Статті

Чи можна використовувати терасну дошку у лазні

Можна використовувати терасну дошку для лазні?

Вважається, що найнадійніша лазнева підлога – це залізобетонна. Його явні переваги – це міцність і те, що він не горючий, та й встановлювати його дешево. Але все-таки є у цементної підлоги одна дуже вагома вада – це те, що вона дуже дискомфортна. Чим би не намагалися накрити таку підлогу, найчастіше митися на ній слизько, і все-таки холодно. Отже, чи можна використовувати терасну дошку у лазні?

Мабуть, найкращий варіант для підлоги в лазні – це дерево. Так, за ним непросто доглядати, іноді навіть доводиться заново перестилати. Але це найбільш комфортно і, отже, вартує зусиль.

Найзручнішим і водночас комфортним для укладання паркету в парній можна назвати декінг. Половиці укладаються поруч із зазорами, завдяки чому відбувається стік води під час миття.

Терасна дошка часто використовується на відкритих ділянках, але вона максимально сприйнятлива до перепадів температури та вологості, саме тому ідеально підійде для сауни. Виробники радять у цьому випадку використовувати декінг з деревини модрини, дуба, ясена, бука або кедра. Також можна використовувати ДПК, де змішана дерев’яна тирса і полімерна маса:

 • у складі переважає поліетилен, такий варіант вважається найбюджетнішим;
 • у складі присутній пропілен, теж варіант для економії;
 • переважає пластик, найдовговічніший варіант із ДПК.

Внутрішня обшивка лазні без використання вагонки

Вагонка є натуральним типом оздоблювальних матеріалів, який часто застосовувався для облаштування приміщень лазні. Застосування одного типу оздоблювальних матеріалів загрожує створенням нудного та одноманітного інтер’єру. Від типу приміщення безпосередньо залежить обробний матеріал. Для парної слід використовувати виключно натуральні матеріали, які добре переносять умови підвищеної вологості. У процесі нагрівання небезпечні для людського здоров’я масла виділятися не повинні. Орієнтуючись на викладені вище параметри, використанню підлягають матеріали такого типу:

можна, використовувати, терасну, дошку, лазні

Соляні плити. це пластини з пресованої солі. У процесі опалення це дозволяє досягти відчуття знаходження в печерах натуральної солі. Матеріал відноситься до категорії екологічно чистим і сприятливо впливає на стан легкого та дихального шляху. До суттєвих недоліків слід віднести вартість монтажних робіт та покупки основного матеріалу. Фахівців, які мали б достатньо досвіду роботи з подібними матеріалами, практично не знайти.

Застосування дерев’яних оздоблювальних матеріалів також можливе. У порівнянні з сіль, дерево вважається менш примхливовим будівельним матеріалом. Асортименти досить широкий:

ДСП, ОСП, Фанера та аналогічні матеріали, матеріали не рекомендуються. У процесі нагрівання багатий виділення отруйних парів. Для облаштування стель у парній можливе використання матового скла. Підлога ж робиться з клінкеру, термостійких плит або терасної дошки. Для санвузла використовується мозаїка, кахель або плитка облицювального типу. При використанні звичної вагонки, знадобиться допоміжна обробка поверхні спеціалізованими вологостійкими просоченнями. Таким чином вдасться виключити можливість утворення грибкових.

Для створення передбанника слід використовувати той самий матеріал, що і при облаштуванні парної. Однак це істотно позначиться на остаточному кошторисі при покупці будівельних матеріалів. Pre-trimbader дозволяє використовувати низькосортний та дешевий обробний матеріали, але необхідно вмістити поєднання з подібними матеріалами, такими як плитка, фарба на стінах та допоміжних декоративних елементах. Номер відпочинку приділяється особливій увазі. Клінкер, лінолеум (натуральний), дерево або плитка, фарба, вінілова плитка, панелі МДФ, шпалери можуть бути використані як оздоблювальні матеріали.

Слід зазначити, що більшість власників бань та саун, розташованих на території приватних секторів, як основний оздоблювальний матеріал використовують саме натуральне дерево. Зумовлено це тим, що матеріал відноситься до категорії довговічних та міцних, що не потребують додаткового та дорогого догляду.

Операційні переваги пластикових дощок

Застосування виготовлення дощок сучасних модифікованих добавок дозволило створювати унікальні будівельні матеріали широкого використання. На вигляд вони можуть повністю імітувати натуральну деревину або мати оригінальну колірну гаму.

У пластикової підлогової дошки багато переваг

До головних переваг можна віднести:

  широкий асортимент продукції. Дошки можуть мати різні розміри, фактуру та колірні рішення. Такий вибір дозволяє дизайнерам створювати унікальні споруди у різних стилях;

Поцілунок не робить і не вимагає додаткової обробки хімії

Стійкість декінгу з ДПК до вбирання барвників

Залежно від виду всередині можуть мати порожнини або суцільні. Для підвищення міцності на вигин є кілька вертикальних ребер жорсткості. Вага з урахуванням виду коливається не більше 400–550 кг/м3. За таким настилом приємно та безпечно ходити босими ногами, для дітей це природний масаж ступнів.

Ходити такою дошкою. одне задоволення

Терасна дошка в лазню на підлогу: особливості монтажу

Має свої особливості монтажу:

 • Для початку треба підготувати поверхню підлоги – вирівняти її, обробити гідроізолюючими складами, герметиками. Якщо потрібний слив на підлозі, то його варто передбачити та зробити відповідний ухил.
 • Необхідний і правильний розрахунок кількості терасної дошки, допоміжного матеріалу та кріпильних елементів.
 • Вкладається декінг на лаги. Вони монтуються на рівній відстані один від одного 40-50 см залежно від площі підлоги у лазні.
 • Починати мощення терасною дошкою потрібно від дверей. Рухаються послідовно.
 • Для кріплення використовують шурупи або клямери в залежності від способу укладання (із зазором або без такого).
 • Отвори для кріплення варто зробити заздалегідь.
 • Необхідно, щоб кінці ламелей укладалися на лаги, щоб уникнути деформації.
READ  Як закріпити стільницю штучного каменю

Після укладання терасної дошки рекомендується обробити поверхню підлоги додатково антисептиками та вологозахисним складом, щоб декінг пролежав якомога довше, зберіг свій первісний вигляд та властивості. Таку процедуру бажано проводити один раз на рік.

Переваги та недоліки терасових дощок для ванн

Підлоги з дошки тераси має ряд істотних переваг:

 • дошка із натуральної деревини відрізняється приємною текстурою, по ній зручно ходити босоніж;
 • можна підібрати терасну дошку певного відтінку, оформити всю сауну у певних тонах;
 • на відміну від традиційної кахельної плитки в громадських саунах, мокра поверхня терасної дошки не ковзає, а тому перебувати в лазні буде безпечно;
 • Рамки від температурних крапель і вологості не утворюються на матеріалі.

При кладці похвалу на підлозі в ваннах і саунах, всі підлокітники не налаштовані поруч один з одним, невеликі прогалини залишаються між ними. Таким чином забезпечується природний відтік води, знижується ризик накопичення конденсату під підлогою.

Недоліками включають можливість корозії та зміни розміру дошки при постійному впливі вологість та температурних крапель. Однак ця проблема може бути легко вирішена за допомогою спеціального просочення, що знижує гігроскопічність деревини. Також варто вибрати в будівництві Інтернет-гіпермаркетів E-левток спеціальних засобів. Вони підвищать стійкість деревини до гниття, утворення цвілі, запобігають появі жучків.

Сфера застосування

Для парилки

Парилка є найагресивнішим місцем у лазні. Тому тут модрина як ніколи до речі. Але крім усіх плюсів, описаних вище, у неї є один мінус. Справа в тому, що на відміну від липи або осики у модрини висока смоли, що обумовлює сильне нагрівання дошки. Це не є критичним, і для цього підлогу можна ходити, але якщо у вас є сильна чутливість до температур, це не робити без кросівки.

Для душової

Душова є найвологішим місцем у лазні, тому тут питання про вибір дерева не стоїть. У душовій модрина застосовна як для підлог, так і для стін, наприклад стіни можна обшити планкеном або вагонкою. Так само, як у паровій кімнаті, тут найбільш правильне рішення встановить гофрована дошка.

Кімната відпочинку

У кімнаті відпочинку можна застосувати дошку для підлоги з модрину. Різниця з терасовою дошкою полягає в тому, що є підключення шип-канавки, і вона встановлюється близька один до одного. У кімнаті відпочинку вона обумовлена ​​тим, що немає необхідності виводити вологу з приміщення, як у випадку з парною та душовою, навіть щілини в дошці сприятимуть засміченню простору під статевим настилом.

Чим обшити лазню всередині, крім вагонки

Вагонка – універсальний матеріал обшивки лазні: стіни, підлога, стеля. Але кімната буде виглядати одноманітною. Дизайнери рекомендують використовувати різнорідне оздоблення лазневих приміщень. Вибір оздоблювального матеріалу залежить від призначення приміщення.

У парі краще вибрати екологічно чистий матеріал, який стійкий до вологості, який, при нагріванні, не відрізняє небезпечні для медичних речовин людини. Ці параметри відповідають двом матеріалом:

Соляні пластини прямокутні пластини з екструдованої солі. При нагріванні вони створюють ефект від пошуку в сольовій печері. Цей екологічно чистий матеріал благотворно впливає на стан легень, бронхів та систему дихання загалом. Нестача плит полягає у високій вартості, дорогому монтажі. Фахівці, здатні працювати з цим матеріалом, у Росії та СНД – рідкість.

Варіант дерев’яної обробки більш привабливий. Дерево менш примхливі, ніж сіль, а асортимент деревини широкий: деревина, обрізна або необроблена, терасована дошка. Не намагайтеся відокремити парову лазню та розмістити ванни з фанерою, OSP, ДСП та подібними будівельними матеріалами. При нагріванні вони виділяють отруйні пари.

Стелі в паровій кімнаті легко організувати з матовим склом. На підлозі доцільно поставити дошку тераси, термостійка плитка, клінкер.

Санвузол в лазні облицьовується плиткою, кахлем, мозаїкою. Це дешево та практично. Якщо санвузол обшити традиційною вагонкою, доведеться обробляти дошки вологостійкими складами. Обробка проводиться для запобігання розвитку грибка.

#135 БАТЯ І ЙОГО ВІЧНА ПІДЛОГА В БАНІ / Терасна дошка в лазню / п’ять років і статі немає Фільм 1

Попередні тримачі прагнуть побачити той самий матеріал, що і пара. Це збільшує вартість обробки у кілька разів. Для попереднього банера дозволяється використовувати дешеві сорти дерева та поєднання її з іншими матеріалами: плитка, стінки фарбування, нанесення декоративних елементів.

Особливе місце у ванні. це кімната відпочинку. В обробці приміщення використовують будь-які матеріали: шпалери, панелі МДФ, вінілову плитку, фарбу. На підлогу стелиться плитка, дерево, натуральний лінолеум, клінкер.

Незважаючи на широкий вибір оздоблювальних матеріалів, більшість людей віддає перевагу дерев’яним матеріалам. Це пояснюється їх практичністю, доступною ціною та довговічністю. Про панелі з різних сортів дерева розповімо далі.

Чому гниє деревина у лазні, чим її обробити? Експеримент, результат шокує!

Липова дошка для лазні

Популярний матеріал для виготовлення дошки для лазні. Липа має невисоку щільність. Деревина однорідна, характеризується низькою теплопровідністю. Це не покаяться, не можна спалити на її поверхні. Липова деревина стійка до температурних перепадів та вологості. Дошка не тріскається, не схильна до деформації. Такі характеристики роблять Lipa майже ідеальним варіантом для пластинної ванни.

Липова дошка має свої недоліки. Найбільш серйозним мінусом цього матеріалу є те, що у умовах високої вологості, цей матеріал підлягає формуванню форму та грибків. Дошку доведеться обробляти антибактеріальними сумішами. Фахівці радять монтувати липові дошки горизонтально. Таке розташування дозволить замінити зіпсовані елементи на нові.

Другий мінус вапняної дошки. ціна. Вона дорожча за осину, сосну, модрину. Вартість залежить від класу дерева:

Ще один нюанс, який потрібно знати про липову дошку – зміни кольорів. Вона темніє. Через 5 – 6 років експлуатації знадобиться заміна обшивки або оновлення її поверхні.

Дошка з модрини

Ще один сорт дерева, що використовується у виробництві дошки для лазні – модрина. Дерево характеризується низькою теплопровідністю, надовго зберігає температуру та мікроклімат у приміщенні. Модрина не боїться температурних перепадів, вологості. Завдяки вмісту природної смоли під впливом вологи матеріал підвищує міцність, не гниє, не потребує реставрації.

READ  Як зробити магніти за штори зробити це самостійно

Дошка із сосни

Матеріал із сосни є найбюджетнішим варіантом обшивки (порівняно з липою та модриною). Ціна пояснюється низькою стійкістю матеріалу до вологості та високих температур. Переважно матеріал із сосни використовувати для облаштування коридору, кімнати відпочинку, передбанника. У парній соснові дошки тріскаються, коробляться, вимагають швидкої заміни.

Аспена

Економічний будинок, вибираючи дошку для сауни, дасть перевагу осика. Вона радує розумну ціну, прийнятну теплопровідність та довговічність. Аспес спокійно передає вологості, високі температури, стійкі до гниття. З недоліків ви можете виділити тенденцію до зміни кольору. Ви можете уникнути цього за допомогою додаткової обробки деревини з захисними композиціями. Осиновий матеріал підійде, якщо потрібно замаскувати нерівні поверхні. Гнучка деревина дозволяє вам легко виправляти помилки. Він підходить для стін, підлоги, стелі.

Кадр

Кедр вважається високоякісним і дорогим матеріалом для обробки інтер’єру. Висока смол захищає кедр від гниття, підвищує міцність та зносостійкість. Кедрська дошка швидко нагрівається, але повільно охолоджує. Ефірні олії надають на організм терапевтичний вплив. Люди з хронічними захворюваннями легких та дихальних шляхів відчувають значні покращення стану здоров’я після лазні.

Декінг або терасна дошка. Скільки служить?

Будівельні магазини пропонують придбати два різновиди кедра: канадський кедр і сибірський (це загальна назва кедра, вирощеного на території Російської Федерації). Канадський варіант коштує дорожче. Ціна пояснюється доставкою та додатковими накладними витратами. Сибірський кедр буде коштувати дешевше. Щоб не заплутати різновиди, потрібно знати, що канадська версія має темний колір.

Інші породи дерев

Вже розглянуті популярні породи дерева для оздоблення парної та приміщень лазні. Це неповний перелік варіантів. Цікавим матеріалом є африканський Абаш. Він експортується з Африки. Має підвищену міцність, не піддається деформації, усадці, гниття. Абаш здатний підлаштовуватися під температуру тіла людини. Це виключає опіки, травми та неприємні відчуття на шкірі. Дошка ідеально підходить для парилки. Мінус такого дерева. ціна. Це значно вище, ніж середня вартість кедру, липа, осика, вільхи.

Звичнішим матеріалом у наших широтах є вільха. Вона не схильна до сушіння, не тріскається і не нагрівається. Але згодом цей вид деревини темніє, втрачаючи свій гарний зовнішній вигляд.

Один із сучасних матеріалів – термодеревина. Вона отримується шляхом термічної обробки для пиломатеріалів високого тиску. Внаслідок агресивного впливу на деревину суперечки грибків та цвілі гинуть під час виробництва. Термодеревина не схильна до деформації та гниття. У процесі виробництва не використовуються хімічні речовини. Матеріал підійде для обробки будь-яких лазневих приміщень.

співробітництво

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати тільки якісні та сучасні будівельні матеріали, створені за останніми технологіями на кращому обладнанні. Ми несемо відповідальність за якість продукції, яка відповідає стандартам Sanpine. На всі товари є сертифікати та декларації відповідності. При оформленні замовлення копії цих документів додаються до відвантажувальних накладних. Доставка товару здійснюється в короткий термін у будь-яке місце, вказане клієнтом.

Наша компанія працює понад 13 років на ринку будівельних матеріалів. Щодня до нас за покупками звертаються сотні клієнтів, багато з яких давно стали нашими постійними партнерами.

Тераса дошка ДПК від постачальника безпосередньо, без посередників та дилерів.

Величезний вибір фактур та кольорів у каталозі продукції. Ви швидко знайдете потрібний товар серед усього різноманіття.

Оперативна доставка навіть великого замовлення.

Менеджери компанії нададуть відповідь на будь-які питання, що стосуються придбання та доставки товару, нададуть грамотну консультацію за телефонами, номери яких можна знайти на сторінці нашого інтернет магазину.

Ви можете придбати терасну дошку Steindorf з гарною знижкою. Замовте актуальний прайс лист, і ми надішлемо його на вашу електронну пошту. Ви зможете самі порахувати свою знижку.

У нашому інтернет магазині ви можете купити терасну дошку Steindorf зі складу зі швидкою доставкою зі знижкою при покупці товару оптом.

Чим покрити бетонну підлогу в лазні під терасною дошкою

Вважається, що найнадійніша ванна підлога є залізобетоном. Його явні переваги – це міцність і те, що він не горючий, та й встановлювати його дешево. Але все-таки є цементна підлога один дуже вагомий недолік. це те, що це дуже дискомфорт. Чим би не намагалися накрити таку підлогу, найчастіше митися на ній слизько, і все-таки холодно. Отже, чи можна використовувати терасну дошку у лазні?

Можливо, найбільш підходящий варіант підлоги у ванні. це дерево. Так, за ним непросто доглядати, іноді навіть доводиться заново перестилати. Але це найбільш комфортно і, отже, вартує зусиль.

Найзручнішим і водночас комфортним для укладання паркету в парній можна назвати декінг. Половиці укладаються поруч із зазорами, завдяки чому відбувається стік води під час миття.

Терасна дошка часто використовується на відкритих ділянках, але вона максимально сприйнятлива до перепадів температури та вологості, саме тому ідеально підійде для сауни. Виробники радять у цьому випадку для використання декопулювання деревини, дуба, ясен, бука або кедру. Також можна використовувати ДПК, де змішана деревна тирса і полімерна маса:

 • Поліетилен переважає, цей варіант вважається найбільшим бюджетом,
 • У складі пропілену, також варіант для економії,
 • переважає пластик, найдовговічніший варіант із ДПК.

Перед монтажем ДПК дошки слід покласти в лазні на пару діб з метою їх акліматизації. А щоб у перспективі вони не деформувалися, їх варто змастити воском. Не треба укладати декінг прямо на підлогу, між ним та підлогою обов’язково повинні бути лаги з бруса. Це забезпечить вентиляцію та водосток. Оптимальний зазор між дошками – 1 см.

Для установки в сауні обов’язково потрібно використовувати дошки з протиковзким «вельветовим» оздобленням. Це дошки, поверхня яких із дрібним рифленням – найідеальніший варіант, коли потрібно наступати на мокру підлогу босими ногами.

READ  Сарай з односторонньою дахом з власними руками

Терасна дошка у нашому інтернет-магазині TerraDream:

При монтажі необхідно встановити декінг на лаги. Особливість конструкції така, що збоку кожної дошки є канавки, за допомогою яких можна фіксувати елементи на лагах. Для цього також застосовують кронштейни. А завдяки кріпильній фурнітурі дошки будуть на однаковій відстані один від одного з ідентичними зазорами.

Якщо виникає бажання використовувати декінг для укладання в лазні з натуральної деревини, то варто добре подумати – яке саме дерево варто вибрати.

 • За статистикою, найчастіше в даному випадку використовується матеріал з модрини, та у цього дерева чимало переваг. Модрина по твердості така ж як дуб, містить смолу-антисептик, її покриття не схильне до розвитку грибка і гниття. Також смоли модрини добре впливають на організм – профілактика гіпертонії. Але є у дощок з такого дерева і явний недолік, у гарячій сауні така підлога сильно нагріватиметься.
 • Один із найкращих варіантів для лазні – це використання дерева липи – хороший антисептик, із приємним запахом. Там буде також ніякого гриба та гниття, і через низьку теплоємність Ліпи ніколи не буде тепло під ногами. Але підлогу з липи не буде занадто довговічним і навряд чи триває довго.
 • Дуб найважче дерево, такий підлогу триватиме якомога довше. Дуб можна назвати ідеальним матеріалом, тому це дуже дорого. Це, мабуть, його єдине і в той же час ваговий недолік.
 • Найчастіше в парилотах використовують осика. Недорогий і добре під час роботи. Від Осини, ви можете зробити не тільки підлогу, але й побудувати всю ванну.
 • CEDAR. а також дуб більш підходить для елітних паротів. Кедр м’який і пластиковий, будь ласка, запах. Його ефірні масла мають цілющі властивості. І мінус він мав такий, як модрина. з підвищенням температури, підлоги нагрівається.
 • ДПК. підлоги з цього матеріалу краще покласти на підлогу лише, наприклад, у до-банкір. Тому що в самій ванні вони будуть розігріти занадто багато, і їм не буде можливо.

Поверх усіх переваг при укладанні терасних дощок у лазні варто відзначити, що при використанні вони надають екологічності та гігієнічності. Адже це так зручно, коли вода між дощками сама стікає у водосток. Також плюс декінгу в тому, що його дуже легко розбирати та демонтувати.

Терасна дошка у лазні: варіанти, фото, монтаж

Як покриття для підлоги в лазні, розташованій на території приватного котеджу або дачної ділянки, часто застосовується терасна дошка. До благоустрою власної лазні господарі ставляться відповідально. Не тільки зовнішній вигляд інтер’єру важливий для них, але і якість оздоблювального матеріалу.

Підлоги не повинні ковзати, розбухати з води та гниття. Ніхто не хоче регулярно відремонтувати та систематично.

У старих громадських лазнях підлогу робили з бетонної стяжки або покривали кахлем. На бетон не дуже приємно наступати, він холодить і не естетично виглядає. Плитка.

Нещодавно дошка тераса, що має ряд переваг, почав зберігатися на підлозі до бані:

 • Привабливий вигляд матеріалу, на якому видно шаблони натурального дерева. Продаж асортименту, з різноманітними малюнками та відтінками.
 • Протиковзкий шар ламелі виглядає як дрібний і більший вельвет. Для лазні дуже важливо, що поверхня декінгу не ковзає, навіть коли покрита водою, що дозволяє уникати травм і падінь. Є сорт із гладким покриттям. Замовник може зробити вибір на власний смак та можливості.
 • Є порожні дошки та повномасштабні, з різним краєм сили.
 • Відсоток вмісту деревного борошна та полімеру буває різним, від цього залежить ціна. Полімерна поверхня не містить гострих сколів і скал. Ходити такою підлогою приємно, безпечно, він не холодить.
 • Полімери, що входять до складу (полівінілхлорид, пропілен, поліетилен) гарантують водовідштовхувальні властивості матеріалу, опір гниття, набухання, захищають від нападу гризунів та комах.
 • Деталі з цієї сировини міцні, зносостійкі, не тріщинами покриваються, не деформуються, не спучуються від води. За необхідності можлива заміна окремої ламелі.
 • Від раптового загоряння такі підлоги захищені просоченням антипіренами.
 • Матеріал витримує великі перепади температур, призначений для експлуатації у закритих приміщеннях та на вулиці.
 • Легка установка, завдяки системі Groove Spike, різноманітність кольорів дозволяє виконувати підлоги самостійно, до вашого смаку.

До мінусів терасної дошки для лазні відносять ціну. Навіть у бюджетних варіантах це досить дорогий матеріал.

Невелике розширення при високій температурі та вологості слід враховувати під час монтажу.

Терасна дошка в лазню на підлогу: особливості монтажу

Настилати підлоги у своїй лазні необхідно, враховуючи деякі особливості монтажу:

 • Закуплену партію слід витримати близько 72 години у місці майбутньої експлуатації.
 • Поки обробний матеріал проходить акліматизацію, вирівнюють підлогу, обробляють гідроізолюючими складами, організують надійне відведення води, влаштувавши слив та нахил майданчика.
 • Кількість ламелей та кріпильних кліпс, гвинтів розраховують заздалегідь, з деяким запасом. Для кріплення використовують клямери та саморізи, стандартні інструменти для роботи по дереву.
 • Укладають лаги на рівних відстанях 40-50 см. Отвори під саморізи свердлять заздалегідь.
 • Ламелі настилають на лаги, починаючи від дверей, рухаючись послідовно. Перша дошка впирається у стартову скобу. Між стіною та сусідніми деталями треба робити зазор, для теплового розширення.
 • Кінці дощок у полях суглобів повинні йти до ламелу, щоб зберегти цілісність сайту.

Важливий! При виготовленні ДПК до складу додають антисептик, фарбу та вологозахисні розчини. Але для посилення водовідштовхування, після закінчення монтажу рекомендується покрити підлогу ще одним вологозахисним шаром і повторювати процедуру раз на рік.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS