Статті

Цегляний туалет у країні роблять це самостійно

Вибираючи місце

Одним з найважливіших аспектів будівництва цегляного туалету є компетентний вибір його місцезнаходження. Щоб переконатися, що майбутня будівля не дає вам і сусідів неприємностей, слід дотримуватися наступні умови:

 • Якщо у вас є добре на вашому сайті, то відстань до неї повинна бути не менше 8 метрів
 • Відстань між будинком та туалетом повинен бути більше 12 метрів
 • Необхідно спостерігати відстань від сусідньої площі не менше 3 метрів

Як ви можете побачити з малюнка на вершині всіх відстаней, я з більш ніж. Залишається приготувати матеріали та інструменти.

Підготовка фундаменту для будівництва стін

Туалет округу зовні може бути будь-хто, хто їсть його своїми руками, ви можете реалізувати будь-яку ідею або фантазію. Єдине, що варто приклеювати, – це правила встановлення цегляного каркасу, щоб ваше творіння не руйнується під час сильної хуртовини.

Одним з важливих кроків до побудови твердої структури цегляної цегли є будівництво опалубки та довговічної рамки.

Для опалубки, вам доведеться викопати траншею шириною 20 см, а також збирати дизайн опалубки, а фонд затоки. Мисляча опалубка для перекриття, потрібно враховувати отвір для “унітаз” та вентиляційної труби.

В результаті після наповнення бетоном повинна бути міцна фундамент для важких цегельних стін, нерозривно підключені до кришки CESSPOOL. До речі, для більшої жорсткості, кришка ями краще посилена.

Рамка для цегельних стін, як правило, виготовляється з бетонних стовпів.

Як зробити цегляний туалетну підлогу

Навіть найбагатша і товста дошка підлоги не зможе працювати протягом довгого середовища, що створює стічні води. Оптимальне рішення – це залізобетонна плита. Ви можете використовувати готову плиту або зробити його безпосередньо на сайті. Другий варіант є більш прийнятним, оскільки він не означає додаткових витрат на оренду підйомного та транспортного обладнання. Для такої роботи профільований лист з високою хвилею, сталевий фурнітура та бетонозмішувач.

Виробництво бетонної підлоги для цегляної структури здійснюється в такій послідовності:

Бюджетний вуличний туалет робить це самостійно. Практично без фінансових інвестицій! 21.02.19

 • Заготовки бажаної конфігурації вирізати з стінних профільованих листів. Розрахунок робиться так, щоб покрити всю яму з підкладкою для однієї хвилі.
 • На верхніх краях стін вихлопу, опалубка з висотою 15 см. Потрібно зафіксувати його за допомогою кінцевих стічних та верхньої дерев’яної стійки.
 • На краях бетонного контейнера, цементний розчин заклав 6-8 см товщиною. Укладання нарізаних заготовок профільованих листів у опалубці. Сталеві аркуші з потужністю притискаються до цементного розчину, щоб він заповнив всі порожнисті.
 • Всередині опалубки збирається сталева рамка. Оскільки піч буде мати невелику площу, достатньо покласти стрижні підкріплення у видаленні профліста.
 • Підготовлено конкретний розчин. Його заповнення виконується в опалубці. Поверхня бетону вирівняна і ретельно згладжується шпателем.
READ  Шпалери на венеціанській штукатурці

Пластина потрібно 20-25 днів, щоб він отримав необхідну силу. Після завершення його можна покрити кольоровим грунтом, фарбою або окремо з керамічними плитками.

Як побудувати цегляний туалет

Для того, щоб побудувати туалет з цегли в країні своїми руками, потрібно створити кілька стандартних процесів будівництва.

 • Визначте будівельний майданчик.
 • Підготувати інструменти та матеріали.
 • Копати отвір до туалету.
 • Рівноправний.
 • Побудуйте сам туалет.
 • Накрийте дах і встановіть двері.
 • Закінчити.
 • Установка туалету або табурет.

Що стосується визначення будівельного майданчика, цегляний туалет у цьому випадку не відрізняється від інших видів. Основною вимогою до нього є відстань до джерел споживання води та водних тіл, вона не повинна бути менше 30 м. У цьому випадку вимога може бути виконана рівнем підземних вод. Якщо це менше, ніж 2,5 м, то в країні не встановлено туалет з викриттям. Наприклад, нам доведеться закрити його іншим способом, встановити бейсует або порошковий шафа.

Країна цегляного туалету

Підготовка інструментів та матеріалів

Деякі складні інструменти для будівництва цегляного туалету в країні для підготовки. Але повинен бути присутнім до лопати, контейнер для розчину, Kelma, стовбура, молотка, рулетка, сантехніка та рівень будівництва.

Матеріали знадобиться цегляна, цемент, пісок та подрібнений камінь (може бути гравій). Щоб покрити дах, він буде потрібний покрівельний матеріал та дерев’яні бари для ящика (ви можете використовувати дошки). Для обробки туалету матеріали вибираються на розсуд гніву. Але, як показує практика, туалет, як правило, штукатурний і покритий фарбою, керамічна плитка розміщена на підлозі (виявляється так гігієнічна, легше мити). Що стосується зовнішньої обробки, то це оптимально, якщо цегла викладена під рамкою.

Туалет з власними руками, оптимальні розміри та форми структур

Коли проблема з вибором сюжету вирішується, не слід приділяти не менше уваги до вибору форми та розміру дизайну.

Таким чином, оптимальний для котеджу є типи типу:

 • Будинок. 1,5 м в глибину, 1,2 м шириною, 1. 1,5 м у довжину і 2. 2,5 м висока (стандартні розміри для всіх типів, якщо це необхідно, можуть бути збільшені, але ні у випадку зменшення). Відрізняється у вигляді даху, що нагадує будинок;
 • Чалаш. Ви можете з’ясувати характерну структуру бічних стінок, які одночасно виконують роль покрівельних стрижнів. Найпростіший і найшвидший у будівництві типу, побудуючи, що ви можете тільки через пару годин. Матеріали для обробки будуть потрібні тільки з передньої та задньої частини, бічні стінки виконуються з покрівельних матеріалів;
 • Спальня. Відрізняється на даху, закріплене на усіченій базі, на якому сніг не затримується.
 • Перед початком роботи. Вирішити, що має відбутися в кінці кінців. Для цього ви можете розробити малюнок себе або знайти його, щоб уникнути неточності в дизайні.
READ  Ремесла з поліпропіленових труб з власними руками

Набір інструментів та матеріалів

Якщо ви хочете побудувати цегляний туалет з власними руками, то вам знадобиться наступна серія інструментів та матеріалів:

 • Бетон;
 • Цегла;
 • Нігті;
 • Матеріали для даху;
 • Скло;
 • Двері;
 • Майстер ОК;
 • Ганчірка;
 • Будівельний рівень;
 • Капоронна мотузка;
 • Молоток-Кірк;
 • Сталевий кут;
 • Ганчірка;
 • Пристрій для шийників;
 • Лопати

Цегляний туалет

Зробіть вуличний туалет з цегли, можливо, навіть не фахівець, якщо ви розглядаєте деякі функції та дотримуйтесь усіх дій. Важливо виміряти розмір майбутніх цегляних будівель та зібрати всі необхідні інструменти. Часто одночасно будують туалет і душ з однією спільною стінкою. Всі переваги та недоліки такого будівництва враховуються до будівництва. Важливо також враховувати відстань від будинку, добре або добре до майбутньої ванної кімнати.

Обтіння

Коли яма схопила, ви можете продовжувати будувати дизайн з власними руками. Перш ніж “вилучення” стін, виготовляється рамка з бетонних стовпів. Core забезпечує побудову сили, запобігає краху важких стін. Рекомендується залишити на задній стінці декількома вікнами, щоб кімната вентиляційна.

Темний туалет малюнок

Коли опубліковано певну частину цегельної стіни, шви розширюються. Це робиться так, щоб сухий розчин не розсипався. Надлишки сушених розчинів збиваються сухою ганчіркою. Рівень слід використовувати при укладенню кожного ряду цегли, щоб ні вертикально, ні горизонтальність не порушено.

Ряд для обличчя цегляного кладки зроблений “на сухий”, тобто без використання розчину. Таким чином, керує нормально розподілу вертикальних швів і звільняє від необхідності використання з передньої частини половинки цегли. Далі – розмітка кутів будівництва. Потім викладено базовий рядок цегли. Навіть якщо висота будівництва невелика, горизонтальна не повинна знехтувати. Те саме стосується вертикалі кутів. Після встановлення всіх кутів шнур затягується. Закріпіть її, гвоздики дотримуються швів. Мейсон продовжується на шнурах.

Правильне укладання цегли

Після укладання перших двох рядків встановлюється дерев’яна рамка рамка, яка зміцнюється підошвами на вулиці. 40 см від підлоги між заднім стінними цеглинами вставляються з металевими кутами, кріпленням подіума. На самому верху є ще 1-2 рядок, щоб підняти дах.

a – ложкова рядок; B – Tychka Row: 1-4 – процедура.

Обов’язково пишайте наявність вікна (приблизно 20×20 см). Рекомендується розмістити його над вхідними дверима.

READ  Как делают двухуровневый натяжной потолок

Схема вихлопного пристрою з бетонним дном. Розмір вигнання: від 1 до 1,3 м шириною і 1,5 м в глибину.

Після того, як ви вибрали найкраще місце для побудови туалету в країні, беручи до уваги всі необхідні нюанси, ми починаємо будівництво туалету. Спочатку потрібно копати вигнуту з власними руками. Розмір POAM залежить безпосередньо від розміру планового туалету. Доцільно дотримуватися розміру приблизно 1-1,3 м шириною та глибиною 1,5 м, не менше. Для того, щоб яму вижив протягом тривалого часу, він повинен бути нарізаний з внутрішньої цегли, а потім потрясли. Дно вигнання повинна бути зроблена навіть і обов’язково бетону. Для того, щоб рішення було повністю захопити, потрібно залишити дірку протягом 2-3 днів. Якщо використання туалету не розраховується протягом тривалого часу, то ви можете зробити без бетонування.

Коли зібраний весь необхідний інструмент, рядок обличчя викладений на сухому, без розчину. Це необхідно для відповідного розподілу вертикальних швів і дасть можливість уникнути використання на передній стороні половинок. Досвідчені каменярі не допускаються попередні макети, це часто приносить недоліки в швах або використанні половинок на передній стороні кладки. Ось чому попередній макет є важливим етапом роботи.

Тоді ви можете почати маркування кутів майбутньої структури. Потрібно точно виміряти діагональ і тільки потім розтягнути шнур навколо периметру. Далі встановлює перший (базовий) рядок цегли.

Клаутна технологія цегли: A – Запуск рішення; B – лиття розчину на цеглі.

Приділяти особливу увагу ретельному повазі до горизонтального. Це необхідна умова для належної кладки у майбутньому та дотримання всіх необхідних пропорцій.

Після цього ви можете почати почати кути. Для правильної та точної кладки зовнішніх кутів, потрібно використовувати рівень будівництва. Кладки часто використовує стримує, але рівень може бути використаний замість. Результат буде однаковим.

Обов’язково дотримуйтесь суворої вертикалі з кутів, інакше будівля може перетворитися на башту Пізи.

Коли кути очолюються, між ними необхідно витягнути шнур або риболовну лінію, спостерігаючи послідовність в рядах. Закріпіть шнур, використовуйте нігті, застрягли в швах.

Зосереджуючись на розтягуваному шнурі, ви можете негайно почати до закладання стіни. Слідуйте за товщиною вертикальних і горизонтальних швів. Видаліть надлишок розчину, використовуючи кінець кельма, намагаючись виконати цю роботу, як ви можете ретельно, щоб не фарбувати обличчя масонства.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS