Серце стискається від думок. Але! Місяць нічого не прийняв. сподіваюсь на краще!

Ні в якому разі. Місяць або рік не є терміном для плитки. Багато разів побачив, що Ротбанг перетворюється на вологе приміщення через кілька років. пучок, корона, вогкість. тому що люди і переробки. І це в Санкт-Петербурзі, завод знаходиться під стороною. А потім показав, як підроблені ротбнд продаж складів. Означає, що ризики збільшуються. Ротбнд хороший у сухих приміщеннях з неавторизованими структурами. Тут ідеально. Під плиткою зламаної економії ви будете бічні.

Клей плитка на гіпсовій штукатурці?Скажіть мені, клей плитку на штукатурку? Друг стверджує, що це неможливо.До. Quot, ви не можете поставити більш міцний черепичний клей, м’який rotbandquot Форум Mastergrad

Підготовка гіпсової поверхні для укладання великої кераміки

Якщо Rotband планується покласти порцелянову плитку або клей іншу важку плитку, то проводиться приготування поверхні. На додаток до вищезгаданого грунту з двома типами праймера, вантажопідйомність штукатурки може бути підвищена іншим способом.

По всій поверхні стін у зворотному порядку на кроці 15-20 см, свердла на бетонних пробурених отворах діаметром 5 мм.

Глибина отворів повинна бути більшою за товщину Rothand протягом 2-3 см.

Укладання плитки на Ротбанді 1

Вставки до отворів вставляються до відповідного розміру, до якого проведіть склопластику та сталеву оцинковану сітку з клітиною 2×2 або 3×3 см.

Спочатку для цементного піску спочатку, краще заповнити сітку, Schoop

На вершині натяжної сітки, штукатурка з тонким шаром цементно-піщаного розчину, не може зробити. Зараз більшість майбутніх вантажів від ваги черепиці не буде нести рот-смуги, але основний матеріал стіни. У той же час сила кераміки склеювання через зміни в основному матеріалі.

Штукатурка дають час відкрити і висушити, змочуючи воду протягом перших кількох днів після застосування.

Потім зволоження зупиняється, а штукатурка після повної сушіння. це земля з одним шаром гідроізоляційної грунтовки CERESIT ST-17. Через день після грунту, плитка, що лежить на вологостійкій плитці, “Unisa Plus”, “Unisa Pool”, “Liocol до 80” або “CEREZITE CM 11”, після чого міжрічні шви заповнені вологість Розробка Ceresit CE 40 Aquastatati.

Покладання плитки на грязьовій штукатурці (Rotband)

Сучасний дизайн інтер’єру ванних кімнат дозволяє застосовувати різні матеріали для оформлення стін. Але для того, щоб ремонт дійсно виправдовувати кошти, витрачені на це, недостатньо купити дорогі керамічні плитки. Використовувати будь-які оздоблювальні матеріали, необхідно якісно підготувати основу. провести проектну роботу. У статті, магістр Сантехніка буде скаже, якщо покласти плитки на штукатурку штукатурки з штукатурки ротбангу (RotBand).

Будівельники та фінішні будівельники мають різні допуски. Коли стіни зведені та перегородки з цегли, відхилення від вертикалі становить 15 мм за дві метри, вважається нормою, але насправді вона виходить і більше. І для обробки фахівців, 15-міліметрова помилка або “живіт”. недійсна помилка, яка вимагає корекції.Якщо клей керамічна плитка на таких стінах, то шви “не дотримуються” у кутах кімнати. Звичайно, ви можете вирівнювати стіну безпосередньо при укладі плитки за допомогою більш товстого шару клею. Але це не правильно. з різних причин. Виробники клею вказують на товщину шва. рекомендується та максимум, для його продуктів, і якщо клей-шар значно перевищує допустимі параметри, це негативно впливає на міцність клеючого шва.

READ  Як зробити шлях у дачі з плитки

При використанні товстого шару клею для вирівнювання під плитку залишається порожнеча, а кількість необхідного клею збільшується, що впливає на вартість ремонту. І, до речі, Tiler також навряд чи погодиться виробляти таку роботу без збільшення ставок. Тому, перш ніж провести роботу над обробкою, стіни, отримані від капіталістів, повинні бути введені в практично досконалий стан: стіни повинні бути строго вертикальні, а також перетинаються під прямим кутом. Найбільш поширеним способом вирівнювання стін, а найпростіший. штукатурка.

Суха суміш Rotband (Rotband) відноситься до типу штукатурних сумішей, призначених для вирівнювання поверхонь стін та стелі. Відповідно до інструкцій, і при наявності досвіду з гіпсовими сумішами, якість RotBand дозволяє пропускати технологічний процес шнулювання та негайно фарбувати або шокувати шпалери.

Чи можна закріпити плитку на штукатурку?

Досягнута дзеркальна поверхня тертяного тертя та згладжування поверхні. Однак не потрібно покласти плитку, щоб покласти плитку, достатньо принести стінку ванної кімнати або туалету до правильної геометрії за рівнем.

Штукатурна штукатурка під кладкою плитки

Проблема для прокладання плитки на грязьовій штукатурці

На відкритому повітрі штукатурка має один недолік, вони бояться води та сильної вологості. Ось чому гіпсова штукатурка не використовуються на вулиці, але тільки в приміщенні.

Варто зупинити і пояснити. Як правило, вони не пишуть на сумки з штукатуркою штукатуркою, “для сухих кімнат”. Найчастіше виробники пишуть “для приміщень з нормальною вологістю”.

За визначенням, гіпсовий гіпс не є оздоблювальним матеріалом, він використовується для підготовки поверхонь для обробки. У вологих кімнатах та вологих районах квартири використовуються спеціальні оздоблювальні матеріали, які повинні захищати стіни від вологи та води. Тому апріорі, належним чином закладена плитка захищає рот-смужку від вологості.Крім того, у ванній кімнаті є так звані вологі зони. Це місця прямого контакту стін з водою. душ, раковина, можливо туалет, підлогу та настінний суглоб. Відповідно до правил закінчення та ремонту ванної кімнати, ці мочні зони повинні бути покриті гідроізоляційними композиціями.

Ми не говоримо про бітум або прокату гідроізоляцію. У квартирі та кам’яному будинку для гідроізоляції використовують композиції з покриттям або покриттям. Перший нагадує рідкий каучук рожевий, синій, сірий. Вони універсальні і застосовуються до будь-яких поверхонь, як штукатурки, так і цементу. Другий, дуже схожий на цементну суміш і продається в сухому вигляді.

Отже, повертаючись до ротбанда, гідроізоляція захищать гіпсокарту з вологи та води. Крім того, Нормальний Tiler буде використовувати тільки вологостійкі черепичні клею у ванній кімнаті, яка також захищає гіпсокарту від вологості.Важливо відзначити, що в продажу є армована плитка клею, на яких написано, що вони призначені для укладання плиток на штукатурних базах.

Щоб захистити штукатурку від вологості, я б додав використання високоякісного розчину для швів між плитками.

Однак, крім вологості, існує більш серйозна проблема, і його незнання може знищити укладання плиток на штукатурку. Це обмеження на навантаження на оштукатуру.

У теорії та на практиці порушення технології штукатурки з штукатурними рішеннями може насолоджуватися вашою вилученою плиткою разом з шаром штукатурки.

Щоб зробити це не відбувається, пам’ятайте і виконувати такі правила:

 • Відповідно до ручного шару виробника ротонкової штукатурки, площею штукатурки, для укладання плитки повинна бути від 10 мм (1 см).
 • Час повного сушіння 10 мм шару Ротбангу, влітку в суху погоду. 2 дні. Коли штукатурка великих площ (всі ванни), плитка краще складається через тиждень або 10 днів.
 • Шар кахельного клею при кладці плитки на роттінті не повинно перевищувати 5 мм. Тому використання особливо важких плиток на штукатурній штукатурці буде складним і не рекомендується.

З багатьох видів облицювальної кераміки, глазурована керамічна черепиця товщиною 6 мм має найменшу вагу, тому приготування поверхні під його клеєм для клею не представляє складності. Висушені рот смуги повинні бути грунтовані три шари грунту. В якості перших двох шарів використовується грунтовка глибокого проникнення, що зміцнює основу, має високу ступінь водостійкості і забезпечує зчеплення поверхні з оздоблювальним матеріалом. Ефективне використання грунторів глибокого проникнення, виготовлених виробниками KNAUF (“KNAUF TiFengrund”) та Ceresit (ST-17, момент) на основі синтетичних смол.

Грунтуючий може бути виготовлений з ролика або щітки. Перший шар дається висушити 6-8 годин, другий шар повинен висихати день. Потім поверхню розташована одним шаром гідроізоляційного праймера (гідрофобного грунту), наприклад, Ceresit St-17, айсберг VD-AK-013, водний розчин латексу (DVCB-70) пропорцій 1: 3. Після повного сушіння, тобто через день, стіни готові до стилю плитки клею.

До гіпсової штукатурки, плитка повинна бути склеєна з вологість клею, що ще більше посилить шар штукатурки та збільшення його вологість. У укладання кераміки на рот-смузі у ванній кімнаті, клеї “UNIS PLUS”, “Unisa Pool”, “Liutol до 80”, “CEREZITE CM 11”.

Методи підготовки цих рішень у доступній формі викладені на їх упаковці, а їхня технологія на гіпсовій базі не має особливостей. Після закінчення будівництва плитки є наповнення міжрічних швів за допомогою вологостійкої розчину.

У сюжеті. Що робити гідроізоляційну гіпсуючу штукатурку у ванній кімнаті

У сюжеті. Чи можна закріпити плитку на штукатурку

Слідуючи плитки на грязьовій штукатурні штукатурки, не заборонено виробником або практикою. Важливо дотримуватися послідовності технологічних процесів і не поспішайте.

Проблема для прокладання плитки на грязьовій штукатурці

На відкритому повітрі штукатурка має один недолік, вони бояться води та сильної вологості. Ось чому гіпсова штукатурка не використовуються на вулиці, але тільки в приміщенні.

Варто зупинити і пояснити. Як правило, вони не пишуть на сумки з штукатуркою штукатуркою, “для сухих кімнат”. Найчастіше виробники пишуть “для приміщень з нормальною вологістю”.

За визначенням, гіпсовий гіпс не є оздоблювальним матеріалом, він використовується для підготовки поверхонь для обробки. У вологих кімнатах та вологих районах квартири використовуються спеціальні оздоблювальні матеріали, які повинні захищати стіни від вологи та води. Тому апріорі, належним чином закладена плитка захищає рот-смужку від вологості.

READ  Як зробити магніти за штори зробити це самостійно

Крім того, у ванній кімнаті є так звані вологі зони. Це місця прямого контакту стін з водою. душ, раковина, можливо туалет, підлогу та настінний суглоб. Відповідно до правил закінчення та ремонту ванної кімнати, ці мочні зони повинні бути покриті гідроізоляційними композиціями.

Ми не говоримо про бітум або прокату гідроізоляцію. У квартирі та кам’яному будинку для гідроізоляції використовують композиції з покриттям або покриттям. Перший нагадує рідкий каучук рожевий, синій, сірий. Вони універсальні і застосовуються до будь-яких поверхонь, як штукатурки, так і цементу. Другий, дуже схожий на цементну суміш і продається в сухому вигляді. Вони застосовуються тільки для цементних підстав. Наприклад, гідроізоляція Sika.

Отже, повертаючись до ротбанда, гідроізоляція захищать гіпсокарту з вологи та води.

Крім того, Нормальний Tiler буде використовувати тільки вологостійкі черепичні клею у ванній кімнаті, яка також захищає гіпсокарту від вологості.

Важливо відзначити, що в продажу є армована плитка клею, на яких написано, що вони призначені для укладання плиток на штукатурних базах. Наприклад, клей K 80, рекомендований для гіпсових панелей, гіпсових штукатурних та інших ангідридних основ.

Щоб захистити штукатурку від вологості, я б додав використання високоякісного розчину для швів між плитками. Для повного спокою, додатково використовуйте захисне покриття для освітлених швів між плитками.

Дана гіпсова штукатурка повинна двічі, кожен раз, коли я очікую завершення сушіння шару грунту.

Ви думаєте, що подвійне праймер і використання спеціального клею для штукатурних штукатурних штукатурних штукатурних штукатурків не захищає гіпсовий штукатурку від тимчасового знищення? Можливо, чим більше ви не завжди можете знайти цей спеціальний клей K 80 літоколів Lithoflex. У цьому випадку, візьміть клей для унікальної плитки плюс. Вона йде на гіпсові землі.

Для повного захисту від можливих проблем у майбутньому поверхня сухого гіпсуючого штукатурки можна покрити шаром черешкового клею, товщиною 1-3 мм. Клей розлучається до більш рідкого стану і застосовується до двічі грунтової поверхні з шпателем (як шпаклівка) або правило (як покриті).

Підготовка розчину

Що приклеїти плитку на гіпсовій стіні, щоб захистити його безпечним? Найкраще використовувати придбаний клей для плитки. Він забезпечує більшу липкість та надійність зчеплення, а також може додатково захищати основу від проникнення вологи. Це особливо важливо, якщо покласти плитку на штукатурку у ванній кімнаті.

Для довговічної та надійної фіксації плиток на штукатурній штукатурці найкраще підходить придбаним клеєм

можна, закріпити, плитка

Зробити розчин, змішати у відро невелику кількість сухої суміші з водою. Для цього використовуйте будівельний змішувач. Для того, щоб не посипати черепичні клейові крани сопла повинна йти проти годинникової стрілки. Залиште його на деякий час, щоб компоненти хворіють і краще укладені один з одним.

Укладання плитки на рот

Перед тим, як покласти плитки на стіну, люди думають, і як вирівняти стіни? Наймаючи різноманітні люди для цієї роботи, ви можете почути і протилежні думки, які покладуть клієнта в ще більший кінець.

Особливості гіпсокартону

Популярність Ротбанда в даний час дуже велика, все через властивості матеріалу, але, дивлячись на позитивні, все не потрібно забути про негатив, які також доступні.

 • Розчин зручний у роботі, однорідні та пластикові.
 • Негайно володіє білим, що спрощує ряд завдань.
 • Ви можете швидко вирівняти стіну до ідеального рівня.
 • Швидко висихає, що допомагає впоратися з завданням обмеженого часу.
 • Гіпсовий гіпс утворює пористу поверхню, яка відіграє певну роль для деяких спостережних дій.
 • Здатність поглинати вологу, після чого буває грибок, і структура наступного покриття буде порушена.
 • Слабка матеріальна сила, вона може бути пошкоджена навіть з невеликим об’єктом, хоча це виглядає досить щільно.
 • Погане сусідство з металом, на якому гіпсова суміш має корозійний ефект.

Підготовка основи від Rotband під укладанням плиток

Хоча існує багато супротивників такого рішення, це все ще часто застосовується. Перш ніж прийняти рішення, вам також потрібно проаналізувати поверхню, яка буде вирівняна. Краще залучити фахівця, який буде виконувати різні підготовчі роботи, визначені індивідуально для кожної роботи. Для досвідченого майстра очевидно, що вирівнювання стін у маяках є найкращим способом зробити все право з мінімальною вартістю матеріалу.

Після сушіння гіпсової штукатурки ви можете перейти до боротьби з обробкою та грунтором. У цьому випадку праймер відіграє важливу роль, вона захистить гіпсу від вологи, створюючи тонну плівку, це також дозволить поліпшенню адгезію з кахельним клеєм. Після грунтовки ротбанда стає сильнішою, і ймовірність ймовірності ймовірності. Починаючи відкласти плитку, потрібно пам’ятати, клей застосовувати у невеликій кількості, інакше поверхня гіпсу не витримує її. Деякі самостійні майстри позначені великою кількістю клею, тим самим збільшуючи навантаження на стіни та різні матеріали, оскільки загальна плитка тріщить швидше і зникає.

Коли стіни готові, наступний етап. це покладання плитки підлоги, яка здається більш простим процесом. Щоб вирівняти підлогу краще використовувати більш міцні суміші, оскільки це місце навантаження може бути набагато більшим.

Для виконання такої роботи краще шукати фахівця, але все ще краще мати про ідею того, що робити. Бажання зберегти на цьому питанні може збільшити навіть великі витрати.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS