Стіні

Цегляна стіна з гіпсу з власними руками

Варіанти для укладання декоративних цегли з штукатурки на стіну: покрокові інструкції

Еволюція цегли виглядає дивовижними метамозами, залишаючи коріння в часи єгипетських фараонів. У формі, яка з’являється в пам’ять з словом “цегла”, тепер він з’явився шляхом розробки технологій протягом століть. Однак у наш час він зазнає модифікацій, від кольору до різних замінників “під цеглу”.

Стіна “Під цеглою”: Зробіть це самостійно

При ремонту ремонту, це досить часто бажання зробити стіну під цеглу своїми руками. Ця робота фактично виконується за допомогою звичайних гіпсових сумішей. Дуже важливо вибрати правильне місце, де такий акцент буде ефективно підкреслити індивідуальність інтер’єру.

При виборі типу внутрішнього оформлення його будинку, багато факторів повинні враховувати. Стіна під цеглу – це один спосіб дотримуватися модної тенденції. Цей тип декору можна виконувати на цілій стіні або окрему область (арка, ніша). “Цегла” відіграє роль акценту в інтер’єрі кімнати.

Підготовчі роботи

Перед обробкою поверхня повинна бути підготовлена, на яку планується декор. Раніше потрібно видалити старе покриття. Товщина сформованого обробного шару може досягати 1.5 см. Цегляна імітація для внутрішнього оформлення виглядає добре на винятково гладких стінках. Тому необхідно перевірити рівень якості. Якщо відхилення перевищує 2 см/м, то поверхня повинна бути вирівняна маяком (цементним розчином). Залишити протягом декількох днів, поки суміш не буде повністю сушитися.

Гладка поверхня, на яку буде накласти штукатурка, не повинна містити великі депресії та опуклості. Всі дефекти повинні бути ущільненням з сумішшю. Готується до прикраси, висушена стіна повинна бути покрита підходящим грунтом. Без цього шару розчину з часом він може очистити. Грунтовка для цегляних стін під штукатуркою вибирається базовим матеріалом. Рідина зручно застосовувати роликом фарби, а в кутах та інших важкодоступних місцях потрібно ретельно ходити з щіткою.

Після сушіння грунт змішується штукатуркою. При підготовці матеріалу необхідно забезпечити споживання витрат. Якщо шар укладається товщиною 10 мм, то поверхня 1 м² вимагає 8-9 кг сухої суміші. Стандартні сумки упаковані на 30 кг. Ця кількість достатньо для секції стіни в 3.5 м². Підлога не розмити, рекомендується заповнити плівку. Розчин слід замішувати свердлом з спеціальним сопло. Суміш повинен бути достатньо товстим і в’язким. Якщо ви не плануєте малювати фініш, то рішення може бути виключно.

Декор стіни під цеглу виглядати абсолютно природним, якщо шви побиті за допомогою спеціального інструменту (філія). Але ви можете скористатися різним поданням “інструменту” (розбитий олівець, товсті голки тощо).

Створення імітації цегли

Якщо штукатурка планується охопити лише розділ стіни, то робота повинна починатися з застосування

Потрібно намалювати кордон олівця з олівцем; На лініях вставляють більший скотч.

Два сталевих спалахів використовуються для роботи з штукатуркою (20 см, 5 см). Вузький інструмент накладається на широкий. Крім того, невеликі дефекти коригуються невеликим шпателем (виступами, ями). Широка база шпателя є недоліком гіпсової штукатурки (починаючи з краю), шар відтворюється. Робота виконується окремими областями, їхня площа залежить від об’єму приготованого розчину (до 15 літрів змішується з одного боку)). Не варто шукати ідеальну плоску поверхню (натуральна цегла не відбувається). Застосувати шви, ви можете використовувати трафарет для штукатурки під цеглу.

Щоб намалювати цегляний малюнок на декорі, ви повинні ознайомитись з двома технологіями:

розрізати скребок шва; Перед застосуванням розчину позначте і вставте більшу стрічку.

Малювання швів скребок

У першому випадку, цегляна робота з штукатурки звертається після застосування розчину. Правило будь-якого рівня (довжина 1 наноситься на поверхню смаження декору.5-1.8 м). Маркування швів здійснюється різкою пластиною (оптимальна ширина здійснюється десь 0.5-1.0 см).

Мені сподобалося “малювання” кладки виконується на основі ваших власних уподобань. Маркування на стіні повинна бути зроблена з заправкою швів. Потрібно враховувати розмір класичної цегли (250x 65×120 мм). Сьогодні він виробляє розширений стіновий матеріал або майже квадрат. Є також тиснення, текстуровані, сумісні спеціальні та різні нестандартні продукти. Неможливо намалювати, які шви на стіні, потім імітація цегли з штукатурки не буде працювати природними.

Після цього ви повинні взяти скребок, вузьку точку або будь-який домашній інструмент і ретельно витрачати на побиті лінії, видаляючи штукатурку. Таким чином, шви утворюються, глибина якої отримана в 3-6 мм. Простий долот для виконання цієї роботи не дуже зручний. Надлишок суміші на шви утворює “фруктову”, вона повинна бути постійно видалена.

Для точного утворення швів ви можете використовувати розширювач, він дає опуклий або увігнутий рельєф. Цегляна стінка штукатурки намальована, починаючи з горизонтальних ліній, а потім виконується коротка вертикальна. Після того, як декор вибирає силу, слід видалити всі недоліки креслення. Надлишок суміші утворюється на цегли після утворення швів, вам потрібно негайно видалити сухою тканиною. Ви можете ходити по краях вологою губкою.

READ  Як зробити маяки для штукатурки стін

Важливо мати час, щоб застосувати малюнок до повного сушіння штукатурки. В іншому випадку ви можете пошкодити “цеглини”. Тому обробка поверхні рекомендується ділянками. Після повного сушіння декор повинен бути пофарбований:

Спочатку з цілою поверхнею. Потім випливає з вузьким киньськом ретельно проходьте шви.

Формування швів фарбування скотч

Існує ще один спосіб зробити цеглу на стіні штукатурки. У той же час, майбутні шви розміщуються з олівцем по всій заздалегідній поверхні,. Короткі вертикальні лінії повинні бути зміщені до верхнього (і нижнього) рядка до Полліпіча. Лупи проходить з фарбою (перша по горизонтально, потім вертикально). Якщо цей процес виконується по-різному, стрічка буде важко видалити. Його закінчуються за кордоном.

На поверхні, приготованому таким чином, застосовується з розчином шпателя. Швидко рівні, ступінь гладкості поверхні полягає у виборі самостійно. Це залежить від того, чи є більш тисненням цегли або абсолютно гладко. Після цього, не чекаючи сушіння розчину, слід ретельно витягнути кінці горизонтального скотча, що залишає креслення швів на декорі.

Імітація цегляної стіни від штукатурки з власними руками вимагає певного досвіду. Тому початківці рекомендуються утворити малюнок першим.

Додавання тяжкості жорсткої “кладки” можна витирати з твердою щіткою. Якщо нарешті висушена стіна ходити наждачний папір, то поверхня стане гладкою. Після цього декор готовий до фарбування.

Коли виготовлена ​​стінка під цеглу, поверхня придбала необхідну твердість, вона повинна бути вилучена занадто багато (залишки розчину, що порушують малюнок). Особливості фінішної обробки залежать від того, чи використовувалася кольорова (застосована) суміш або звичайна.

Декоративна штукатурка не повинна залишатися білою і сірою. Тому безбарвна стінка повинна бути пофарбована, змішуючи кілька різних відтінків, або зупинитися на готовому тоні. Потрібно враховувати дизайн інтер’єру та особливості освітлення. Невідповідний колір може зіпсувати все враження.

Переваги імітації кладки

Прикраса стін під цегли з власними руками має ряд переваг:

Продуктивність роботи не потребує спеціальних фінансових витрат, тимчасових витрат, професійних знань та спеціальних навичок, потреба обережності та старанності; Матеріал може бути обраний, зосереджуючись на власних уподобаннях та фінансових можливостях (штукатурка, будь-які добавки, фарба, як відтінок); Штукатурні суміші екологічно чисті і не завдадуть шкоди здоров’ю; Імітація цегельної кладки має хороші індикатори теплоізоляції; Оздоблювальний шар досить тонкий, простір кімнати не зменшується; Стіна під цеглину штукатурку не вимагає багато догляду, довгий час не потрібно буде відремонтувати.

“Цегляна кладка” в сучасному інтер’єрі

Стіна під цеглу в інтер’єрі виконується, коли стиль лофт очищається. Цей метод здійснюється вражаючий акцент. Ви не можете рухатися і відокремити всю кімнату “Під цеглою”. Ви можете принести наступні параметри для створення акцентів:

Простір навколо отвору, ніші, арки, дверей, вікна, дзеркала, таке рішення виглядає досить привабливим; Стіна прикрашена окремими, розкиданими на стіні, “цеглини”, у цьому випадку поверхня не нагадує справжню кладку, а оригінальний декор отримує; Закінчення однієї стіни виконується цілком, цей підхід – це класичний акцент у приміщенні, який здійснюється там, де всяка увага, наприклад, стіна за телевізором або каміном.

У кімнаті дуже скромних розмірів, де важливо зберігати кожен сантиметр вільного простору; Ця поверхня дуже приваблює пил, який легко видаляється мокрою губкою, але це повинно бути зроблено досить часто; Ремонт може знадобитися додаткові фінансові витрати, якщо до того, як зробити цегельну стіну від штукатурки, потрібно вирівняти основу.

Але незалежно від того, цей тип внутрішнього оформлення приміщень дуже популярний.

Цікаво: який герметик необхідний для ущільнення для швів у дерев’яному будинку

Кіпр, що лежить у дизайні інтер’єру

За бажанням і певною майстерністю ви можете виконати будь-яку текстуру, але зробити це красиво вписом в інтер’єр – все мистецтво. Дотримуйтеся деякого стилю, не має сенсу, і робіть це, не знаючи всіх нюансів, і без достатнього бюджету, майже неможливо. Легше використовувати комбінації, але їм також потрібно зробити їх.

У еклектиці ви можете всі

Сучасні правила світу еклектик. Стилі у чистому вигляді вже мало людей зацікавлені, а концепції змішування різних стилів дає змогу отримати нові рішення, які можуть бути перетворені на життя за допомогою сучасних матеріалів.

 • Чому еклектика? Так, тому що тільки вона дасть можливість поєднати те, що на перший погляд здається несумісною. Вся складність таких рішень полягає у створенні приємного складу складу оформлених літаків та предметів внутрішніх справ.
 • У цьому випадку нам потрібно ввести кладку в ньому, і де це цегла найчастіше дерево. Це було так історично сталося, навіть оскільки вони не були альтернативами. Тепер матеріали значні, що дає можливість наслідувати.
 • Люди, як повернення до минулого. Ось чому кладка, яка в витоках архітектури розглядалася лише як конструктивний елемент архітектури, з поданням сучасних дизайнерів став дуже популярним варіантом для дизайну інтер’єру. В принципі, цегла відокремлена однією стінкою або розграбуванням в анфіладі Windows, стовпчиків, камінів, стійких стійок та інших архітектурних елементів приміщень.
 • З настанням еклектичної епохи (у 1830-х роках) і просування цегляної роботи почалася як декор. До цього часу люди довгий час втомилися від палацових стилів, проповідуючи багатство, і навіть респектабельна класика стала дратівливою. В даний час встановлені стилі були зроблені нотами давно забутого стара, що призвело до появи нового напрямку, що називається еклектикою.
READ  Що закрити тріщину у зовнішній стіні

Поєднання лофт і аніме в підлітковій кімнаті

Світло імітується кладкою як основний акцент

Цегла, як зонний елемент

Настінна обробка по сходах

Кладки як фон для панелей в етнічному стилі

Роблячи невелику кімнату з високою стелею

Еклектичне поєднання природної та імітованої кладки

Оздоблення стінної та барної стійки під цеглу

Опція декору: імітація баварської кладки

Монофонічний живопис структурований під цегельною стіною

Біла кладка – єдиний акцент у інтер’єрі

Переклад з грецьких “Елект” означає “обраний”. Тобто суть дизайну полягає в тому, що найцікавіші поняття вибираються з двох або трьох стилів і об’єднані разом.

У еклектичних інтер’єрах ви можете побачити наступні комбінації:

 • Кладки в районі з етнічними прикрасами;
 • Цегла з яскравим анімером і навіть гламуром;
 • Класичні меблі на грубому кладці;
 • комбінації промислового та сільського дизайну;
 • Кладка, прикрашена незвичайним кольором, перлиною, металевим блиском.

Трохи про Lofte

Loft Style, який дав головний поштовх до використання кладки у ролі декору, дуже любов до сучасних поколінь. Суть цього стилю була спочатку для того, щоб зробити житловий та навіть привабливий розміщення виробництва. Ця ідея виникла на початку ХХ століття в Нью-Йорку, і була пов’язана з тим, що семінари змінили розгортання фабрик, залишилися порожніми і не вирішили кошти кривавого та творчого брата.

Щоб дати колишніх майстернях житловий вигляд, вони зробили підлоги з сучасних матеріалів, красиві меблі були перевезені. Стіни та стелі залишалися як тільки прикрашені плакатами, плакатами та картинами. І якщо ми вважаємо, що стіни в ті часи були побудовані переважно з цегли, гола кладка та знову стала візитною карткою.

Подарунок інтер’єру лофт може бути утворений у будівлі відповідної будівлі. Але сучасні дизайнери вже давно повторюються цією ідеєю для звичайних типових будинків та квартир, навіть невеликих розмірів. Допомогла еклектичній відлиті в цьому, що дозволило підключити лофт з класикою, країною, етнічними напрямками, високим тиком та мінімалізмом.

Ось ще кілька цікавих прикладів такого дизайну:

Цегляна імітація в класичному інтер’єрі

Біла цегляна стіна, як фон для контрастного кадру

Дизайн студії квартири з деревом та плиткою під цеглою

Закінчуючи коридорну цеглу або його наслідування з власними руками

Що вибрати, загромане ремонт – це важке питання для тих, хто вже має певний досвід як дизайнер свого власного будинку. Універсальний матеріал, доступний для виробництва та обробки власними руками – цегла на стіні в коридорі.

За словами каталогів будівельних матеріалів, можна оцінити широкий спектр текстур та відтінків імітації цегельної тканини. Це практична сукня, яка легко інтегруватися в сучасний інтер’єр.

Небажано використовувати цегли в одній кімнаті з різними текстурами, вона виглядає несмачною.

Коли існує бажання інвестувати в скромну бюджетну базу, цегляна стіна в коридорі можна виконувати незалежно, засновані на штукатурній або цементній суміші. Готові фрагменти наносять на шар запуску штукатурки за допомогою будівельного клею або цементного розчину. Після завершення окремі блоки можуть бути пофарбовані або відкриті з лаком. Якщо покриття стає втомленим, через час легко перефарбувати в іншому кольорі – експерименти цілком доцільно.

Коли існує бажання інвестувати в скромні бюджетні кадри, цегляна стіна в коридорі можна виконати незалежно.

Особливості використання в інтер’єрі

Використання імітації цегляної роботи має кілька варіантів:

 • Тверда стінка (кінець або акцент).
 • Зміцнення кута.
 • Фрагментарний фініш – ніші, арки, “незакінчені” кладки.
 • Стіна під цеглу в коридорі як доповнення до іншого декору (настінного живопису, мозаїка з плитки, фреска, симпатичність між колонами або пілястрами).
 • Окремі панелі та вставки.
 • Імітація “Гола” кладки з частковим покриттям штукатуркою.

При виборі відтінку стіни під декоративною цегли в коридорі або коридорі важливо дотримуватися відповідності рахунку-фактури та кольору природним аналогом.

При виборі відтінку стіни під декоративною цегли в коридорі або коридорі важливо дотримуватися відповідності рахунку-фактури та кольору природним аналогом.

Закінчити лікування стін

Якщо цегляна стіна була виготовлена ​​з штукатурки або гіпсу, вам потрібно зробити фінішну обробку стін. Для цього поверхня перша підготовлена ​​- кисть розглядається пил з каменями і від швів. Далі, вся стіна і шви – це земля, і тільки потім переходять до безпосереднього живопису. Деякі майстри фарбують лише камені самі, а шви не торкаються. Деякі, щоб виділити цегли, малювати шви в цьому кольорі, що контрастує з декором.

Цегляна стіна макіяж нюансів від гіпсу

При розміщенні цегляної стіни штукатурки, однакова технологія спостерігається як при роботі з будівельними плитками. Однак існують також їхні нюанси:

 • Для того, щоб зробити цеглину, вам знадобиться спеціальна силіконова форма. Це займає багато часу і зусиль. Тому цегли з декоративної штукатурки краще купити.
 • Клей не наноситься на стіну, але на панелі самі і добре застосовуються до стіни.
 • Щоб виділити шви, використовуйте дрібні шматочки гіпсочки. Вони очищаються лише тоді, коли клей висихає добре.

Коли майстер малює стіну під цеглу штукатуркою, виявляється більш віруючою та точною імітацією для цегляної кладу порівняно з іншими способами.

Для того, щоб зробити цеглину, вам знадобиться спеціальна силіконова форма.

Найпростіший спосіб, якщо у вас є під штукатуркою, прихована цегляна. Crouch штукатурю, очистіть шви, матеріали та фарбу. Виявляється натуральна цегляна стіна. І це буде виглядати як “старий” і марочні. Тих, кому пощастило менше, вам доведеться наслідувати цю цеглу. Хороша новина полягає в тому, що є багато способів зробити недорогі матеріали, зробити “цегляну стіну” на бетон, гіпсокартон, фанеру … більше або менш довговічної поверхні. Час, до речі, більшість прийомів займають трохи. Отже, ось як зробити цеглу імітацію для декору інтер’єру:

 • Зробити “плитку під цеглу”, розпилюючи звичайну цеглу на тарілках.
 • Малювати акрилові фарби.
 • Надрукуйте зображення та використовуйте його як фотографувати.
READ  Як покарати шпалери на бетонних стінах

Зрозуміло, чому стіни “цегли” настільки популярні останнім часом

Рамка для імітації цегляної стіни

Це лише короткий список. У кожному пункті є кілька технологічних відмінностей. Тому імітаційна цегла для внутрішнього оформлення можна зробити не менше десятка шляхів. Давайте поговоримо про деякі читати далі.

Технологія виробництва

Почнемо, ми зрозуміємо, як зробити декоративні цегли з гіпсокартону. Для цього:

 • У нас є тарілка на рівній поверхні, щоб залишатися можливістю для його переміщень;
 • Я проводять поглиблені скорочення (на 2/3 товщини гіпсокартону);
 • Елемент вибирається в один рух, розрізаний через праски;
 • Якщо ви плануєте зробити цегли під “старою” кладкою, нерівномірність на краях рекомендується не обробляти. При необхідності, щоб отримати пряму сторону, доведеться працювати як посилання;
 • Деталі “Під цеглою” вирізати з довгих шарів гіпсокартону.

Працюючи ножем, необхідно використовувати лінійку для зручності, але ця умова не вважається обов’язковою, якщо нерівності заплановані як додатковий ефект.

Необхідна кількість елементів готується відразу, і їх невелика пропозиція створюється. Необхідність визначити просто, беручи до уваги площу поверхні та розмір шва. За допомогою цієї техніки ви готуєте фрагменти тих же розмірів.

Необхідний ефект отримується різними способами, але найпростішим з них є наступним варіантом:

 • Готується шпаклівка, обсяг якого вибирається, з урахуванням часу його “життя”;
 • Суміш швидко накладається на поверхню “цегли”;
 • Після виконання деякого робочого об’єму і, не чекаючи, поки шпакл буде замерзнути, утворюйте необхідну текстуру. З цією метою ми використовуємо прошивку – губку, кисть з металевою купою, поліетиленовий матеріал;
 • Вирішення для створення імітації гладкої кладки з нової цегли, рішення, що застосовується до розчину рівномірно;
 • сушені деталі зернисті, що дуже актуально при проектуванні “старого” кладки;
 • Щоб зробити кладку цікавою і дайте їй обсяг, його забарвлення виконується кількома шарами. Paddins і виступаючі місця обробляються темними кольорами, потім виконується Шешивка.

Ви можете імітувати цегельну стіну без пробілу матеріалу. Для цього поверхню листа гіпсокартону зволожується водою, щоб відокремити картон. Основна текстура наноситься з металевою щіткою, проводяться фарбування.

Методи організації кладки з цегляного каменю багато, але найлегше мати справу з такою роботою, виконуючи прикрасу “під старим”.

Для такої роботи вам знадобиться кисть з сталевою купою, ножем і наметом.

Оригінальна кладка покладання з дрібнозернистою структурою обличчя. Для досягнення такого ефекту поверхня позначена клеєм і посипанням дрібним піском. Після того, як клей висихає, лікування лаку виконується, щоб виправити результат.

Робота з шпаклівкою допускається після закінчення установчих робіт, але в цьому випадку будуть великі зусилля.

Настінна прикраса гіпсу декоративна цегла

Одним з найпопулярніших інтер’єрів сьогодні сьогодні став поверхнею оболонкою з ефектом імітації будівельних цегли. Декоративний камінь може бути різним і відрізняється в текстурі та палітрі відтінків. Різновиди декоративної цегли:

Укладання гіпсової цегли на стіні дозволяє створювати індивідуальний дизайн інтер’єру квартири або вдома. Крім того, гіпсові плити досить сильні, а вологість, завдяки цим якостям, облицювання кімнати стає практичним і довговічним.

Цегляна укладання штукатурки! Найдешевший варіант! Всі етапи

Укладання гіпсової цегли на стіні дозволяє створювати індивідуальний дизайн інтер’єру квартири або вдома.

Переваги та недоліки гіпсового каменю

Гіпсові продукти мають ряд переваг, але він також має мінус. Переваги матеріалу:

 • Екологічність;
 • Зовнішня апеляція;
 • Обробка простоти;
 • Термоізоляція;
 • Пожежна безпека;
 • Легкість установки;
 • Прийнятна ціна;
 • Мала вага.

Незважаючи на велику кількість переваг, цей матеріал має недоліки, найважливіше з яких є ризик механічного пошкодження. Однак з певними навичками вони можуть бути видалені шляхом відновлення.

Гіпсові продукти мають ряд переваг.

Інструменти та матеріальні розрахунки

Перед склеюванням гіпсових цегли на стінах потрібно підготувати інструменти та обчислити кількість матеріалу. Для розрахунку, потрібно виміряти довжину та висоту стін, на яких буде встановлено встановлення, і помножте отримані значення. З отриманого числа, дверей та вікна видаляються з метою зменшення витрат. Після розрахунку приблизно 10% додаються до загальної вартості для складу. Знаючи, скільки матеріалу необхідно, слід враховувати, що він плоский і кутовий, який використовується на розі кімнати.

Інструменти для укладання декоративного каменю

Можливо, вам потрібен ручний інструмент у вигляді пилки для обрізання цегли. Клей-композиція продана іншою, залежно від того, де на стіні проводиться цегляна: всередині, зовні. Клей може бути сухим або рідиною, як паста. Крім того, Bruphes купуються шва скрізь.

Укладання декоративної цегли з власними руками

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS