Підлога

Чи можна покласти лінолеум на дерев’яній підлозі

Table of Contents

Як лежати лінолеум на дерев’яній підлозі: процедура

можна, покласти, лінолеум, дерева

Лінолеум є одним з найбільш доступних підлоги. Багатство забарвлення та видів дозволяє вибрати улюблений стильний матеріал у спальнях, коридорах, кухнях. Його вологість та зносостійкі властивості оцінюються, тому воно часто є у комерційних приміщеннях, які покриті лінолеумом. Чому варто вибрати цей конкретний матеріал, і як правильно його поставити?

Як лежати лінолеум на дерев’яній підлозі

Якщо лінолеум вибирається як покриття підлоги, то перша поверхня дерев’яної підлоги спочатку необхідно підготуватися під лінолеум.

Підготовка поверхні підлоги

Лінолеум-м’який матеріал, тому він повторить всі поверхневі порушення, до яких він укладається. Найкращий варіант у цьому випадку вирівнювання підлоги Фанера. Якщо підлогу старий, перш за все, вам потрібно переглянути всі підлоги для цілісності та гниття. Зіпсовані дошки замінюються новими. Якщо дошки лежать з диференцією, відносно один одного, вони повинні бути вирівняні, забив клини з дна, між дошкою та відставанням. Також приємно перевірити відставання, на якому лежить підлога. Якщо відставання знаходяться в поганому стані, то вам доведеться змінити весь підлогу.

Для вирівнювання підлоги, фанера з берези. З фанерою товщиною 12-15 см, він складається в один шар. Ви можете застосувати 6-8 см товщиною 6-8 см, але потім він уклав у двох шарах з переважним. Необхідно враховувати, що фанера є однією стороною в одному напрямку, і немає жодного до іншого, тому при закладі другого шару необхідно враховувати, що вигинається сторона падає на недбалість. Фанера фіксується за допомогою самонарізаних гвинтів, які скручуються на відстані 35 см у кроках 35 см. Капелюхи самовідповідності повинні тонути так, щоб вони не приклеєні до цього, у місцях гвинтів гвинтів, фанера конденсується з звичайним свердлом діаметром 8-10 мм.

Самонарізані гвинти використовуються довгими довжиною 51-55 мм, оскільки короткі самонарізані гвинти погано залишаться в організмі.

Поглиблення та порушення підлоги перед кладкою фанери можна побачити спеціальною мастикою, яка не тріскає. У цьому випадку фанера потрапляє на свіжу мастику, прилипаючи до неї. Цементні суміші та плитка клей для цих цілей не можуть бути застосовані.

Всі суглоби та шви фанери, а також поглиблення місць самопоглиблення повинні загострити. Для цього, застосовується шпаклівка або мастика. Після сушіння, треба піскувати суглоби з шліфуванням.

Готова поверхня підлоги повинна бути ретельно підходить або говорити, потім покрита звичайним праймером.

Лінолеум підлоги

Лінолеум поширюється в приміщенні, де вона буде лежати, а листя протягом декількох днів, так що всі хвилі та передачі стосуються. Якщо кімната закрита кількома скибочками лінолеуму, необхідно поєднувати малювання перед обробкою. Лінолеум жарти повинні бути щільно притискатися один до одного.

Обрізання по краях кімнати виникає канцелярно-нож. Лінолеум щільно притискається до стіни і скорочує підлогу до стіни. У результаті повинно бути розрив приблизно 1 см між лінолеумом і стіною.

Наступний етап роботи зварювальних швів лінолеуму. Для цього, клеї з ПВХ або звичайний клей “MOMEW”. Шва лінолеуму відкидається, аджегние на кінці шва з обох сторін. Потім шви щільно притискаються один до одного і занурюють фарбування скотч. Клей розчиняє кінці, внаслідок чого ми отримуємо запечений лінолеум. Через день скотч можна видалити.

При необхідності, клей лінолеум до основи підлоги, після всіх всіх вищезгаданих робіт, лінолеум поворот до середини кімнати з більш зручної стінки. Випущена частина підлоги від стінки до лінолеуму покрита клеєм або мастикою з кистю або роликом. Потім лінолеум обертається назад і згладжується. Те ж саме робиться з іншого боку кімнати.

Остаточна робота

У місцях розташування лінолеуму він повинен бути приклеєний до основи підлоги, якщо крок знижується, закрийте кінці з металевим декоративним кутом.

Периметр кімнати закритий плінтусом. Найкраще рішення: пластмасовий тональний тональний лінолеум.

Тонкощі використання матеріалу у ванній кімнаті

Підлоги з дощок у ванній кімнаті постійно піддається деформаціям. Це впливає на зміни температури та вологості. Це вимагає ретельного вибору оздоблювального покриття. Жодна компанія не випускає особливий тип лінолеуму, який призначений для монтажу у ванних кімнатах на базі дерева.

Тому такий матеріал не може бути обраний, виходячи лише з появи. Для ванної кімнати є декілька правил вибору окремих покриттів:

 • Це повинно бути водонепроникним, що захищатиме дерев’яну основу.
 • Краще вибрати покриття без пористого субстрату, здатного затримувати вологу.
 • Щоб захистити орендарів будинку від травми, вибирайте не ковзаний лінолеум.
 • Краще придбати матеріал, який має антибактеріальні компоненти у своєму складі. Це дозволить усунути ризик розведення бактерій.
READ  Чи можна клеїти шпалери на стельову плитку

На додаток до специфічних властивостей лінолеуму, для ванної кімнати необхідно знати особливості такого покриття:

 • База при такому покритті повинна бути теплою для усунення ризику конденсату при відмінностях температури.
 • Поверхня підлоги ванної кімнати попередньо вирівняна, усунення суглобів. Таким чином, ви можете уникнути деформацій покриття покриття після покладання.
 • Укладання здійснюється на водонепроникну композицію клею. Полотно з’єднується з використанням високотемпературного пайки.
 • Кромки вирізати на стінах ванної кімнати, а суглоби обробляються герметиком. У цьому випадку вода не зможе проникнути на покриття.

При створенні остаточного закінчення регулювання лінолеуму до стіни використовуйте спеціальні плінтуси, що мають м’які краю. Це дозволяє додатково закріпити суглоби стін і лінолеуму.

Більшість технологічних способів є використання брусних плінтусів. Такі елементи знаходяться в їх складі 2-3 частини, які виконують певні функції. Вони встановлюються під кутом, щоб забезпечити гладкий вигин покриття. При використанні таких плінтус не тільки полегшує роботу над установкою лінолеуму, але також забезпечується висока герметичність периметру. Спостерігаючи за такими тонкощами використання наявного матеріалу у ванній кімнаті, ви можете створювати надійні та привабливі підлоги.

Підготовка фундаменту

Перед плаванням лінолеуму на старих дерев’яних підлогах необхідно зняти стару фарбу з них, і всі суглоби між дошками порівнюються з шліфувальними машинами, так що порушення та відмінності не більше 1 мм.

Якщо ви не зможете вирівняти дошку, то фанера (OSB плита, ДВП, ДСП) з товщиною 5-8 мм закладені під лінолеумом, що призводить до однорідної гладкої поверхні. Підлога прикріплена до основи, використовуючи самонарізані гвинти, довжиною 35-40 міліметрів. Ви можете зробити це самостійно, без багато зусиль (за допомогою викрутки).

На кухні та ванній кімнаті краще покласти та захищати вологостійку файн або панель OSB (OSB). Вирівнювання відбувається за рахунок великої площі листів.

Субстрат

Для додаткової компенсації за нерівномірний секс, він буде правильно залишити до спеціального субстрату. Він також служить звуковим і термічним ізолятором, а також відповідальний у випадках, коли сам лінолеум не має ізоляційного шару. Підкладка під лінолеумом. це три типи:

 • Джут. складається з натуральних рослинних волокон, стійких до горіння, не гниє і не формує, це чудово для дерев’яних підлог;
 • Корк. виробляється з подрібнених частинок кору дерева без використання синтетичних речовин, має високі індикатори ізоляції та виступає як нагрівач;
 • Білизна. абсолютно натуральний добре провітрюваний матеріал, оброблений антипіренними, що запобігає гниттям і захист від комах.

В ідеалі, вилка складається на підлогу, але це відносно дорого. У випадку обмеженого бюджету ви можете поставити спеціальні спінені плівки ПВХ, ціна на них досить низька. Після виготовлення підлоги ви можете почати покласти лінолеум.

Якщо є проблеми з високою вологістю у дерев’яному будинку (цвіль, гниття), або покриття закріплюється у ванній кімнаті, краще зробити гідроізоляцію заздалегідь або процес і просочити поверхню антисептичними композиціями.

Як струнати лінолеум на ДВП. Лінолеум наклейка і догляд

Отже, покриття підлоги повністю налаштована, вона залишається лише для того, щоб виправити його на грубу підлогу.

Є два способи фіксації аркушів: з клейкою мастикою та двосторонньою скотчем.

Перший шлях набагато більш надійний і вимагає його обов’язкового застосування для приміщень, площею більше 25 м 2.

Виправити покриття підлоги з шотландцем ви можете бути в невеликих кімнатах.

Щоб краще зрозуміти, як згорнути лінолеум на ДВП з власними руками, необхідно докладно розглянути особливість кожного способу склеювання.

Як самостійно покласти лінолеум

Кріплення скотч

Склеювання лінолеуму до основи скотч передбачає лише фіксацію суглобів. Сам лист залишається вільно лежить на поверхні підлоги. Для цього, край одного шматка лінолеуму відкидається в сторону, а вздовж краю іншої частини олівця окреслює кордон. На ДВП це буде легко зробити.

Далі, конверджують край другої шматки та мескітної риболовлі прилипає двосторонній скотч. Тепер залишається видалення захисної оболонки з поверхні стрічки і прилипати до нього чергування країв двох шматків лінолеуму.

Ніякого покриття підлоги не вимагається. Листи ідеально підходять з плінтусами, і вони можуть бути перенесені тільки з недбало рухомими меблями. Але якщо ви розраховуєте на це, то навіть аркуш клеєний мастик можна витягнути ноги важкого кабінету або дивану.

Друк мастика

Як би там не було, твердий листовий лист вважається найбільш надійним способом укладання. Навіть для невеликої площі підлоги, покритими твердим листом, краще використовувати метод клею.

Це дасть 100% гарантію, що з часом покриття підлоги не змінить свою форму шляхом утворення бульбашок та різних розтягнутих ділянок.

Сьогодні будівельні магазини пропонують величезний вибір мастик та клейових композицій для лінолеуму. Всі вони різні і вимагають правильного вибору.

Нехтування цього вплине на якість листа до поверхні ДВП. Наприклад, лінолеум відбувається на підігрітій основі і без нього. Отже, мастика повинна відповідати цьому підлозі.

На очищеному пилу та грунтованій основі, прокатний лист перетворюється на рулон. Це робиться з обох сторін про середину аркуша. Переміщення з рулону до стіни, основа змащується адгезійною композицією.

Кожен виробник на упаковці вказує на рекомендований клей товщиною. Нанесіть це більш зручним для шпателя з зубчастою краєм. З висоти зубів, то товщина нанесеного шару залежить, тому експериментально можна вибрати оптимально зручний інструмент.

Шляхом змащуваної основи, повільно кидаючи одну сторону рулону. Коли вони рухаються, лінолеум прокатують ролик у напрямку від центру до стіни. Потрібно видалити повітря.

READ  Вам потрібно покласти стіни після штукатурки

В іншому випадку покриття буде бульбашками. Прокручуючи одну сторону рулону, так само, приклеєну другу половину. У фіналі залишатися встановлений плінтус.

З’єднання з’єднувань з клеєм методом укладання лінолеуму

Якщо в простому методі прокладання суглобів з’єднуються з двосторонньою стрічкою, то метод клею вимагає використання зварювання. Є два типи зварювальних суглобів, гарячого та холодного способу. Вибір типу зварювання залежить від складності шва та характеристик лінолеуму.

Для повного погляду ми розглядаємо як суглоби суглобів:

 • Гаряче зварювання є найбільш надійним способом кріплення швів, і застосовується лише через день після склеювання лінолеуму. Це незамінні для зовнішнього покриття, що піддаються впливу великих механічних навантажень. Це вимагатиме спеціального обладнання, що складається з компресора та пальника. Спеціальні стрижні різних профілів використовуються як матеріал видалення. Під впливом високих температур, стрижень поширюється, заповнюючи прогалини суглобів.
 • Витрати з холодного зварювання без спеціального обладнання, яке зручно для домашнього використання. Іншими словами, це просто клей. Вона має іншу консистенцію, яка вказує на позначення листа на упаковці. Клей з маркуванням і дуже рідина. Він використовується для клеювання суглобів нещодавно покладених листів. Маркування C позначає товсту консистенцію клею. Вони прив’язали краї старого лінолеуму, за виходами, великі прогалини утворилися з часом.

На цьому лінолеуму закладено. Він залишається правильно для того, щоб він піклуватися про підлогу, щоб світло якомога довше.

Лінолеум-кладка технології в дерев’яному будинку

Основним правилом використання лінолеуму в дерев’яному будинку є використання твердого рулону, ширина якої вибирається з урахуванням аналогічного параметра кімнати або іншої кімнати. Це зменшує або зменшує до нуля кількість можливих суглобів матеріалу, що виступає найслабшим місцем розгляду зовнішнього покриття.

Лінолеум на підлозі дерев’яного будинку розміщений на одній з трьох технологій:

 • Без клею. Цей метод використовується для приміщень з невеликою площею. Матеріал фіксується плінтусами, які встановлюються навколо периметру кімнати.
 • За допомогою двостороннього скотч. Він прикріплений навколо периметру кімнати. Фактично, скотч замінює плінтус від описаного вище способу.
 • На клею. Стандартна технологія, яка використовується в приміщеннях будь-якої області. Для забезпечення надійного кріплення необхідно використовувати високоякісні клейові композиції, призначені для подібного типу роботи. У той же час слід уважно стежити за інструкціями щодо використання.

У випадку, якщо площа кімнати вимагає покладання двох смуг лінолеуму, місце переходу акуратно хворіє з скотчем. Навіть більш надійний варіант зв’язку передбачає використання холодного зварювання. Важливо відзначити, що при закладі типу підлогового покриття, що розглядається в дерев’яному будинку, субстрат досить рідко. Це пояснюється її неефективність на основі деревини або різного пиломатеріалів.

Як залишатися лінолеумом на дерев’яній підлозі: укладання субстрату

Після вирівнювання поверхні та очищення від сміття, процес монтажу субстрату складається з таких кроків:

Як покласти лінолеум на дерев’яній підлозі, щоб забити плінтус і укладання субстрату

 • Укладання ізоляційного шару. Як і у випадку з бетонною підлогою, перш ніж покласти лінолеум на дерев’яну підлогу, бажано покласти звичайну поліетиленову плівку. Це захиститиме дерево від вологості та створити необхідну ізоляцію.
 • Підлоги підкладки. Прокат матеріалу з смужками з смужками без клейового гнізда, потім вони з’єднані герметиком або спеціальним скотчем.

Перш ніж згорнути підкладку на дерев’яну підлогу, всі фоти, тріщини та порушення повинні бути загострені

Після цього ви можете почати лінолеум на дерев’яній підлозі. Якщо фанера використовується як субстрат, процес більш трудомісткий, він передбачає наступну послідовність роботи:

 • Поверхневий грунт. Перед тим, як покласти лінолеум на дерев’яну підлогу, поверхня очищається від старої фарби та нанесіть на нього праймер;
 • Встановлення фанерів здійснюється після повної сушіння грунту. Phaneur Stele з деяким переміщенням. Відстань від листа до стіни повинна бути не менше 5 мм;
 • Кріплення фанери. Для кріплення до дерев’яної основи найкраще використовувати самовідданість, які легко використовувати і здатні забезпечити надійну фіксацію;

Перед закладанням субстрату необхідно покласти ізоляційний шар для захисту від вологи

 • усунення недоліків. На краях аркушів фанери використовують літак, сказання видаляються, а депресії в прядильних місцях самонарізаних гвинтів збентежені шпаклівкою.

Корисна порада! Якщо передбачається, щоб використовувати клей на дерев’яній підлозі для лінолеуму, то ви повинні видалити старі шари фарби та лакування покриття.

Як поставити лінолеум на дерев’яну підлогу

Як правильно орендувати лінолеум на дерев’яній підлозі, у мережі є багато порад та рекомендацій. Узагальнюючи їх, можна зробити висновок, що пряма укладання самого лінолеуму є простим процесом, який передує більше живописної підготовчої роботи. Сам матеріал легко красти. Для того, щоб лінолеум прийняти необхідну форму, ви повинні дати йому лежати пару днів у розгорнутому стані. Час залежить від гнучкості матеріалу, до якої впливає питома вага 1 м² лінолеуму. Важче, як правило, збирає природні види покриття.

Закінчити підлоги з великою прохідністю краще використовувати комерційний лінолеум

Як закінчення підлоги в приміщеннях з великою корупцією, рекомендується використовувати комерційний лінолеум. Характеристика ГОСТ такого зовнішнього покриття вказують на високу ступінь міцності та довговічності, вищого ламінату. Якість підлоги підтверджується особливим сертифікатом якості виробника.

Необхідний лінолеум субстрат? Яку ізоляцію можна зберігати на підлозі під лінолеумом з часткою?

READ  Чи можна заливати теплу підлогу бетоном

Більш гнучкі види матеріалу виправляються досить просто. Достатньо ретельно вирівняти покриття, а потім змащувати краю з особливим клеєм. Остаточна фіксація забезпечить встановлення плінтусів. Якщо є небезпека в діях і страх, щоб зіпсувати дорогий матеріал, то робота рекомендується довіряти фахівцям.

Таким чином, субстрат для лінолеуму завжди необхідний для використання, але іноді без нього легко зробити. Як додатковий матеріал, він сприяє високоякісному потоку. Головне, щоб визначити набір функцій, необхідних з підкладки, і вибрати правильну опцію. Зробити матеріал досить простий. У результаті це дасть додаткові теплоізоляційні властивості до основного покриття. На бетонній підлозі захистять від холоду, а на дерев’яному. від пошкодження та скріншоту підлоги.

Підготовка до монтажу

Перед укладанням лінолеуму на дерев’яну підлогу ви повинні підготувати основу для цього процесу. ПВХ-підлоги є еластичним, і за короткий час, візьміть форму полегшення підлоги, тому рекомендується забезпечити тверду та гладку поверхню. Якщо це не передбачено, лінолеум буде виявлений і тріщини, що призведе до незапланованих витрат.

Перед початком встановлення, ретельна перевірка дерев’яного покриття рекомендується визначити загальні проблеми. Необхідно визначити скрипу з дощок, виявлення тріщин у покритті, а також перевірте прогалини між дошками. Серйозна проблема може бути гнилі частини, покриті цвіль. Кожен з виявлених ознак бездоганної підлоги повинен бути усунений. Частинки хлоплень покриття повинні бути закріплені та видалені порушення з шліфувальним верстатом. Прогалини між ремінцями можуть бути сконнуті з вузькими рейками і повторно очищати поверхню підлоги, а тріщини та інші пошкодження струсують спеціальний агент. Біг і постраждалий від формувальних дощок повинен бути змінений на новий, щоб уникнути поширення гриба. Після перевірки та усунення несправностей виберіть, як поставити лінолеум на дерев’яну підлогу.

Методи покладання.

Є кілька варіантів укладання лінолеуму на дерев‘яній підлозі:

Установка без склеювання.

Найпростіший і найшвидший спосіб укладання лінолеуму, але не надійний. Таке укладання здійснюється лише в невеликих приміщеннях. До монтажу лінолеум ретельно розлито, а потім фіксується плінтусами. Відсутність методу укладання без склеювання. Поява нерівностей та швидкого зносу ПВХ-Настілова.

Двосторонні кріпильні стрічки встановлюються навколо периметру кімнати, а потім утворюють сітку по всій підлозі. Розмір сегментів такої решітки має бути 50 см. Склеювання лінолеуму виконується поступово, а потім добре згладжується. Цей метод збільшує термін служби підлоги та захищає від зносу. Перевага цієї укладання є простота демонтажу, покриття лінолеуму легко омолодити, якщо це необхідно.

Клей.

Лінолеум повинен бути готовий до укладання, що дозволяє покриттю літати в приміщенні при кімнатній температурі.

Як покласти лінолеум на дерев’яній підлозі в порядку:

 • Лінолеум складається навпіл і покладіть на одну сторону кімнати
 • Застосувати клей до вільного розділу дерев’яної підлоги
 • Покладіть верхню частину покриття на клей
 • Вирівняйте склеєний лінолеум з роликом
 • Видаліть надлишок клею з підлоги через губку
 • Друк другої половини лінолеуму
 • Встановіть плінтус після сушіння підлоги протягом дня

Завдяки цьому методу довговічність та надійність покриття збільшиться. Видатні покриття ПВХ на клею рекомендується у великих приміщеннях. Укладання лінолеуму на дерев’яній підлозі за допомогою клею довгого процесу, але це вважається найбільш правильним і не має недоліків. Однак установка покриття слід доручити тим, хто має великий досвід. Це дозволить вам отримати ідеальний результат.

Якщо у вас є питання про те, як поставити лінолеум на дерев’яну підлогу, ви можете попросити менеджера веб-сайту. Замовлення та кладка займе трохи часу для цього достатнього використання онлайн-форми. Купуйте лінолеум в Україні і зможе в нашому інтернет-магазині.

Може бути поставлений лінолеум?

При підготовці поверхні, багато хто зіткнувся з питанням про те, чи можна опустити лінолеум на лінолеумі. Це індивідуальне питання.

Ви можете залишити старе покриття:

У тих місцях, де старий матеріал винищений або розтріскування, його можна вирізати. Ці місця, щоб розмазати мастику, щоб при укладенню нового матеріалу немає нерівностей та переходів. Потім покладіть новий лінолеум. Якщо воно розміщується хвилями, і протягом дня вони не випрямилися, то старе покриття краще видалити.

Майте на увазі, що якщо старе покриття було товстим, то новий лінолеум краще вибирати тонкий і безсумнівно, і навпаки. В іншому випадку сліди від важких меблів будуть занадто помітними. Крім того, якщо ризик розриву або подряпин покриття, зменшити його життя.

Новий матеріал на старий краще закріпіть за допомогою двосторонніх Skotha, коли лінолеум вже дозвіл і прийняв свою природну форму.

Неможливо лежати лінолеум на лінолеуму:

 • Якщо старе покриття встановлено на нерівну поверхню;
 • Якщо підлоги Creak;
 • Якщо підлоги під старим лінолеумом довгий час не оновлюються і прийшли до поганого;
 • Якщо матеріали однакові в структурі (з тією ж основою і товщиною).

Іноді більш доцільно видалити старий матеріал для оцінки стану підлоги. З іншого боку, старий лінолеум може стати гарною ізоляцією та звукоізоляцією. Вирішити, чи залишити його чи ні. чисто індивідуальний бізнес.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS