Статті

Чи можна мити жалюзі

Як видалити запорожнення з карнизу?

Якщо ви вирішите мити вертикальні жалюзі ручним способом або в пральній машині або передавати в хімчистку, вам доведеться видалити їх для миття. Оскільки кожен виробник має штори для дизайнерських вікон може відрізнятися, вони будуть вилучені по-різному.

Якщо у вас є передня панель у вашому карнісі, то спочатку потрібно видалити його. Далі:

 • Використовуючи контрольний ланцюг, поверніть ламелу таким чином, щоб вони відкрилися;
 • На нижньому краю ламелі є 2 керівних ланцюгів, закріплених у Грузії – від’єднайте їх;
 • Самозавантажені (важкі) можуть бути видалені або залишені – на свій розсуд, але під час миття вони самі можуть вийти з ламеллів;
 • Кожна ламелька покладена на карнизи петлі на невеликому пластиковому гачку. Верхня смужка ламелі ламелла злегка піднімається за допомогою клацання, нахил на 10 – 15 градусів і зніміть з гачка, обережно рикнув вниз – дошка прослизається між затискачами бігуна, і вона виявляється в руках.

Ця процедура спочатку здається складною. Коли ви розумієте принцип, ви можете легко видалити ламелу. Щоб повернути смуги на місці, вставте петлю між кліпами, перш ніж натиснути. Встановіть масштабники масштабників і закріпіть в них ланцюги.

Про те, як видалити ламелі з карнизу, перегляньте наступне відео.

Вертикальні жалюзі – це не тільки тканина, іноді тканина збирають з пластику Go Aluminium Lamella. Будь-який з цих матеріалів можна очистити вдома. Перед тим, як зробити вертикальні жалюзі, необхідно ретельно вивчити склад матеріалу, якщо таких функцій немає, краще використовувати загальні рекомендації:

 • При очищенні використовуйте засоби з нейтральним середовищем;
 • Вода для миття повинна бути температурою не більше 30 o;
 • Ви не можете використовувати відбілювач, що містить хлор;
 • Не рекомендується втирати багато в одному місці, щоб уникнути утворення білих плям та зносу тканини, щоб позбутися сильного забруднення, краще повторити процес очищення 2-3 рази, але не втирає;
 • Ви можете використовувати лише дуже малу, ніжну прибиральну пасту, губки з абразивною поверхнею, щітки з не жорсткими щетинами.

Як мити вертикальні жалюзі?/Як мити вертикальні жалюзі?

Для того, щоб не зіпсувати ламесе, використовуйте тільки м’які губки та кисті для їх очищення

Ручне прання

Зніміть нижню ланцюг, витягніть ваги, зберігайте голови раба з бігуна. Складіть смужки один на один, рухайте в рулон. До речі, прокатні штори стерті тим же принципом. Розділіть пральний порошок у теплій воді, опустіть рулон і нехай він стоїть протягом півгодини або годину, залежно від ступеня забруднення. Одягніть брудну воду, добре промийте ламелі, не розкручуючи їх. Заповніть теплою водою порошком.

Обережно витягніть одну смужку, поширюючись на дно ванни або на іншу зручну поверхню, наприклад, на столі. Дивитися з губкою або щіткою на одній стороні, потім з іншого. Стійкі забруднюючі речовини Sattail знімається пляма, відкладіть ламелу на бік і зробити наступний. Пофарбовані смуги знову складіть купу.

READ  Яка різниця між паркетом і ламінатом

Коли всі планки очищаються, покрутіть їх знову в рулон, покладіть на таз і ретельно промити з душу. Отримайте скляну воду. У тазі, відводьте слабкий оцтовий розчин, занурюйте рулон у ньому і дозвольте мені лягти. Це допоможе виправити фарбу. Далі ламелли можна залишити в скрученому стані, щоб дати воду, щоб злити, або скидати для сушіння до мотузки. При необхідності, перш ніж висязити жалюзі назад до карнизу, смужки рекомендуються спробувати залізо з поромом при низькій температурі.

Не намагайтеся втирати вертикальні ламелі вологою ганчіркою, ви можете тільки зробити розлучення і безнадійно зісуваються жалюзі

Машина

Перш ніж витирати жалюзі автомобіля, уважно прочитайте свої функції. До Lamellas не втрачають форму, вони рекомендуються мити в делікатному режимі, можна прокручувати режим “Для дитячого постільної білизни”. Якщо такі функції не передбачені для таких функцій, то краще відмовитися від миття машин на користь посібника, але більшість сучасних моделей до радості господинів мають такі функції.

Обов’язково вимкніть обертання і встановіть температуру води не більше 30. Порошок краще використовувати для кольорової білизни, щоб фарби не розрізані і не польська, після відбілювальних порошків LaMella може втратити колір. Для полоскання так, щоб смуги виглядали як нові, було б приємно використовувати кондиціонер – кольоровий підсилювач.

Покладіть вертикальну ламелу до позиції “Window Close”. Обмінюючи завісу з двох сторін. Витягніть нижній ланцюг, видаліть ваги ваг. Стояти на стелі і зніміть смужки з карнизу. Складіть тканину ламелли в стек, один на один і згорніть у щільний рулон. Залити воду в таз, поширюйте порошок і замочити протягом години, злийте воду, промивайте. З важким забрудненням, повторіть процес. Коли з промиванням, майже чиста вода буде перевертатися, отримайте рулон, дайте каналізацію. Складіть рулон тканинних смужок у сумку, щільно прив’язуючи, так що він не висить під час миття машини. Покласти в пральну машину. Увімкніть потрібний режим, додати порошок, видалення плям та кондиціонером. Через півтора-дві години ви можете отримати чисті ламелі, сухе, залізо і висять на карниз.

Як мити жалюзі в пральну машину або на руці, не виходячи з дому

Ну, коли красиві, функціональні речі все ще практичні в експлуатації. Це вертикальні жалюзі, дуже, які складаються з широких тканинних ламелей, підвішених вертикально до карнизів. Це єдиний вигляд жалюзі, які можна промити вдома, у звичайній пральній машині. Що стосується рулонних штор, то в більшості випадків винятки слідували, коли полотно горизонтальної системи може бути лише хімічною очисткою, або покрита спеціальною композицією, яка є пил-репелентним, брудом-репелентним, а також фіксація тканини тканини до певна жорсткість.

Вимити тканину горизонтальні жалюзі заборонені, хоча вертикальна тканина ламелла не завжди миється. Інформація про склад тканини повинна бути отримана при покупці жалюзі, дізнавшись, як правильно доглядати за продуктом, щоб у майбутньому немає неприємних сюрпризів. Розглянемо етикетку на тканині ламеллів та умовних позначень на ньому, або, принаймні, з’ясовуйте склад тканини Інтернету, виходячи з цього, незалежно від того, чи можете ви мити систем сонця, і чи готові ви ризикувати їх зовні після миття.

READ  Як мити сітку на плиті з жиру

Як висушити ламелу і чи потрібно залізнути їх?

Щоб після промивання речовини, з якого було зроблено жалюзі, не деформували і зберігали свій колір, потрібно правильно висушити їх. Застосувати залізо для згладжування смуг не рекомендується, тому важливо зберегти їхню гладкість у процесі сушіння та уникнення виникнення шансів. Найкраще витрачати жалюзі на мотузку або скористатися прищіпкою і консолідувати їх вертикально.

Сухі продукти краще на балконі або на відкритому повітрі. Ви також можете висушити смужки у ванній кімнаті. Жалюзі повинні висушити рівномірно, інакше вони можуть деформувати. Не дозволяється використовувати опалювальні пристрої для сушіння, матерія повинна сухість, природно. Прикріпіть смужки до попереднього місця, все ще може бути у вологому стані. У цьому випадку ви не можете відкрити вікно, поки вони не будуть повністю висушені.

Деякі типи жалюзі дозволяються залізо. Якщо виробник визначає цю інформацію на етикетці продукту, то використовуйте залізо, необхідно ретельно. Можна тільки залізні смуги лише у довжині, переміщення заліза через тканину може пошкодити його.

Як видалити вертикальні жалюзі для миття

Перед тим, як мити ламелі з тканини, доцільно перевозити хімчистку. Це здійснюється, перш ніж дизайн буде зрозуміти це. Меблева щітка наносять на пилосос, потужність очищається до мінімуму. Обережно вакуументувати кожен бар з обох сторін. Таким чином, можна видалити велику кількість пилу. Без цього матеріал легше відірватися. Якщо немає пилососу, пил знімається добре, натиснувши тканину, регулярно регулярно відбивається.

Після цього група готується до миття демонтажу.

Інструкції з демонтажу:

 • Перетворіть ланцюг механізму керування, покладіть штори на “відкриту” позицію.
 • На дні кожної дошки ми знаходимо втрату ваги. Видалити з обох боків.
 • Візьміть невагові ваги.
 • Поперемінно зніміть смужки з карнизу.

На відео відомості про процес демонтажу.

Як мити вертикальні жалюзі?

Вертикальні жалюзі – хороше рішення для декорування вікон, придатних для житлового та офісного простору. Вони дозволяють вам налаштувати кількість сонячного світла, що входить до кімнати, добре доповнюються сучасними інтер’єрами.

Для швейних вертикальних жалюзі використовуються різні полотна: натуральний і синтетичний, з малюнком і монофонічним. Незалежно від обраної опції, продукт потребує періодичного очищення з депозитного пилу та промивання. Як правильно піклуватися про жалюзі, щоб вони будуть служити якомога довше, зберігаючи початковий вигляд?

Моделі тісних тканин

Ось як мити вертикальні жалюзі, якщо вони зроблені з тканини. По-перше, вони витягують нижню ланцюг і ваги з кожної ламелі (бар). Потім зніміть їх з карнизу. Діяти акуратно, щоб не пошкодити пластикові елементи.

 • Коли ви розбираєте жалюзі, вони повинні бути зміщені у ванну та твіт в теплій воді з порошком або використовувати прибирач пару.
 • Тканина може бути втирається з щіткою, використовуючи миючий засіб.
 • Якщо є плями, вони видаляються за допомогою видалення плям. Білі тканинні поверхні можна лікувати відбілювачем.
 • Сильний струмінь води повинен мити піну від кожного сліпого.
 • Суха тканина, щоб там немає складків. Стиснути і викрутіть це не може.
READ  Як забрати колір ламінату до інтер'єру

Вважається, що мити будь-які жалюзі повинні триматися 2 рази на рік або більше. Потім бруд не є ентузіазмом, і тканина зможе знову чистити.

Як стерти жалюзі

Жалюзі для багатьох – більш практична і проста альтернатива текстильній віконному декору – важкі рулери, масивні штори, повітряні тюль. Вони не потребують спеціальних труднощів, але іноді виникають питання: чи можна мити жалюзі та як це зробити правильно.

Регулювання положення горизонтальних дощок або вертикальних смуг, легко досягти оптимальної кількості світла в кімнаті

Звичайно, сама поняття “миття” застосовується лише для продуктів з тканини, тому всі різновиди алюмінієвого, бамбука, пластикових жалюзі витирають лише вологою ганчіркою або вакуумом, не видаляючи. Легка сліпота допустима тільки вертикальна з синтетичних тканин.

Миття використовується для окремих видів прокатних або римських штор, якщо ви можете видалити тканину полотно з ними, звільняючи його від металевих та пластикових деталей

Жалюзі, що висять на вікні, брудні не тільки через вулиці (відкриті вікна та витік суглобів), але також завдяки нашим засобам житла (домашнє пил, тварини, випадкове забруднення у вигляді бризок від напоїв, дитячих витівків тощо). Очищення з пилососом або коливання вологою ганчіркою не зберігає від появи сірої бляшки та бруду, закутування в швах, кріплення та регулювання елементів. Вважається, що з кожними вікнами прання, тобто 1-2 рази на рік, вам потрібно мити жалюзі.

Довгі ламелі (окремі дошки) підвішені до стельових карнизів, дуже проблематично витерти або піднятися, не видаляючи, тому щоб мити вертикальні жалюзі, вони повинні бути демонтизовані та від’єднати кожну смужку з кріплення.

Спочатку потрібно витягнути нижню ланцюг з вагами, з’єднуючи ламелу, і ретельно видалити їх

Пластикові деталі в механічних зусиллях легко зламати і перерву, тому вони уважно дбають про них. Від’єднані пластикові елементи краще негайно покласти в тепну воду або мило, щоб змити від забруднення. Потім перейдіть до демонтажу основних елементів жалюзі – вертикально висять смужки ламелі.

Померла видалити те ж саме, що висять. У багатьох моделях ви спочатку потрібно відключити верхню панель накладення, щоб отримати доступ до кріплення

Якщо раб видалено сильно забруднений, їм рекомендується попередньо поглинати їх, обробляти парою або замочування в теплий мильний розчин протягом 20-30 хвилин. Потім ви можете мити жалюзі в пральну машину або вручну.

Жалюзі Це предмет інтер’єру, який закриває вікно з обох пишучих очей, так і сонячних променів. Вони вертикальні та горизонтальні. Якщо ви миєте жалюзі горизонтальні, то тут не потрібно, але з вертикальним вам потрібно буде працювати. Але також в тому, що, в іншому випадку, треба знати, як це зробити правильно.

Важливий! Коли ви купуєте жалюзі, зверніть увагу на керівництво інструкцій для цього продукту, зазвичай написано всі рекомендації щодо догляду.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS