Підлога

Чи можна покласти ламінат на дерев’яну підлогу

Table of Contents

Як поставити ламінат на дерев’яну підлогу

Ламінат поширюється в нашій країні порівняно нещодавно: у магазинах він з’явився лише в середині 90-х років минулого століття. Але тепер багато хто вже вдалося оцінити свої позитивні якості, красу, зручність і зносостійкість. Це покриття відрізняється практичністю та легкістю укладання на вершину будь-яких поверхонь: лінолеум, бетонну базу, паркет, але багато хто цікавиться, чи можна покласти ламінат на підлозі дерева. Так, це можливо, і до речі, легко.

Укладання ламінату на дерев’яній підлозі

Ламінат встановлюється з дотриманням розриву, для цього варто запас необхідної кількості годин. Встановлення клинів здійснюється по всьому периметру, і вони повинні мати товщину протягом 8 10 мм. Забезпечуючи прогалини обов’язково як у тих місцях, де є технологічні отвори (труби та дверні полотна та т.D.).

Укладання ламінату на дерев’яних підлогах от А до Я.

 

Якщо ми говоримо про розташування ламінату, то він повинен бути закладений під кутом 90º до джерела легкого потоку (до вікна). Це дозволить вам приховати суглоби.

Установка починається з того, що вони оснащують перший рядок. Встановлення другого ряду виконується з штук, що залишилися від попереднього рядка (якщо вони не перевищують 20 см). При складанні рядків виконується переміщення, і кожен наступний рядок приєднується до попереднього. Коли збірка підлоги завершена, можна видалити кругові клини. Ну, після цього ви можете встановити і плінтус.

Як зробити підлогу в майбутньому не скрип

Нове покриття може скрипати, якщо дерев’яні підлоги були утворені всередині. Перед тим, як покласти ламінат, свердлити підлогу і через шприц, заповніть рідкий цемент. Нанесіть штукатурку або мастику зверху.

Підлогу в кінцевому підсумку почнеться скрипати, якщо підлогу погано прикріплена до фонду Baloch. Закріпити їх самолюбством. Якщо є прогалини між дошками, обробляються краю з графітовим порошком або тальком і вводять сумішшю тирду та клею плуги.

Ламінат робить аутсайдерів через занадто товсту підкладку або пил і частинки бруду, що залишилися після укладання фанери. Його обов’язково вакуумні після установки.

Щоб виключити екрани, залиште прогалини навколо периметру кімнати. В іншому випадку вам доведеться розбирати ламінат або зробити виїмки у стіні.

Щоб усунути скріншот, обробляти суглоби між панелями змащення WD. Протріть підлогу щонайменше 10 хвилин, щоб інструмент проникнути в ламінат.

Підготовка дерев’яної підлоги під ламінат: субстрат вирішує не все

Деякі виробники субстрату під ламінатом є гаряче переконані, що достатньо покласти свою продукцію на дерев’яну підлогу, і він буде працювати без відновлення шорсткого. Дерев’яна база не гірше бетону, але недооцінка його можливих дефектів буде коштувати дорого:

 • Доступні недоліки. тріщини, чіпси та т. D призводять до деформації ламінату;
 • Нерівномірна поверхня старих дощок збільшить навантаження на систему блокування.

Ось чому це настільки важливо, перш ніж поставити ламінат на старому дерев’яному підлозі, перевірте рівень геометрії поверхні, усунути порушення та інші дефекти.

 • Розрядні дошки закріплені самолюбивами, а у випадку відставання використовують якоря.
 • Під ділянками розростання підлоги під відставанням потрібно покласти клини.
 • Тріщини, чіпси та тріщини повинні бути закриті шпаклівкою.

Ламінат

Укладання ламінату на стару дерев’яну основу постійно викликає багато питань. Деякі стверджують, що це небажано, інші не бачать жодних проблем. Як вирішити цю проблему?

Якщо вибір на користь панелі паркет вже зроблений, то буде корисно вивчити деякі нюанси та правила розташування ламінату на дерев’яній підлозі.

Ламінат на дерев’яному підлозі: функції для укладання

Ламінат Доступна альтернатива дорожньому паркету. Це покриття застосовується в житлових та комерційних приміщеннях. Ламінат досить легко встановити, але в той же час вимагає якості основи підлоги.

Власники старих будинків та квартир, в яких підлога виготовлена ​​з дерева, часто стикаються з питанням: чи можна покласти ламінат на дерев’яній підлозі? Експерти запевняють, що така технологія досить допустима, якщо основна вимога дотримується високоякісної підготовки дерев’яної основи.

Щоб зрозуміти особливості укладання панелей, необхідно з’ясувати специфіку дерев’яної основи та визначити можливі причини цілісності ламінату.

 • Дерево не вистачає стабільного матеріалу. Це характерно для занурення, пошкодження та т.D. Ці процеси призводять до утворення слотів між дошками. Якщо ламінат лежав на вершині вивантаженого дерев’яного підлоги, навантаження на паркетні замки значно збільшиться. Замок сполука. це слабкий підлогу на відкритому повітрі.
 • Дерев’яна підлога з часом втрачає свої характеристики. Тому дуже важливо, перш ніж закласти ламінат, щоб провести довідник підлоги та виявити слабкі сторони самого підлоги та підземних споруд (підтримуючі бари, лаг). При визначенні будь-яких проблем необхідно провести ремонтні роботи.

Від укладання ламінату доведеться відмовитися від не нагрітих приміщень, а в кімнатах з високою вологістю ванних кімнат, кухні. Під дією вологи, дошки можуть деформувати і втратити початковий вигляд.

Ламінат на дерев’яній підлозі: вибір матеріалу

Довговічність роботи покриття підлоги багато в чому залежить від правильності вибору ламінату. Існує певна класифікація панелей, основний параметр вибору параметрів.

 • Клас 31 для укладання будинків, квартир та комерційних приміщень з невеликим хрестом;
 • Клас 32 підходить для оформлення приміщення з середньою інтенсивністю кухні, коридорів;
 • Клас 33 Ламінат призначений для громадських будівель з високою прохідністю;
 • Клас 34 Сфера застосування великих торгових центрів, аеропортів, клінік, шкіл та інших кімнат, де багато людей постійно накопичуються.
можна, покласти, дерева, підлогу

Це залежить від типу ламінату. Покриття класу 31 є найбільш доступним за ціною. Ламінат класу 34 дуже міцний, зносостійкий і здатний витримувати необхідні механічні навантаження. Єдиним недоліком є ​​висока вартість.

READ  Чи можна покласти плитку на дерев'яній підлозі

Додаткові характеристики впливають цінова політика підлоги:

 • Товщина товщини HDF (основа ламінату), тим більше цього розміру, більш дорого покриття;
 • товщина захисного шару;
 • Наявність тиснення, чемпінек, додаткова обробка та т.D.;
 • Країна виробник європейських виробників оцінюють свої товари дорожче, китайські та вітчизняні;
 • Бренд ламінат популярних брендів, добре доведено на будівельному ринку, буде коштувати більше, ніж панелі невідомих компаній.

Діагностика старого паркету

База підлоги перед кладкою ламінату слід ретельно перевіряти. Рекомендується перевірити здоров’я як зовнішнього покриття, так і внутрішньої рами. Зазвичай демонтаж підлоги не потребує достатньо візуального огляду.

Про задовільний стан підлоги та можливість закладання ламінату, що підтверджується рядом факторів:

 • Під час ходьби підлоги не згинаються. Багатомасштабельні зміни на рівні підлоги під важкими об’єктами меблів, наприклад, під виснаженим кабінетом.
 • Дерев’яне покриття не має депресії, виступів і сука.
 • Горизонтальний підлогу. це максимально допустима крапля базової площини у висоті 2 мм для кожних 2 метрів.
 • Немає тріщин між підлокітниками. Недійсний наявність місць, що постраждали від гниття.
 • При ходьбі, дерев’яна підлога не скрипала.

Якщо перераховані вимоги будуть зроблені, то ви можете перейти до наступного етапу розміщення субстрату. В іншому випадку вам доведеться відремонтувати фундамент.

Важливий! Щоб виявити набряклий підлогу або переконатися в звичайному стані дерева, вам потрібно позбутися старого шару фарби. Поява покриття повинно бути майже одним кольором по всій площині підлоги.

Ремонт дерев’яної бази

Ліквідація Squeaks. Потрібно ходити по підлозі і розкрити місце, де основа сильно скрип під ногами. Якщо починається деяка підлога, дошки додатково закріплені нігтями або самолюбством до Lagas. У випадку, якщо події не прийняли належного результату, може знадобитися капітальний ремонт затвердіння себе. Під внутрішнім тілом підлоги, цеглин встановлюються або бари; вони надійно виправляють дерев’яну основу, запобігаючи його.

Важливий! Якщо після зміцнення чергового поверху планується вирівняти його електроур або велосипед, то необхідно використовувати нігті для фіксації відставання. Шапки цвяхи перед велосипедом слід роздувати в дереві.

Перешкоди можуть скоритися через тертя один на одного. Щоб виключити це явище, іноді достатньо тріщин, щоб плавати з тальком або графітом, а видимі очищення загострюють.

Пошкоджені / звільнені дошки підлягають заміни. Щоб ідентифікувати їх, поверхня підлоги закривається молотком. Звуки від натискання на здорову деревину мають більш гучний звук, і виступає найменуванні.

Навіть якщо дошки були лише частково гнили і на перший погляд виглядають безпечно і довговічні, вони все-таки потрібно замінити, інакше гниль буде йти до здорових елементів підлоги.

Запобігти появі та поширення прес-форми / грибки зможуть закінчити антисептичне дерево та забезпечити основу підлоги з гарним гідроізоляцією.

Важливий! Якщо підлоги виявляються (невеликі канавки), поверхня повинна бути оброблена біозахисним складом. Наявність канавок припускає, що підлоги вражає скарби.

Вітрильний полюс. Пошкоджена область відрізняється на кілька половини. Під відставанням керуються кількома допоміжними клинами. Якщо переважна більшість дерев’яних відстань знаходяться в незадовільному стані, вам доведеться розібрати підлогу та встановити нові деталі системи.

можна, покласти, дерева, підлогу

Вирівнювання підлоги під ламінат

Розглянемо три способи вирівнювання дерев’яного підлоги:

 • Метод на велосипеді поверхні є оптимальним, якщо нерівності не є значними;
 • укладання листових матеріалів;
 • Розташування вологого краватку.

Для велосипедного циклу підлоги будуть потрібні наступні інструменти:

Перед обробкою підлоги ви повинні поглибити нігті. Після проходження циклічної машини, щоб перевірити рівень рівня покриття. Якщо на підлозі виявляються чіпсети та тріщини, вони повинні бути усунені за допомогою деревини. Коли розчин повністю сухий, необхідно повторно прикріпити підлогу.

Як покласти ламінат на дерев’яну підлогу

 

Підлога цикловання дуже пильний і шумний процес. Після його завершення, чіпси та пилу обов’язково повинні бути видалені пилососом, перш ніж закласти ламінат.

Чи можна покласти ламінат на старій дерев’яній підлозі в Хрущові?

 

Ви можете якісно підготувати фундамент для ламінату за допомогою ДСП, ОСБ, ГВЛ, Фанера та інших листових матеріалів. Для цих цілей, фанерні листи з товщиною 12-15 мм добре підходять, 5050 см або 75-75 см розмірів. Доцільно використовувати вологостійкий матеріал.

Деякі нюанси, пов’язані з фанерою:

 • Покриття розпадається у переміщення, зміщення крокового підлоги листа. Завдяки цій технології навантаження на підлогу поширюється рівномірно.
 • Фанев, що сидить на клею і прикріплюється до дерев’яної основи самолюбними. Клей наноситься з зубчастою шпателем для всієї площі листа, самонарізані гвинти розподіляються по краях фанери.
 • Між пластинами фанери, а також між стіною та фанерою з покриттям слід залишатись технологічними проміжками (10 мм). Ця відстань необхідна для розширення температури фанери.

Покладені листи фанери, слід лікувати шліфувальним машином, а після завершення, покритого маслом.

Інший спосіб вирівнювання дерев’яного підлоги вологих стяжок. Гладке бетонне покриття ідеального варіанту для встановлення ламінату. Щоб реалізувати його, вам доведеться зміцнити конструкцію балок і відставання. Потрібно, щоб основа безпечно витримувати тяжкість конкретного розчину.

Процес досить трудомісткий, але результат дозволить використовувати покриття ламінату протягом тривалого часу без ремонту. Це пояснюється практичністю та нерухомістю бетону.

Вибір субстрату для ламінату на старій дерев’яній підлозі

Перед тим, як покласти ламінат на дерев’яну підлогу, треба базуватися на підкладці. Цей шар виконує ряд важливих завдань:

 • усуває незначну нерівномірність підлоги;
 • збільшує теплоізоляцію;
 • служить додатковою захистом вологи;
 • Запобігає контакту проекту підлоги з ламінатними плитами, попереджувальним тертям і швидким зносом підлогового покриття.

Будівельний ринок пропонує три основні типи підкладки під пакувальником.

READ  Як зробити підлогу в гаражі з бетону

Полінеетиленовий субстрат є найпопулярнішим варіантом, оскільки він має оптимальне співвідношення ціни. Матеріал містить шар алюмінієвої фольги або металізованої плівки. Основні характеристики: теплоізоляція, вологостійкість та біологічна речовина. Недоліки Sedding та вплив УФ-променів.

Вибираючи поліетиленовий субстрат, щоб звернути увагу на щільність матеріалу, ніж це вище, тим краще і більш якісне. Під апартаментами ламінат підходить товщиною 2 мм. Під ламінованими панелями товщиною 9 мм необхідно вибрати товщину поліетилену не менше 3 мм.

Хороші функції роботи показують двошаровий полістирольний субстрат. Захисний матеріал складається з алюмінієвої фольги та полістирольного шару. Підкладка не вражає грибками, цвіль, без вологи не боїться і відносно недорогих. Мінуси Матеріал: полістирол притискається під важким навантаженням і погано пом’якшується при укладі.

Порада. Екструдований полістирол має мінімальні показники вологи. Укладання такої субстрату під ламінат дозволяє робити без вологостійкого шару. Коли полістирол поміщений вздовж стін, вентиляційне оформлення близько 10 мм листя.

Корковий субстрат виготовлений з екструдованих крихт дубової кори. Такий матеріал може бути повністю природним або поєднаним з бітумом або гумою.

Основними перевагами субстрату включають:

 • Жорсткість матеріального субстрату не для завантаження;
 • Заявка безпеки;
 • хороші теплові та звукоізоляційні якості;
 • Краще, ніж залишкове покриття, маскує нерівності грубого підлоги;
 • біоструб;
 • Необмежена служба.

Головний мінус пробкового матеріалу страх від вологи. Тому такий субстрат не підходить для монтажу теплого підлоги та для розташування кухонь, ванних кімнат та кімнат з високою вологістю.

Порада. Високоякісний пробковий субстрат не світить. Для укладання ламінату на дерев’яній підлозі, пробка підходить для товщини 2 мм.

Табурет ламінат на дерев’яній підлозі: Монтажна технологія

Встановлення ламінату на дерев’яну підлогу здійснюється кількома способами:

Замок Підключення Натисніть найпоширеніший спосіб встановлення ламінату. Панелі роблять легко прикріплюючи шип у канавці під кутом 30-40. Панель ламінату падає на сусідню ламелу і фіксується в замку. Шов майже непомітний. Монтажні роботи повинні бути запущені з кутом протилежних дверей.

Замок кріплення рідко використовується, оскільки такий ламінат потребує гладкої основи. Замок укладений, керуючи пазом однієї ламелі до іншого молотка. Завдяки такої фіксації для розбирання покриття для ремонту буде складно.

Найдорожчий метод клею. Цей метод нагадує паркетну кладку за використанням шип-канавок і пов’язкою. На кінцях панелей клей, після чого дошки надійно фіксуються один з одним. Клей для кріплення використовується там, де підлога піддається високим навантаженням. Публічні приміщення з високою поглибленням. Для домашнього використання цей метод рідко використовується через високу трудову складність процесу.

Укладання ламінату відрізняється не тільки методом кріплення, але і розташуванням панельного паркету:

 • Класична кладка є найпоширенішою і економічною. Відходи з цією установкою складають близько 5%. Дерев’яний ламінат з вікна у напрямку світла. Обтирні панелі з довгим 30-40 см використовуються в кінці рядка.
 • Діагональна кладка ідентична класичному розташуванню, але панелі підняті під кутом 45. Така кладка виглядає дуже красиво і візуально розширює кімнату. Мінус діагональний метод збільшення відходів обробки матеріалу до 15%.
 • Цегляна робота кожна наступна кількість панелей зміщується до попередньої половини. Цегляний метод забезпечує максимальну міцність покриття. Відсутність макетів високого рекреації ламінату (15-20%).
 • Різдвяне дерево, що лежить світлодіод під кутом 90 за принципом паркету. Для цього методу потрібно використовувати смуги з спеціальними ланцюгами.

Як поставити ламінат на дерев’яну підлогу: покрокові інструкції

Перш за все, необхідно визначити спосіб закладання ламінату та виконати розрахунок необхідного матеріалу. Процедура розрахунку кількості ламінату у розташуванні традиційного методу Lamellae:

 • Обчислити загальну площу кімнат, помножте ширину приміщення за її довжиною.
 • Отримане значення збільшується на 10%. Цей кліренс компенсує стандартне споживання для різання.
 • Підлоги підкладки. Захисний матеріал рухається вздовж головного покриття. Суглоби між полотном, щоб плакати для будівництва скотч.
 • Ламінат починається з лівого кута кімнати навпроти дверей. З панелей, укладених у перші рядок замків. Встановлюючи установку, слід пам’ятати, що між покриттям та стіною слід відмовитися від компенсації лінійних розширень. Пластикові шпильки або дерев’яні стійки виставлені, щоб тримати цю відстань.
 • Перша панель знаходиться під кутом, а стійки вставляються вздовж стін. У закріплених канавках, друга дошка під кутом 30 встановлена ​​і закріплена злегка натисканням.
 • Для обрізання ламінату краще використовувати карбідні ріжучі колеса. Якщо потрібно обрізати останні ламелі, але її довжина після цього буде менше 30 см, то необхідно скоротити першу панель. В результаті різання довжини першого та останнього ламелі повинна бути більше 35-40 см.
 • Укладання другого ряду починається з обрізаної панелі з попереднього рядка, якщо вона не коротша, ніж 30 см. Після повного складання ряду він має під сторони кріплення першого рядка, встановленого в канавці під кутом і оснащеним.
 • Описаний метод зібрав усі наступні рядки.
 • Щоб покласти остаточну серію, може знадобитися обрізати панелі в довжину. Вона виконується з урахуванням компенсаційного розриву.

Якщо в кімнаті є труби для підігріву / водопостачання, їм доведеться обійти:

 • Вимірюйте відстань стіни до труби і покладіть марку на ламелі, де буде розріза.
 • Вимірюють діаметр труби.
 • Вирізати ламінатним колом діаметром 15 мм більше труби.
 • Панель вирізана, проходячи через центр відсічного кола.
 • Покладіть шматок ламінату на підлогу і підключіть їх один до одного. Фрагменти ламінату, переважно на клею.
 • Навколо труби закріпіть спеціальні вилки.

Сервіс і догляд

До ламінату довгий час задоволений прекрасним виглядом, вам потрібно дотримуватися деяких правил обслуговування та підтримки підлоги:

можна, покласти, дерева, підлогу

Ліквідація крапель у висоту

Як правило, при закладання ламінату, це нерівномірно підлоги, які є головною проблемою. Можливо, немає ніяких квартир, в яких поверхня підлоги закладені.

Ламінат ламінат (дошки) зчеплення, по суті, є однією мережею (такі підлоги називаються плаваючими). Це саме те, що пояснюються найсуворіші вимоги, коли вони лежать. Тому що з найменшим відхиленням може деформувати весь дизайн.

Недружений ламінат

Допустимі відмінності у висоті поверхні, на якій буде закладено ламінат. не більше 2 мм для кожних 2 м. Більш того, у разі пошкодження його замків протягом гарантійного періоду виробник може відмовитися від заміни ламесе або повернути кошти через порушення технології укладання.

READ  Чим краще ізолювати підлогу в дерев'яному будинку

Допустимі відмінності у висоту

Ось чому після ремонту дерев’яних підлог і усунення їх пошкодження, поверхня повинна бути абсолютно вирівняна. З тяжкою підкладкою висоти встановлюються під лаги підтримки клинів. Остаточне вирівнювання поверхів виготовляється за допомогою прокладень з фанерної аркушів, ДВП або дерев’яних барів.

Фарба для підлоги

Вирівнювати поверхню

Якщо дошка має багато крапель, вона може бути вирівняна двома способами:

Перший метод використовується за відсутності або незначних дефектів на рівні поверхні. Перш за все, відставання фіксуються за допомогою довгих крейдових стрічок. Самонарізані гвинти у місці видалених нігтів або на новоствореному розмічці. Капелюхи нігті або самонарізані скорочення 2-3 мм в дошці. На поверхні фіксованих поверхів вони їздять, видаляючи шари фарби та можливі невеликі відмінності у висоту.

Очищення та вирівнювання статі з невеликими дефектами можуть бути зроблені електронікою

Після вирівнювання, підлога добре підмітає, просочується з оліфою та антисептиком, дайте хороші сухий. Прикладання, необхідно мати ламінат, щоб суглоби її панелей перпендикулярно до підлоги. Це зробить поверхню підлоги більш жорстким і усунути відхилення.

Якщо поверхня підлоги далека від ідеально гладка, то населяється фанерою:

 • З невеликим зміщенням і мінімальним (до 5 мм), краплі висоти можна зшити до половини дванадцяти міліметра фанери. У цьому випадку PHANEUR може бути прикріплений відразу до дощок. Щоб запобігти скріншотному шарі “Фанера. дошка. Лага” закріпіть довгі самоверні. Це шукає зв’язки всіх шарів підлоги. Під невеликими горбами і невдачами покласти шматки фанери або бари.
 • Якщо упередженість більше 1 см, підлога вирівнюється шляхом монтажу ящика або точки встановлення підтримує. Ящик встановлюється строго за рівнем і обробкою фанери.
 • Якщо дошки благали і скрипати, то до оббивки фанери необхідно перевірити стан лаг. З кількома точками відхилення, вам доведеться розібрати весь підлогу, і якщо це спостерігається в одному місці, то лише частина дощок вирізана або видалена. Можна відріщати електричний бізон.

Оббивка старої дерев’яної підлоги Фанера

Lobzik Canvas повинна зберігатися під кутом, а п’яна частина повинна звузити книгу. З таким демонтаж, після усунення проблеми, просвердлена дошка або частина підлоги можна легко покласти на місце. Через отриману дірку, перевірка відставання фіксується і вирівнює їх, засмічуючи дерев’яні клини. Іноді необхідно покласти додаткові відставання для усунення.

Фанур ріжуть і складається на підлогу. Аркуші описуються маркером і онімінням. Порядок прокладки листів фанери під ламінат не має значення. Для зручності краще почати цю роботу з довгого кута.

Для кріплення фанери беруть самовідданість з конусоподібною капелюшкою. Діра для самонарізаного гвинту пробурено на 2 етапи, забезпечуючи нахил, щоб вимкнути голову в фанерне матеріал.

При вирівнюванні підлоги, фанера повинна бути залишкова технологічні проміжки:

Слід розглядати! Вирівнюючи дерев’яну підлогу фанери, ви принаймні трохи збільшуєте свій рівень по відношенню до решти підлоги в квартирі, тому це може знадобитися замінити або перевершити двері.

Доцільність такого методу

Для оцінки доцільності використання ламінованого покриття для стилю на дерев’яній основі необхідно виконати повну діагностику останнього, оскільки дуже часто дерев’яні підлоги можуть впливати грибком або цвіль, ефект зовнішніх факторів може призвести до деформація поверхні, її відхилення та знімки. Тому увага повинна бути приділена наступним пунктом під час перевірки благополуччя, щоб переконатися, чи можна покласти ламінат на дерев’яній підлозі:

 • Таке. цей показник повинен приділяти особливу увагу, оскільки обертання поверхні або грибкового поразки дошки продовжуватиметься після встановлення ламелей. З часом ця проблема пошириться на ламінатне покриття;
 • Твердість. сила дерев’яної бази для ламінату, ще один важливий фактор, який не повинен бути позбавлений уваги. Це залежить від того, наскільки довге нове покриття без недоліків та деформації;
 • рівномірність. ви повинні піклуватися, і що поверхня попереднього покриття максимально гладко. Відхилення допускається 2 мм на 2 м. В іншому випадку ламінат Lamella почнеться скрипати, а підключення замку підлягають деформації.

З детальними вимогами до роботи з дерев’яними підлогами під кладкою ламінату ви можете побачити відео. Якщо основа все ще має недоліки, що можна усунути, то кладування ламінату на дерев’яну підлогу здійснюється лише після їх ліквідації.

З великою кількістю доїння, він все ще рекомендується повним демонтажним з наступним наповненням квадратного бетонного краватку.

Субстрат і ламінат на дерев’яній підлозі

Коли підлога відремонтована і вирівняна, поверхня ретельно очищається і пилососа. Після цього в квартирі знаходиться підкладка під ламінату. На дерев’яній основі краще зменшити високоякісні природні матеріали. наприклад, пробковий субстрат. Це абсолютно нетоксичний, забезпечує вентиляцію основи, вона служить довгий час і захищений від форми та грибків. Також насолоджуйтесь популярним поліетиленом підкладки.

На базі, заповніть плівку для гідроізоляції. Підкладка зупиняється на плівку у напрямку підлоги дощок, а ламелу. перпендикулярно до них. Ламінат ламінату з відступами стінками (5-15 мм), який потім закривається плінтусом.

Ламіновані панелі закріплені замками: по-перше, першим рядком, то другий, потім докайний рядок між собою. І продовжуйте до останнього рядка. Панелі розміщуються з зміщенням, на шаховому типі. для більшої міцності покриття.

Самостійно і правильно покласти ламінат на дерево. це займе багато сили та навичок. Наші майстри знають всі тонкощі та нюанси цього процесу і готові допомогти вам. Контакт, і ми будемо виконувати підлогу у вашому домі або офісі.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS