Статті

Чи можна лягти ламінату на старий лінолеум

Чи можна покласти ламінат для лінолеуму?

Основні вимоги до укладання ламінованого покриття на будь-якій основі запропонують наступне:

Укладання ламінату на лінолеум

Таким чином, якщо лінолеум лежить гладко і гладко, не має опуклій, отворів та інших пошкоджень, цілком можливо зберігати ламінат. Крім того, оскільки ламіноване покриття виготовляється на основі деревини, це дуже чутливо до високої вологості. Тому укладання ламінату на “сирий” лінолеум не може. Це призведе до аварійного повені.

Ще одна вимога до лінолеуму – це не повинно бути занадто м’яким, оскільки з великим навантаженням на ньому, підлога може годувати.

Здавалося б, на перший погляд, чи не легше просто порушити старий лінолеум? Однак, ви не повинні поспішати робити це. Якщо старе покриття відповідає всім вимогам або, якщо є можливість усунути всі його недоліки, краще покласти ламінат ламінату на лінолеумі. Це забезпечить підвищену звукоізоляцію. Крім того, старий лінолеум може служити тепловою підкладкою.

Вимоги до

Краще від усіх видів спорів на форумах та думках різних людей регулюють питання про SNIP (стандарти та правила будівництва). Вони допоможуть з’ясувати, чи можна знизити ламінат на старий лінолеум, беручи до уваги характеристики матеріалів та приміщень.

У яких випадках можна залишити старий лінолеум

Негайно зосередити увагу на 2 нюансах:

 • У якому стані є лінолеум і як він буде змінюватися під час роботи як основа;
 • Чи змінюється термін служби ламінату, якщо це не обов’язково для спеціальних субстратів.

Перший нюанс незначний. Лінолеум виготовлений з вінілової тканини і має повсть. Ці матеріали довговічні і не вимагають спеціальних умов експлуатації. Якщо ви робите все правильно, використання лінолеуму в ролі субстрату нічого не завдає шкоди, і навіть покращити ізоляційні властивості підлоги.

Виняток – коли під лінолеумом мокрого бетону. Вінілова тканина та встановлена ​​на вершині ламінату не зможуть усунути вологу, а футлярна база почне гнити. В результаті формується цвіль та грибок, життєвий термін служби лінолеуму значно зменшить.

Другий нюанс – це термін служби багатошарової підлоги. Тут просто потрібно дотримуватися snip, а потім операція ламінату буде довгою. Обов’язкові стандарти:

 • Індикатор вологості. Ця характеристика повинна бути на рівні 2% і менше. В іншому випадку можливі здуття та інші дефекти.
 • Різниця з висоти фундаменту. Цей показник може не перевищувати 2 мм. Для вирівнювання, прокладки пробки використовуються або один і той же лінолеум. Важливо розуміти, що фундамент для ламінату повинен компенсувати кількість стяжку, тому на ньому повинно бути великі дефекти. Якщо є невелика доріжка з ноги шафки або таблиці – це не завдає шкоди, і коли є великий горб, вам потрібно зробити вирівнювання.
 • Поверхневі схили. Snip регулює, що максимальний рівень нахилу становить 2 мм на 1 м. Майстри пораджують навіть не намагатися визначити цю характеристику очей. Лінолеум завжди здається гладким, а після використання спеціалізованих інструментів виявляється, що не все ідеально.
READ  Как балкон сделать частью комнаты

Коли основа та характеристики кімнати відповідають регульованим стандартам, немає ніяких сумнівів щодо можливості укладання ламінату.

У яких випадках ламінат не може бути розміщений на лінолеумі

Є ситуації, коли не рекомендується застосовувати лінолеум як субстрат для нового покриття. По-перше, коли характеристики не відповідають вимогам SNIP, а по-друге, коли вініловий полотно сильно знищується:

 • Плавання на поверхні лінолеуму. Це деформації, які вплинуть на ламінат. Ви можете відремонтувати, ріжучі та заміни проблемних областей, але це боляче цілісність структури, яка також не є хорошою.
 • Отвори, скорочення, спалені кігті. З таким пошкодженням, повний набір проблем: деформація, порушення цілісності та втрати ізоляційних властивостей.
 • Знищення лінолеуму і краватки. Коли шкода торкнулася не тільки зовнішнього матеріалу, а також конкретна основа – необхідна демонтаж і вирівнювання.

Важливий. У деяких ситуаціях можливий ремонт. Коли підлогу навіть і відповідає показникам SNIP, але сухий і знищений у розділах суглоба, проблема може бути вирішена. Майстри рекомендують видалити проблемні області, і обробляти їх термічною ізоляцією шпаклівкою.

Якщо підлогу надзвичайно нерівномірно і має один або декілька вищезгаданих видів пошкодження, від укладання ламінату на верхній частині лінолеуму доведеться відмовитися.

Чи можна поставити ламінат для лінолеуму: підводні камені процесу

Негайно зробіть застереження, що лінолеум не знаходиться в списку допустимих баз для укладання ламінованого покриття. Проте європейські виробники високоякісного матеріалу дозволяють максимально зменшити свою продукцію, але в той же час висунуто ряд вимог:

 • Товщина ламінату не може бути менше 8 мм, краще більше.
 • Максимальна висота старого матеріалу – 3 мм.
 • Старе полотно повинно бути якісно плетеними. Наявність бульбашок, отворів та інших дефектів є неприйнятним.

Слід розуміти, що покриття може бути спочатку закладено на недостатньо вирівняну основу. У цьому випадку неможливо покласти новий матеріал. Спроби вирівняти підкладку, навіть найбільший, марний. З часом він завдає, і відмінності будуть помітні. На таких ділянках ламелі замки перерву, з’являються симптоми, стикові суглоби.

Якщо відмінності є значними, краще не ризикувати і видалити стару тканину. В іншому випадку нове покриття буде лежачи погано і не триватиме довго. З обережністю, ви повинні вибрати ламінований матеріал. Європейські виробники зазвичай відповідають всім заявленим характеристикам, тоді як китайська та російська продукція не завжди можуть похвалитися. Особливу увагу слід приділити щільності та товщині деталей. Сила та довговічність залежать від них.

Чи можна поставити ламінат для огляду лінолеуму

Я скажу відразу, покладіть ламінат для лінолеуму. І іноді немає іншого шляху, як використовувати цей матеріал як ізоляція. Деякі фактори натискають на це рішення: нерівномірність, неможливість вирівнювання основи через наявність меблів, бажання зробити додаткову шумоізоляцію. Особливо, для цього нічого не потрібно робити, прошу вибачення за тавтологію.

Укладання ламінату на лінолеуму не особливо відрізняється від підлоги на будь-якій іншій основі, але деякі моменти потрібно знати. Ця стаття буде детально описано. І для початку, щоб спробувати потрапити у верхній пошук, я розповім вам трохи прокладання в цілому.

Навіщо зберігати ламінат безпосередньо до лінолеуму?

Найчастіше при укладі нового паркету, старе покриття розбирається. Але не завжди це рішення є правом. Проведений тим, що той самий лінолеум, що відповідає всім необхідним стандартам будівництва, може бути використаний як основа для нового матеріалу. Завдяки цьому, вам не потрібно купувати матеріали для розташування шару під ламінатом.

READ  Які радіатори краще для центрального опалення

При використанні лінолеуму як субстрату, вам не потрібно витрачати час на різні процеси. Зокрема, це стосується встановлення амортизаційного шару та рівня вирівнювання. Така робота здійснюється в квартирах, де спостерігаються проблеми з шумоізоляцією.

Крім того, варто звернути увагу на такий фактор як показники втрати тепла. Якщо ви поклали новий матеріал на старий лінолеум, ви можете легко уникнути такої проблеми. Цей момент особливо важливий у тих ситуаціях, коли мова йде про відновлення окремих малоповерхових будівель. Висока втрата тепла стикається з власниками квартир, розташованих на першому поверсі.

Крім того, ви можете значно зменшити витрати на додаткові матеріали. Але перед тим, як покласти нову підлогу, переконайтеся, що старий лінолеум все ще підходить для використання. При наявності розривів матеріалу або сильного пошкодження варто відмовитися від такої ідеї. У протилежному випадку, використовуючи нове покриття підлоги, можуть виникнути проблеми.

Також лінолеум повинен бути надійно прикріплений до конкретної основи. Якщо ви помітили, що в деяких місцях матеріал відійшов, треба твердо виправити.

Перед початком закладання потрібно ретельно витерти поверхню.

Якщо лінолеум вибирається як основа

Якщо ви визначаєте вибір, і буде зроблено укладання на лінолеуму, вам потрібно уточнити ще кілька нюансів, що, нарешті, оцінить можливість створення такого покриття та розвіяти всі точки.

Отже, ви повинні звернути увагу на такі нюанси, як:

Ми також розглянемо справу, коли ви вирішите покласти ламінат для нового лінолеуму, придбаного спеціально для таких цілей.

Не рекомендується покласти ламінат на вигляд лінолеуму, т.до. Це може призвести до осаду та кривизни готової підлоги.

Вік і якість старого покриття

Залежно від того, наскільки добре поверхня зберігається на вершині якої ви хочете зробити укладання, це буде залежати від усієї можливості такого сусідства. Отже, щоб зробити сумісність, зверніть увагу на такі нюанси:

 • Наявність серйозного пошкодження поверхні. Якщо є які-небудь дірки, вони повинні бути вбудовані з подібними частинами, які міцно приклеєні до бетонної поверхні основи.
 • Якщо лінолеум занадто старий і почав руйнуватися і гнити, то неможливо укласти на цю поверхню. Він повинен негайно демонтаж і замінити нову або вирівнювану підлогу під ним.
 • У випадку звалище бетонної бази під лінолеумом, вони повинні бути видно або повністю вирівняні.
 • Наявність великої кількості вологи та вологого покриття категорично неприйнятно, вона повинна бути висушена або повністю розібрана лінолеумом.

Якщо ви враховуєте всі перераховані нюанси, то нове покриття буде повністю підходять вам і буде максимально високим.

Термін “Експозиція матеріалу”

На верхній частині лінолеуму ви не можете відразу закласти ламінат. Вам потрібно розпакувати його і розкласти на підлогу в декількох рядах, щоб дати йому можливість отримати сторонні і сухий. На складах та магазинах зазвичай сировина, і ця вогкість накопичується всередині пакетів.

Він також невідомий, як і раніше зберігається, і він може бути трохи зігнутою, він повинен літати близько тижня, щоб повністю вирівняти.

Для сушіння та розгортання нового покриття вам доведеться витратити близько семи або десяти днів, після чого ви можете спокійно почати процес встановлення.

Чи варто покласти ламінат для лінолеуму?

Чи можна покласти ламінат на верхній частині старого лінолеуму, заклавши ламінат на лінолеуму, потрібно використовувати субстрат чи ні?

READ  Чи можна мити жалюзі

Лінолеум – це прекрасний і надійний матеріал, але тепер споживач все більше залучає ламінат. Ті, хто вирішив оновити підлогу в будинку, виникає питання: чи необхідно видалити старе покриття? Зрештою, було б легше залишити його, але ламінат лежати на вершині.

Укладання ламінату на лінолеум: ми використовуємо старий лінолеум як субстрат

Лінолеум досить практичний і зносостійкий підлогу, але іноді його неналежне операція або неправильне розташування призводить до пошкодження поверхні, а потім доводиться зіткнутися з ремонтом підлог. Ви можете вирішити цю проблему двома способами, першим є презирство старого лінолеуму і поклав новий, другий – покласти новий підлогу на вершині старого лінолеуму. Ідеальний вибір у цьому випадку буде ламінат через його універсальні характеристики продуктивності. Отже, ми будемо мати справу з чи можна поставити ламінат на лінолеум і як це зробити.

Вимоги до

Ключова умова для монтажних робіт – підготовлена ​​стать. Якщо власники житла вирішили залишити стару паркет, а також використовувати його як грубу підлогу, то враховуються наступні вимоги:

 • У рекомендаціях виробників зазначено, що установка Lamella повинна бути виконана на рівній, гладкій основі. Підлога краплі підлоги не повинна перевищувати встановлених кордонів, 1-3 мм.
 • Дотримання вологості. У той же час ми не говоримо про вологість приміщення, але про вологість безпосередньо базу підлоги, яка не повинна перевищувати 2%. Якщо лінолеум вологий, він повинен бути попередньо сухим, але в той же час не забувати про можливість утворення на поверхні полімерних покриттів конденсату. Це відбувається, коли температурна відмінність між підлогою та кімнатою, і неможливо повністю усунути його. Щоб уникнути парникового ефекту, розвиток цвілі та грибки між двома штучними покриттями необхідно використовувати теплоізоляційний субстрат.

Вологість лінолеуму перевіряється вдома. Це вимагатиме поліетиленової плівки, яка покрита старим лінолеумом, і кілька днів часу. Після закінчення двох днів ви можете оцінити результат. Якщо на фільмі є конденсат, можна сказати, що підлога дуже мокра і не підходить для роботи. Проблема покупки спеціального субстрату вирішується, що запобігає утворенню вологи, виконує шум та теплоізоляційний бар’єр.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS