Стіні

Чи можна фарбувати стіни на штукатурку

Як малювати штукатурку?

Stucco. це один з найдавніших будівельних матеріалів, ви навіть можете сказати доісторичний. Навіть єгипетські піраміди, коли вони були покриті її. Греки, римляни та ацтеки також використовували цей матеріал. У ті часи колір цього матеріалу був обмежений своїми компонентними елементами (вапна, портландцемент або вода з водою), тепер можна побачити у різних відтінках. Цей колір досягається, додавши пігмент у склад фінішу, так званого кольору, товщина якої зазвичай становить близько 3 мм. Але що робити, коли мова йде про оновлення вже нудний колір?

У яких випадках картина свіжої штукатурки.

Якщо ви зробите фреску (як секретний вечір), у цьому випадку ви не повинні малювати матеріал безпосередньо під час приготування. Фактично, підлога під таємницею вечора покрита пілінговою фарбою, а отже, фреска потрібно відновити і відновити.

Сама штукатурка пориста і повинна дихати. Вологість проникає через поверхню, а потім випаровується. Водонепроникна мембрана, яка створюється внутрішньою структурою будинку, такими як жирний папір, плівка, піна і т.D. не давайте вологи, щоб проникнути в будинок.

Оформлення фінішного шару є частиною всього процесу підготовки, і тому фарба додають під час приготування матеріалу в ньому. Якщо ви вирішите пофарбувати поверхню після shtlock, мені доведеться зачекати, поки він не висихає кілька днів і, можливо, тижнів. Але це не все, фарба зіпсує дихання поверхні. Вологість може залишатися всередині між мембраною будинку будинку та зовнішньою фарбою. У кращому випадку фарба буде покрита бульбашками, і вам доведеться чистити все і повторити роботу знову.

Гірше, вода може бути конденсована на підставі стіни, яка призведе до утворення цвіль, бактерій і, зрештою, почне гниття.

З правильним фарбуванням штукатурки, він буде служити десятиліттям. Навіть якщо у вас немає проблем із навичками живопису, у випадку фарбування стіни після того, як Shtlock, вам доведеться перефарбувати його багато разів протягом декількох років, тому краще додати барвник у матеріал безпосередньо перед застосуванням під час замішання.

Стара стіна.

Що робити зі старою штукатуркою, залежить від декількох факторів. Що її стан? Який колір ви хочете? Скільки ви готові витратити? Вона вже пофарбована?

Стан. якщо ваша стара штукатурка поверхня знаходиться в хорошому стані, то краще спробувати мити його струменем води під тиском (не надто високим), а потім покрити його “туманом” шару. Це дуже тонкий шар звичайного цементу без піску (водяний цемент), який застосовується як фарба. Якщо є тріщини або чіп на старій стіні, то перед застосуванням нового фінішнього шару він повинен бути відновлений.

Колір. ви можете додати лише стільки барвника, щоб гіпс повинен бути, незалежно від цього туманного шару або пофарбованого, ви не зможете досягти занадто темного. Якщо вам до сих пір потрібно, щоб зробити будинок баклажанів, то вам потрібно використовувати еластомерні покриття, яке одночасно економить дихання, будучи гнучким і досить сильним, щоб закрити невеликі слоти та тріщини у стіні.

Витрати. шпаклівка всього будинку стоїть не дешево. Але в довгостроковій перспективі він зможе заощадити вам гроші, тому що, швидше за все, ви не повинні це робити знову, але якщо ви не досвідчена штукатурка, ви не можете зробити це самостійно і правильно, і ви повинні Прокат професіоналів. Забарвлення стіни в тумані коштуватиме дешевше і набагато простіше. Еластомерні покриття застосовуються приблизно як туман, але також потрібно, щоб переконатися, що ви використовуєте високоякісний матеріал. Найдешевша версія. це фарбування, але поверхня фарбування повинна бути реалізована, що вона буде знову перефарбувати все через кілька років.

Вже пофарбовані. якщо ваша поверхня була пофарбована, це, природно, неможливо застосувати нову штукатурку над старою фарбою. Новий шар просто не захопити з фарбою і піти тріснуто і скоро падіння. Якщо старий штукатурка знаходиться під фарбою в хорошому стані, то можна просто ткацький, але якщо він знаходиться в поганому стані, то ви потрапили до дорогого ремонту.

Спочатку потрібно видалити пілінгову фарбу та погану штукатурку, використовуючи піскострустир, і лише потім застосуйте кольоровий шар. Ось чому штукатурена стіна не потрібно спочатку малювати верхній шар.

Як малювати декоративну штукатурку

Декоративна штукатурка в якості основи для живопису відкриває широкі можливості для створення унікального дизайну інтер’єру. Таке покриття служить досить довгий час і відрізняється практичністю, оскільки в будь-який час можна буде змінити його відтінок.

Картина декоративної штукатурки. Заключний етап роботи. Декоративна штукатурка може бути білою, сіркою або придбаною вже в готовій формі з додаванням кольорового пігменту в гіпсовій суміші. Білий і сірий штукатурка розроблені під фарбуванням.

Для фарбування декоративної штукатурки, фасад і використовуються інтер’єрні фарби. Вони можуть бути на органічних розчинниках, які силікатні, акрилові та силіконові композиції, або на водній основі.

Для розрахунку споживання фарби необхідно визначити область робочої поверхні. Поверхня, покрита декоративною штукатуркою, має виражене полегшення. Чим вище рельєф поверхні та менше елементів, кількість фарби буде більше.

можна, фарбувати, стіни, штукатурка

Краще взяти, щоб розрахувати максимальне значення, вказане на CAN з фарбою. Множення цього номера до місця розташування розташування, подвійне отримане значення, оскільки колір здійснюється у два етапи. Потім додайте 15-20% до отриманого сміття.

Для фарбування вам потрібні інструменти: ролик з лотком для щітки; Капронний шнур (на відро з фарбою, щоб запобігти його бризок); Мала тарілка з шипами на краю лотка. Для фарбування оштукатурних поверхонь ви можете використовувати широку щітку, ролик або спеціальні рукавиці. Ролик краще використовувати з штучного хутра. для декоративної штукатурки це майже ідеальний варіант.

READ  Як видалити декоративну штукатурку з стін

Початкова фарба може розпочати лише після повного сушіння шару штукатурки, яка може зайняти від 8 до 48 годин. Тривалість сушіння залежать від складу штукатурної суміші, рівня вологості та температури навколишнього середовища.

Для зміцнення поверхні, штукатурка стіна під фарбуванням обробляється безбарвним грунтом.

На стінах фарби застосовують за допомогою ролика або щітки. При фарбуванні кистю, фарба наносять горизонтальні та вертикальні штрихи.

Нанесіть фарбу перші горизонтальні штрихи, потім ростуть їх вертикаль. Щоб отримати гладкий колір, рекомендується бути однаковою щіткою, яка застосовується до фарби, періодично потрясіть його так, щоб барвиста композиція в процесі залишається однорідним кольором і делікатом, а в нижній частині не буде осадкою на дно. Техніка Живопис Roller також простий. По-перше, занурюйте ролик у фарбу і їздити вздовж шипиної пластини на краю лотка, щоб видалити надлишку фарби.

На стіні фарба наноситься у напрямку зверху вниз, потім знизу вгору. Малюючі смуги потрібно застосовувати так, щоб вони поклали один з іншого, близько 4-5 см. Як споживає фарба, прес-сила на ролику збільшується так, щоб фарба лежала рівномірним шаром. Ви можете намалювати стіну в один або два прийом. В обох випадках фарба повинна бути ретельно зростаючою.

Отримати ідеально кольорову поверхню можна використовувати, якщо ви вперше використовуєте при застосуванні щітки, ми добре ростумо, а потім “рулон” поверхню ролика. Найпростіший спосіб малювати декоративну штукатурку. це колір “в одному пропуску”, тобто повна фарбування оштукатурної поверхні, включаючи всі виїмки та виступи в одному тоні. Ви також можете спробувати використовувати поєднання декількох різних кольорів. Для цього, за допомогою ролика, світло. основний шар фарби наносять на поверхню. Після того, як він повністю сухий, виступаючі ділянки рельєфу покриті фарбою довше тінь. Ця методика для додавання додаткового об’єму оштукатурної поверхні називається “методом сухого щітку”. Іноді металеві (бронзові, золото, срібло) застосовується замість темної фарби. Вони застосовуються за допомогою сухої щітки або спеціальних рукавичок.

Для пом’якшення кольорових контрастів на поверхні, що має меншу текстуру, ви можете додатково протріть фарбу з рукавичкою або гумою губкою. Такий прийом використовується для посилення ефекту глибокого полегшення або надання декоративного покриття тип “під давньою”. Виступаючі деталі рельєфу можна підкреслити, застосовуючи бронзову, золоту або срібну фарбу.

Використання короткочасного ролика, ви можете досягти цікавого ефекту при фарбуванні поверхні штукатурки під фарбуванням, як “COROED”. Залишаючись не подрібненими, пази утворюють контрастний “зразковий” шаблон на стіні. Ця різниця може бути зміцнена, або, навпаки, приглушена, після додавання фарбувального пігменту до штукатурки, потім фарбують стіни одним кольором, але з іншим відтінком.

Якщо на оштукатуреній поверхні стін комбіновані текстуровані та гладкі ділянки. починають картина з текстурованими. Гладкі елементи можна пофарбувати тільки після того, як він повністю висушений. У той же час, гладкі ділянки стін потрібно пофарбувати звичайною тонким щіткою. тому поверхня буде виглядати якомога більше. Якщо ви не приймаєте цей момент, то при застосуванні до всієї поверхні стіни, не враховуючи його рахунок-фактуру, слабо фіксовані частинки гіпсової поверхні можуть очистити у гладких областях. Після висихання, коли шар фарби повторюється строго спостерігається ця послідовність більше не потрібна.

Висушена і пофарбована декоративна штукатурка додатково можуть бути покриті бджолиним воском, щоб дати матову блискучу поверхню.

Види фарби, з урахуванням методу розведення

Важливий параметр при виборі зависання LCP. Чим вище цей показник, тим більш рівномірна і однорідна, пофарбована поверхня вийде. Мінімальний перекриття призводить до появи темних плям, коли з’являється неоднорідний базовий колір, змінюючи фарбування фінішу-декоративного шару. Така недостатня притулок відображається у фінансових витратах, оскільки буде потрібно багатошаровий виклик.

На веб-сайті Odyssey 2000 інтернет-магазин, представлені брендові та лакові продукти на водяній та органічній основі. У основній колірній схемі є білий, білий, бежевий і чорний. При необхідності фарба для стін живиться у відповідний відтінок, обраний RAL-макетом. Властивості товарних позицій утворюються, виходячи з присутності зв’язувачів, що збільшують адгезію, паропроникність, гідроізоляцію, стійкість до механічних пошкоджень.

Водні водні властивості

Водно-дисперсійні емульсії дуже популярні завдяки безпеці, екологічності, легкість розведення та подальшого обслуговування пофарбованої поверхні. Для збільшення зчеплення з штукатуркою, виробники додають до складу клею ПВА, акрилових смол, гуми, латексних полімерів та інших зв’язувальних речовин, що збільшують адгезію. Якщо в кімнаті зберігається підвищена вологість, то краще зробити вибір на користь акрилової основи. Мінімальне співвідношення проникності Parry та висока вартість відсутності латексних покриттів, які гарантують максимальний рівень захисту вологи.

Варто звернути увагу на три популярні види водних фарб:

 • Акрил підходить для вологих вітчизняних та публічних приміщень, підтримує текстуру основи; Не спалюйте на сонці, текстура залишається незмінною з інтенсивною експлуатацією, швидко сушать, без запаху.
 • Силіконові зносостійкі, водонепроникні, паропроникні; Збільшення притулок, утворює дихаючу силіконову мембрану в поєднанні з ідеально гладкою поверхнею, довго не втрачають декоративні властивості, не дратують кришку шкіри, легко вимивають.
 • Гумовий акриловий співполімер несе відповідальність за преміальну еластичність, не тріщить, не зникає на сонце; Володіють гарним порізом стирання, суперконмономічного споживання матеріалу.

Є сорти на силікатної основі, яка містить мінеральні компоненти або рідке скло. Після кристалізації на поверхні утворюється міцний шар, стійкий до механічних ефектів та абразивних навантажень. Під силікатним шаром не з’являється цвіль, грибки, патогенна мікрофлора вмирає. Електронний каталог Odyssey 2000 також представляє мінеральні LCPS, виготовлені на основі вапна або цементу. Ці позиції не підходять для фарб штукатуркою, відрізняються за мінімальним терміном служби.

Лакофарбові матеріали на органічній основі

Водорозчинні аналоги, які покращили екологічні властивості та підвищену безпеку, впевнено витісняють органозробні емалі. Однак, LCP на органічній основі успішно застосовується у будівництві через прискорену сушку, створюючи надійний декоративний шар та легкість використання. Щоб розбавити органорозчинні речовини, вам знадобиться оліфа, розчинник, скипидар, ксилол, бензин або білий дух. Ці розчинники стосуються токсичних або малотоксичних речовин, тому при фарбуванні необхідно використовувати засоби індивідуального захисту органів дихання та шкіри.

READ  Як витягнути пластиковий дюбель з стіни

Як намалювати декоративну штукатурку своїми руками. Як малювати декоративну штукатурку

Є два загальних видів органічних фарб:

 • Масло, розведене оліфою до необхідної консистенції, довгим сушінням, специфічним стійким запахом; Не рекомендується для фарбування стін у приміщенні, висока зносостійкість, відсутність парою.
 • Алкиди зв’язувальні смоли збільшують адгезію, зберігається середня проникність запису; Розподіл, знебарвлення з часом, поява жовтувато.

Такі фарби та лакові покриття мають високу вогнестійкість і гострий запах. Додаткові безперечні переваги цієї категорії включають можливість використання при негативних температурах на відкритому повітрі та водостійкість.

Тонкощі для вибору продукції для внутрішніх робіт

Вибір лакофарбового матеріалу потрібно враховувати мету кімнати. Цей параметр повинен бути ключем до вибору.

Для коридору та кухні важливі властивості вологостійка, а також можливість промивання поверхні, а також стійкість до різних механічних стресів.

Для дітей, що є екологічним компонентом, це також не заважатиме можливості миття стін, тому що діти часто отримують різні поверхні. Паропроникний ефект необхідний для спальні та дітей, це допомагає створювати хороші мікрокліматичні умови.

Для покриття стелі вимагає низька залучення залучення пилу та можливість миття.

Коли гіпсові роботи ще не витратили, то ви можете подумати про вибір штукатурки. Наприклад, у продажу є декоративна штукатурка декоративна фарба, це дає можливість отримати текстуроване покриття, яке буде виглядати оригінальним і прикрасити інтер’єр кімнати.

Матеріали та інструменти

Перш ніж почати живопис, ви повинні підготувати всі необхідні інструменти, а також матеріали.

 • Живописні кисті;
 • фарба для стін;
 • шпаклівка;
 • ремені для шліфування та затискання;
 • ролик;
 • шпаклівка;
 • Металева щітка;
 • Драбина;
 • Потужність для фарбування (звичайне відро).

Чи можна застосувати штукатурку на стару фарбу?

Згідно з класичними технологіями, штукатурка рекомендується застосовувати лише на стіну, повністю очищену фарбою. Однак у деяких випадках ви можете відступити з загальноприйнятих правил:

можна, фарбувати, стіни, штукатурка

Крім того, ми також відзначаємо, що в приміщеннях з підвищеною вологістю і ризиком залишити фарбу не варто. штукатурка може порівняти з плином часу. Товстий шар важкого цементно-піщаного розчину на фарбі також краще не покласти. він просто випадає під вагою своєї ваги.

Але, якщо стіни абсолютно сухими, фарба тримається дуже важко, а шар не надто великий, його не можна розірвати. Ідеально тримається на пофарбованій стіні і не надто важкої штукатурки. Однак поверхня до цього має бути підготовленим спеціальним способом.

Інструменти для роботи

Вибір, ніж фарбування стін, враховуйте, який інструмент буде потрібно для цього. На додаток до самої фарби, це буде необхідно:

 • щітка або ролик для грунтовки;
 • Два кисті для фарб є одна широкими, для основної поверхні, другий, вузький, для важкодоступних місць; Широка щітка може бути замінена пофарбованим роликом;
 • Створити декоративну поверхню (наприклад, зернистий або візерунковий), ви можете використовувати ролики з сопла;
 • При необхідності кольоровий каль бажаного відтінку для розведення білої основи;
 • терка для шліфування малих нерівностей;
 • Велика потужність (лоток);
 • сходи;
 • Індивідуальні інструменти захисту: рукавички, респіратор при використанні колапсу, головний убір при фарбувальних стелях.

Картина штукатуркою!!!! таке можливо???!

Ніж ви можете малювати штукатурені стіни

Перш ніж почати відгук, варто зазначити, що немає універсальної ради, яка фарба оптимальна для використання. У кожному окремому випадку може бути нюанси, завдяки чому одна чи інша фарба для стін штукатуркою не наближається до вас.

Зверніть увагу на те, що такий самий вид фарби може бути дуже різним за якістю. Різниця, як правило, є краса та насиченість квітів, або за рахунок квадратного метра. Якість, природно, залежить від виробника і, звичайно, від вартості матеріалу. По-справжньому високоякісні речі просто не можуть коштувати дешево. Однак це не означає, що вам потрібно купити найдорожчий матеріал. спробуйте проконсультуватися з продавцями та шукати “золоту середню”.

Ну, “Основна” інформація про фарбу ми надамо вам.

Акрилові матеріали

У цьому випадку є фарби з основою акрилу. Це досить добре і дуже популярне у людей. Матеріал, який використовується для фарбування стандартних кімнат та навіть кімнат з високою вологістю.

Молиться штукатурка. Зберегти на стінах фарби. Ефективний і дешевий. Ідеальні стіни

 • Відмінна стійкість до стирання. готова поверхня може бути спокійно витирана мокрими ганчірками, поява пошкоджена.
 • Багатий асортимент кольорів та відтінків для тонування. В принципі, завдяки цій якості ви можете легко вибрати фарбу для будь-якого стилю інтер’єру.
 • Після фарбування ваші стіни будуть мати приємну матову текстуру.
 • Вартість матеріалів на основі акрилу досить доступна, і навіть можна сказати, що це найбільш “золота середня” між витратами та якістю.

Що стосується недоліків, вони, звичайно, є. не купують цю фарбу для приміщень, де існує ризик прямої води з стін або стелі. Ці приміщення включають в себе ванні кімнати, наприклад, або миття ящиків. в цих випадках краще використовувати матеріали з латексу на основі на основі.

Латексні фарби

Приклад фарбування стінної латексної фарби

Принцип “роботи” такого типу фарб полягає в тому, що після сушіння матеріал перетворюється на тонкий, але, тим не менше, досить міцний плівковий шар. Ця властивість дозволяє виконувати часте та інтенсивне вологе прибирання на такій поверхні, а крім того, стіни пофарбовані латексна фарба не бояться прямої води.

Матеріал може мати як матовий, так і глянцеву текстуру, і ідеально підходить для фарбування стандартних кам’яних поверхонь.

До речі, якщо картина стін виконується з декоративною штукатуркою, то в цьому випадку латексна фарба. оптимальна версія. Тому що жоден інший матеріал підкреслив об’єм та текстуру шпаклівка такого типу.

Фарбувальний літак з декоративною штукатуркою

Варто відзначити, що в типах латексних фарб це досить просто для навігації. Як правило, на відра з такою фарбою один і той же бренд, є різні числа. Ніж цифри вище, тим більший рівень блиску та менше матеріалу бояться води.

Зверніть увагу лише на те, що глянцева фарба з базою латексу має одну важливу особливість. це, здається, підкреслює всі поверхневі порушення. Для літака з малюнком текстури це, безумовно, добре, але картина стін на штукатурці більше не може виглядати так добре. Тому що стіна повинна бути настільки рівною, наскільки це можливо, без будь-якої депресії або виступів. Інакше кожен побачить всі “хвилі” на літаку. Тому, безумовно, розглянемо цю властивість латексу при виборі.

READ  Чи можна клеїти плитку на бетон

Що стосується витрат, ціна цього типу фарб низька не є. Тому, щоб придбати матеріал, лише тоді, коли характеристики приміщення не дозволяють застосовувати інші варіанти, і, звичайно, коли я хочу досягти певного зовнішнього ефекту, блиску.

Тепер давайте поговоримо про досить бюджетне рішення.

ПВА іріментовані фарби

Приклад рівня насичення кольору звичайного фарби рівня води

Фактично, це дуже зручний варіант, у тих випадках, коли ви хочете швидко пофарбувати стіни, дешево, а більш-менш приємним зовнішнім виглядом.

Цей тип фарб, хоча він має не дуже багатий відбір відтінків, однак, для приміщень, в яких потрібні деякі спеціальні конструкції та насичений колір стін, вони прекрасні.

Важливо лише пам’ятати, що цей матеріал не підходить для приміщень з високою вологістю, а також для місць, де літак після живопису часто витирає.

Порада. Якщо кімната підходить для операції в ній, така фарба, і в той же час я все ще хочу заощадити, і в той же час зробити штукатурену стінку фарбувати, то ви можете застосувати матеріал з основою ПВА у декілька шарів. це додасть насиченість. І так, щоб ефект ще краще. дуже ретельно занурює стіни перед фарбуванням. Це зменшить споживання фарбою та рівень його поглинання в структурі шару штукатурки. І, звичайно, рукоятка фарби з площиною стіни буде в цьому випадку набагато краще.

І розглянути інший тип фарб, які можна використовувати для оштукатурних стін.

Алкидні та олійні фарби

Цей матеріал характеризується гарною міцністю шару після сушіння, відмінна насиченість кольору, але в той же час існують деякі недоліки, які можуть бути значними критеріями при виборі фарби.

Мова, зокрема, стосується таких моментів:

 • Фарба має гострий токсичний запах. Тому важко працювати з ним, і не кожен може. Коли вона повністю висихає, немає випаровувань, але під час операції та сушіння матеріал доставить багато неприємних моментів, як ви та сусідів.
 • Не дуже хороший вибір кольорів і відтінків.
 • Високе споживання фарбування та його значна ціна.
 • Низька швидкість живопису у разі роботи з роликами та кистями.

Загалом, звичайно, поліпшена забарвлення масляних композицій на штукатурці стін використовується досить часто (і в приміщеннях з високою вологістю, в тому числі), тільки тут є цей сенс?

Однак, якщо у вас є добре провітрювачева виробнича кімната, то для живопису існує пиломізатор, і в принципі немає високих естетичних вимог до появи стін, чому б не застосовувати цей матеріал. термін служби такої поверхні буде бути довгим і проблемами інтенсивної терапії не повинно бути.

На цьому огляді матеріалів ми закінчуємо та розглядаємо покрокові вказівки на стінах живопису з вашими руками.

Технологія процесу

Перш ніж продовжувати реалізацію процедури, необхідно підготувати стіни. Найкраще, якщо штукатурка свіжа і була застосована нещодавно. У випадку старого покриття він повинен бути відновлений:

 • Позолочені стіни повинні бути перевірені на дефекти: депресія, бугро та тріщини.
 • Виявлені недоліки повинні бути усунені шпаклівкою.
 • Сухий матеріал вирівнювання повинен бути очищений з наждачним папером неглибокої дисперсії, забезпечуючи таким чином, забезпечуючи високу поверхню адгезії.

Не забувайте, що якщо ремонт виготовляється з нуля, то принаймні 60 днів слід пройти з моменту застосування цементної штукатурки. Такий термін пов’язаний з тим, що в процесі сушіння стіни, оштукатурі, схильні до усадки. Якщо в цей період намагається покласти фарбу. буде великий ризик його зникнення в найближчому майбутньому.

Підготуйте всі необхідні інструменти, а також матеріал, до якого буде пофарбована стіна. Далі, перейдіть до приготування виставленої поверхні:

 • Очистіть площину від можливого пилу та забруднення за допомогою шикарної кисті щітки.
 • Випрямляйте поверхню глибокого проникнення. штукатурка має великі пори, які будуть добре заповнити грунт.
 • Перед малюванням штукатурки, зачекайте, поки стіна не буде повністю сухою.

Іноді власники цікаво: чи можна не примітивні стіни перед фарбуванням. Відповідь буде однозначною: поверхня, покрита грунтом, завжди краще пов’язана з оздоблювальними матеріалами. Нехтуйте цю фазу препарату.

Для промислових великих кімнат, більш доцільно застосовувати пульверизатор, а для житлових приміщень можна зробити з щіткою та роликом.

Картина стін після штукатурки вважається простим процедурою, що особа, яка не має навичок у такому роботі, зможе реалізувати. Процес складається з декількох етапів:

 • Розведення фарбування. Відкрийте банку з композицією і змішайте його трохи щіткою. Щоб отримати необхідний колір, використовуйте каль. Якщо використовується алкід або масляна фарба. додайте трохи розчинника до суміші відповідно до інструкцій виробника.
 • Перед фарбуванням поверхні, залити трохи композиції в бак танку.
 • Внутрішня робота бажана виконувати з постійною циркуляцією повітря, тим самим забезпечуючи безпеку майстра та сприяння швидкому сушінню фарби.
 • Візьміть трохи забарвлюючого матеріалу на ролиці, витрачайте їх на стіну вгору і вниз. Такі рухи продовжують обробляти всю поверхню стіни. Переконайтеся, що ролик не залишає смуги, він може бути пов’язаний з великою кількістю фарби з боків інструменту.

Не забудьте покрити всі предмети під час обробки, щоб захистити їх від композиції барвника. Ті місця, які не потребують фарбування, грабіж.

Як видно, для виконання процедури забарвлення стін, покритих штукатуркою, досить простим. Для цього необхідно лише вибрати потрібну композицію та набір інструментів. Результат принесе радості та допомагає підвищити рівень навичок.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS