Стіні

Чи можна покласти стіни без штукатурки

Table of Contents

Як поставити стіни під склеюючи шпалери та живопис.

Без шпаклів стін не буде коштувати, оскільки ця операція малювання необхідна для усунення невеликих дефектів на поверхні бетону або штукатурки, і це дозволяє для того, щоб збільшити остаточну якість фінішу. Сьогодні ми скажемо, як покласти стіни під склеюючи свої шпалери та живопис, нагадуючи, який потрібний інструмент для цього, як вибрати матеріал і як правильно застосувати його.

Чи можна покласти бетонну стіну без штукатурки?

Іноді власник будинку пощастило, і це стає справді гладкі бетонні стіни з дотриманням площини вертикально і горизонтально. У цьому випадку ви можете обійтися без плавання стін, але, щоб обмежити їх до шпаклівки. Це приховує незначні порушення та тріщини. Покладання в цьому випадку буде товще, ніж при застосуванні штукатуркою, до 3 мм для більшої частини поверхні, до 5 мм на місцевих областях.

ВАЖЛИВО: Перед нанесенням шпаклівка на стіну її поверхня повинна бути підготовлена: пил і охолодження.

Як покласти стіни з газованого бетонного кроку за кроком інструкції

Не штукатурка, і полегшити нові стіни, або стіни, які не мали штукатурного шару. Наведена вище інструкція для такого випадку:

 • Підготовка основи полягає в тому, щоб видалити надлишок розчину кладки або клею з швів. Всі виступаючі нерівномірності блоків згладжуються шпателем і наждачним папером. Якщо стіна не є новою і мала будь-які покриття. вони видаляються. Підтягніть старі нігті та кріплення карнизів, полиць, картин. Поверхня, приготована таким чином, двічі. Другий шар грунту застосовується після сушіння першого. Важливо, щоб грунт хороший для просочення газобетону.

Порада: Primer Виберіть сумісний з Putty. Доцільно застосовувати грунтовку та покласти один виробник і суворо дотримуватися прикріплених інструкцій.

 • Підготовка інструментів та матеріалів. Набір інструментів для виконання шпаклівків включає в себе:
 • Електрод з змішувальним соплом для розміщення покриттів;
 • Шліфування стрічки з стрічками;
 • Набір металевих шматочок шириною від 20 до 200 мм;
 • посуд для розведення лопатків;
 • Щітки та ролики для грунту;
 • страви для грунту;
 • наждачний папір з середнім і дрібним зерном;
 • респіратор;
 • захисні окуляри.

Матеріали потребують землі та належного складу. Застосувати їх, щоб скаржитися на додані інструкції.

 • Застосування початкового приміщення. Початок роботи з початковим шпаклівкою, визначити місця, в яких потрібно буде застосувати його у двох трьох шарах. З ними і запустіть процес. Другий шар застосовується після сушіння першого. Товщина шпаклівка в одному проході не більше 5 мм. Під шпалерами можна застосувати до 3 шарів, під фарбуванням. не більше 2. Один раз виводиться обсягом композиції, який, безумовно, буде працювати, перш ніж він затвердіє. Це зручно працювати одночасно з двома шматочками, вимикаючи надлишок шпаклівку, що залишається на робочому плівку, на другому, що дає формування, необхідну для роботи. З підвищеною ретельності підйом кутів. Двері та віконні отвори оформлені від нульових металевих куточків. Їх застосування полегшує отримання якісного результату. Для перекриття тріщин використовуйте пластичну сітку тонкої каблуки. Початковий шар лопати після сушіння обробляють наждачним папером, а двічі просочують грунтором.
 • Застосування оздоблювального приміщення. Фінішна шпаклівка застосовується тією ж технологією, що і починаючи. 1-3 мм шпаклівка застосовується за один прохід. Зняття з невеликим зерном. Після сушіння поверхня просочується грунтом. Доцільно застосовувати два шари. Другий. після сушіння першого.

Будь ласка, зверніть увагу: проведення висушених шпалер, використовуйте респіратор, захисні окуляри та рукавички.

Вирівнювання стін у панельному будинку

Купуючи житло в новому будинку, не вільно людям починають думати, чи потрібно витратити вирівнювання стін у панельному будинку. Загалом, якщо ви хочете отримати обробку високого рівня, це не уникається.

У нових будинках, особливо бюджет з обробкою, використовуються найдешевші матеріали, якість якої бажає найкращого, тому краще купити житловий простір без прикраси.

Таким чином, ви можете зберегти та вибрати матеріал, екологічно чистий і, можливо, дешевше. Якщо поверхня стіни нахилена, вона не повинна вирівняти, але вона не підходить для шпалер.

Заява

Дуже часто в новобудовах використовуються матеріали пінових блоків, шлакових блоків і цегли, рідше з монолітних панелей. Якщо фініш не передбачено, то це необхідно, якщо це необхідно, якщо воно не виконано, то вирівнювання вплине:

 • Видалення поверхневих недоліків, у стіні буде повністю розмазана шви, тріщини, депресії та опуклі.
 • Вирівнювання площини, при якому стіна буде абсолютно гладкою і гладкою, готова до обробки.
 • Захист від зовнішніх факторів, стін поглинають всю вологість, в результаті поступово знищується, їх сильні характеристики зменшуються.
 • Без обробки якість шпалери, що скручується, буде низьким, всі недоліки стіни будуть передані до рельєфу Інтернету.

Майже половина всіх житлових будинків складається з монолітних панелей, на перший погляд, площина стін, з яких гладка.

Але, як показує практика, ідеальне вирівнювання стін не тільки потрібно, щоб отримати ремонтну якість першого класу, але також необхідна для:

 • Підвищуйте теплоізоляційні властивості. Шви між панелями в будинку з моноліту з часом сидять і починають їздити. В холодний час, втрати тепла збільшується кілька разів.
 • Посилення захисту вологи та звукоізоляції, тим більше шарів на стіні, тим менше шум відбудеться з вулиці.
 • Зменшення ймовірності грибка та форми на поверхні.
 • Створити цілісний міцний шар стіни стіни, при якому виключено можливість появи деформацій, тріщин та розлов.
 • Можливість покривати поверхню стіни будь-яким декоративним дизайном (шпалери, фарба, панель і т.D.)
READ  Як повісити дзеркало на стіні без кадру

Відкладіть перший шар бетонного оздоблювального шпаклівка. Knauf Multi-Finish. Квартира в панельному будинку.

Якщо ви вирішите самостійно вирівняти стіни з штукатуркою в панельних будинках, ви повинні крок за кроком дотримуватися основних правил та процедур виконання робіт.

Взагалі, весь процес є трудомістким, точним, але з цим завданням практично будь-яка людина може впоратися. Слід також зрозуміти, що це буде більш доцільним для видалення колишнього шару штукатурки.

Підготовка поверхні

Початкова завдання полягає в тому, щоб видалити старий шар шпалер або фарби, штукатурку або блаженство. Для грубого очищення, блок наждачного паперу Великий зернистий.

Процес видалення повинен виконуватися циркулярними рухами, доки всі додаткові шари повністю стираються. Після остаточного видалення всієї стіни потрібно очистити пил і бруд. Далі стінки грунтуються, для цього грунтовий розчин для змочувального ролика виливається у широкий контейнер або таз.

можна, покласти, стіни, штукатурка

Процес грубості є обов’язковим, для кращого проникнення та характеристик зв’язку, рекомендується застосовувати у двох шарах. Якщо ви втратите цей момент або витрачати його погано, то в майбутньому це призведе до загін шару штукатурки з моноліту. Як наслідок, додаткові фінансові витрати.

Вибравши грунт, виробники рекомендують купувати концентровані розчини з підвищеними характеристиками зв’язування, які значно дешевше готових розчинів. Необхідно їх розмножуватися відповідно до інструкцій у відповідних пропорціях, інакше неможливо досягти бажаної якості.

Вибираючи штукатурку

Перед початком роботи важливо обчислити кількість необхідної суміші при розрахунку витрати 1 кВ. М. Стіни 16 кг готового розчину з товщиною шару 2 см.

Буде застосований тонше, тим менше у відповідних пропорціях та витратах. Як правило, ця інформація вказана на упаковці.

При закупорюванні стін панельних будинків, більш доцільно придбати спеціальні суміші з пластифікаторами.

Ця програма дозволить досягти максимального накладання готового розчину на стінці через вхід у свій склад кварцового піску. Поверхня буде максимально сильна, то ймовірність пошкодження штукатурного шару.

 • Plotpers різних ширинів краще металеві.
 • Відро для розчинного розчину та зберігання надлишкової шпаклівки. Потужність краще використовувати об’єм 15-20 літрів.
 • Свердла з сопла-змішувачем.
 • Роликові та тонкі щітки для шліфування стін.
 • Емернове папери неглибоке зерно, при готуванні стін до склеювання або фарбування.
 • Правило, рівень і чищення ганчірки.

Вирівнювання стін

Це необхідно штукатурка стін, якщо після сушіння шару грунту видно глибокі тріщини? Звичайно, ні, вони важливі для заповнення, краще використовувати цементний розчин, під час заповнення невеликих проміжків та нерівностей, щоб використовувати шпаклівку.

Після того, як всі порушення стінки усунені, необхідно повторно грунтувати її поверхню. Далі продовжуйте вирівнювати. Перш за все, встановлення маяків на стінах суворо за рівнем. З кроком між вертикальними осями не більше 1 метра. Почніть свою установку з кутів стін.

Прокручувати з вузьким шпателем

Потім розтягніть кронштейн між контрольними маяками у двох паралельних площинах на відстані 20 см від підлоги та стелі. Далі, залишкові маяки на мотузці встановлюються і перевіряються рівнем. Після сушіння маяків ви можете приступити до вирівнювання.

Для кращого прилягання шару штукатурки необхідно співати тонкий розчин з вузьким шпателем на поверхні панельної стінки між маяками приблизно 1 кВ. М. Потім злегка згладжували масу з широким шпателем, так що розчин міцно закріплений на поверхні стінки.

Далі, використовуючи трапецієподібне правило, ми згладжує масу спрею з прогресивними рухами ліворуч, направляючи правило. Надлишок штукатурки видаляється з вузьким правилом шпателя у відро. Подібний метод, вирівнювання інших стін. Докладніше про вирівнювання

Для полегшення вирівнювання кутів використовується контраглона, установка якої повинна бути строго вертикальна.

При роботі з правилом неможливо змінити кут нахилу пристрою. Інакше він почне підробити, а площина стіни буде поглиблена. На невеликих порушеннях і подряпинах не слід сплачувати, вони можуть бути усунені за допомогою фінішу. При роботі з штукатурними пластмасами, готовий розчин важливий для використання до часу його початку фактичного затвердіння. Якщо маса починає дотримуватися, то його слід викинути.

Коли штукатурка ванної, слід розуміти, що це не підвищений рівень вологості. Тому подібна штукатурка підходить для вирівнювання поверхні, як для решти стін у кімнаті. Ідеальний варіант для обробки ванної кімнати. це застосування латексної фарби або плитки штукатурки.

Давайте повернемося до питання: “Мені потрібно штукатурка стін у панельному будинку?»Як з’ясувалося, їх вирівнювання залишається важливим, відповідним матеріалом для внутрішнього оформлення вуличних стін. Однак, коли готові розділи всередині приміщення, дозволяється мінімізувати нанесений шар штукатурки з широким шпателем до 1-2 мм без монтажу маяків.

Загальна інформація про Putty

Одне з найчастіших питань побудови та обробки питань у тих, хто планує виконувати ремонт самостійно. Що таке шпаклівка і що вона відрізняється від гіпсу?

Коротшетка, це більш “тонкий інструмент” (“косметичні засоби”), щоб приготувати поверхні для подальшого оформлення. живопису або відбілювання шпалери, штукатурка в основному використовується для захисту основ поверхонь та виправлення великих нерівностей та дефектів (хоча Декоративна штукатурка, але вона не призначена для створення ідеальної гладкої поверхні). Завдяки відмінностям у основних завданнях, шпаклівку відрізняється від штукатурки. це менш міцний (до речі, пам’ятайте. неможливо застосувати штукатурку на верхній частині шпаклівка, правило, правила “повинна завжди бути сильнішою” в Будівництво завжди буде актуальним), він більше пластику, він включає в себе менші фракції. Наповнювачі, а також додаткові компоненти часто додають, наприклад, акрил, для створення водонепроникного шару шпаклівки.

До речі, правильно розмовляючи і “шпаклівка” і “шпателі”, слово походить від німецького “шпателя” (лезо). Тому виробники та будівельні магазини ви можете зустріти обидва варіанти для написання.

А тепер більше про шпаклівку. Що таке шпаклівка, який шпаклівку подати заявку на внутрішню та зовнішню роботу, яку шпаклівку подати заявку на ванні кімнати. відповіді на ці та інші питання ви дізнаєтеся нижче.

Типи шпаклівки залежно від компонентів

Найчастіше використовуються три типи шпаклівка. цемент, гіпс і на основі полімерного сполучного. Всі вони мають різні характеристики і відрізняються ціною. Розуміючи їхні відмінності та знаючи, які поверхні вам потрібно посилити, ви не зможете зберегти, але також забезпечувати довговічність та якість декоративного покриття стін та стелі.

Гіпсовий шпаклівка характеризується більш високою пластичністю, меншою часткою наповнювачів, білого кольору (іноді з відтінком рожевого) кольору. Добре потрапляє на більшість підстав, але має меншу міцність, наприклад, у порівнянні з цементним шпаклівкою, і не витримує високої вологості, не кажучи вже про пряму дію води. Тому він використовується тільки для оформлення стін та стелі у приміщеннях з нормальною вологістю.

READ  Що закрити тріщину у зовнішній стіні

Цемент шпаклівки більш довговічний. Витримує високу вологість і можуть бути застосовані як у приміщеннях з високою вологістю, так і для обробки поверхонь за межами приміщення, таких як фасади та основи.

Полімерна шпаклівка має високу вологість, придатну для майже всіх типів основ, починаючи від бетонних поверхонь і закінчуючи листи гіпсокартону. Через полімерний зв’язуючий матеріал може дати більш гладкий і міцний шар, а висока пластичність та життєздатність. Полімерна шпаклівка, така як “bundex blik”, ми рекомендуємо використовувати для тих, хто вирішив самостійно зробити ремонт. ви будете уникнути помилок при виборі суміші та роботи буде легко за рахунок високої пластичності, а також відсутність навичок та повільної роботи не дасть безодні залучених до вирішення bundex blik в Тара. 24 години!

Типи шпаклівки залежно від місця призначення

Початок (вирівнювання) шпаклівка, іноді вони також називають покладання першого шару, призначені для вирівнювання найбільших дефектів та нерівностей, які залишалися після штукатурних стін та стелі (іноді підлоги). Т.До. Потік таких сумішей є відносно великим, а потім для зменшення витрат, він виготовляється з використанням великих фракцій наповнювачів, з меншою кількістю додаткових компонентів. Найбільш частими помилками у виборі шпаклів виникають саме на стадії відбору вихідного матеріалу, який безпосередньо контактує поверхню поверхні, а під час неправильного вибору шпаклівки не може забезпечити достатній рівень адгезії з основою, а також Додатковим завданням завжди може вирішити цю проблему. Початкова протризнавка може бути нанесена з шаром 3-50 мм.

Завершіть шпаклівку (шпаклівка другого шару) призначені для надання поверхонь максимальної гладкості, частіше для подальшого фарбування або відбілювання шпалер або інших видів декоративних покриттів, які потребують абсолютно гладкої поверхні. Готова протризнавка наноситься з шаром 0,2-3 мм.

Ви часто можете знайти універсальну шпаклівку, яку можна використовувати як для початкового вирівнювання поверхонь, так і для створення гладкого шару.

Також можна знайти спеціалізований шпаклівка. для відносно рідкісних застосувань, наприклад, шпаклівки для обробки печей печей та камінів (висока термостійкість), шпаклівка для басейнів та поверхонь з прямим контактом з водою (зазвичай під плитою). Спеціалізований шпаклів у їх складі мають велику кількість додаткових добавок, які покращують деякі специфічні характеристики матеріалу, тому не використовують їх як універсальні.

Основні принципи шпаклівка

Оскільки призначення шпаклів. оздоблювальна та гладкість поверхні, то вони застосовують його до інструментів з плоскою поверхнею та невеликими кількостями, вирівнюючи суміш кожного разу до кінця. Як правило, використовуються шматочки одного чи іншого розміру та форми, залежно від особливостей обробки поверхні.

Ще раз поверніться до різниці штукатурки та рідко. перша, як правило, кидається Колевма (семінар), з зусиллям, щоб гіпс робить всі невеликі нерівності, тріщини та пори поверхні, шар штукатурки може досягти 50 і більше мм, а потім вирівняйте правило. Штатка наноситься з невеликим шаром (іноді в декількох шарах) з шпателем, розташованим під кутом 45-60 градусів до поверхні, а після кінцевої сушіння верхнього шару є місцеві нерівності (приплив, краплі) є видалено, використовуючи наждачний папір.

Особливості застосування приміщень

Підготуватися до Shtclovation, необхідно правильно підготувати поверхню:. Очистити з крихких частинок, в т.C. Забруднення (шїк безперервності фарби, плями масла, цементного “молока” і т.Р.), пил;. Гладкі поверхневі секції слід отримувати додаткову шорсткість (створювати невеликі виїмки, канавки);. Захистіть поверхню відповідного праймера, і якщо поверхня пориста, то необхідно примітивно в двох шарах;. Перед нанесенням поверхні шпаклівка необхідно зволожувати поверхню (так, щоб основа не “тягнуть” вологість з шпаклівка, інакше вона буде дуже швидко, і вона стане важкою. шпаклівкою буде “конкурувати”) ;. При застосуванні великих шарів стартової шпаклівки рекомендується використовувати армуючу сірчану сітку, з меншими шарами, серп слід використовувати для суглобів панелей, підкріплення зовнішніх та внутрішніх кутів, дверей та віконних отворів;. При застосуванні великих шарів стартової шпаклівки слід використовувати маяки

При підготовці рішення необхідно суворо дотримуватися вимог виробника сухим шляхом відновлення співвідношенням суміші та води, а також порядок додавання компонентів. у цьому випадку шпакл буде мати всі зазначені властивості і це буде легко працювати з ним. Готова суміш повинна бути без грудки і не повинна бути занадто рідкою і зливу з шпатуля.

При застосуванні до шпаклівки в декілька шарів кожен наступний шар повинен застосовуватися лише після повного сушіння попереднього шару (при застосуванні штукатурки, метод “мокрий мокрий” іноді використовується для шпаклівки, цей метод виключається. це ще одна різниця між штукатуркою і шпаклівка).

Тонкошаровий штукатурка на газовий блок або штукатурка для маяків? Вирішив один раз і назавжди

Нанесіть шпаклівку частіше з шпателем (хоча вирівнювання, початковий шар великої товщини можна застосовувати в деяких областях у деяких областях), що робить рухи в одному напрямку та зберігаючи кут між поверхнею та шпателем.

Після сушіння, шпаклівка перевіряє площину поверхні за правилом і, при необхідності, застосовують друге, а наступні шари при високих краплях по всій поверхні або локально.

Після висихання фінішного шару шпаклівка поверхня “бугро” та припливу вирівняна з використанням наждачного паперу.

Важливий! Загальний рівень шпаклівки не повинен перевищувати максимально допустимий, інакше може виникнути виникнення тріщин, що особливо важливо при застосуванні типів шпаклівки. При виборі готових сумішей для початкового шару зверніть увагу на ці характеристики. Ми рекомендуємо Bundex Layer Cement Putty “Bundex Temo Gypsum Putty, який завдяки їх рецепту, збільшив стійкість до тріщини навіть при створенні максимального шару до 5 мм.

Переваги та недоліки шпаклівки без штукатурки

Переваги методу, в яких шпаклівка стін з газованого бетону виконуються без штукатурки, очевидно:

 • заощадження на матеріали;
 • Швидкі закінчення оздоблювальних робіт;
 • збільшити парову проникність стін;
 • Немає скорочення корисного обсягу приміщення.

Крім того, приміщення газоблоку без штукатурки дозволяє не залучати оренду обладнання для обробки робіт. Штукатурні станції. Великий вибір шпаклівки дає можливість вибрати той, який буде найлегшим подати заявку, заснований на досвіді та кваліфікації майстра, а також фінансових можливостей власника газоблочного будинку.

READ  Чи можна закріпити плитку на просторому стіні

Однак метод відстані газоблоку без попередніх шокуючих має свої недоліки:

 • Якщо масонські шви були втрати не добре, то через деякий час сітка з блоків і швів підходить на стіну;
 • При наявності нерівностей з диференціалами, більше 3 мм потрібно застосувати кілька шарів шпаклівки;
 • Перед застосуванням деяких видів обробної стінки стіна потребує шліфування абразивів.

Зверніть увагу, що якщо номінальна частина прокладки без штукатурки цілком можливо, то остаточне покриття поверхні без вирівнювання неможлива. Майже всі оздоблювальні матеріали мають погану адгезію з штукатурними композиціями, тому необхідна відстань від газоблоку.

Як розрахувати споживання матеріалу необхідних стін з власними руками?

Перед початком ремонту потрібно зробити оцінку. Це дозволить вам заздалегідь розрахувати споживання матеріалів та фінансів. Якщо ви хочете поставити стіни своїми руками, то заощадження важливі для вас.

Сухі суміші є більш вигідними для використання для шпаклівки, оскільки з мішки двадцяти кілограмів отримують 30 літрів суміші хороших вождів. Для розрахунку потрібно знати розмір кімнати. Виробники шпаклівських сумішей заявляють, що 1 кВ.М. приблизно 1 кг шпаклівки (тільки на 1 шарі).

Ступінь споживання shtlock для стін

З огляду на особливості стін та розміру номерів, ви можете визначити, скільки шарів шпаклівка потрібно накладати. Перш ніж почати покласти руки, не забудьте очистити стіни від пилу, білих та інших забруднюючих речовин. Враховуйте особливості технології та необхідний тип шпаклівка під різними типами покриття.

можна, покласти, стіни, штукатурка

Ніж штукатурка відрізняється від шпаклівки?

Яка різниця між шпаклівкою і штукатуркою? Що може складатися кожен з цих оздоблювальних матеріалів? Які вони використовуються і як застосовувати? Давайте спробуємо зрозуміти це.

Почнемо, ми дамо це визначення цих матеріалів.

Штукатурка це будівельна суміш, призначена для вирівнювання поверхні стіни. Він використовується для виправлення значних порушень. Шар, який можна застосувати до штукатурки для одного прийом, може бути декілька сантиметрів.

Putclone. це пастоподібне, пластична маса, призначена для вирівнювання поверхні стіни. Його можна покласти на шар не більше ніж за кілька міліметрів.

Отже, яка є ключовою різницею шпаклівка з гіпсу? Великі гранули, що містяться в штукатурці, не дозволяють його застосовувати тонким шаром. Тому воно не підходить для вирівнювання малих нерівностей, наповнюючи тріщини та невеликі хозель. Такі завдання вирішуються шпаклівкою.

Що це означає з практичної сторони?

Хто би щось сказав, але шпаклівка та штукатурка є двома абсолютно різних матеріалів. Для визначення істотної різниці між цими рішеннями потрібно детально з’ясувати, що вони складаються.

Штукатурка? Це питання попросять майже кожен, коли починаються оздоблювальні роботи стін, стелі.

можна, покласти, стіни, штукатурка

Як правило, вам потрібно пам’ятати найважливіше правило, яке зробить це назавжди, щоб уникнути помилок. Якщо ви хочете застосувати шар, який буде більше 8-10 мм, то виключно штукатурка.

Він застосовується до основного матеріалу поверхні стіни або стелі (цегла, бетон). Тільки так ви можете вирівняти значні області, які мають великі нерівності, дефекти. Шпаклівка, незначні недоліки, які залишаються після використання гіпсу. Таким чином, проблема. шпаклівка або штукатурка, дозволена. По-перше, штукатурка, а потім шпаклівка.

Відмінності техніки застосування

Різниця між штукатуркою та шпаклівкою також лежить у їх застосуванні на стінах. Тільки дотримання правильної техніки дозволяє створювати бажаний результат.

Товщина одного шару штукатурки не повинна перевищувати 1 см. Максимальна штукатурка товщиною 5 сантиметрів. З більшим розміром нерівностей, фальшова або підвісна стеля на ящику.

Штукатурка товщиною до 3 см можна застосовувати без підкріплення. Більше 3 сантиметрів обов’язково відкидається сталь або скло.

Перед тим, як Штчев, поверхня земля. Putty гарантує найгірше порівняно з штукатуркою з базою.

Перед тим, як живопис або шпалери наклейки знову, потрібен праймер. Це посилить поверхню, зменшить її пористість (яка матиме позитивний вплив на споживання фарби) і покращити адгезію з остаточним покриттям.

І ми можемо сказати, що штукатурка та шпаклі вирішують одне загальне завдання, яке вони служать для створення абсолютно гладких і гладких поверхонь. Гіпс грає роль основи, займає великі нерівності. Путчал пов’язує початок, що ведуть поверхню до ідеалу.

Різновиди та характеристики композицій

Технологія виготовлення цих сумішей схожі. Різниця в наповнювачах: у штукатурці більша, у шпаклі. менші.

Штукатурка або приміщення? Відповідь може вас здивувати!

Логби роблять наступні композиції:

 • Полімер (на основі латексу та акрилу з мінеральними наповнювачами).
 • Масло (на основі оліфів та інших наповнювачів).
 • Цемент (у центрі портландцементу, пластифікаторів та пісок невеликих фракцій).
 • Клей (клей становить близько 10%).
 • Гіпс (пластифікатори та штукатурка).

Обсяг змінюється залежно від складу. Наприклад, гіпсовий шпаклівка використовується тільки в інтер’єрі. Масло та клейові розчини не так часто використовуються в будівництві.

 • Гіпс. Підходить для внутрішньої роботи. Містять речовини з високою пластичністю. Здатний поглинати і давати вологу.
 • Цементно-пісок. Містять додаткові полімерні добавки для збільшення пластичності готового розчину та адгезії. У саморобних сумішах, клей, наприклад, PVA застосовується як пластифікатор.
 • Цементно-вапно. Частіше використовується для застосування розчину з механізованим способом. Для збільшення міцності, як наповнювач, використовуйте пісок різної зерності.

Виберіть штукатурку залежно від матеріалу, з якого виготовляються стіни або стеля. Цементна композиція підходить для стін цегли або бетону, а вапна краще приймати для силікатних поверхонь.

Виробники виділяють декоративну штукатурку. Це остаточний шар замість фарби або шпалер у дизайні приміщень. Склад відбувається:

До декоративної штукатурки додаються гранітні або мармурові крихти, пластівці, бавовна, дерева або синтетичні волокна, кульки, слюди або кварцові фрагменти.

А також є гіпс на основі глини, але вони нечасто використовувались у будівництві через експлуатаційні характеристики.

Часто суміш для оздоблювальних робіт здійснюється незалежно. Для збільшення тепла або звукоізоляційних властивостей, тирси, пенополістиролу піни або пінопласту.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS