Бетон

Антиморозна добавка в бетон своїми руками

До бетонного розчину додають до 10% води, залежно від того, який використовується розчин для цегельної тканини, фундамент або заповнення стяжки підлоги.

Розрахунок бетонного розчину суттєво уповільнює, коли температура зменшується. Якщо температура приходить до мінус показників, навіть не дуже низький (- 3-5 ° С), вода в розчині починає заморожувати. В результаті, бетон майже перестає дотримуватися. Замість цього він просто замерзає. При розморожній, він все ще застигає, але стає вільним і значно втрачає свої сильні характеристики.

Для підтримки здатності встановлювати міцність бетону, необхідно забезпечити присутність рідкого компонента в ньому. Добавки проти рожевих сприяє цьому.

Є кілька пластифікаційних добавок для бетонних розчинів. Вони покращують дисперсію твердих компонентів. Це означає, що подрібнення цементу, піску, гравію та перетворення розчину в суспензію збільшується. У цьому випадку стійкість розчину до замерзання збільшується.15 С, а також прискорює процес затвердіння конкретного розчину.

Антиморозні добавки (антифризні), пластифікатори виробляються як вітчизняними підприємствами, і зарубіжними фірмами. З російських продуктів можна назвати Реламікс, Поліпласт та інші. Також на ринку можна знайти безліч продуктів китайського виробництва.

Проблемою антиморозних добавок у більшості випадків є те, що вони містять хлориди, що сприяють корозії армуючих деталей. Наприклад, коли йде закладання фундаменту або стяжки з армувальною сіткою.

Деякі виробники, наприклад, швейцарська компанія Sika, пропонують антифризні добавки без вмісту хлоридів.

Протиморозні добавки

Дозволяють залишити опалубку та заповнення форм з дуже низькими теплоізоляційними властивостями при мінус-температурах, які не дозволяють, а!, замерзання води у розчині. Регламентується згідно з ГОСТ 1006(0-4)-95.

Бренд з опору морозу ідентифікується літерою “F” та числом від 25 до 1000 (більше індикатора. вище морозостійкість). Марки F25-100 допускаються до застосування під час будівництва житлових будинків. Марки вище F100. при зведенні гідротехнічних споруд.

Протиморозні добавки своїми руками в бетон і цементовмісний розчин в домашніх умовах

У нашій країні солі (хлориди) часто використовуються як добавки Антиавтораса. Хлориста сіль сильно опускає температуру замерзання рідин у розчині і, як наслідок, зменшує час його схоплювання додатково скорочуючи витрату цементу. Т.Е. По суті, існує 2 перевірені та доступні варіанти: хлорид натрію Salid (по суті, це технічна сіль) та хлорид кальцію (на даний момент недорога та ефективна антикорозійна добавка).

Недоліки використання солі можна віднести до неможливості використання при роботі з армованим металом (арматурним, металевим волокном) бетоном, т.до. Солі сприяють корозії. Виходом із ситуації може стати додавання в розчин інгібіторів корозії (наприклад Нітрит-нітрат кальцію додається у кількості, що і сіль).

Вона вводиться разом з компенсацією води в процесі вирішення.

Як додати до рішення?

Солі в розчин додають за умови наступних характеристик навколишнього простору:

 • Режим температури повітря повинен бути від нуля до мінус п’ять градусів за Цельсієм, потім хлорид натрію додають до складу в об’ємі двох відсотків від всієї маси компонентів (плюс пів-ланцюговий хлорид кальцію);
 • При температурі повітря від мінус шість до мінус п’ятнадцять градусів за Цельсієм, будівельна сіль додають у кількості чотирьох відсотків від всієї маси використовуваних компонентів (і два відсотків хлориду кальцію).

Переваги і недоліки

Впровадження добавок Antiorrols до конкретного розчину має багато позитивних сторін:

 • здатність працювати з бетоном навіть у холодній сезоні;
 • Запобігання руйнуванню бетонних конструкцій та появи виїздів у моноліті;
 • Зменшення термінів до початку роботи будівель, структур;
 • заощаджуючи гроші (на опалення, електрику);
 • покращення сили та терміну запеклих функціонування готового дизайну;
 • надання поверхонь морозостійкості та водонепроникності;
 • спрощення укладання та формування бетонної маси;
 • Низька ціна і можливість підготовки коштів Antanors.

Мінуси в таких речовинах також є. Деякі з них способи викликання залізної арматури, яка зазвичай розміщується для збільшення сили будівель. У такому негативному ефекті, особливо солі відрізняються.

Небажано ввести антифриз-з’єднання до бетону, який буде працювати з високою вологістю. У цьому випадку солі стануть ще більш негативно постраждалим від підкріплення.

Інші можливі недоліки введення морозостійких речовин у розчині:

Як самостійно зробити зараження добавки в бетон?

Так що вода не заморожена, а суміш швидко схопила, використовуйте антикорозійну добавку до бетону, який може бути зроблений з власними руками. Це переважно солоні речовини, що дозволяють затвердіти бетон у морозну погоду. Вони впливають на зменшення температури суміші, внаслідок чого налаштування проходить швидше, грошові витрати зменшуються через зменшення кількості цементу. Однак досвідчені будівельники попереджають: ви не можете використовувати добавки, якщо конкретна структура працює з високою вологістю, оскільки солі можуть негативно вплинути на підкріплення.

READ  Скільки це щевми на 1 кубному бетону

Анти-добавка в бетоні з вашими руками.

Одним з компонентів будь-якого бетонного розчину є вода, яка, як і добре відома, при негативних температурах, кристалізується, збільшується у кількості, яка для лише довгості матеріалу є руйнівним, тому бетонні сполуки виливають лише у час глазурного часу.

Що робити, якщо теплі дні давно пройшли, і ви терміново потрібно було залишити монолітний дизайн? Не чекайте насправді? Звичайно, ні, тому що сьогодні існує низка добавок Антианти, які не перетворюються на лід у лід до льоду, а розчин розчину розчин піднімається часом. Потрібно лише купувати будь-яку готову суміш у магазині та додати до бетону відповідно до прикріплених інструкцій.

На жаль, в нашому житті все можливе, тому припустимо, що така покупка була недоступна для вас. Що робити тоді? Зробіть зараження добавки в бетону своїми руками, тому що все, що вам потрібно для неї – це проста сіль. Найбільш поширеним варіантом є технічна.

Основні сорти добавок Antiors

ANTOARROS-добавки розширюють час рідкого стану бетонної суміші в холоді з подальшим покращенням його гідратації, тим самим сприяючи подальшому затвердінню цементу на тлі низьких температур.

Гідратація являє собою реакцію сухих компонентів цементної суміші з водою, внаслідок чого утворюються нові тверді компоненти. Гідравнати. Ці частки гелю є щільним шаром заповнюють об’єм, спочатку заповнюють цементом і водою, викликаючи затвердіння. Тобто без води, відвернення цементу неможливо.

Залежно від хімічної структури, диференціюються три типи антимакотурних добавок для бетону: антифриз, сульфати, прискорювачі добавки.

Антифриз

Цей компонент зменшує поріг температури затвердіння води в розчині. Антифриз трохи впливає на швидкість затвердіння розчину, як у напрямку збільшення та зменшення. У той же час, за швидкістю утворення гідрату, це не впливає.

Сульфати

Сульфатні добавки є найбільш поширеними, оскільки вони гарантують утворення щільного розчину з максимальним темпом. Сульфатні добавки міцно пов’язані з твердними частинками цементу, у зв’язку з якими застосовуйте їх, щоб знизити температуру цементної суміші, як антифриз, не може. Характерно, що додавання сульфатів до розчину викликає активне виділення тепла внаслідок їх взаємодії з гідратами.

Антиорні добавки роблять це самостійно

Не секрет, що для ефективного бетонування в холодні дні необхідно прискорити процес налаштування та запобігання замороженню води в розчині. Один із способів досягти цього полягає в тому, щоб додати до цементного розчину добавок забруднення. Існує багато видів таких добавок, вироблених галузями. Природно, що не всі вони доступні приватним будівельникам, які самостійно проводять будівництво свого будинку. Ось чому вони часто цікавляться “Як зробити добавку забруднення в бетоні своїми руками?”. Ця проблема цілком натискає, тому давайте спробуємо розглянути це з усіх боків і розробити найкраще рішення.

Варто зазначити, що все одно, найкраще рішення буде купувати готову комплексну добавку в бетоні в будь-якому будівельному магазині. Коштують не так дорого, витрата невелика і при цьому вони забезпечують значні покращення властивостей розчину в зимовий час при мінімальних негативних наслідках. Якщо обсяг робіт не дуже великий, температура повітря за прогнозом не падатиме нижче.10 ° C та існує доступ до точок продажу, то цей метод буде найбільш оптимальним.

Але бувають випадки, коли необхідно створити протиморозну добавку самостійно та розрахувати необхідну її кількість. У цьому випадку ваша увага повинна бути приділена солям (хлоридам), вона є найбільш доступною в нашій країні. Солі хлорид значно зменшує температуру заморожування розчинів, зменшуючи час захоплення, зменшення споживання цементу. Здавалося б, проблему вирішено. підштовхнув готують сіль і радійте. Це працює для неармованих конструкцій. Отже, найпростіша добавка в бетоні, виготовлені вашими руками, солі натрію хлорид або хлорид кальцію.

Будівництво будинків

Зведення збірних бетонних і залізобетонних конструкцій, а також будівництво монолітних конструкцій не перестає нарощувати свої темпи, але часто майстрам доводиться зіткнутися з поспіхом, зумовленим закінченням будівельного сезону. Це пов’язано з експлуатаційними характеристиками цементного розчину, одним з яких є наявність рідкої фази, що сприяє безперервному процесу згідратації та дозрівання композиції. Якщо температура падає нижче 5 градусів, відбувається фаза дозрівання бетону, а у випадку досягнення негативних значень, він зупиняється, що обумовлено кристалізацією води, яка є частиною цементного розчину. Це призводить до руйнування структури бетону, який стає непридатним для використання. Незважаючи на це, більшість майстрів, які мають досвід роботи в галузі монолітного будівництва, мають необхідність продовження циклу конкретної роботи в зимовий час, у зв’язку з яким виникає питання перед ними: як розширити рідку фазу Росії бетон, а отже, його засоби до існування. Для вирішення цієї проблеми експерти пропонують використовувати антикорозійні добавки в бетоні, специфікації та ключові сорти яких будуть розглянуті в цій статті.

Antiorrols добавки в бетон: основні сорти

Антикорозійні добавки в бетоні є хімічним у формі сухої суміші або розчину, який, за допомогою максимальної кількості води в процесі кристалізації, прискорюють процес гідратації бетонної суміші, що сприяє затвердненню бетону під негативними температурами. Однак основною метою добавки забруднення є підтримка рідкого стану конкретного розчину та подальшого прискорення його гідратації, суттєво уповільнюючи при негативних температурах.

READ  Чи можна покласти тротуарну плиту на бетон

Важливий! Використовуючи антикорозійні добавки в бетоні, важливо пам’ятати, що міцність бетону з добавками Антиантази в умовах негативних температур не перевищує 30% від максимально можливої ​​сили дизайну, решта 70% міцності бетону отримує в процесі відтавання. У зв’язку з цим конструкції, бетонування яких відбулося в зимовий період часу, не повинні піддаватися високим навантаженням.

Відповідно до хімічної основи виділяються наступні види антиорних добавок у бетоні:

Розглянемо більш детально характеристики кожного представленого сорту.

 • Антифриз – це добавка забруднення до бетону, що сприяє зменшенню температури рідкої кристалізації, яка є частиною розчину, а також збільшується або злегка зменшує швидкість розчин розчину. У той же час це не впливає на швидкість формування структур.
 • Конкретні добавки на основі сульфату є ще одним популярним антикорозійним компонентом, що забезпечує максимальну щільну ставку удару. Характерною особливістю добавок забруднення на основі сульфатів є активне нагрівання тепла, починаючи після додавання їх до розчину та супроводжується взаємодією бетонного розчину з гідратаційними продуктами. Через те, що сульфатні добавки характеризуються міцним зв’язуванням з жорсткими сполуками, вони не можуть бути використані для зниження температури заморожування робочої суміші.
 • Ефект прискорювачів-прискорювачів Antiorrols полягає у збільшенні ступеня розчинності силікатних цементних компонентів, який, що входить у реакцію з продуктами його гідратації, утворюють подвійні та основні солі, які зменшують температуру заморожування рідкого компонента конкретного розчину.

Важливий! Сучасний комплекс ANTORORS-добавки для бетону не тільки регулюють кінетику набору сили, але також регулює свої реологічні властивості. Знижуючи температуру кристалізації рідинного компонента розчину, вони скорочують терміни його первинного схоплювання, впливаючи на затвердіння цементного каменю та підвищуючи його марочну міцність.

Існує кілька різновидів добавок-прискорювачів, кожен з яких має певний набір хімічних та експлуатаційних властивостей. Розглянемо їх докладніше.

Калій або карбонат кальцію, який являє собою кристалічну речовину, являє собою сильний антикорозійний компонент, значно прискорює процес налаштування та подальше затвердіння бетону. Як і будь-яка антимасивна добавка, карбонат кальцію зменшує міцність конкретної структури, а для того, щоб мінімізувати цей негативний вплив на будівництво, фахівці рекомендують поєднувати піт з тетрабардом натрію або сульфід-дріжджовою маркою, концентрація якої повинна не перевищує 30%. Через те, що карбонат кальцію є потенційно небезпечною речовиною, у процесі його експлуатації необхідно дотримуватися певних заходів безпеки;

Тетрабартріт натрію, також називається бую або сульфат-дріжджовим носієм, являє собою суміш солей натрію, кальцію, амонію або лігносульфонових кислот. Експерти рекомендують додати цю речовину як домішку при використанні карбонату кальцію, що дозволяє запобігти втраті міцних характеристик бетонних конструкцій після їх відтавання. В іншому випадку можна спостерігати не тільки появу тріщин у структурах, а й зменшення їх водонепроникності та морозостійкості. Таким чином, використання посуду як анти-масової добавки без додавання тетраборату натрію зменшить сильні характеристики структури на 20-30%;

Кристалічний порошок нітриту натрію використовується як антикорозійна добавка до бетону соло. Враховуючи, що нітрит натрію є вогнестійкоподібною речовиною, у процесі його експлуатації важливо дотримуватися максимально допустимої концентрації речовини, яка визначається експериментальним способом і зазвичай не виходить за межі 0,1 0,42 л/кг цементу Розчин, за умови, що температура навколишнього середовища буде від 0 до.25 градусів. На підприємстві в процесі роботи з нітритом натрію максимально допустима концентрація речовини на робочому місці не повинна перевищувати 0,005 мг/л. Відповідно до вимог дослідницького інституту конкретного та підкріплення, контейнер, який використовувався для транспортування, зберігання та виготовлення нітриту натрію, повинен бути оснащений отрутою. Спільне застосування нітриту натрію та лігносульфонової кислоти заборонено, оскільки їх взаємодія супроводжується утворенням отруєних газів;

Натрій формат білого кристалічного порошку, також виконуючи функцію прискорювача забруднення. У більшості випадків він використовується у поєднанні з нафталіновим лігносульфонатом для збільшення виведення води та характеристик пластифікації. Форміат натрію є протиморозною добавкою до бетону, витрата якої не перевищує 2-6 % від загальної маси цементу.

Важливий! На додаток до вищезгаданих речовин, формат натрію на спирті, хлорид кальцію, амонієва вода та сечовина може бути використана як добавки проти негативних температур.

Переваги та недоліки добавок забруднення до розчину бетону

Переваги добавки до добавок до бетону

 • Використання антикорозійних добавок у бетоні, ви можете здійснювати бетонну роботу на будівельному майданчику навіть у зимовий період;
 • Внаслідок того, що добавки Antiorrols збільшують ступінь зчеплення компонентів розчину, вони значно збільшують силу моноліту;
 • Завдяки високій міцності виробів, що виготовляються з використанням протиморозних добавок у бетон, їх можна використовувати у промислових цілях;
 • Надають позитивний вплив на довговічність суміші, подовжуючи термін експлуатації будівлі;
 • Підвищує пластифікацію та стабілізуючі характеристики цементної суміші, використання бетону з підвищеною пластичністю дозволяє створювати структури, які не розплічаються після того, як виникає робоча композиція;
 • Покращує морозостійкість бетонної суміші. Цей показник особливо важливий для конкретного, призначеного для побудови відповідальних структур, наприклад, міст. У більшості випадків він безпосередньо залежить від щільності бетону. Щільними марками бетону характеризуються великою кількістю можливих заморожування та розморожних циклів;
 • На відміну від альтернативних методів збільшення морозостійкості бетону, використання добавок Antiorsor є відносно низькою вартістю;
 • Використовуючи антикорозійні добавки, ви значно зменшуєте ризик скорочення деформацій бетонного монолітного дизайну;
 • Збільшення вологостійкості бетонних конструкцій шляхом заповнення пори шляхом пластифікації речовин, які запобігають проникненню води;
 • Прискорення процесу замороженого конкретного розчину головний момент, завдяки якому розчин не може боятися холоду;
 • Переважно антимашимна добавка в бетон, ви надійно захищаєте фітинги, що використовуються з корозійних процесів, які мають місця внаслідок води, що входять до складу конкретного розчину.

Недоліки протиморозних добавок у бетон

 • Прагнення збільшити надійність міцності бетону, необхідно збільшувати витрату цементу;
 • Окремі компоненти, що входять до складу присадок, є отруйними;
 • У деяких випадках знижується заявлена ​​потужність бетону;
 • У випадку використання антимасових добавок у бетоні, швидкість набору міцних характеристик конкретної структури зменшується.
READ  Скільки щебеню має бути на кубному бетону

Рекомендації щодо застосування протиморозних добавок у бетон

Фахівці радять вводити протиморозну добавку в розчин бетону разом із водою. Важливо відзначити, що бажано зробити це з останньою третьою рідиною. Не рекомендується додавати добавки до сухої суміші. Додавання до розчину з забруднюючим добавкою, певний період часу, протягом якого відбувається рівномірний розподіл компонентів, під час яких.

Проведення встановлених заходів у умовах негативних температур, дотримуйтесь рецептів нижче:

 • Якщо ви працюєте в снігопаді, дбайте про організацію відповідних притулків;
 • Температура розчину, виділеного з змішувача, не повинна перевищувати рекомендованого діапазону від 15 до 25 градусів;
 • Для приготування робочої суміші експерти рекомендують з використанням гарячої води;
 • Що стосується нагрівання агрегатів, рекомендується зробити перед прямим використанням.

Важливий! Спеціалісти в будівельному секторі рекомендують звернути увагу на SNIP 3.03.01, згідно з яким, для досягнення необхідних міцних характеристик конкретного розчину, потрібно дотримуватися вимог до конкретного догляду взимку. У процесі виконання цих заходів за часом температури для досягнення температури, на якому розрахунок дози добавки не рекомендується, не рекомендується досягти міцності структури, що перевищує 20% заявленого дизайну сила.

Дозування та споживання антикорозійних добавок у бетону

Дозування протиморозної добавки в бетон, витрата якої є вкрай варіабельним параметром, підбирається з урахуванням кожної конкретної ситуації шляхом проведення випробувань в умовах виробництва та лабораторії.

Споживання добавки забруднення залежить від наступних факторів:

 • Температура навколишнього середовища, в якій буде зроблено монтажні заходи;
 • Заявлена ​​марочна міцність цементу, що використовується;
 • Хіміко-мінералогічний та речовий склад цементу використовуваного у процесі робіт, а також його передбачувана швидкість набору міцності;
 • Температура розчину, до якої вона досягнену на виході з змішувача;
 • Умови догляду за бетонними конструкціями.

Важливо! У випадку довготривалого використання або зберігання розчину, в яких було зроблено добавки, необхідно перевірити його гомогенізацію, періодично змішувати. Розрахунок необхідної кількості добавки забруднення здійснюється з урахуванням похибки 2%.

Анти-добавка в бетоні з вашими руками

Якщо теплі дні вже пройшли, але ви несподівано зіткнулися з необхідністю заповнити монолітний дизайн, ви не можете обійтися без використання антикорозійних добавок у бетону. Найбільш бажаний варіант, у цьому випадку буде придбання добавки Antiorsor у спеціалізованому магазині, що пояснюється їх відносним дешевим, низьким споживанням та здатністю значно збільшити властивості конкретного розчину за умови мінімальних негативних наслідків. Якщо передбачуваний фронт робіт невеликий, а виконання монтажних заходів ви плануєте здійснити за температури не нижче.10 градусів, цей варіант є найбільш оптимальним.

Однак, якщо у вас немає можливості придбати готову антикорозійну добавку в бетоні, ви можете зробити це без будь-яких проблем, оскільки єдиний матеріал, який вам потрібен у процесі роботи, є хлориди (солі). Солі хлориду зменшують температуру заморожування розчину, зменшують терміни його первинного налаштування та зменшення споживання цементу. Проте експерти впевнені, що доповнення забруднення на основі хлоридів, виготовлених незалежно, може використовуватися лише для беззбройних структур, завдяки корозійним процесам, що розвиваються під дією хлоридів.

Переваги добавок забруднення на основі хлоридів

 • Низька вартість;
 • Відсутність впливу на швидкість застигання бетону, завдяки чому приготування розчину можна здійснювати заздалегідь;
 • Відсутність впливу на структуру цементного розчину;
 • Збільшення рухливості частинок, завдяки чому ви можете дати потрібну форму до цементу.

Недоліки протиморозної добавки на основі хлоридів

 • Високий рівень корозійної активності, внаслідок чого протиморозна добавка на основі хлоридів не може використовуватися для виготовлення конструкцій, у структурі яких присутні метал та арматура. Останні окисляться під впливом хлоридів та відшаруються від бетонної конструкції, порушивши її цілісність.

Як впливає температура навколишнього середовища на витрати хлоридів?

 • Розрахунок частки хлоридів у готовому розчині проводиться за такою схемою:
 • Якщо встановлені заходи виконуються під середньою температурою, 5 градусів, оптимальна фракція хлоридів у готовому розчині не повинна перевищувати 2%;
 • Якщо робота виконується в умовах нижчих температур (-6 до.15 градусів), оптимальна частка хлоридів повинна становити 4% від загальної маси розчину.

Важливо! Незважаючи на те, що сіль є незалежною забруднюючою добавкою, фахівці рекомендують використовувати його разом з хлоридом кальцію, масовою часткою якої, при використанні при температурі, до 5 градусів становить 0,5% від маси розчину та 2%. У разі використання при температурах.6.15 градусів.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS