Статті

Чи можна клеїти декоративну плитку на шпалери

Де застосовується облицювання декоративним каменем? Чи можна клеїти на шпалери та як це робити?

Декоративний камінь – різновид облицювальної плитки. Матеріал, з якого виготовляються декоративні елементи, може бути як натуральним, так і штучним походженням. Він добре поєднується з різними видами шпалер.

У цій статті розповімо, про те, де застосовується кам’яне облицювання, чи можна клеїти цей матеріал на шпалери та який клей підібрати для роботи. А також покажемо фото оригінальних інтер’єрів.

Сфера застосування матеріалу

Отже, давайте розглянемо, які приміщення квартири або країни котеджу можна застосувати аналогічний тип внутрішнього оформлення.

гіпсова плитка на шпалери

Найчастіше він застосовується при комплексній обробці таких місць, як:

Варто відзначити той факт, що для прикраси кімнат, одночасного оформлення коридору з шпалерами, так і декоративним каменем (комбінація цих матеріалів), а також використання останнього, як основний матеріал. Багато в чому рішення вибрати варіант для дизайну інтер’єру є відображення естетичних уподобань власників квартир. Не варто забувати і про те, що крім стін, штучний камінь, а також його різні різновиди може застосовуватися не тільки при облаштуванні стін та внутрішніх перегородок, але і при декоруванні стель, особливо в тих випадках, коли необхідно грамотно підібрати кольори-компаньйони для інтер’єру кімнати.

можна, клеїти, декоративну, плитка

Де краще застосовувати

Штучна плитка застосовується для облицювання поверхонь у передпокої, кухні, залі. При необхідності ви можете викласти всю стіну або зробити акцент на певну область кімнату: дверна дуга, відкриття, камін. Оригінально виглядають полиці з гіпсокартону, обклеєні плиткою. Матеріал добре поєднується з фотошпалерами.

Немає встановлених правил у використанні декоративної цегли. Головне. досягти мети та знайти бажаний матеріал для обробки конкретних елементів. Хороший прийом витягування стіни акценту буде невеликою плиткою з вираженою текстурою. На арочних прорізах красиво виглядає груба цегляна кладка. Важливий момент – поєднання кольорів із загальною колірною гамою в інтер’єрі.

Загальні відомості

Клеїти декоративний камінь поверх шпалер останнім часом стало особливо модним. Здавалося б, у цьому немає нічого складного – треба поклеїти полотна та зверху прикрашати їх плитками. Однак, насправді все не так просто.

Насамперед слід розібратися – чи можна декоративний камінь клеїти на шпалери?

Розглянемо два основних типи шпалер, і що загрожує склеювання на вершині з іншого матеріалу:

 • Паперові – у разі приклеювання матеріалу поверх паперового полотна, клей його розмочить, внаслідок чого покриття почне відставати.
 • Вінілові та інші важкі полотна – адгезія на такому покритті буде поганою, внаслідок чого декор згодом швидко відпаде. Крім того, такі полотна самі по собі важкі та додаткове їхнє обтяження може призвести до того, що вони почнуть відставати від основи.

Звідси можна зробити висновок, що прикрашати стіни даним способом неприпустимо. Але, в такому разі, як поєднати шпалери та декоративний камінь, щоб полотна розташовувалися під каменем? На це питання ми намагатимемося відповісти нижче.

Чи можна декоративний камінь клеїти на шпалери

Застосування декоративного каменю не має строгих обмежень. Різноманітність форм, фактур, відтінків, високі експлуатаційні та фізичні характеристики дозволяють використовувати його і для внутрішньої, і для зовнішньої обробки. Особливо високо ці якості цінуються в облицювання стін. Головне, зробити правильний вибір матеріалу і дотримуватися правил його кріплення.

Матеріал може мати штучне та природне походження. Природний декоративний камінь, до якого мармур, онікс та інші відрізняються високою вагою і високою вартістю. Не кожна стіна може витримати таку облицювання. Тому найчастіше для обробки використовують штучний камінь на гіпсовій або цементній основі.

Гіпсові плитки погано переносять вологість і не рекомендовані для використання в санвузлах та на кухні. Камінь із цементною основою, навпаки, стане чудовим вибором для цих приміщень. Облицювання стін зазвичай виконують середніх розмірів каменем, що імітує цеглу або сланець.

Оздоблення каменем на цементній основі виконують клейовим розчином, що містить у своєму складі цемент, а на гіпсовій. мастикою, плитковим клеєм, цементно-піщаним складом. Клей PVA підходить для облицювання гіпсокартону та дерев’яних стін. Поверхня з дерева перед наклеюванням каменю обробляють антисептиком.

Колір затирання для швів підбирають під відтінок каменю. Монолітною виходить обробка з використанням сланцевого декоративного каменю. Плитки покривають акриловим просоченням або лаком з водяною основою. Це захищає матеріал від негативних впливів, підвищує його декоративність.

Облицювання гіпсокартону та шпалер стін

Клей Цей облицювальний матеріал на шпалери не рекомендується. Спочатку стіни обробляють каменем, а потім наклеюють шпалери. Сляби бічних рядів приклеєні таким чином, що вони приходять до шпалер не більше 2 см. Якщо стіни вже зберігаються шпалерами, частина полотна під прикрасою каменю.

Штукатурні стіни здатні витримувати вантажі від 10 до 60 кг на 1 м 2. Це дозволяє наклеювати на них плити декоративного каменю, що відрізняються невеликою вагою. Для надійності кріплення багато фахівців рекомендують посилювати конструкцію армуючої сіткою. Особливо тоді, коли навантаження на 1 м 2 становитиме від 30 кг і більше.

Підготовка стін та замішування розчину

Декоративний камінь клеять лише на підготовлену основу. Стіни повинні бути рівними, твердими та міцними. З їхньої поверхні видаляють все старе покриття, зачищаючи його вщент. Це стосується і частинок пилу, бруду, слідів від різних розчинів та масляних плям.

Стіни зашпаклівують, оштукатурюють і ґрунтують. Якщо роботи проводять влітку, коли температура піднімається вище за 30 градусів, стіни змочують водою. Плити з внутрішнього боку теж краще заґрунтувати. Це збільшить їх ступінь зчеплення з основою.

Розчин для клею готується відповідно до інструкцій. Він досить швидко захоплюється, тому краще замісити його невеликими порціями, з огляду на те, що швидкість потоку 1 м2 каменю становить близько 6 кг. Якщо клей готують із сухої суміші, добитися однорідності дозволяє використання електродрилі.

READ  Яка різниця між паркетом і ламінатом

Прямокутні плити клеять рядами, овальні. у довільному порядку. Елементи нестандартної форми спочатку викладають у бажаний малюнок на підлозі. Це дозволяє перенести його на поверхню стіни.

Пластини, що мають різний розмір, слід чергуватися, змінюючи послідовність у кожному рядку. Щоб утворити ефект кладки, використовуючи елементи однакового розміру, першу плитку другого ряду обрізають. Цим досягають розбіжності швів між рядами. Обрізають плити ножівкою або стулом.

Починати укладати каміння можна і зверху, і знизу. Якщо стіну облицьовують по всій висоті, клеїти елементи краще від стелі. У цьому випадку обрізані плитки опиняться внизу і не впадатимуть у вічі.

Клей плоским шпателем намазують на стіну і тонким шаром на задній бік декоративного елемента. Формують з боків плиток невеликі бортики та додатково точково наносять розчин. Плитку притискають до стіни, вирівнюють будівельним рівнем.

Щоб камінь тримався міцніше, по ньому трохи стукають киянкою. Клей, що виступає, потрібно видаляти відразу. Для цього можна використовувати вологу губку або ганчір’я. Більшість розчинів у застиглому вигляді видалити без слідів практично неможливо.

Ці дії повторюються з кожним елементом, викладання всю стіну або його окремий розділ. Кутові плити обрізають під гострим кутом.

Останній етап поклав шви. Їх заповнюють за допомогою кондитерського шприца або спеціального мішечка. Верхній камінь, покритий лаком або просоченням.

Як клеїти декоративний камінь на стіни

Декоративний камінь на шпалери Передмова

Як приклеїти штучний камінь своїми руками

В наш час досить часто при оздобленні інтер’єрів квартир стали застосовуватися комбіновані оздоблювальні матеріали. Одним з найпоширеніших варіантів, особливо для передпокою, є декоративний камінь. Завдяки цілій низці переваг, він стає все більш популярним як у простих покупців, так і серед представників компаній, що займаються оздобленням інтер’єрів квартир. Отже, декоративний камінь зі шпалерами в передпокої: чи можна клеїти такі матеріали у поєднанні один з одним? У чому полягають основні переваги використання таких сполучень? Давайте постараємося розібратися докладніше.

Корисно знати! Цей матеріал відноситься до екологічно чистих та безпечних для здоров’я мешканців. Він відрізняється підвищеною стійкістю до впливу цвілі, грибка, а також не схильний до впливу процесів розкладання та корозії.

Отже, давайте розглянемо, в яких саме приміщеннях квартири або заміського котеджу може застосовувати подібний вид внутрішнього оздоблення.

У більшості випадків він застосовується з всеосяжним покриттям таких місць, як:

Варто відзначити той факт, що для прикраси кімнат, одночасного оформлення коридору з шпалерами, так і декоративним каменем (комбінація цих матеріалів), а також використання останнього, як основний матеріал. Багато в чому рішення вибрати варіант для дизайну інтер’єру є відображення естетичних уподобань власників квартир. Не варто забувати і про те, що крім стін, штучний камінь, а також його різні різновиди може застосовуватися не тільки при облаштуванні стін та внутрішніх перегородок, але і при декоруванні стель, особливо в тих випадках, коли необхідно грамотно підібрати кольори-компаньйони для інтер’єру кімнати.

Отже, тепер доведеться докладніше про те, які види декоративних каменів представлені в будівельних та оздоблювальних матеріалах Росії та країн СНД. Загалом, якщо говорити про походження сировини, яка використовується у виробництві, ви можете виділити дві основні групи каменів для підкладки інтер’єрів:

Розглянемо кожну з цих різновидів.

Натуральні матеріали включають такі сорти, як:

 • Граніт. Дорогий камінь, який буде ідеально поєднуватися з класичними інтер’єрами.
 • Піщаник. На додаток до досить простих установок, який можна виконувати самостійно з власними руками, вона відрізняється різноманітними параметрами забарвлення. Так, ви можете вибрати з наступних кольорів: коричневий, червоний та зелений.
 • Вапняк. Цей матеріал відомий легкістю обробки та цікавої текстури.
 • Мармур. Його основним плюсом є прекрасний і багато виглядає зовнішній вигляд, який підійде для внутрішньої обробки дорогих і шикарних інтер’єрів.

Як би там не було, більшість із натуральних каменів відрізняє досить висока ціна. В т.год. і з цієї причини зустріти їх при оздобленні інтер’єрів у квартирі можна досить рідко. Крім того, для таких матеріалів, як правило, характерна досить велика вага, що робить його установку більш проблематичною порівняно з легкими штучними аналогами. До того ж, далеко не кожна перегородка буде здатна витримувати таку високу масу.

Як би там не було, у цих красивих, але, при цьому, досить дорогих і масивних матеріалів, є чудова альтернатива: штучний декоративний камінь різних видів.

Він має ряд істотних переваг:

 • За його вагу, він 50-100% поступається природним аналогам.
 • За зовнішнім виглядом майже вони не поступаються.
 • Відрізняється більш доступною ціною.
 • Високі силові показники.

Якщо говорити про найпоширеніші матеріали, на основі яких виробляється подібний камінь, то це насамперед гіпс та цемент. Що стосується плитки з цементу, то вона досить добре витримує високий рівень вологості, що уможливлює її широке застосування в таких просторах квартири, як кухня, їдальня, ванна кімната і т.д.д.

З іншого боку, якщо говорити про декоративний камінь, виготовлений на основі гіпсу, то має як плюси, так і деякі мінуси. Так, незважаючи на вельми привабливий зовнішній вигляд, а також широку різноманітність конфігурацій, даний вид внутрішньої обробки відрізняється поганою стійкістю до високого рівня вологості в приміщенні. Саме тому оптимальні місця для його використання – це вітальня, передпокій (коридор), спальня.

До речі, одним із завдань, що ставиться перед якісним та привабливим штучним каменем, є імітація різних матеріалів, насамперед, природного походження. Саме подібний підхід дає можливість для створення різних стилів при оздобленні інтер’єру, а також дозволяє поєднати камінь зі шпалерами, розширюючи можливості для різноманітності поєднань. Серед найпопулярніших варіантів для імітацій, на сьогоднішній день можна виділити такі:

Останнім часом дуже популярним стало рішення про поклеювання декоративного каменю на шпалери. Клей це. не так складно. Однак більшість людей не мають досвіду при здійсненні роботи з декору інтер’єру в квартирі або заміському будинку. Деякі з них навіть запитують, чи можна клеїти декоративний камінь на шпалери?

READ  Як зробити бетон для тротуарної плитки

Отже, давайте розглянемо те, що відбувається у випадку прилипання декоративного каменю на різних типах шпалер, за певних обставин. Ми висвітлюємо найбільш поширених з них:

Як ми бачимо, в обох випадках можуть виникнути певні труднощі. Однак навіть у таких випадках ви можете знайти досить раціональні рішення, які дозволяють знайти вихід із ситуації. Про те, як наклеїти декоративний камінь на шпалери або знайти деякі інші альтернативи – трохи нижче.

Отже, давайте подивимося на інші параметри установки.

Ви можете покласти камінь на початку, а бути точним. навіть до потрясінь шпалери. У цьому випадку вам доведеться пам’ятати, що плитки, що знаходяться з краю, і, отже, є своєрідною лінією контакту з шпалерами, і це не потрібно клей. Іншими словами, наступний етап – це поклейка шпалер. У той же час, їхня частина повинна йти тільки на цих областях кордонів. І тільки після того, що остаточна кладка зроблена, а декоративна черепиця (крайні рядки, які ми не засунули на самому початку), приклеєні на шпалери.

Увага! У разі проведення робіт з рідкими шпалерами, дані інструкції вам не допоможуть, оскільки за своєю структурою, а також за технологією монтажу рідкі шпалери набагато ближче до штукатурки, ніж до звичних паперових, текстильних або вінілових полотен.

Гіпсовий камінь на стіні, до якого клею?

Однак існує ще один спосіб. Його короткий опис: насамперед, ви наклеюєте шпалери, причому, клеїти їх необхідно по всій кімнаті, як звичайно. Після цього ви визначаєте ділянки, на яких згодом буде плитка, і вирізуєте їх за допомогою гострого ножа або леза. Поверхні стіни необхідно підготувати. І вже після цього проводиться монтаж декоративного каменю поверх стіни. Крім того, цей варіант підійде для тих випадків, коли шпалери вже були поклеєні.

Давайте розглянемо, як це правильно зробити:

Увага! Після того, як ви закінчите монтаж штучних або натуральних панелей у передпокої (коридорі), або в інших місцях квартири, бажано обробити їх, використовуючи спеціальний безбарвний лак, який має захисні властивості.

Не пропустіть цікаве

Отже, як завершення можна сказати, що якщо ви хочете наклеїти декоративний камінь поверх шпалер, сміливо можете це робити. Однак при роботі необхідно дотримуватися певних інструкцій, оскільки, інакше, деякі шпалери можуть бути пошкоджені внаслідок впливу адгезивної композиції, або з’єднання не буде сильним і надійним. Хороший ремонт!

Кам’яні шпалери: Під камінням, фото в інтер’єрі, роблять це самостійно, чи можна закріпити декоративний камінь, штучний, імітуючий для стін,

Кам’яні шпалери: частинка оригінальної природи в кожному будинку

Поява кам’яних шпалер відрізняється спеціальною естетикою. Десь час тому, паперові стіни створили справжню революцію в світі дизайну: люди почали прикрасити стіни свого будинку з різними малюнками та візерунками, він перетворився на справжнє мистецтво. Не заперечуйте, що за останні сто років, паперові шпалери дійсно були найпопулярнішими оздобленням матеріалу в інтер’єрі. У якийсь момент багато дизайнерів зрозуміли, що паперові шпалери не було настільки цікавим, а незвичним: майже кожну апартаменти можна знайти шпалери. Оскільки для творчої людини найголовніше – це незвичність та ексклюзив його твору, то багато дизайнерів почали шукати нове рішення для обробки шпалер, експериментуючи з різними матеріалами. І один прекрасний день світу був представлений кам’яними шпалерами. Така кам’яна стіна буде чудово виглядати в будь-якому інтер’єрі.

Кам’яні шпалери в інтер’єрі: сміливий розчин для творчих людей

Кам’яні шпалери. це дуже тонкий шар штучного каменю, виконаний у вигляді плитки. Товщина таких шпалер не перевищує 15 міліметрів: їх досить легко встановити з власними руками, вони більш міцні, ніж їх паперова альтернатива. Якщо розглянути відмінності від звичайної обробки штучним каменем, то переваги шпалер в тому, що вони набагато дешевші: на відміну від обробки каменем, кам’яні шпалери можуть дозволити собі придбати навіть люди з середнім статком.

Кам’яні шпалери не запалюються навіть з прямим контактом з вогнем

Кам’яні шпалери можна встановлювати на будь-яку поверхню, оскільки вони дуже легкі.

Кам’яні шпалери не мають ніяких зовнішніх елементів кута, що дозволяє встановлювати кам’яні шпалери як звичайну плитку. Як правило, кам’яні шпалери виготовляються з гіпсу: цей матеріал славиться своєю міцністю та довговічністю. Отже, вони не бояться ні вологого прибирання, ні сильних ударів. Як ви знаєте, декоративний штучний камінь досить холодно, щоб дотик: На відміну від звичайних фініш, кам’яні шпалери теплі і приємні до дотику.

Дизайн кам’яних шпалер Що таке шпалери з гнучкого каменю

Гнучкий камінь – теж цікаве рішення для оздоблення стін. Основою цього матеріалу є піщаникний шар: гнучкий камінь можна розділити не тільки стіни: цей матеріал може бути використаний для завершення фасадів, арків, басейнів. все щось. Гнучкий камінь отримав свою назву, тому що він досить гнучкий у застосуванні, і можна не обмежувати себе одними лише шпалерами з малюнком. Крім того, шпалери з гнучкого каменю можна згорнути в рулон: так само, як і їхній паперовий аналог.

Гнучкий камінь. це природний оздоблювальний матеріал

Шпалери із гнучкого каменю довговічні, що дозволить заощадити на майбутньому ремонті. Виробники гарантують, що шпалери з гнучкого каменю буде служити 20-25 років.

Крім того, навіть якщо вам потрібно розбити шпалери на великій площі, ви можете зробити це навіть без швів. Незважаючи на наявність слова “камінь” у заголовку, такий матеріал може бути дуже простий у вирішенні звичайних будівельних ножиць.

Можливість поєднання шпалер та каменю в інтер’єрі

Якщо ви поєднуєте шар шпалер з додаванням каменю, то може виявитися незвичайна композиція. Декоративне каміння – екологічно чистий матеріал, за ним не потрібно спеціального догляду: крім того, він стійкий до різних грибків та цвілі.

Чи можна клеїти декоративний камінь на шпалери

Багатьох людей цікавить питання, чи можна клеїти штучний камінь на шпалери. Відповідь: це можна зробити, якщо ви дотримуєтесь певних умов; Цей тип обробки має багато переваг.

READ  Як отримати ключ даху вашого будинку

Декоративний камінь, навіть світлих кольорів, зменшує освітлення

Якщо ви наважилися клеїти декоративний камінь на шпалери, то потрібно взяти до уваги той факт, що не потрібно клеїти цей матеріал безпосередньо на шпалери. На тому місці, де ви плануєте поклеїти камінь, слід просто видалити шпалери та залишки клею. При виявленні нерівностей, місце встановлення каменю можна оштукатурити. Після того, як ви переконалися, що стіна досить рівна і чиста, можна приступати до облицювання стін каменем. Щоб зміцнити камінь, зробити його більш привабливим в інтер’єрі, рекомендується покрити його спеціальним лаком.

Які переваги мають шпалери, що імітують камінь

Шпалери під каменем. бюджетне рішення для людей, які бажають досягти ефекту кам’яних стін, але вони не мають таких інструментів, щоб дозволити собі придбати справжній або штучний камінь. Зараз є величезний вибір різних шпалер: від дешевих паперових шпалер, які імітують цегляну кладку, до дорогих варіантів, які складно відрізнити від оригіналу. Як правило, дорогі шпалери під камінь виконані в кілька шарів, що створює ефект реального матеріалу. Навіть якщо дивитися на подібні шпалери з близької відстані, відрізнити якісні шпалери під камінь від реальної кам’яної кладки дуже складно. Єдина помітна відмінність – це тактильні відчуття. Відмінним рішенням буде поклеїти шпалери кам’яна квітка – вони виглядають як справжній витвір мистецтва.

Все більшої популярності набувають альтернативні варіанти обробки, а саме шпалери під декоративний камінь

У будь-якому випадку, саме ви вирішуєте, яке оздоблення краще виглядатиме у вашому інтер’єрі.

Варто відштовхуватися від багатьох факторів: особливостей приміщення, бюджету, побажань. Якщо ви бажаєте отримати хороший результат, то потрібно і добре постаратися, не шкодувати коштів: тоді результат не забариться.

Автоматичний домашній домашній для надання рибалки, мисливця, туристичної будівлі, ремонту самостійності від непотрібних речей до радіо

Чи можна клеїти шпалери на OSB? Методи та порядок роботи, орієнтованого на ДСП застосовуються у вирівнюванні

Чи можна клеїти стінові панелі Рідкі шпалери добре лягають на СІП панелі. Рідкі шпалери є

Сучасний дизайн Дизайнерська думка не стоїть на місці. Її розвиток стимулює

Чи можна клеїти декоративний камінь на шпалери?

Варто відзначити, що натуральним матеріалом не можна обробляти стіни з гіпсокартону через велику вагу, на відміну від штучного матеріалу.

Важливо! Фахівці стверджують, що гіпсокартонні конструкції, зведені за будівельними нормами, здатні витримати до 50 кг облицювання на 1 м2. Це вимагає посилення дизайну за допомогою арматурної сітки.

Що стосується питання, то можна закріпити штучний камінь на шпалерах, тоді майстри не рекомендують це зробити:

 • Рекомендується видалити частину шпалер з поверхні, де декоративна черепиця буде приклеєна до. Для цього за допомогою будівельного ножа видаліть усі шари шпалер на потрібній площі та ретельно змити клей водою.
 • Поверхня повинна бути рівною, чого можна досягти нанесенням додаткового шару штукатурки, сухої та чистої. Далі, використовуючи герметик або “рідкі цвяхи”, можна наносити кам’яну плитку на необхідну ділянку стіни.
 • Після завершення монтажу гіпсової плитки її слід покрити водовідштовхувальним просоченням або акриловою фарбою. Це убереже обробку від передчасного руйнування і збереже гарний зовнішній вигляд.

Важливо! Декоративний камінь повинен накладатися на шпалери не більше ніж на 2 см.

Комбінування штучного каменю зі шпалерами

Декоративний камінь унікальний у всіх відносинах, і з ним гармоніюватимуть будь-які типи шпалер. Так що вони служать довгий час, ви повинні вибрати високоякісні тканини. Для коридору, рідкі шпалери досконалі.

Можна також застосовувати паперові, флізелінові або склошпалери.

Паперовий матеріал дешевий, легко клей на стіну, він відмовляється від фарбування.

Шпалери Fliselin мають пористу структуру, легко приховати будь-які порушення та тріщини під ними. Так само вони мають міцність, непогано витримують фарбування.

Склошпалери вигідно поєднуються з декоративним каменем, тому що має рельєфну поверхню.

Wrap Wrap буде добре. Важливо, щоб вони максимально відповідали вибраному каменю.

Стилі

Передпокій – це приміщення, яке має виглядати особливо, тому для нього варто підбирати оригінальний стиль. Слід зазначити, що поєднання декоративного каменю та шпалер, відмінно впишеться у будь-який інтер’єр. Наприклад, шиферні породи підходять для екологічного стилю, а плитки, які імітують цеглу, підходять для міського. Для знавців класики вам знадобиться прикраса коридору з гранітом і мармуром.

Останнім часом часто виявляється розробка коридору у стилі країни. У ньому стіни декоруються сірим каменем неправильних форм. Те саме стосується і сільського інтер’єру. Для нього важлива максимальна природність матеріалів.

Чи можна закріпити декоративний камінь на шпалерах і тонований з каменю гіпсокартону стін

Натуральний камінь не підходить для облицювання стін гіпсокартону через її надмірну вагу, але вага штучного кам’яного дизайну слід витримувати. Виробники штучного каменю запевняють, що стіни для гіпсокартону, встановлені відповідно до стандартів будівництва, здатні протистояти навіть найважчі облицювальні покриття. При цьому 1 м² облицювання може витримувати від 10 до 60 кг. Досвідчені будівельники рекомендують зміцнювати стіну з гіпсокартону сіткою, якщо навантаження на конструкцію становить більше 30 кг на 1 м².

Клей декоративний камінь прямо на шпалери не рекомендується. За допомогою будівельного ножа слід видалити частину шпалер. Наявні шпалери знімаються до останнього шару, після чого залишки клею змиваються водою. Поштукатурена поверхня вимагає надійного покриття. Якщо десь є нерівності або порожнечі, на них наноситься новий шар штукатурки.Після цього можна облицьовувати каменем чисту стіну. Облицювання має накладатися на шпалери не більше ніж на 1,5-2 см. Після монтажу каменю його слід покрити лаком на водній основі або акриловим просоченням. Вони захистять камінь від руйнування та покращать зовнішній вигляд.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS