Статті

Чи можна фарбувати на епоксидному грунті

Особливості застосування аерозолю

Епоксидний грунт у формі аерозолю використовується як антикорозійний покриття, він повинен використовуватися на таких поверхнях:

Застосовувати також як основу для різних емалей.

Важливий! За допомогою цього типу епоксидного грунту несумісні наступні типи емалей:

Використовуйте грунт у такому потенціал, краще усунути невеликі дефекти.

Поверхня повинна бути приготована відповідно до описаного вище алгоритму. Подальший алгоритм роботи полягає в наступному:

 • Абонент повинен добре потиснути;
 • Розпилення слід проводити під кутом 90 градусів;
 • Диспенсер циліндрів повинен бути на відстані 20-30 см від обробленої поверхні;
 • Нанесіть речовину необхідну в 2-3 шарах з часовим інтервалом 25-30 хвилин;
 • Розпилювач праймер повинен гладко, не затримуючи в одному місці.

Важливий! Використовуйте захисне обладнання під час експлуатації (респіратор, рукавички).

Бул-епоксидний грунт у аерозолі 500мл

Вибір і застосування грунту

Коли геометрія поверхні повністю відтворена, ви можете перейти до обробки грунту, що забезпечить надійну зчеплення шару фарби. До цього вже було сказано кілька слів про властивості грунту, що в основному визначають його класифікацію. Розглянемо його типи Читати далі.

 • Епоксидний. Це рідка суміш, що містить хром або інертні речовини. Використовується для лікування вологи та інших агресивних сполук. Такі праймери (наприклад, GF21, FL OZK) не потребують обробки шліфування. За винятком випадків, коли лакофарбова робота має видимі дефекти (барабани).
 • Грунтовка. Це так званий первинний праймер, або вирівнювання. Він використовується для обробки антикорозійності (його можна застосувати до подання) і покращити адгезію.
 • Герметик. Це фінішний шар грунту, який призначений для його захисту та дезактивації властивостей розчинників фарби.

Для застосування грунту ви можете використовувати фарби пістолети або каролізи, в яких під тиском атмосфера атмосфер виникає рідина. До цього рекомендується очистити поверхню, пройти через антисилікону для знежирення. Первинні праймери зазвичай застосовуються у 2 тонких шарах, між якими пауза потрібна до півтора годин сушіння. Після цього вторинний грунт – товщина 3 шарів. Перед нанесенням наступного шару необхідно почекати до 10 хвилин, щоб рідина висихає і стає маткою.

Процес живописних елементів кабінету автомобіля – це досить запобіжний урок, в якому такі кроки, такі як грунтовка та шпаклівка, повинні бути об’єднані. З їх вибору правильна послідовність їх застосування та правильність комбінації багато в чому залежить від якості роботи, виконаної на приготування автомобіля для фарбування.

Таким чином, поверхня була оброблена правильно та ефективно, то тип грунту повинен бути правильно обраний. Є багато з них на ринку, ми визначимо попит:

 • акрил – використовується не тільки для металу, але й для пластику, дерева. Ідеально витримує краплі температури, вологи та інших негативних факторів впливу;
 • Антикорозійний – не тільки захищає поверхню від корозії, але також покращує ручку фарби з поверхнею;
 • Підтвердження – використання для усунення різних видів дефектів, також характеризується високими показниками адгезії;
 • Кислота для металу – “CORROSIVE” Тонкий шар металу для поліпшення фарби з поверхнею.
READ  Замена жиклера в газовой плите

Праймер епоксидного типу корисний для використання, оскільки він поєднує в собі кілька функцій.

Основні переваги

Найбільшими перевагами таких композицій є те, що механічні та температурні ефекти, які можуть бути стійкими досить високими. Це безсумнівна перевага такого покриття як епоксидне грунт. Відгуки клієнтів пропонують, щоб адгезія є достатньою, а шари сухими рівномірно. Останній елемент дозволяє уникнути декількох проблем, які можуть виникнути з іншими композиціями.

Праймер добре захищає поверхню металу, до якого він застосовується, а також дає відмінну базу для подальших шарів. Крім того, сьогоднішні двокомпонентні суміші використовуються навіть там, де подібні композиції не будуть триматися, наприклад, для металів, майже постійно занурюються у воду. Шари не будуть падати, а крім того, вигорання на сонці не передбачена.

Багатокомпонентна праймер – один з найбільш ефективних способів боротьби з металевою корозію.

Це також найпоширеніший фундамент для фарби та лаку.

Крім того, слід зазначити, що епоксидний грунт характеризується високою щільністю. Така характеристика не можна відзначити в поліефірних композиціях. Крім того, останній не дає такого антикорозійного ефекту, і тому використовуються менш і менше.

Недоліки дуже мало. Точніше, це лише один – протягом тривалого часу сушіння. Неможливо позбутися від нього, але з належним застосуванням та дотриманням температурного режиму, процес зменшується до дванадцяти годин.

Такі незручності часто викликають кривичи з користувачів – покриття не завжди робиться по всій поверхні автомобіля. Будь-який малий або поточний ремонт тече досить швидко. У той же час такий праймер не дозволяє машину весь час сушіння.

Чи можна фарбувати на епоксидному грунті

Всім доброго дня. Тема сьогоднішня стаття – грунт для фарбування автомобіля. І як ви вже здогадалися з назви, стаття буде оглядом, ми розглянемо типи автомобільних праймерів та організувати невеликий огляд, виробниками, широко представлені на ринку

Давайте згодні на березі – ми не розглядаємо грунтовку в аерозольних циліндрах.

Загальні правила застосування автомобільних ґрунтів.

– грунт застосовується до готової поверхні, т.Е. Знищені і килимки з напеченим папером з номером 120-180

– грунт, нанесений з проростання з сопло 1.4-1.6 мм

– матування грунту виготовляється лише після його повного сушіння (24 години при 20 градусів для 2 компонентного акрилового грунту)

READ  ПВХ панели для наружной отделки

– при застосуванні до покриття на грунті, матеріали одного виробника повинні бути використані мокрим вокома.

– ґрунт не призначений для заповнення нерівностей тіла, для цього є рідка шпаклівка!

-Грунт розлучився строго за часткою рекомендованого виробника! Якщо ви налиште багато або трохи отверджувача, то ймовірність того, що грунт буде або дуже довго висихати або залишатиметься м’яким.

Який вид грунту краще?

Кислотний грунт використовує кислоту для хімічного очищення та переміщення металу (мікроскопічно тисненням до нього) для одержання поверхні з покращеною адгезією до наступного вторинного грунту. Він призначений для застосування до звичайного металу та на поверхні з поганою адгезією (алюмінієва, оцинкована сталь та сплави). Його переваги не потрібні для механічної підготовки металу (шліфування), і він швидко висисть. Вторинний грунт може бути нанесений через 15-20 хвилин після нанесення кислотного грунту. Кислотний грунт може сповільнити решту корозії, що неможливо зняти з шліфуванням. Недоліком або особливістю є його слабка захисна функція (антикорозійна та слабка зносостійкість). Також на цьому грунті не можна застосувати до шпаклівка (або шпаклівка, нікому, як ви, як ви), і не бажано застосувати його на вершину шпаклівка.

Epokseed ґрунт дає чудову адгезію, а також антикорозійний захист. На відміну від кислотного грунту, перед нанесенням, необхідно відмовитися від металу так, щоб грунт добре тримається, оскільки він має механічну адгезію (продовжує ризик, він розраховує в пори). Недоліком або скоріше особливість епоксейного грунту є його довга сушка. На відміну від кислотного грунту, епоксейну грунт застосовується до будь-яких поверхонь, а також його можна застосувати до розпаду, акрилового грунту або відразу фарбувати.

Що в кінці? Обидва грунту забезпечують відмінну адгезію. Це безперечний факт. Кислотний грунт є незамінним, якщо є невеликі корозійні залишки на металі. Решта епокселеного грунту має більше переваг. Якщо немає ніяких проблем з корозійності на металі, то ви можете безпечно використовувати ґрунтну грунт.

Що таке епоксидне грунт?

Ця лаконатка призначена для покриття металевих поверхонь. По суті, це двокомпонентна полімерна речовина, яка має властивість з затвердінням для утворення повітряно-проникного покриття, абсолютно не пористою, забезпечуючи відмінну інтермолекулярну зчеплення (адгезію) різних матеріалів у структурі матеріалів. Епоксидна базова земля активно використовується для покриття днищ автомобілів або для “примирення” різних покриттів, які інше не сумісні через конфлікт їх текстур.

Забарвлення на епоксидному грунті з каністру | Основне покриття на епоксидному кулі

Властивості епоксидного грунту

Унікальність такого покриття полягає у його характеристик, майстерне використання яких здатне врятувати нас від надлишку головного болю. Епоксидна емаль – грунт, що захищає металеві поверхні з багатьох негативних впливів на навколишнє середовище через його властивості:

 • Сила: Таке покриття витримує серйозні механічні навантаження, не втрачаючи цілісності.
 • Однорідність Коли заморожена: епоксидна грунт рівномірно висихає по всій області застосування, не залишаючи вразливих місць на поверхні, покритих.
 • Стійкість до температурних крапель: низькі морози або екстремальне тепло не впливає на якість емалі, що особливо цінне для ентузіастів автомобілів.
 • Гнучкість: при згинанні металевої поверхні, обробленої епоксидною, покриттям не тріщить, але візьме нову форму.
 • Адгезія: Добре взято на найбільш примхливі літаки, як оцинковані або алюміній, без будь-яких проблем, що готують їх до фарбування.
 • Вода та повітряна проникність: придатні для деталей, які судиться тісно взаємодіяти з вологою, надійно захищаючи їх від корозії.
READ  Як закрити внутрішні кути на гіпсокартону

Що потрібно епоксидне грунт?

Уникайте пішоходів, які ніколи не знають про таку речовину. Однак епоксидний грунт для автомобілів, його власника та працівники автосервісу – основа Фонду, гарант довгих і щасливих операцій автомобіля. Він використовується для:

 • Створення антикорозійного захисту для тіла. Він працює в цьому випадку як герметик, основа для акрилового покриття.
 • Структури примирення різних матеріалів на одній площині. Незручний метал, залишки старого лакового покриття, шпаклівка – все це буде покривати епоксидну липку грунт, створюючи однорідну плоску поверхню для подальшої обробки.
 • Посилити міцність літака покрита. Епоксидна база буде захищати товар від механічного пошкодження та збільшиться часом через це життя його операції.

Етапи підготовки

Щоб отримати високоякісну поверхню, слід виконувати ряд підготовчих дій та дотримуватися строго витраченого алгоритму:

 • Перш за все, приміщення, в яких тіло буде пофарбовано.
 • Тоді необхідно очистити поверхню від іржі, бруду, пилу та старого шпаклівка.
 • Далі потрібно оглянути машину та підготувати відповідний склад емалі.
 • Після цього необхідно захистити частини тіла, які не потрібно обробляти та знежирювати поверхню.
 • На наступному етапі наносять шпаклівку, а утворюється антикорозійний шар.

Епоксидний грунт для автомобілів

Епоксидне грунт застосовується при ремонті автомобілів, щоб підготувати поверхню для застосування лакофарбових виробів, а також створення антикорозійного захисту для металу.

Принцип, на якому такий грунт дійсний, базується на фізичних властивостях твердої плівки, яка утворюється на поверхні і служить для захисту від корозії, перекриваючи шляхи для проникнення вологи та кисню.

Грунтовка для авто на епоксидній основі виконує наступний набір завдань:

 • заповнення пори та мікроректорів;
 • Запобігання корозійним вогнищам;
 • захист від металу від розщеплення та подряпин;
 • гладка і гладка картина;
 • Забезпечення довговічності лакофарбових виробів.

Антикорозійна епоксидна земля Ranal EP 11 1.6L Set

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS