Бетон

Бетонні або повідомлення

Бетонні стовпи для паркану: всі етапи з розмітки до установки

Ніякий будинок не буде “фортецею” без надійної землі паркану. Так що саме це, необхідно утворити тверду та міцну систему носіїв для огорож, протилежних вітрів, механічних впливів і тиску грунту. Тому бетонування постів для паркану є найбільш відповідальним етапом його будівництва, якість його служби залежить від якості виконання яких.

Паркан робить це самостійно.

Якщо ви вирішите побудувати огорожу своїми руками, то, безумовно, початок самостійного будівництва є завдання заощадити гроші або, принаймні, не переплачувати за будівництво огорожі. Сьогодні Ви без особливих зусиль можете знайти в мережі безліч порад на тему того, як самостійно побудувати паркан, серед них є багато корисних, але так само досить багато дивних і шкідливих порад (про них наприкінці статті). Насправді самостійне будівництво паркану не є технічно складним завданням, це швидше складно фізично. Як то кажуть: «Не Боги горщики обпалюють!» Незалежно від того, з чого ви зібралися будувати паркан, в основі цього будівництва лежатиме встановлення стовпів. Вибір стовпів для паркану визначить його міцність та вартість, а правильна установка стовпів визначить довговічність та акуратний зовнішній вигляд паркану.

У цій статті ми хочемо розповісти про кілька основних моментів, що лежать, як побудувати паркан з вашими руками та як уникнути найпоширеніших помилок.

Бетонні стовпи для парканів? (Форум USSERS у Пермі)

Найпростіший спосіб зробити їх на місці. Візьміть пластикову або чорну гумову трубу бажаного або бажаного розміру і довжини. Я віддаю перевагу чорному типу гуми (див. Нижче). Вирізати довжину пилки. Він створює компенсаційний шов для видалення бетонної стійки після вилікування. Використовуйте затискачі (великі затискачі для шлангів), щоб затягнути з’єднання. У мене є отвір у землі так, щоб труба може покладатися, коли наповнившись, досить глибоко, щоб витримати його. Якщо ви хочете, додайте клапан для сили або якщо це кутова стійка, але не дозволяйте фітинги виконувати з нижньої частини цементу, тому що вона буде іржа. Налийте цементну суміш і дайте йому заморожені. Щоб звільнити, просто послабте затискачі шланга та зніміть форму з верхньої частини (я рекомендую дати їм застигнути щонайменше за тиждень до використання).

Якщо ви не притаманні будь-де, ви можете зробити один на день, використовувати (купити) лише одну форму, і, якщо необхідно, змішайте невелику кількість цементу.

Вони також серйозні і вимагають обережності при використанні поштового молотка. Шматок старої шини, що розрізає на смугу, служить для захисту верхньої частини стійки від ударної пластини і дає вам довжину, що дозволяє утримувати її на місці і тримати руки подалі. Я вважаю за краще використовувати мій садовий кігт, щоб копати яму відповідного розміру (6 дюймів), це трапляється дуже швидко. Я також обманюю та використовую пилосос магазину з садовими кігтами, від’єднаними від інвертора трактора, оскільки у мене є трактор, щоб нести важкі стовпи.Цей пилосос засмоктує бруд прямо з клейких отворів. Тому я можу копати гарну круглу яму глибину 3 футів і 6 дюймів близько 5 хвилин.

READ  Що краще, ніж скринінг або пісок для бетону

Необхідно сказати, що вони не можуть бути зараховані за допомогою кронштейнів фехтування, але ви можете вставити кронштейни, ізолятори або інші кріплення в канавку, висічену в трубі, затискайте їх на місці і заливають цементом навколо них. Або, якщо ви використовуєте чорну гумову трубу для вашої форми, ви можете додати кільця щось на зразок верби (очищена) або гумова шина або шланг, яка добре працює, всередині форми, викрученої.Це створить невелику паз (и) у пост паркану, яку ви можете використовувати для обмотування дроту.

Я б не хотів, щоб їх багато акрів, але вони мають їх використання.

Як конкретні стовпи для огорожі від гофрокартону

Конкреції найбільш надійним методом встановлення підстав для паркану від професіоналізму. Якщо металеві труби покриті або просто для керування, то на купних грунтах такий паркан може поглянути після першої зими. Тому огорожа з гофрованого підлоги повинна бути бетована лише тому, що вона буде світла не десять років без необхідності відновити. Звичайно, якщо мова йде про постійне, а не тимчасове огородження сайту.

Як справжні бетонні посади для огорожі: Огляд

У разі розповісти про те, чи необхідно зробити бетонні посади для огорожі або може просто зв’язатися з ними, то насправді все дуже залежить від ситуації.

Якщо є тимчасовий паркан з професійного підлоги, наприклад, це не має сенсу бетону, вона йде, не кажучи, ні – все-таки дизайн потрібно буде розібратися.

Зверніть увагу! Я незмінно не забувайте, що у випадку часу, коли проводиться встановлення повідомлень за паркан без бетонування, такі просто вставлені полюси заборонені для “навантаження”. Ті самі професійні підлоги все ще можна застосовувати як політ, але більш-менш важливий матеріал. непотрібний висячий, через те, що все буде злито.

У ситуації, в той час, коли врешті-решт, я хочу взяти справді довговічний і довговічний паркан, рада буде однією – це бетон бетон.

В принципі, це доцільно, принаймні за такі обставини:

  • Втечі коштів шляхом застосування малих опорів. Через те, що, якщо бетонування стовпів під огорожею не проводяться, необхідно застосувати опор набагато більшої довжини (під якими та ями потрібно глибше копати). Тому нескладніше і дешевше використовувати стовпи для забору стандартної висоти і бетонувати їх.
  • Через наявність твердої основи цементної підтримки буде меншою, і, відповідно, весь дизайн, як правило, триватиме довше.

Що стосується недоліків технології, то, можливо, можна виділити лише один головний час – це погана якість встановлення опорів. Часто фахівці роблять цю роботу зовсім не так, як потрібно, а потім дивуються, через що це «огорож стоїть криво-косо, адже бетонували!”. На підставі цього надзвичайно важливо зрозуміти, як конкретні полюси до паркану.

READ  Як зробити бетон для тротуарної плитки

Зверніть увагу на те, що можна вибрати одночасно, бетон або оцінка посади для паркану. Технологія підрахунку в основному хороша, тільки тут нелегко реалізувати, як це повинно, іншими словами, без появи недоліків на опорах. На підставі цього, якщо у цьому випадку немає досвіду, це, мабуть, не ризикує і йти до такого комплексного методу – це ще більш схильний до бетону.

Ось як це робиться і детально розмовляйте.

Процес часткового заповнення

Мобільний MOTOROBurn Ви можете свердлити акуратні отвори або працювати піхотну лопату (мотика). Отвір має бути в діаметрі в 2 рази більший за діаметр опори, залягати на глибину більше 1/3 від усієї висоти основної споруди. Отже, якщо висота 2 м, глибина ями – 1,2 м.

У вириту ямку рівно вставте стовп, для контролю скористайтеся рівнем або схилом, засипте до половини землею і утрамбуйте. Потім залити бетонну композицію. Вгорі встановіть заглушку, щоб під час дощу вода не потрапляла всередину та не руйнувала конструкцію.

Правильна установка стовпців паркану: бетон або оцінка?

У статті представлені рекомендації будівельної компанії Amarant LLC, яка займається установкою парканів та інших металевих конструкцій у Москві та Московській області.

Більшість фірм, які пропонують послуги з монтажу, намагаються переконати клієнта, щоб забити стовпи набагато краще, більш ефективно і дешевше, ніж бетонування, але це не так.

По-перше, фірма, яка займається будівництвом парканів, оцінка стовпів набагато простіше, ніж бетонувати їх: не потрібно займатися цементом, піском, щебеню, не потрібно витрачати час на виготовлення та заповнення бетону.

По-друге, на піщаній і месенджерській землі, пробурена діра розбита після кожного страйку на пост, через це вони важко виправити. Іноді грунт може бути спійманий, що дуже важко свердлити за необхідною глибиною, тому стовпи повинні їхати в землю, що призводить до своєї деформації та зменшення терміну служби.

По-третє, слід сказати, що забитий стовп є менш “насосом”, ніж бетонне, не зовсім правильно. Наприклад, якщо стовп знаходиться в отворі, який виривається на глибину 50-60 сантиметрів, він з часом переродить його, і якщо грунт також часто піддається впливу вологи, це станеться дуже скоро.

Якщо порівняти співвідношення “ціна/якість” ущеленого та забитих стовпів у місці, де присутня проблема ґрунту, то найкраща продуктивність буде в забиті. Крім того, забитий стовп, навіть якщо він обробляється спеціальним антикорозійним матеріалом, буде гнити швидше, ніж бетонне.

Приклад установки огорожі з бетонуванням: огорожа з погіршенною основою не падає навіть у конвертованому грунті.

При встановленні паркану потрібно знати, де ви можете зберегти, і де це не рекомендується зробити, оскільки економія іноді може призвести до небажаних наслідків. Найкраще забивати стовпи під недорогі, легкі паркани (наприклад, паркан із сітки-рабиці). Якщо ви вирішили встановити масивний і важкий паркан (наприклад, зварений паркан), доцільно конкретних стовпів, тому що така паркан матиме довше і врятує вас з різних проблем у майбутньому.

Огорожа, стовпи яких були загнані в землю, не могли витримати навантаження у зволожену грунт і впав.

READ  Як зафіксувати паркан до бетонних полюсів

Нагнітаючі пости для паркану – найпростіший і найдешевший варіант для створення міцної бази для майбутнього паркану. Рекомендується використання такої технології на помірно щільних ґрунтах з дрібними камінцями.

Процес водіння здійснюється двома основними способами:

  • За допомогою кувалки (стовпи з висотою 1,5-2 метрів);
  • За допомогою “бабусі” спеціального дизайну для куріння в підставі труб та купи (стовпи 2,5-3 метри).

Більшість будівельних організацій намагаються переконати своїх клієнтів у тому, що найсучасніша, швидка, високоякісна та недорога технологія установки стовпців є їхнім забиванням. Їхня позиція з цього питання цілком зрозуміла: робітникам не доведеться возити на ділянку пісок, щебінь, а також возитися з цементною сумішшю.

Обачно на такий варіант погоджуватися не варто – краще заздалегідь розглянути всі можливі переваги та недоліки.

Позитивні сторони для забивних постказів для паркану можна розглянути:

  • Простота та ефективність процесу: опори просто загнані в землю без необхідності копати отвори для них і зміцнювати цемент або щебені;
  • Захист фехтування фехтування з грунту, що побиває у місцях з помірною вологістю;
  • Низька вартість, яка пов’язана з відсутністю необхідності використання додаткових матеріалів (цемент, гальки, пісок і т.Р.).

Взагалі, експерти рекомендують застосовувати трубу засмічення при встановленні паркану з ланцюгової сітки або легкого дерев’яного паркану. При цьому ту частину стовпа, яка буде збожеволіти в землю, бажано покрити антикорозійним складом (бітумом, грунтовкою або фарбою).

Має процес забивання стовпів для забору та чимало негативних сторін, у тому числі:

  • На тоянному, болотистому та піщаному ґрунтах така конструкція буде вкрай нестійкою;
  • Під масивним парканом (від професійного листя або дерев’яних балок), підтримує швидко покривати або зібратися;
  • З занадто високою щільністю грунту або у випадку наявності великих каменю, стовп буде важко оцінити глибоко, крім того, він буде деформований.

Враховуючи всі вищезазначені факти до випуску забивних стовпів для паркану, слід розглядати надзвичайно обережні. Низька вартість і простота установки часто обертаються необхідністю перебудовувати всю огорожу після короткого проміжку часу.

Вимоги до труб для паркану

Якщо ви не хочете одного року або два, щоб провести час і силу та кошти на ремонт паркану, то ви повинні негайно турбуватися про стовпи пристроїв з достатньою силою та надійністю. Вони повинні бути такі опори, які зможуть упоратися з вагою не тільки фехтування прольотів, а й з динамічними навантаженнями.

Дуже важливо правильно обчислити маржу безпеки, що огорожа навколо країни була здатна протистояти впливу вітру, сніжних снігу або тварин. Вибрані повідомлення для загородження огорожі повинні мати таке виконання, щоб не погіршити зовнішній вигляд самого паркану. Тому, якщо вони виглядають недоречно на тлі головного дизайну, то вам потрібно зробити з ними таким чином, щоб вони приховані від інших.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS