Статті

Чи можна конкретні пластикові каналізаційні труби

Як приховати труби?

Якщо індустріальний стиль в інтер’єрі не є вашим вибором, труби, відкриті до голим поглядом у домі, можуть бути дратуючим непорозумінням та об’єктом роздратування. Дозвольте нам вказати кілька рішень для їх маскування:

ВАЖЛИВО: Перед початком роботи переконайтеся, що труба є цілісності та рефрасному або оновлення його, якщо це необхідно!

Гіпсові кабіни

Найпопулярніший і практичний спосіб. Зробити коробку більш зручною на початковій стадії ремонту, але ви можете. Якщо немає бажання, навичок або часу, легше запросити фахівців.

ВАЖЛИВО: Закриття опалювальних труб у ядрах, будьте готові до того, що нагрівання приміщення трохи зменшиться.

Не ігноруйте створення детального проекту проекту – це зробить монтаж більш точним. Дизайн не повинен «їсти» багато місця. Щоб увійти в коробку в загальний дизайн, повторно прилягає до завершення стін.

Ідея: Фасад коробки можна прикрасити з візерунковою або решіткою для вентиляції та естетики.

Замість гіпсокартону для рамки рамки, ДСП, МДФ, підкладка, полікарбонат, пластикові панелі, картонні рукави тощо. При виборі матеріалів, ретельно прочитайте свої переваги та мінуси. Наприклад,

ДСП містить шкідливий формальдегід, МДФ – важкий і дорогий, а підкладка – без захисту сприйнятливі до гниття та швидкого вогню.

Установити falsten

Це зручно, щоб зонати приміщення, приховування для її побутової техніки та труб.

Він являє собою дві гіпсокартові панелі, з’єднані рамкою. Всередині повітряного шару залишається.

ВАЖЛИВО: Неможливо прикрасити радіатор та нагрівальні труби з твердою “глухим” панелі – це призведе до втрати тепла та розвитку гриба.

Falsten займає щонайменше 10-20 см у приміщеннях. Так чому б не збільшити його функціональність? Закриваючи вертикальну трубу нагрівання вздовж стіни у вітальні, подумайте над підсвічуванням ніш і полиць для дрібниць. Від Falsten у ванній кімнаті з дверцятами та полицями, отримано практичний кабінет для побутової хімії.

Найпопулярніший розділ з вітражем або скляними елементами, закриваючи опалювальні труби, додати особливий шарм і елегантність до ситуації. Якщо дизайн також виділений, то вийде оригінальне нічне світло, створюючи атмосферу комфорту та романтики.

Плінтус

Дроти ховаються в плінтусі протягом тривалого часу. Але виявляється, що ви можете зробити це з трубами, що біжать по підлозі. Правда, Плінтус для них буде необхідним масовим, ніж звичайний, який буде красти трохи більш корисної області. Але таке рішення дасть інтер’єр готових видів без складної та дорогих будівельних заходів.

Порада: відтінок плінтуса під кольором підлоги, дверей або стіни.

Порожній плінтус профіль легко закріплений у гніздах монтажної частини та видаляє, що це зручно для перегляду труби. Оптимальний матеріал для плінтуса – ПВХ, акрил. Він адекватно витримує температуру крапель у трубах, вологості полягає, є екологічно чистим, стійким до механічного пошкодження (наприклад, при промиванні підлоги).

Порада: Для кращого візуального контролю труб та однорідних приміщень потепління, використання чорних алюмінієвих та нержавіючої сталі екранів.

Меблі

Замовлення кухонної гарнітури, гордість спеціального фальшивого шафка, в якому ви можете приховати трубу. Або оновіть доступні кухонні модулі. Для вентиляції, робіть кілька отворів у неподільних місцях у них або закріпіть решітку.

Під горизонтальними трубами у верхній частині стіни ви можете повісити широку полицю та організувати кухонне посуд на ньому. Так що труба буде майже невидимою. У випадку газопроводу, установка полиці здійснюється надзвичайно акуратно.

READ  Найкращий інструмент для очищення туалету від іржі

Порада: так, щоб труба менш помітна, фарбуйте його в колір стіни або встановити систему шаф.

У ванній трубах, що ведуть до умивальника, кабінет або п’єдестал під раковиною буде сховатися без проблем. Альтернатива – використовуйте штори, кошики та коробки.

Пластикові панелі

Вони добре переносять вологість, легко залишити, встановлювати та демонтаж. Вони часто використовуються у вологих районах. Пластиковий екран легко приховує труби різних розмірів, форм і напрямків. Процес його установки нагадує встановлення пластикової стелі з обов’язковою базою кадру.

Порада: Для більш охайного типу екрану без слідів найшвидшого, дозвольте мені під час декоративних куточків.

Загальний бюджетний варіант – встановіть куплений або домашній пластиковий екран під ванну. Ви можете приховати зв’язок, пов’язані з ванною, так і з раковиною. Вільний простір за екраном буде додатковим місцем для зберігання побутової хімії.

Бамбукова бочка

Щоб ввести до будинку частиною тропічного лісу, підкреслити японський стиль, і в той же час відновити трубу – легко! Бамбук, щоб допомогти вам. Вибираючи його на бажану довжину, очищаючи від перегородок, потрібно вирізати його разом і обгорнути навколо труби. Потім місця розрізів приклеєні вертикально або закріплені мотузкою до декору.

Порада: оригінальний бамбук виглядає з штучними або живими рослинами, пташиними фігурами та тваринами.

Ролет

Практичні та зручні для маскування труб у квартирах з сантехнічними роликами. З ними ви отримуєте швидкий і повний доступ до труби майже по всій його довжині. Завдяки широкому діапазону дизайну та кольорів, Roleto може забрати для будь-якого стилю інтер’єру.

Штори та Корніс

Вони прекрасно покривають труби, розташовані вертикально вздовж віконних схилів. Немає необхідності встановлювати щось спеціально, тому що штори та карнизи потрібні так. Ефективно справляється з завданням штор з щільних, нечуттєвих матеріалів.

Порада: Краще вибрати карниз довше, ніж горизонтальна труба, а з вилученням трохи більше, ніж її обхват.

У ванній кімнаті або на кухні у стилях Провансу. Або країна труба під раковиною може бути прихованою домашніми драпірованими шторами. Короткі штори підходять для горизонтальних труб під шафками, полицями в дитячій кімнаті, на кухні або пост-перше.

Нюанси Монтай

Вирішення проблеми: можна збільшити шосе під цеглу або стяжку, необхідно враховувати технічні властивості колекторного матеріалу. Рідкі відходи можуть мати різні температури, від 0 до 90 ° С. Цей фактор викликає появу всередині каналізаційної труби, викликаної тепловим розширенням. Пластмасовий дизайн, що має меншу міцність, може отримати механічний збиток і втрату герметичності.

Усуньте шкідливі явища та скорочення навантаження допомагає простим діям. Перед встановленням каналізаційної труби в притулок він загорнуто кількома шарами поліетиленової плівки. Це створить свободу розширення в різних літаках. Додатковий плюс, щоб позбутися труб від термічних перевантажень – зменшення впливу на кільцеві гумові ущільнення в суглобах спільної частини шосе.

Інший аспект, відповідаючи на питання: чи можна приховати каналізацію під шаром бетону, механічна міцність колектора. Серйозний в’язкий розчин, падіння з висоти, викликає шок і статичні навантаження всередині дизайну. Тиск буде виражений до бетону та перерозподілу внутрішнього навантаження з власної ваги. Вирішення проблеми, як залити пластиковою трубою в стягу:

 • забезпечити мінімальну відстань від джерела бетону (лопату, змішувача, бетонозмішувача) до полімерного продукту;
 • використання гофрованих частин, які характеризуються підвищеною механічною міцністю;
 • Використання легких бетонних сумішей (з додаванням шлаку, глини, вермикуліту та т.Р.)

Як усунути шум у каналізаційних трубах

Неприємний, коли тиша в будинку розриває воду, поточні труби. З поширеною заміною чавунних труб на пластику ця проблема стала майже глобальною. Є кілька варіантів вирішення: безшумні каналізаційні труби або звукоізоляція звичайних труб. Нюанси кожного способу ми розглянемо в цій статті.

Шум у каналізаційних трубах може бути легко переміг

Типи стічних вод у приватному будинку

Спочатку потрібно вирішити, як буде виглядати каналізаційна система. Це може мати інший вигляд:

READ  Що краще для полікарбонату Canopy або професійного паркету

Вигрібна яма

Традиційно CESSPOOL були використані для зливу стічних вод з корпусу. Тепер вони вважаються залишком минулого. Однак вони мають право на життя принаймні тому, що:

Якщо ви вирішите створити каналізацію за типом CESSPOOL, то, перш ніж перейти до реалізації цієї ідеї, потрібно дізнатись про інженерну та геологічні особливості грунту на своєму сюжеті.

Найпростіший варіант побудови CESSPOOL – Зробити цеглу. Він просувається використовувати червону керамічну цеглу як матеріал. Якщо ви готові витратити на залучення спеціального обладнання, ви можете організувати цю конструкцію конкретних кільця. При будівництві такої ями, дно бетонується, а потім встановлюються кільця. Зверху, дизайн покритий плитою з повітряними отворами та люк спостереження.

Септичний

У багатьох будинках використовується септичний бак як септицизаційна система. Основними перевагами є:

 • Легка будівельна робота;
 • надійність під час експлуатації;
 • здатність встановлювати самостійно;
 • Легка робота на пристрої такої каналізації.

В даний час існує кілька типів септиків. Є навіть трикамерні, які мають високий ступінь очищення стічних вод та вітчизняної води. І все через те, що у таких системах присутній комплекс аерації та біофільців.

Як підключити каналізаційні пластикові труби. Вибирати шлях

Пластикові труби виконані з термопластичних матеріалів, і в свою чергу – це композиції, що включають поліетилен, полівінілхлорид (ПВХ), полібутилен або поліпропілен. Вони пом’якшуються у випадку їх нагрівання до критичних температур, а потім під час охолодження без проблем відновлюють її структуру та їх властиві властивості.

В останнє десятиліття пластикові труби все частіше змінюють металеві вироби.

Вони швидко отримали популярність через наявність ряду безперечних переваг:

 • Не впливає на корозійні процеси і прикладання їх у землі немає необхідності ізолювати трубопровід;
 • стійкість до впливу хімічних речовин та агресивних середовищ;
 • низька вага;
 • Гладка поверхня зсередини, що збільшує пропускну здатність труб;
 • Проста установка пластикових каналізаційних труб можливе завдяки використанню фурнітуру;
 • стійкість до механічних впливів;
 • висока еластичність;
 • Довговічність та надійне функціонування навіть до 100 років.

При необхідності виконувати встановлення системи слід розглянути схему прокладання трубопроводу та визначити, як з’єднати пластикові труби для стічних вод (про “як підключити чавуну каналізацію з пластиком. Опції та приклади “).

Підключення елементів каналізації

При встановленні каналізаційних труб у світлому стяжці одна з найважливіших кроків є підключення елементів трубопроводу. Якісно пов’язані труби – ключ до ефективного та міцного функціонування каналізації. Найбільш незначним, на перший погляд, помилки можуть перетворитися на те, що трубопровід виникає витоки, блоки. Демонтаж зовнішнього покриття потребує усунення несправностей.

Підключення каналізаційних труб

Пластикові труби можуть бути з’єднані наступними способами:

Після виготовлення тану, сайт з’єднання повинен бути оброблений герметичними матеріалами. Це може бути силіконовим герметиком або самоклеючою стрічкою. Елементи ущільнення чавуну трубопроводу виконуються за допомогою епоксидної смоли, бітуму, асфальтової мастики. Після виконання монтажних робіт необхідно перевірити надійність каналізаційного трубопроводу, і може бути прийнята для укладання підлоги.

Зверніть увагу! При встановленні труб під підлогою певний рівень схилу повинен спостерігати, що стіки можуть вільно злити в CESSPOOL.

Особливості використання поліпропіленових труб у каналізаційних комунікаціях

Поліпропіленові труби мають технічні характеристики, які роблять їх використання в каналізаційних системах, ніж використання труб з чавуну та залишкових полімерних матеріалів поліетилену (ПЕ) та полівінілхлориду (ПВХ).

Поліпропіленові каналізаційні труби

У цій статті розглядаються поліпропіленові каналізаційні труби. Ви дізнаєтеся, які різновиди труб, де вони можуть бути застосовані, які переваги та недоліки мають. Ми також зробимо рекомендації щодо встановлення внутрішніх та зовнішніх каналізації.

Типи каналізаційних труб та їх особливості

Процес укладання зовнішньої стічної води виглядає досить простим. Труби поміщаються в розірвану траншею, жартую з системою, розташованою всередині будинку, а також з колектором, а потім заснув. Перш ніж зробити проект зовнішньої каналізації, вам потрібно вирішити на типу труб. Від діаметру, секцій та матеріалу цих елементів залежать від розміру траншеї, упередженості та т. Р.

READ  Чи потребує стельовий плінтус у сучасному інтер'єрі

Труби, які використовуються при створенні зовнішньої каналізації, відрізняються багатьма параметрами, такими як діаметр та конфігурація поперечного перерізу, а також матеріал. Сьогодні каналізаційні системи виконуються з:

Чавунні труби зважують досить багато, їх внутрішня поверхня не надто гладка, а установка дуже складна, тому цей тип каналізації використовується надзвичайно рідко. Керамічні елементи легше монтувати, але коли вони неактивні кровообіг, вони легко пошкодити. Великі бетонні конструкції також важко встановити, тому вони рідко використовують їх для зовнішньої каналізації приватного будинку. Недорогі та легкі аспетичні конструкції в минулому були популярними, але вони відрізняються в деякій крихкості, а гладкість їх внутрішньої поверхні залишає бажати кращого.

Пластикові труби для зовнішніх каналізації зазвичай мають помаранчевий колір, щоб відрізнити їх від елементів для внутрішньої системи. Це легкі, довговічні та зручні в установці труби

Безумовний лідер на ринку каналізаційних систем пластику. ПВХ труби, ПП, ПВП мають всі характеристики, необхідні для зовнішніх стічних вод:

 • легка вага;
 • значна сила;
 • стійкі до хімічних речовин;
 • простота в монтажі;
 • гладка внутрішня поверхня;
 • здатність переносити дуже низькі температури і т.Р.

Дуже добре для стічних вод та скловолокна, яка є композицією поліефірних смол, підкріплених спеціальним скловолокном. Однак такі конструкції важать значно більше, і це набагато дорожче.

Для створення стічних вод у побутовій ділянці найчастіше використовуються пластикові кругові труби, діаметр якого зазвичай дорівнює 110 мм. При прокладці труб шляхом проколювання, наприклад, під подій, а також в інших місцях з високим навантаженням, рекомендується використовувати двошарові труби з гофрованою зовнішньою поверхнею.

Зверніть увагу! Полівінілхлоридні труби (ПВП) витримують нагрівання лише до 40 градусів, а конструкції поліпропілену (ПП) несуть температуру підвищення температури до 80 градусів. Висока міцність поліетилену (ПВП), яка використовується у виробництві каналізаційних труб, термостійкість займає середню позицію.

Недоліки опалубки з ПВХ труб

Сірі ПВХ труби для внутрішніх стічних вод мають максимально можливий діаметр 110 мм. (Оранжеві труби для зовнішніх стічних вод мають діаметр багатшого діаметра від 110 до 630 мм.)

Середні ціни на труби ПВХ для зовнішніх каналізації (SPB)

Трубний діаметр (мм) товщина стінки (мм) довжина труби (мм) ціна,/шматок
110 3,2 1000 130
110 3,2 2000 250
110 3,2 3000 370
110 3,2 6060 730
160 4 1000 240
160 4 1200 290
160 4 2000 470
160 4 3000 680
160 4 6080 1360
200 4.9 1200 400
200 4.9 2000 660
200 4.9 3000 960
200 4.9 6090 1910
250 6,2 1000 600
250 6,2 2000 960
250 6,2 3000 1400
250 6,2 6130 2800
315 7,7 1200 840
315 7,7 2000 1360
315 7,7 3000 2010 рік
315 7,7 6140 4010
400 9.8 1000 1550
400 9.8 2000 2530
400 9.8 3000 3700
400 9.8 6150 7410
500 12.3 3000 5950
500 12.3 6160 11810

Середні труби ПВХ для внутрішніх стічних вод (SPB)

Трубний діаметр (мм) товщина стінки (мм) довжина труби (мм) ціна,/шматок
110 2,2 1000 110
110 2,2 1500 160
110 2,2 2000 200
110 2,2 3000 290
110 3,2 1000 130
110 3,2 1500 190
110 3,2 2000 240
110 3,2 3000 370

Як видно, ціна пластикової труби для зовнішнього (помаранчевого) та внутрішньої (сірої) стічних вод практично не відрізняється, але переваги помаранчевих ПВХ труб для використання у вигляді не знімної опалубки в землі є Безперечний (Переваги труб ПВХ для зовнішніх стічних вод).

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS